Jump to content

Samsung Galaxy Note 8


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είχα το N8 για ένα μήνα περίπου αγορασμενο καινούργιο. Η μπαταρία με την αναβάθμιση σε pie έπαιζε πολύ κοντά με το s9 plus που επίσης είχα για δύο μήνες περίπου με πίτα κι αυτό. Χορταστική οθόνη του note , πλήρες συσκευή ήδη νιώθω μετανιωμένος που πήγα σε Huawei mate 20 Pro για δοκιμή, αλλαγή. Οκ δεν έχει την αυτονομία του Ν9 ή του mate όμως η συσκευή είναι άριστη και άρτια κατασκευασμένη και σε προσιτή τιμή.Αν σε ενδιαφέρει αποκλειστικά πενάκι επειδή έχουν πέσει πολύ οι τιμές σε σχέση με πριν ένα 4μηνο θα σου έλεγα να δεις και σε κάποιο καλό μεταχειρισμένο note 9 το οποίο φυσικά είναι πληρέστερο ;)
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Είχα το N8 για ένα μήνα περίπου αγορασμενο καινούργιο. Η μπαταρία με την αναβάθμιση σε pie έπαιζε πολύ κοντά με το s9 plus που επίσης είχα για δύο μήνες περίπου με πίτα κι αυτό. Χορταστική οθόνη του note , πλήρες συσκευή ήδη νιώθω μετανιωμένος που πήγα σε Huawei mate 20 Pro για δοκιμή, αλλαγή. Οκ δεν έχει την αυτονομία του Ν9 ή του mate όμως η συσκευή είναι άριστη και άρτια κατασκευασμένη και σε προσιτή τιμή.Αν σε ενδιαφέρει αποκλειστικά πενάκι επειδή έχουν πέσει πολύ οι τιμές σε σχέση με πριν ένα 4μηνο θα σου έλεγα να δεις και σε κάποιο καλό μεταχειρισμένο note 9 το οποίο φυσικά είναι πληρέστερο ;)

 

Συμφωνώ απόλυτα,μπορείς να βρεις μεταχειρισμένο Ν9 σε πολύ καλή τιμή,ακόμα και το 8/512...

Φυσικά και το Ν8 είναι πολύ καλό,αλλά με την τιμή που βρίσκεις το Ν9 να κοιτάξεις πρώτα εκεί...

Link to comment
Share on other sites

παιζω αναμεσα σε αυτο και το S9 plus.

ειναι τοσο μεγαλη η διαφορα στην αυτονομια μπαταριας?

Κι αν αποφασισω να το παρω δεν ξερω αν διαλεξω το μαυρο ή το μπλε!

Δυστυχως απο κοντα το μπλε δεν υπαρχει εδω που μενω να το δω, αλλα διαβασα οτι μοιαζει καπως πιο ''φτηνιαρικο'' και χανει εμφανισιακα.

 

Κοιτα για μπαταρια δεν ξερω αλλα εγω ειμαι ευχαριστημενος που βγαζω ενα 24ωρο με 5-6ωρες οθονη. Εγω δεν θα στο προτεινα , δεν ξερω σαν ποιοτητα απο κοντα δεν μου δινει την ιδια αισθηση με το Note, και η καμερα σε 2 φιλους μου που ειδα ειναι κατωτερη και η πισινη και η μπροστινη ενω ειναι αναβαθμισμενες και πιο καινουργιες του S9. Οπως ειπαν και οι αλλοι ομως αν διαθεσεις λιγο παραπανω χρημα μπορεις να πας στο νοτε9 κατευθειαν και εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

Link to comment
Share on other sites

Όταν βλέπω ένα βίντεο στο YouTube και θέλω να κάνω εστίαση οθόνης μπορεί να γίνει με το s-pen;

Κάνεις δεν γνωρίζει;:(

Link to comment
Share on other sites

παιζω αναμεσα σε αυτο και το S9 plus.

ειναι τοσο μεγαλη η διαφορα στην αυτονομια μπαταριας?

Κι αν αποφασισω να το παρω δεν ξερω αν διαλεξω το μαυρο ή το μπλε!

Δυστυχως απο κοντα το μπλε δεν υπαρχει εδω που μενω να το δω, αλλα διαβασα οτι μοιαζει καπως πιο ''φτηνιαρικο'' και χανει εμφανισιακα.

Τα είχα και τα 2 για δυο τρεις μήνες το καθένα..

Αρκετά καλύτερη κάμερα το S9+ και λίγο καλύτερη μπαταρία.

Αν σε παίρνει για Note 9, λίγο μεταχειρισμένο πήγαινε εκεί :)

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ την γνώμη μου που έχω το Note 8 ούτε 2 μήνες είναι ..εξαιρετική συσκευή και η μπαταρία με βγάζει μία χαρά όλη την ημέρα μετά από λίγο περιορισμό περιττών εφαρμογών.. δεν θα πήγαινα σε μεταχειρισμένο Note 9 ούτε θα έδινα παραπάνω χρήματα γιατί νομίζω ότι δεν έχει και κατι να ζηλέψει.. θα το κρατήσω μέχρι να έρθει η ώρα να πάρω το Note 10 όπου Πιστεύω ότι θα υπάρχει σημαντική αναβάθμιση. Και για να πω και τη βλακεία μου είμαι σίγουρος ότι είσαι επίπεδο Hardware έχουνε κάνει τρομερή δουλειά για να μην ξαναπάθουν το φιάσκο με το νότε 7 Edited by godjet
Tech fusion
Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ την γνώμη μου που έχω το Note 8 ούτε 2 μήνες είναι ..εξαιρετική συσκευή και η μπαταρία με βγάζει μία χαρά όλη την ημέρα μετά από λίγο περιορισμό περιττών εφαρμογών.. δεν θα πήγαινα σε μεταχειρισμένο Note 9 ούτε θα έδινα παραπάνω χρήματα γιατί νομίζω ότι δεν έχει και κατι να ζηλέψει.. θα το κρατήσω μέχρι να έρθει η ώρα να πάρω το Note 10 όπου Πιστεύω ότι θα υπάρχει σημαντική αναβάθμιση. Και για να πω και τη βλακεία μου είμαι σίγουρος ότι είσαι επίπεδο Hardware έχουνε κάνει τρομερή δουλειά για να μην ξαναπάθουν το φιάσκο με το νότε 7

 

Αν είχες το Note 9 τότε θα αλλαζες γνώμη. Επίσης κάτι βασικό. Εσύ κρίνεις έχοντας το. N8 οπότε σκέφτεσαι αν αξίζει η αλλαγή. Ο φίλος δεν έχει note. Είναι σε φάση να πάρει οπότε ξεκινώντας από το μηδεν δεν κοιτάς το 8αρι αλλά πας καρφί στο 9.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ειμαι ενα βημα πριν την αγορα του.

η συσκευη υποστηριζει super slow motion? (960fps)

 

Όπως είπαν και οι άλλοι, πήγαινε καρφί για το Ν9. Σου το λέω έχοντας περάσει από τα χέρια μου και τα δύο.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

μια απορια και απο μενα.

Κατα την διαρκεια της κλησης ,αν σβησει η οθονη,μονο με κουμπακι μπορω να ενεργοποιησω παλι την οθονη;

δεν λειτουργει με καποιο ταπ ή με τον αισθητηρα proximity?

 

δεν ξερω καν αν το εξηγησα καλα.

:lol:

 

Αν η οθόνη έσβησε λόγω Proximity, θα ανοίξει μόνη της, αν απομακρύνεις τη συσκευή από το κεφάλι σου.

Αν έκλεισε με κουμπί, μετά θέλει πάλι κουμπί για να ανοίξει.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνω απολυτως για την αγορα note 9.Ελαχιστες διαφορες απο το note 8 που δεν δικαιολογουν την αγορα του.Η καλυτερη επιλογη ειναι note 8, στην τιμη που παιζει τωρα ειναι απλα αχτυπητο, ειδικα μετα την 9 pie εχει γινει αλλο κινητο και περιμενεις το Note 10 που θα ειναι οντως ενα αλλο κινητο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Διαφωνω απολυτως για την αγορα note 9.Ελαχιστες διαφορες απο το note 8 που δεν δικαιολογουν την αγορα του.Η καλυτερη επιλογη ειναι note 8, στην τιμη που παιζει τωρα ειναι απλα αχτυπητο, ειδικα μετα την 9 pie εχει γινει αλλο κινητο και περιμενεις το Note 10 που θα ειναι οντως ενα αλλο κινητο.
Είχα το Note 8 για 15 μήνες και τώρα πήρα το 9αρι. Έλεγα και εγώ πως οι διαφορές είναι μικρές και πως δεν το αξίζει. Αν όμως κάνει κάποιος την αλλαγή θα παρατηρήσει αρκετές αλλαγές που συνολικά κάνουν το 9 πολύ πιο ολοκληρωμένο κινητό.

 

1. Πιο γρήγορος επεξεργαστής, που οδηγεί σε πιο καλή εμπειρία χρήσης,

2. πιο πολύ μνήμη (πήρα το 8/512),

3. μεγαλύτερη μπαταρία που πλέον μου φτάνει για ολόκληρη ημέρα με άνεση,

4. Λίγο καλύτερη κάμερα,

5. στερεοφωνικά ηχεία με καλύτερη ποιότητα ήχου,

6. λίγο καλύτερη, λίγο μεγαλύτερη και πιο φωτεινή οθόνη,

7. το s pen έχει Bluetooth, ότι πρέπει για selfies!

8. Πιο γρήγορος και πολύ πιο ακριβής αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων.

 

Οποίος έχει την οικονομική δυνατότητα ας το πάρει.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είχα το Note 8 για 15 μήνες και τώρα πήρα το 9αρι. Έλεγα και εγώ πως οι διαφορές είναι μικρές και πως δεν το αξίζει. Αν όμως κάνει κάποιος την αλλαγή θα παρατηρήσει αρκετές αλλαγές που συνολικά κάνουν το 9 πολύ πιο ολοκληρωμένο κινητό.

 

1. Πιο γρήγορος επεξεργαστής, που οδηγεί σε πιο καλή εμπειρία χρήσης,

2. πιο πολύ μνήμη (πήρα το 8/512),

3. μεγαλύτερη μπαταρία που πλέον μου φτάνει για ολόκληρη ημέρα με άνεση,

4. Λίγο καλύτερη κάμερα,

5. στερεοφωνικά ηχεία με καλύτερη ποιότητα ήχου,

6. λίγο καλύτερη, λίγο μεγαλύτερη και πιο φωτεινή οθόνη,

7. το s pen έχει Bluetooth, ότι πρέπει για selfies!

8. Πιο γρήγορος και πολύ πιο ακριβής αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων.

 

Οποίος έχει την οικονομική δυνατότητα ας το πάρει.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Συμφωνω με ολα αυτα φιλε μου, αλλα θα ξαναπω οτι δεν αξιζει τωρα να παρεις το 9 οταν σε λιγους μηνες θα ερθει το NOTE 10 που θα ειναι πραγματικα αλλο note και οχι απλα μια αναβαθμιση του NOTE 8.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ συμφωνώ σε όλα, απλά και μισός χρόνος αναμονής μέχρι την έλευση του νέου note είναι αρκετό διάστημα και σε συνδυασμό με το γεγονός ότι σίγουρα θα παίζει ψηλά τιμολογιακά, είναι στο χέρι του να αποφασίσει τί θέλει & τί μπορεί να πάρει φυσικά.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ συμφωνώ σε όλα, απλά και μισός χρόνος αναμονής μέχρι την έλευση του νέου note είναι αρκετό διάστημα και σε συνδυασμό με το γεγονός ότι σίγουρα θα παίζει ψηλά τιμολογιακά, είναι στο χέρι του να αποφασίσει τί θέλει & τί μπορεί να πάρει φυσικά.

Ετσι ειναι, ο καθενας ας αποφασισει τι θελει.Εδω ακουγονται ολες οι αποψεις και αυτο ειναι καλο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σεβαστές όλες οι απόψεις

. το ξέρουμε ότι έχει διαφορά προς το καλύτερο αλλά τα 160 ευρώ δεν είναι αμελητέα άλλος παίρνει κινητό με αυτά τα λεφτά

Tech fusion
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με ολα αυτα φιλε μου, αλλα θα ξαναπω οτι δεν αξιζει τωρα να παρεις το 9 οταν σε λιγους μηνες θα ερθει το NOTE 10 που θα ειναι πραγματικα αλλο note και οχι απλα μια αναβαθμιση του NOTE 8.

 

Γιάννη, αν δεν αξίζει τώρα το Ν9 τότε το Ν8 δεν αξίζει 2 φορές. Και το λένε όσοι είχαν στην κατοχή τους και τα δύο ενώ όσοι δεν έζησαν την εμπειρία του Ν9 επιμένουν στην μη ύπαρξη σημαντικών διαφορών.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σεβαστές όλες οι απόψεις

. το ξέρουμε ότι έχει διαφορά προς το καλύτερο αλλά τα 160 ευρώ δεν είναι αμελητέα άλλος παίρνει κινητό με αυτά τα λεφτά

 

Ότι δίνεις παίρνεις. Με τα 160 παίρνεις πολλά περισσότερα που σίγουρα αξίζουν την διαφορά. Ειδικά αν κρατάς την συσκευή σου 2-3 χρόνια.

Από την άλλοι, κάποιοι προτείνουν υπομονή για το Ν10? Πόση υπομονή όμως? Μέχρι να έρθει και να πέσει η τιμή σε λογικά επίπεδα θα πρέπει να περιμένουμε 2 χρόνια....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι απόψεις είναι υποκειμενικές Εγώ πάντως που εξιτάρομαι να περνω ενα κινητό στα τέσσερα κατοστάρικα που πριν από ενάμιση χρόνο ήταν το αντικείμενο πόθου και το δίνανε γύρω στο χιλιάρικο ..τώρα τι μπορεί να έχει αλλάξει στην τεχνολογία ενάμιση χρόνο και ποσα πράγματα μπορεί παραπάνω σ σου προσφέρουν αυτό το κρίνει ο καθένας ανάλογα με το πορτοφόλι του
Tech fusion
Link to comment
Share on other sites

Όλες οι απόψεις είναι υποκειμενικές Εγώ πάντως που εξιτάρομαι να περνω ενα κινητό στα τέσσερα κατοστάρικα που πριν από ενάμιση χρόνο ήταν το αντικείμενο πόθου και το δίνανε γύρω στο χιλιάρικο ..τώρα τι μπορεί να έχει αλλάξει στην τεχνολογία ενάμιση χρόνο και ποσα πράγματα μπορεί παραπάνω σ σου προσφέρουν αυτό το κρίνει ο καθένας ανάλογα με το πορτοφόλι του

 

 

Όπως είπες είναι υποκειμενικό.... Σίγουρα θα μπορείς να. Βρείς δυνατές συσκευές ναυαρχίδες με 400 ευρώ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ αν κάποιος με ρωτούσε να πάω κάποιος στο s8 plus πχ με 380 ευρώ η σε ποιο άλλο θα του έλεγα να πάει πχ σε mi8

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Χεχε, σε λιγο ετσι οπως προχωρα η επιχειρηματολογια, θα με ψησετε να δωσω το αξιοπρεπεστατο στοκ note4 που εχω ως πρωτη συσκευη, και να γυρισω στο custom note2 που εχω ως backup. :) :)

Για να πω κι εγω "σοβαρα" τη αποψη μου, θα συμφωνησω οτι για οποιον εχει το νοτε8, δεν αξιζει η μετακομιση στο 9αρι. Η μονη χειροπιαστη διαφορα, τα στερεο ηχεια, καλυπτεται με ενα bt στερεο ηχειο,και θα κανετε και καλυτερη δουλεια. Η μπαταρια, κατι πρωτοφανες για τη σαμσουνγκ, εχει βελτιωθει σημαντικα με την Pie, και βγαινει πλεον η ημερα. 2 μερες δεν μπορει να βγαλει το νοτε9, αρα στο τελος της ημερας και τα δυο note θα πρεπει να μπουν στην μπριζα.

Αν ομως, οπως εγω, προερχεσαι απο νοτε4 και κατω, η αγορα του του 9αριου με 512 μνημη ειναι μονοδρομος. Ακομα και η πιο γρηγορη micro sd εχει το 1/4 της ταχυτητας της μνημης ραμ. Μιλαμε για δεκατα του δευτερολεπτου βεβαια, τα οποια ομως αθροιζομενα καθε μερα, κανουν σημαντικη διαφορα στην αισθηση ταχυτητας.

Το μονο (πολυ) σημαντικο συν που θα εχει το νοτε10 (κρινοντας απο το s10) ειναι η κεραμικη πλατη. Ετσι, θα μπορω να εχω γυμνο το νοτε, οπως κανω με ολα μου τα κινητα. Αξιζει αυτο το (πολυ σημαντικο) συν στο να περιμενω αλλο εναμιση χρονο για να αλλαξω το αξιοπρεπεστατο note4 που εχω? Οχι.

 

Όποιος παντως παιρνει note το 2019 και δεν χρησιμοποιει το πενακι, κανει τρελλη σπαταλη πορων. Παλιοτερα, αν ηθελες phablet τα note ηταν σχεδον μονοδρομος. Δοξα τω Θεω ομως, το 2019 υπαρχουν πολλες συσκευες με μεγαλη οθονη και μπαταρια, ακομα και στη μιση τιμη απο το note, αν και πλεον στις εξωφρενικες τιμες ακολουθουν και οι κινεζοι.

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι απόψεις είναι υποκειμενικές Εγώ πάντως που εξιτάρομαι να περνω ενα κινητό στα τέσσερα κατοστάρικα που πριν από ενάμιση χρόνο ήταν το αντικείμενο πόθου και το δίνανε γύρω στο χιλιάρικο ..τώρα τι μπορεί να έχει αλλάξει στην τεχνολογία ενάμιση χρόνο και ποσα πράγματα μπορεί παραπάνω σ σου προσφέρουν αυτό το κρίνει ο καθένας ανάλογα με το πορτοφόλι του

 

Κάποια πράγματα δεν έγινα υποκειμενικά αλλά αντικείμενα. Πχ το ότι το Mercedes είναι καλύτερο από το lada δεν είναι υποκειμενικό αλλά η αδιαμφισβήτητη πραγματικότητα. Υποκειμενικό είναι αν πρέπει να δώσεις τα περισσότερα χρήματα για να το πάρεις.

Έτσι και το Ν9 είναι ανώτερο του Ν8 (όχι μόνο στην μπαταρία όπου το κανει μονόδρομο). Αν μπορεί να δώσει κάποιος τα 150 είναι άλλο.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το NOTE 9 ΔΕΝ ειναι καλυτερο του note 8 , επιτελους ξεκολλατε απο αυτη την καραμελα.Ειναι απλα ενα ΝΟΤΕ 8 plus,μια βελτιωμενη εκδοση του note 9.Αυτο δεν το λεω εγω, εχει αποδειχτει απο αντικειμενικα παγκοσμια reviews απο χρηστες με εμπειρια χρησης και των δυο.Δεν λεει να δωσεις τα παραπανω χρηματα τωρα για αυτο.Αν θελεις να ικανοποιησεις των εγωισμο σου αγοραζοντας το τελευταιο μοδατο μοντελο οκ, εκει παω πασο.Αυτα και κλεινω εδω το θεμα, ας ασχοληθουμε με το κινητο μας μονο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, εχει κανεις προβλημα με τον αισθητηρα φωτεινοτητας, μετα την τελευταια αναβαθμιση? Συχνα, σε εσωτερικους παντα χωρους, η φωτεινοτητα ειναι ειτε πιο χαμηλη απο οτι θα επρεπε, ειτε σημαντικα πιο υψηλη. Παλιοτερα δεν ειχα κανενα απολυτως θεμα, δουλευε αριστα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το NOTE 9 ΔΕΝ ειναι καλυτερο του note 8 , επιτελους ξεκολλατε απο αυτη την καραμελα.Ειναι απλα ενα ΝΟΤΕ 8 plus,μια βελτιωμενη εκδοση του note 9.Αυτο δεν το λεω εγω, εχει αποδειχτει απο αντικειμενικα παγκοσμια reviews απο χρηστες με εμπειρια χρησης και των δυο.Δεν λεει να δωσεις τα παραπανω χρηματα τωρα για αυτο.Αν θελεις να ικανοποιησεις των εγωισμο σου αγοραζοντας το τελευταιο μοδατο μοντελο οκ, εκει παω πασο.Αυτα και κλεινω εδω το θεμα, ας ασχοληθουμε με το κινητο μας μονο.

 

Γιάννη, ακόμα και η περιγραφή σου ως Note 8 plus περιγράφει μια καλύτερη συσκευή του "απλού" όπως τα περιγράφεις Note 8...... Άρα ναι, ακόμα και κατά την γνώμη σου είναι ανώτερο

Κατα τα άλλα, αν χρησιμοποιήσεις το Note 9 για ένα μήνα θα νιώσεις την υπέροχη. Δεν λέω πως υπάρχει χάος αλλά υπάρχουν σημαντικές διαφορές.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια, εχει κανεις προβλημα με τον αισθητηρα φωτεινοτητας, μετα την τελευταια αναβαθμιση? Συχνα, σε εσωτερικους παντα χωρους, η φωτεινοτητα ειναι ειτε πιο χαμηλη απο οτι θα επρεπε, ειτε σημαντικα πιο υψηλη. Παλιοτερα δεν ειχα κανενα απολυτως θεμα, δουλευε αριστα.

 

Κάνε μια απενεργοποίηση / ενεργοποίηση της αυτόματης φωτεινότητας μήπως κάπου σκάλωσε

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, εχει κανεις προβλημα με τον αισθητηρα φωτεινοτητας, μετα την τελευταια αναβαθμιση? Συχνα, σε εσωτερικους παντα χωρους, η φωτεινοτητα ειναι ειτε πιο χαμηλη απο οτι θα επρεπε, ειτε σημαντικα πιο υψηλη. Παλιοτερα δεν ειχα κανενα απολυτως θεμα, δουλευε αριστα.

 

Μπα εγω δεν εχω θεμα , δουλευει κανονικα στο αυτοματο και χωρις καθυστερησεις. Με την αναβαθμιση ισως να αλλαξαν καποια πραγματα γιατι και εμενα κανα δυο φορες σε εσωτερικο χωρο με χαμηλο φωτισμο μου φαινοταν σαν να ειχε υψηλη φωτεινοτητα αλλα οταν χαμηλωνα καταλαβαινα οτι μαλλον ηταν οτι πρεπει. Ισως και εσενα απλα ετσι σου φαινεται στο ματι λογο της αντιθεσης φωτισμου οθονης και εσωτερικου χωρου

Link to comment
Share on other sites

Το ξαναρυθμισα, του εκανα και ρεσταρτ και βλεπουμε Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...