Jump to content

Redmi Note 5


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έκανα. Δεν κατάφερα να βρω κάτι. Ρώτησα και στο chat την Vodafone. Η απάντηση ήταν ότι αυτοί δεν έχουν βάλει κάποιο κωδικο και να ρωτήσω τον κατασκευαστή της συσκευής μου
*33*1234# δώσε αυτόν τον κωδικό στον dialler και πάτα κλήση, είναι για φραγή εξερχόμενων.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, alfeios said:

Το έκανα. Δεν κατάφερα να βρω κάτι. Ρώτησα και στο chat την Vodafone. Η απάντηση ήταν ότι αυτοί δεν έχουν βάλει κάποιο κωδικο και να ρωτήσω τον κατασκευαστή της συσκευής μου

https://www.vodafone.gr/ypostirixi/proionta/kiniti-themata-kinitis/diacheirisi-kliseon-tilefonitis/pos-mporo-na-energopoiiso-apenergopoiiso-tin-fragi-eiserchomenon-kliseon/

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, chios said:
2 ώρες πριν, alfeios said:

 

*33*1234# δώσε αυτόν τον κωδικό στον dialler και πάτα κλήση, είναι για φραγή εξερχόμενων.

Το έκανα κι αυτό. Μου βγάζει μήνυμα ότι έγινε η φραγή αλλά στη ουσία τίποτα. Οι κλήσεις γίνονται κανονικα

11 minutes ago, chios said:
2 ώρες πριν, alfeios said:

 

*33*1234# δώσε αυτόν τον κωδικό στον dialler και πάτα κλήση, είναι για φραγή εξερχόμενων.

 

Edited by alfeios
Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Έχω το εν λόγω κινητό με έκδοση miui 11.0.3.0
Έχω εγκατεστημένη την εφαρμογή του GAZZETTA για τα αθλητικά.
Εδώ και περίπου 15 μέρες όταν ανοίγω το app αυτόματα μου ανοίγει το site σε browser και εφόσον κάνω έξοδο (πατήσω δύο φορές το κουμπί back) αρχίζει να τρέχει το app.
Συμβαίνει σε κάποιον άλλον αυτό; Υπάρχει τρόπος να το διορθώσω;
Ευχαριστώ...

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα και καλή χρονιά. Υπάρχει κάποιος τρόπος ώστε να κλειδώσω μία εφαρμογή στο τηλέφωνο  (π.χ. την εφαρμογή του smartwatch), για να τρέχει μονίμως  στο παρασκήνιο και να μην την κλείνω συνέχεια κατά λάθος; Ευχαριστώ ! ! !

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
4 ώρες πριν, stoilas2312 said:

Καλησπέρα και καλή χρονιά. Υπάρχει κάποιος τρόπος ώστε να κλειδώσω μία εφαρμογή στο τηλέφωνο  (π.χ. την εφαρμογή του smartwatch), για να τρέχει μονίμως  στο παρασκήνιο και να μην την κλείνω συνέχεια κατά λάθος; Ευχαριστώ ! ! !

Ποια συσκευή έχεις;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μετά κόπων και βασάνων τα κατάφερα( κλασικά Xiaiomi). Η διαδικασία πάντως είναι εντελώς  άκυρη. Πρέπει να πατήσεις πάνω στο εικονίδιο ασφάλεια - μετά τέρμα πάνω δεξιά - ενίσχυση ταχύτητας - κλείδωμα εφαρμογών. Τρέχα γύρευε δηλαδή. θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους πάρα πολύ και να σας ευχηθώ καλή χρονιά με υγεία ! ! !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Δεν ανοίγει το messenger ούτε το instagram ....Όλες οι άλλες εφαρμογές δουλεύουν κανονικά

Edited by morcheeba
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to REDMI NOTE 5 Δεν ανοίγει το messenger

Δεν ανοίγει το messenger ούτε το instagram ....Όλες οι άλλες εφαρμογές δουλεύουν κανονικά

 

Xiaiomi Redmi Note 5

Edited by morcheeba
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, morcheeba said:

Δεν ανοίγει το messenger ούτε το instagram ....Όλες οι άλλες εφαρμογές δουλεύουν κανονικά

 

Xiaiomi Redmi Note 5

ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο μου συμβαίνει κ σε μένα. Έσβησα το messenger κ το ξανά εγκατέστησα, δυστυχώς τίποτα.    Έκανα καθαρισμό μνήμης, το ξανά εγκατεστησα για 3-4 φορά. Το ίδιο. Δεν ανοίγει!!! Ξέρετε κάτι για να το φτιάξω;;;; εννοείτε ότι όλες οι εφαρμογές ανοίγουν κ έχουν όλες γίνει οι αναβαθμίσεις που στέλνουν

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, JTS1KOSTAS1 said:

ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο μου συμβαίνει κ σε μένα. Έσβησα το messenger κ το ξανά εγκατέστησα, δυστυχώς τίποτα.    Έκανα καθαρισμό μνήμης, το ξανά εγκατεστησα για 3-4 φορά. Το ίδιο. Δεν ανοίγει!!! Ξέρετε κάτι για να το φτιάξω;;;; εννοείτε ότι όλες οι εφαρμογές ανοίγουν κ έχουν όλες γίνει οι αναβαθμίσεις που στέλνουν

Βάλε το messenger lite. 

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, alfeios said:

Βάλε το messenger lite. 

Όσο κ αν προσπάθησα κ γενικά έβαλα ότι lite  εφαρμογή τώρα σβήνοντας την κανονική, δυστυχώς απολύτως τίποτα. Μου τα μεταφέρει τα μηνύματα στο sms  κ γενικά είναι σαν να έχω 2 εφαρμογές sms. Κάπου κάνω λάθος;;;;;

Ξανά εγκατέστησα το κανονικό messenger. Το ίδιο. Αρνείται να ανοίξει!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

On 14/2/2023 at 2:20 ΜΜ, JTS1KOSTAS1 said:

Όσο κ αν προσπάθησα κ γενικά έβαλα ότι lite  εφαρμογή τώρα σβήνοντας την κανονική, δυστυχώς απολύτως τίποτα. Μου τα μεταφέρει τα μηνύματα στο sms  κ γενικά είναι σαν να έχω 2 εφαρμογές sms. Κάπου κάνω λάθος;;;;;

Ξανά εγκατέστησα το κανονικό messenger. Το ίδιο. Αρνείται να ανοίξει!!!!

 

 

Κάνε ενημέρωση από play store στην καινούργια έκδοση θα φτιάξει

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Γεια σας. Μέχρι τώρα με το που ενεργοποιούσα την οθόνη αυτόματα άνοιγε δίχως κωδικούς κ τέτοια κ άθελα μου σήμερα έβαλα μοτίβο κ δεν μπορώ να το απενεργοποιήσω. Τι πρέπει να πατήσω;; μπορείτε σας παρακαλώ να μου πείτε με βήματα τι πρέπει να κάνω. Δεν κρατώ ούτε μυστικά ούτε τίποτα κ δεν θέλω κωδικούς η μοτίβα……

Λίγο πολύ όλα τα redmi note έχουν το ίδιο μενού…..

Έχω 3 ώρες κ δεν μπορώ να βγάλω τελείως το μοτίβο…..

 

Κάποια βοήθεια;;;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, JTS1KOSTAS1 said:

Γεια σας. Μέχρι τώρα με το που ενεργοποιούσα την οθόνη αυτόματα άνοιγε δίχως κωδικούς κ τέτοια κ άθελα μου σήμερα έβαλα μοτίβο κ δεν μπορώ να το απενεργοποιήσω. Τι πρέπει να πατήσω;; μπορείτε σας παρακαλώ να μου πείτε με βήματα τι πρέπει να κάνω. Δεν κρατώ ούτε μυστικά ούτε τίποτα κ δεν θέλω κωδικούς η μοτίβα……

Λίγο πολύ όλα τα redmi note έχουν το ίδιο μενού…..

Έχω 3 ώρες κ δεν μπορώ να βγάλω τελείως το μοτίβο…..

 

 

Κάποια βοήθεια;;;

Κωδικοί και ασφάλεια - κλείδωμα οθόνης , εσύ που ψάχνεις;; 3 ώρες για κάτι που το βρήκα σε 3 δεύτερα.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ πολύ. πηγαινα στην  ασφαλεια κωδικους κ προσπαθουσα μεσω απο το μοτίβο να το βγαλω κ εβαζα το κρυφό μοτιβο που το εκανες στα τυφλα κ ειχα τρομάξει!!! Ολα καλά πλεων κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ....☺️

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...