Jump to content

Nokia 8


Pavletos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι εννοούν όμως με το προσωρινά μη διαθέσιμο, ότι θα το ξαναφέρουν σε προσφορά ή όχι;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Οι τελευταίες 4 σελίδες είναι τουλάχιστον καταθλιπτικές και ανούσιες.

Evri το βράδυ να παραγγείλω πίτσα από El Greco ή Caza;

Link to comment
Share on other sites

Οι τελευταίες 4 σελίδες είναι τουλάχιστον καταθλιπτικές και ανούσιες.

Evri το βράδυ να παραγγείλω πίτσα από El Greco ή Caza;

Για σένα μπορεί να είναι ανούσιες...

Θα κεράσεις πίτσες; ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Οι τελευταίες 4 σελίδες είναι τουλάχιστον καταθλιπτικές και ανούσιες.

Evri το βράδυ να παραγγείλω πίτσα από El Greco ή Caza;

 

:respect::respect::respect::respect:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οι τελευταίες 4 σελίδες είναι τουλάχιστον καταθλιπτικές και ανούσιες.

Evri το βράδυ να παραγγείλω πίτσα από El Greco ή Caza;

ΧΑΧΑΧΑ

Θεός!

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

@lazarefa μόλις έκανα δοκιμή με τα ακουστικά που σε ενδιαφέρουν... κανένα απολύτως θέμα έπαιζαν κανονικότητα , μακάρι να το βρεις και να το χτυπήσεις σε τέτοια τιμή!
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου. Μαλλον την πατησα μια που το εχει εξαφανισει απ το site...Δεν το συζητω οτι σαυτα τα χρηματα δεν παιζεται το κινητο.

NOKIA 8

LG G2 32Gb (DEU)

Link to comment
Share on other sites

Soon to be reading this thread. Πριν 10 λεπτα το παρηγγειλα και εγω στα 199€. Το βρισκετε, απ' οτι καταλαβαινω ειναι διαθεσιμο, στο site της Cosmote.
Link to comment
Share on other sites

Οι τελευταίες 4 σελίδες είναι τουλάχιστον καταθλιπτικές και ανούσιες.

 

Πριν 10 λεπτα το παρηγγειλα και εγω στα 199€. Το βρισκετε, απ' οτι καταλαβαινω ειναι διαθεσιμο, στο site της Cosmote.

 

Μόλις αναβαθμίστηκε κατακόρυφα το νήμα. Ευχαριστούμε, όντως φαίνεται διαθέσιμο στο link. :)

Link to comment
Share on other sites

Πριν 2 λεπτα μπηκα στο σαιτ της Cosmote. Ενω το εμφανιζει το 8 δεν εχει δυνατοτητα επιλογης για αγορα...

NOKIA 8

LG G2 32Gb (DEU)

Link to comment
Share on other sites

Πριν 2 λεπτα μπηκα στο σαιτ της Cosmote. Ενω το εμφανιζει το 8 δεν εχει δυνατοτητα επιλογης για αγορα...

 

Ακριβώς! Και πάλι όποιος πρόλαβε πρόλαβε φαίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς! Και πάλι όποιος πρόλαβε πρόλαβε φαίνεται...

 

Έτσι είναι συνήθως αυτές οι προσφορές, με σχετικά λίγα διαθέσιμα τεμάχια. Και το Μάιο που το είχα πάρει εγώ το 8άρι μου, την προσφορά με €399 του Κωτσόβολου (από αρχική 599€) την είχα χάσει για λίγες μέρες και το πήρα κάνα δυο βδομάδες πιο μετά που την ξαναέβαλε.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Όντως; Κακό αλλά συνεχίστε να το τσεκάρετε. Γενικά ότι προϊόντα έχει ο Γερμανός, έχει και η κοσμοτε (εκτός ίσως από τηλεοράσεις κλπ) στις ίδιες τιμές/προσφορές. Το είχα δει και πέρσι. Και λογικό βέβαια γιατί ανήκουν στον ίδιο όμιλο, οπότε να το έχετε κατά νου μελλοντικά.
Link to comment
Share on other sites

H Cosmote συμμετέχει στο πρόγραμμα επιστροφή της Eurobank όπως ο Γερμανός;

 

Ναι, κανονικά. https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/black-friday.html

Link to comment
Share on other sites

Σε ένα κατάστημα Γερμανός στη Θεσσαλονίκη σήμερα, έφεραν τρία σε tempered blue όλα στα 199€.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Πριν 2 λεπτά άνοιξα υπολογιστή και το 8 υπάρχει για αγορά και στο σάιτ του Γερμανού και στο σάιτ της Κοσμοτέ στα 199 ευρώ, συν το 20% επιστροφή αν η αγορά γίνει με κάρτες Eurobank. Ήδη το παρήγγειλα για μένα. Όποιος ενδιαφέρεται ας σπεύσει.

NOKIA 8

LG G2 32Gb (DEU)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Πριν 2 λεπτά άνοιξα υπολογιστή και το 8 υπάρχει για αγορά και στο σάιτ του Γερμανού και στο σάιτ της Κοσμοτέ στα 199 ευρώ, συν το 20% επιστροφή αν η αγορά γίνει με κάρτες Eurobank. Ήδη το παρήγγειλα για μένα. Όποιος ενδιαφέρεται ας σπεύσει.

Μέχρι πότε κρατάνε τις BF τιμές στο Nokia 8 εκεί!...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Κατοχος και εγω απο χθες του τηλεφωνου . Απο μια πρωτη χρηση ολα οκ δεν υπαρχει προβλημα στον ηχο απο ακουστικα ,οθονη οκ, substratum κανονικα για black theme με andromeda μπορω να πω σε σχεση με το mi a1 που ειχα πριν ειναι γρηγοροτερο βεβαια η ελλειψη root ειναι ενα θεματακι . Ειχα τρομαξει με μερικα αρνητικα που διαβαζα για οθονη ηχο κτλ μεχρι τωρα ολα καλα.
Link to comment
Share on other sites

Κατοχος και εγω απο χθες του τηλεφωνου . Απο μια πρωτη χρηση ολα οκ δεν υπαρχει προβλημα στον ηχο απο ακουστικα ,οθονη οκ, substratum κανονικα για black theme με andromeda μπορω να πω σε σχεση με το mi a1 που ειχα πριν ειναι γρηγοροτερο βεβαια η ελλειψη root ειναι ενα θεματακι . Ειχα τρομαξει με μερικα αρνητικα που διαβαζα για οθονη ηχο κτλ μεχρι τωρα ολα καλα.

 

Επειδή έχει βαρύ όνομα η Nokia, δεν ξέρουμε πόσα από τα αρνητικά είναι και κατευθυνόμενα. Εδώ ακόμα προσπαθείς να πείσεις ότι δεν είναι κινέζικη εταιρία. Για την έλλειψη root που αναφέρεις, έχει δοθεί πρόσφατα το επίσημο εργαλείο για ξεκλείδωμα, φαντάζομαι σε αυτό αναφέρεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα εχθές παιδιά έκανα το βήμα να αγοράσω και 2η συσκευή θα μείνει κούτα αν χαλάσει αυτό που έχω

Στα 199€ με επιστροφή 20% ούτε ΧΙΑΟΜΙ δεν παίρνεις.Δεν ξέρω αν έκανα καλά η όχι

απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχει βαρύ όνομα η Nokia, δεν ξέρουμε πόσα από τα αρνητικά είναι και κατευθυνόμενα. Εδώ ακόμα προσπαθείς να πείσεις ότι δεν είναι κινέζικη εταιρία. Για την έλλειψη root που αναφέρεις, έχει δοθεί πρόσφατα το επίσημο εργαλείο για ξεκλείδωμα, φαντάζομαι σε αυτό αναφέρεσαι.

Παίζει δηλαδή να είναι στοχευμένα τα αρνητικά σχόλια ξένων ή δικών μας;;;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχει βαρύ όνομα η Nokia, δεν ξέρουμε πόσα από τα αρνητικά είναι και κατευθυνόμενα. Εδώ ακόμα προσπαθείς να πείσεις ότι δεν είναι κινέζικη εταιρία. Για την έλλειψη root που αναφέρεις, έχει δοθεί πρόσφατα το επίσημο εργαλείο για ξεκλείδωμα, φαντάζομαι σε αυτό αναφέρεσαι.

 

Ναι το εχω υποψιν το εργαλειο αυτο αλλα τωρα σε καινουρια συσκευη πιστευω ειναι ρισκο ακομη να κανω την διαδικασια αυτη . Την εχει κανει κανενας απο το forum? Δεν βλεπω και στο xda να χει πληθωρα roms που να ειναι" επιβεβλημενη" lol

Στο mi a1 ειχα ροοταρει απο day one φυσικα! Και franco kernel και τα σχετικα λολ

Edited by kutulu26
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα εχθές παιδιά έκανα το βήμα να αγοράσω και 2η συσκευή θα μείνει κούτα αν χαλάσει αυτό που έχω

Στα 199€ με επιστροφή 20% ούτε ΧΙΑΟΜΙ δεν παίρνεις.Δεν ξέρω αν έκανα καλά η όχι

 

Ίδια σκέψη έκανα κι εγώ μην νομίζεις πως είσαι ο μόνος... ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 71 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αλήθεια μήπως υπάρχει σε προσφορά και το dual SIM?

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...