Jump to content

Samsung Galaxy Note 8


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα Δεν έχει κάποια ρύθμιση, ακολουθεί το dark Mode του 9pie.Δλδ όταν αλλάζει αυτόματα σε dark mode το κινητό αλλάζει και το play store.

 

Καλημέρα, υπάρχει κάπου επιλογή για να το κάνω χειροκίνητα;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, υπάρχει κάπου επιλογή για να το κάνω χειροκίνητα;;;

Νομιζω πως οχι.Αν καποιος φιλος εδω ξερει καποιο τροπο ας μας πει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω μόνιμα στο Night Mode και το μαύρο Play Store είναι πολύ καλό.

Άντε να κάνουν κ μαυρο FB

I am a traveler of both time and space
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω μόνιμα στο Night Mode και το μαύρο Play Store είναι πολύ καλό.

Άντε να κάνουν κ μαυρο FB

Λογικά είναι στα προσεχώς. Το Instagram έγινε σκούρο.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Εμένα παντος ούτε το Instagram έχει γίνει μαύρο....ακόμα άσπρο είναι...

Στο Redmi Note 7 και το Play Store,και το Instagram είναι μαύρα...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα παντος ούτε το Instagram έχει γίνει μαύρο....ακόμα άσπρο είναι...

Στο Redmi Note 7 και το Play Store,και το Instagram είναι μαύρα...

 

Έχεις το κινητό σε σκούρο θέμα?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα.... Χρησιμοποιώ το Black από το Galaxy Themes...

 

Δεν το έθεσα σωστά.

Όχι να κατεβάσεις θέμα από το galaxy store αλλά μέσα από τις ρυθμίσεις να το έχει σε "νυχτερινή λειτουργία".

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έθεσα σωστά.

Όχι να κατεβάσεις θέμα από το galaxy store αλλά μέσα από τις ρυθμίσεις να το έχει σε "νυχτερινή λειτουργία".

 

Με το συγκεκριμένο θέμα δεν μου δίνει την επιλογή της Νυχτερινής λειτουργίας...

Η θα βγάλω το θέμα και θα μπορώ να επιλέξω την Νυχτερινή λειτουργία,η θα μείνω με το θέμα χωρίς αυτή...Απλά το θέμα θα φύγει...

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ρυθμίσεις >> εμφάνιση >> νυχτερινή λειτουργία

 

Ναι το έχω δει,αλλά όπως έγραψα και πριν,για να μπορώ να βάλω την Νυχτερινή λειτουργία πρέπει να βγάλω το θέμα που έχω...

Link to comment
Share on other sites

Ναι το έχω δει,αλλά όπως έγραψα και πριν,για να μπορώ να βάλω την Νυχτερινή λειτουργία πρέπει να βγάλω το θέμα που έχω...

 

Κάνε μια δοκιμή, βγάλε το θέμα, μετά τσέκαρε instagram, play store να δεις αν έγιναν μαύρα και μετά δοκίμασε να ξαναβάλεις το θέμα σου χωρίς να αλλάξεις την νυχτερινή λειτουργία.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μου έχει συμβεί και σε μένα.... Δεν παίρνει θέμα αν είναι ενεργοποιημένη η νυχτερινή λειτουργία,, σε πολλά κινητά Samsung,, η. ,, το καταργεί,, δεν το πολυθυμαμαι ακριβώς,, αλλά πάντως συμβαίνει,, το κοίταζα πριν μήνες..
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξα το θέμα,και μπόρεσα να βάλω την Νυχτερινή λειτουργία...Όλα τώρα είναι σκούρα...Αν και θα ήθελα με το προηγούμενο θέμα να είχα και την λειτουργία αυτή...Ίσως όταν πάρουν ενημέρωση,να μπορώ να έχω θέμα σκούρο,συμβατό με την Νυχτερινή λειτουργία...
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξα το θέμα,και μπόρεσα να βάλω την Νυχτερινή λειτουργία...Όλα τώρα είναι σκούρα...Αν και θα ήθελα με το προηγούμενο θέμα να είχα και την λειτουργία αυτή...Ίσως όταν πάρουν ενημέρωση,να μπορώ να έχω θέμα σκούρο,συμβατό με την Νυχτερινή λειτουργία...

 

Αφού έβαλες τη νυχτερινή λειτουργία δεν μπορείς τώρα να βάλεις το παλιό θέμα σου??

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αφού έβαλες τη νυχτερινή λειτουργία δεν μπορείς τώρα να βάλεις το παλιό θέμα σου??

 

Έβαλα το παλιό θέμα,και χάθηκε η Νυχτερινή λειτουργία...Όπως έγραψα και πριν με την χρήση κάποιου θέματος,δεν δουλεύει η Νυχτερινή λειτουργία....

Καρατσεκαρισμενο αυτό...Όταν επιλέγεις θέμα,στις ρυθμίσεις η Νυχτερινή λειτουργία δεν είναι διαθέσιμη...Η θέμα θα έχεις η Νυχτερινή λειτουργία....Μπορεί σε καποια αναβάθμιση να γίνει συμβατότητα μεταξύ αυτών των δύο....

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην είμαι πολύ εκτός θέματος..

 

Στο note 8 ποιά εφαρμογή ηχογράφησης κλήσεων δουλεύετε;

Μιλάω με Bluetooth στο αυτοκίνητο και ξέρω ότι κάποιες εφαρμογές δεν το υποστηρίζουν

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το παλιό θέμα,και χάθηκε η Νυχτερινή λειτουργία...Όπως έγραψα και πριν με την χρήση κάποιου θέματος,δεν δουλεύει η Νυχτερινή λειτουργία....

Καρατσεκαρισμενο αυτό...Όταν επιλέγεις θέμα,στις ρυθμίσεις η Νυχτερινή λειτουργία δεν είναι διαθέσιμη...Η θέμα θα έχεις η Νυχτερινή λειτουργία....Μπορεί σε καποια αναβάθμιση να γίνει συμβατότητα μεταξύ αυτών των δύο....

 

Κουφό.....

Βεβαια από την ώρα που ήρθε η νυχτερινή λειτουργία δεν βρίσκω λόγο χρησιμοποίησης θέματος (μικρες οι αλλαγές).

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κουφό.....

Βεβαια από την ώρα που ήρθε η νυχτερινή λειτουργία δεν βρίσκω λόγο χρησιμοποίησης θέματος (μικρες οι αλλαγές).

Αυτό έχει εφαρμοστεί από την ώρα που μπήκε η νυχτερινη λειτουργία και γίνεται για λόγους ασφαλείας, γιατί σκέψου να έχεις ένα θέμα που έχει μαυρη γραμματοσειρά (γιατί στα θέματα είναι φιξ τα χρώματα) και να βάλεις καταλάθος νυχτερινή λειτουργία, τι έχει να γίνει? Ουσιαστικά δεν θα μπορείς να δεις τίποτα στα μενού.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έχει εφαρμοστεί από την ώρα που μπήκε η νυχτερινη λειτουργία και γίνεται για λόγους ασφαλείας, γιατί σκέψου να έχεις ένα θέμα που έχει μαυρη γραμματοσειρά (γιατί στα θέματα είναι φιξ τα χρώματα) και να βάλεις καταλάθος νυχτερινή λειτουργία, τι έχει να γίνει? Ουσιαστικά δεν θα μπορείς να δεις τίποτα στα μενού.

 

Δεν στέκει αυτό.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

" λειτουργία....

Καρατσεκαρισμενο αυτό...Όταν επιλέγεις θέμα,στις ρυθμίσεις η Νυχτερινή λειτουργία δεν είναι διαθέσιμη...Η θέμα θα έχεις η Νυχτερινή λειτουργία....Μπορεί σε καποια αναβάθμιση να γίνει "

 

Το ίδιο και σε μένα. Δεν είναι πρόβλημα από την συσκευή. Και έχω αγοράσει μερικά θέματα..

Link to comment
Share on other sites

Το "δεν στέκει αυτό" δεν πάει στο αν συμβαίνει (σαφώς και έτσι είναι) αλλά στο λόγο "ασφαλείας".

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πριν από 2 βδομάδες πήρα καινουργια hands free. Στην ουσία τα ιδια με αυτά που είχε AKG.

 

Πολλές φορές οι συνομιλήες μου παραπονούνται οτι ακουνε ένα έντονο βουητό και όχι την φωνή μου. Αν τα αποσυνδεσω με ακουνε κανονικα. Αν τα ξαναβάλω μπορεί να το επαναλάβει αμέσως, σε λιγο ή καθολου.

Τι στο καλό συμβαίνει; Αν ήταν θεμα hands free δεν θα το έκανε συνεχεια;

Link to comment
Share on other sites

εμενα βγαζουν κρυσταλλινο ηχο...

 

εννοω ακουω τους παντες λες και ειναι σε κρυσταλλινο δωματιο ή σε αιθουσα νοσοκομειου

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...