Jump to content

Redmi Note 5


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει βγει η 10.0.3.0 η πήγαμε κατευθείαν στην 0.4? Γιατί εγώ είμαι ακόμα με 10.0.2.0.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

HTC DESIRE 825
Link to comment
Share on other sites

Έχει βγει η 10.0.3.0 η πήγαμε κατευθείαν στην 0.4? Γιατί εγώ είμαι ακόμα με 10.0.2.0.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγώ είμαι στην 10.0.3.0 και το μόνο που είδα διαφορετικό είναι αυτό χωρίς να είμαι σίγουρος αν υπήρχε πριν.cd9bc61163179416720cce06b833e034.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://i.imgur.com/REW6ccY.jpg The future of android by Google. Δεν χρησιμοποιώ πλέον FACEBOOK σε καμία από τις συσκευές μου. Sheepple Γιάννης (dedaliskos@hotmail.com).
Link to comment
Share on other sites

Όταν μπαίνω σε διάφορα σαιτ από το μαμά browser μου πετάει διαφορά βιντεακια σαν αγγούρια πως μπορώ να μη τα βγάζει αυτά και να βλέπω τη σελίδα καθαρή?

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η miui 10.0.4.0 που ανέβασε το παλικάρι ποιο πριν είναι σίγουρα για το κιν μας?

Link to comment
Share on other sites

Έχει βγει η 10.0.3.0 η πήγαμε κατευθείαν στην 0.4? Γιατί εγώ είμαι ακόμα με 10.0.2.0.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

έχει ενδιάμεσες στάσεις?

10.0.35 και τέτοια ?

Εσείς που είστε σε official ξέρετε καλύτερα αν είναι έτσι οπότε και δεν την περνάτε

Απλά πράγματα....

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άλλο το call...

Για κάνε copy από εδώ το *#06#

Γιατί όσο ήμουν σε official μόνο όπως είπαν πιο πάνω γινόταν

 

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

 

:confused: Για official δε ρωτούσε;

 

Πάντως, δείτε και σε cfw.

 

Με copied οποιονδήποτε αριθμό, όταν ανοίγετε τον dialer, το πλαίσιο για να κάνετε paste τον αριθμό δεν είναι ανοιχτό.

 

Γράψτε έναν οποιονδήποτε αριθμό, για να εμφανιστεί το πλαίσιο. Μετά παρατεταμένο άγγιγμα, για να εμφανιστεί η επιλογή paste.

 

Έτσι ακριβώς έκανα copy το *#06#, σε poco, με 10.0.4.0 stable.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο πράγμα λέμε

Κατ'ευθειαν επικόλληση δεν γινόταν,κακώς αναμειχθηκα γιατί έχω φύγει καιρό από miui και ίσωςτο έχουν φτιάξει

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια...θα ηθελα την βοηθεια σας...το παιδι μου εχει το εν λογω κινητο...βαζω καρτα και σε δυο μερες εξαφανιζεται....απο την βονταφον μου ειπανε οτι ειναι ρυθμιση απο τα δεδομενα...αν και κοιταξα τις ρυθμισεις τα δεδομενα ειναι κλειστα....πως διαολο τα τρωει?

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια...θα ηθελα την βοηθεια σας...το παιδι μου εχει το εν λογω κινητο...βαζω καρτα και σε δυο μερες εξαφανιζεται....απο την βονταφον μου ειπανε οτι ειναι ρυθμιση απο τα δεδομενα...αν και κοιταξα τις ρυθμισεις τα δεδομενα ειναι κλειστα....πως διαολο τα τρωει?

 

ευχαριστω

Πες τους να μπλοκάρουν τα 5ψηφια ίσως?

Η μιλάει ενώ δεν έχει κάποιο πακέτο

Δεν φταίει το κινητό πάντως όπως και κανένα κινητό σ' αυτές τις περιπτώσεις

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δεν μιλαει φιλε μου....εχει προγραμμα με free lλεπτα ομηλιας...δεν μπορω να καταλαβω ...
Link to comment
Share on other sites

Δεδομένα δεν έχει καθόλου; Πολύ πιθανό να κάνει μικρή κίνηση το κινητό και έτσι να χρεώνεται 2€ η μερα.

 

Sent from my Redmi Note5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια...θα ηθελα την βοηθεια σας...το παιδι μου εχει το εν λογω κινητο...βαζω καρτα και σε δυο μερες εξαφανιζεται....απο την βονταφον μου ειπανε οτι ειναι ρυθμιση απο τα δεδομενα...αν και κοιταξα τις ρυθμισεις τα δεδομενα ειναι κλειστα....πως διαολο τα τρωει?

 

ευχαριστω

 

Η μόνη λύση σε τέτοια θέματα όπου το κινητό δε χρησιμοποιείται απο εσένα τον ίδιο οπότε ποτέ δε ξέρεις 100% τι συμβαίνει είναι η ολική φραγή του internet με αίτημα στην εξυπηρέτηση πελατών. Αν το κινητό το λειτουργούσες μόνος σου θα σου έλεγα να αλλάξεις το APN ώστε να μη μπορεί να συνδεθεί το κινητό ότι και να γίνει.

Βασική συσκευή: Xiaomi Redmi Note 5 Global (whyred) -- OS: MiUI 10 Global Beta (Android 8.1)

Εφεδρική συσκευή: Xiaomi Redmi Note 4 Global (mido) -- OS: LineageOS 15.1 (Android 8.1)

Δίκτυο: WIND

Link to comment
Share on other sites

εμεις θα παρουμε android 9 ?σε αλλα site λενε ναι σε αλλα site λενε οχι
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο πράγμα λέμε

Κατ'ευθειαν επικόλληση δεν γινόταν,κακώς αναμειχθηκα γιατί έχω φύγει καιρό από miui και ίσωςτο έχουν φτιάξει

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

 

Δεν έγινε κάτι. Γι' αυτό γράφουμε εδώ.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι στην 10.0.3.0 και το μόνο που είδα διαφορετικό είναι αυτό χωρίς να είμαι σίγουρος αν υπήρχε πριν.cd9bc61163179416720cce06b833e034.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αλήθεια ρε παιδια, τι είναι αυτό;

Το δοκίμασε κανείς; τι κάνει; Πληροφορίες στα Αγγλικά δεν βρήκα πουθενα!

Redesigning the web! www.slumdog.gr
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια ρε παιδια, τι είναι αυτό;

Το δοκίμασε κανείς; τι κάνει; Πληροφορίες στα Αγγλικά δεν βρήκα πουθενα!

 

Η "Λειτουργία επιχείρησης" απευθύνεται σε app developers.

 

https://en.miui.com/thread-3917723-1-1.html

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε όλους. Ερωτηση. Το βιντεο εθναι πολυ σκοτεινο ενω η φωτογραφιες βγαινουν φωτεινές. Δηλαδη στις ιδιες συνθήκες οι φωτο ειναι μια χαρα, το βίντεο ομως σκοτεινο. Ειναι ετσι και σε εσας;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε όλους. Ερωτηση. Το βιντεο εθναι πολυ σκοτεινο ενω η φωτογραφιες βγαινουν φωτεινές. Δηλαδη στις ιδιες συνθήκες οι φωτο ειναι μια χαρα, το βίντεο ομως σκοτεινο. Ειναι ετσι και σε εσας;
Πάνε στις ρυθμίσεις και βάλε 1080p 30fps

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας φίλοι μου. Μια εβδομάδα χρήσης και δηλώνω ιδιαίτερα ικανοποιημένος δεν έχω "πειράξει" τίποτα έως τώρα αλλά θα ήθελα να σας ρωτήσω τι σημαίνει η επιλογή "αποθήκη εφαρμογών" στις ρυθμίσεις ευχαριστώ πολύ.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως γίνετε όταν είμαι fb και πατήσω να ανοίξει μια σελίδα αντί να την ανοίγει με το φύλλο μετρητή να την ανοίγει με τον Chrome?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Είμαι κάτοχος του κινητού από τον Σεπτέμβρη κ γενικά πολύ ευχαριστημένη,τα τελευταία 3 πρωινά βρίσκω το κινητό ανοιχτό αλλά με την ένδειξη ότι δεν υπάρχει κάρτα sim...Με μια επανεκκίνηση φτιάχνει. Συμβαίνει μόνο το βράδυ,σε καμιά άλλη στιγμή της ημέρας. Έχει τύχει σε κάποιον άλλο; Είμαι με official rom,δεν το έχω πειράξει καθόλου...
Link to comment
Share on other sites

Το έχει η κοπέλα μου,αλλά δεν πιάνει καθόλου την ποιότητα των φωτογραφιών που είδαμε απο review..

Ποιό app για κάμερα να περάσει (γιατί όντως το μανίσιο είναι ΓΤΠ) ;;

 

 

(btw ο Microsoft launcher είναι πολύ ωραιός και γρήγορος στο κινητό αυτό)

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Τις φωτό εγώ χρησιμοποιώ μόνο το μαμίσιο.στο βίντεο όμως μόνο το open camera έχει κάποιες ρυθμίσεις που το ανεβάζουν πολύ ποιοτικά.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to REDMI NOTE 5 Δεν ανοίγει το messenger

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...