Jump to content

Honor 9


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θελω να ρωτησω εσας που εχετε ηδη το honor 9.

Ειδα οτι δεν εχει OIS. Αυτο επηρεαζει τις επιδοσεις της καμερας;;;

Δεν το έχω πολλές μέρες για να έχω ολοκληρωμένη άποψη αλλά ερχόμενος από LG g3, δεν μπορώ να πω ότι κατάλαβα διαφορά. Σίγουρα όμως, χρειάζεται και λίγο σταθερό χέρι.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 321
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παίδες σκέφτομαι να το πάρω για λίγες μέρες γιατί θέλω να δω κάμερα μιας και έχει ωραία εφέ. Θα ήθελα από κάποιον άποψη για χρώμα. Μου αρέσει το γκρι πίσω που δείχνει μέταλλο αλλά μπροστά δεν ξέρω τι λέει.

Το είχα ρίξει και παλιότερα παραγγελία αλλά ακύρωσα. Τώρα όμως θα το ψάξω για λίγες μέρες εμπειρίας μιας και δεν είχα ποτέ Huawei ή honor.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλη ευκαιρια ειναι καιμτο p10 αυτες τις μερες που το εχουν ιδια τιμη στα 399.Ειναι ελαχιστα καλυτερο και με καμερα leica
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει αλλά το honor μου αρέσει πολύ περισσότερο. Βέβαια βλέπω ότι έχει μόνο μειονέκτημα απέναντι στο Ρ10 και ελάχιστα συν οπότε μάλλον δύσκολα θα το δώσω μετά και έχω κωλωσει λίγο.

Πάντως από τα χρώματα το γκρι μου αρέσει πολύ.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Επειδή με ενδιαφέρει το 6/64 και θα το πάρω εκτός Ελλάδος. Ξέρει κανείς κανένα μαγαζί που να κάνει Shipping από "Ευρώπη" ώστε να αποφύγω σίγουρα το τελωνείο?

 

Sent from my LEX720 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η εταιρεία πόσο χρόνο λέει ότι θέλει για να φορτίσει από 0 έως 100%?

Αν δεν κάνω λάθος από 0 έως 40% λέει σε μισή ώρα. Βλέπω όμως ότι από 40% και μετά αργεί σταδιακά να το φορτίσει. Κάπως λογικό είναι αυτό.

Αλλά.

Έχω την εντύπωση ότι κάνει κοντά στις 2 ώρες για να φορτίσει πλήρως.

Φυσιολογικό?

Έχει μετρήσει κανείς τον χρόνο φόρτισης από ~0 ή ~10 έως 100%?

 

Edit 29/11

Ναι, σε μια αναζήτηση που έκανα ο χρόνος φόρτισης του honor 9, από 0 έως 100% είναι περίπου 2 ώρες.

Edited by arrigo
Link to comment
Share on other sites

Η εταιρεία πόσο χρόνο λέει ότι θέλει για να φορτίσει από 0 έως 100%?

Αν δεν κάνω λάθος από 0 έως 40% λέει σε μισή ώρα. Βλέπω όμως ότι από 40% και μετά αργεί σταδιακά να το φορτίσει. Κάπως λογικό είναι αυτό.

Αλλά.

Έχω την εντύπωση ότι κάνει κοντά στις 2 ώρες για να φορτίσει πλήρως.

Φυσιολογικό?

Έχει μετρήσει κανείς τον χρόνο φόρτισης από ~0 ή ~10 έως 100%?

 

Edit 29/11

Ναι, σε μια αναζήτηση που έκανα ο χρόνος φόρτισης του honor 9, από 0 έως 100% είναι περίπου 2 ώρες.

 

περίπου τόσο ειναι ναι, απο ενα σημείο και μετά ρίχνει στροφές για να προστατέψει τη μπαταρία..

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Εχει ρωτησει κανεις αν ισχυει και στο honor 9 οπως ισχυε στο honor 8 η vip εγγυηση δλδ 3μηνες δωρεαν αλαγη οθονης και 3χρονια εγγυηση;
Την βρήκα και θα την παντρευτώ :X ..................
Link to comment
Share on other sites

Εχει ρωτησει κανεις αν ισχυει και στο honor 9 οπως ισχυε στο honor 8 η vip εγγυηση δλδ 3μηνες δωρεαν αλαγη οθονης και 3χρονια εγγυηση;
Νομίζω δεν ισχύει

 

Στάλθηκε από το STF-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλή εβδομάδα σε όλους. Έβγαλα φωτογραφία με 3D πανόραμα. Μετά προσπάθησα να την στείλω στο messenger , αλλά την στέλνει με μια εφαρμογή που δεν την 3ωχ στην συσκευή, και μάλιστα δεν την έχω κατεβάσει ούτε στο play. Ονομάζεται fyuse. Ας προσπαθήσει και κάποιος άλλος να δούμε.
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Εχει ρωτησει κανεις αν ισχυει και στο honor 9 οπως ισχυε στο honor 8 η vip εγγυηση δλδ 3μηνες δωρεαν αλαγη οθονης και 3χρονια εγγυηση;

 

Γιατί δεν μπαίνεις στο hicare;

Εκεί θα δεις αν σου δίνει τέτοια επιλογή.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Sto hicare , vip με λεει αλλα δεν ισχυει για το honor το 9 μου ειπαν οποτε 152 ευρω αλλαγη οθονης και πλαισιου αλιυμινιιου πανε πακετο στην αντιπρωσοπια γενικα για full hd οθονη ειναι ακριβα. Παντως αντεχει το κινητο πλεον αφου το δοκιμασα ειχα την ατυχη στιγμη μου απο 3 μετρα υψος εστειλα και ενα email στη huawei να παραπονεθω για την vip.
Την βρήκα και θα την παντρευτώ :X ..................
Link to comment
Share on other sites

Στο honor 8 μέχρι πότε ήταν η vip εγγύηση;

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

Αρκετά καλά νομίζω, από θέμα μπαταρίας ... ;

 

 

http://s1323.photobucket.com/user/arrigo_corso/media/others/Screenshot_20171208-085343_zpswmouxm1g.png.html

Edited by arrigo
Link to comment
Share on other sites

.Καλημέρα σας παιδιά!ειμαι κι εγω κατοχος του honor 9 4,64 εκδοση, αγορά στα 400€ από Κωτσόβολο .μια αγορά που εγινε μεσα σ ενα πανικο μου,που μου εσπασε το κινητο που ειχα,nubia z7 max, η οθονη βασικα για 2η φορα μεσα σ ενα χρονο,με tempered και θηκη σιλικονης να μου πεφτει απο το χερι,ενα απλο πεσιμο μισου μετρου,το tempered να μενει αθικτο και να σπαει η οθονη...και οχι μονο αυτο αλλα μην πιανει το touch πουθενα...τραγικο....

 

Το θεμα ειναι οτι εψαχνα κινητο τους τελευταίους 3 μηνες ,γιατι ειχε θεμα και το ηχειο του,και η μπαταρια του,πιυ την ειχα αλλαξει μια φορα ηδη,και ειπα οχι αλλες εγχειρησεις....εγινε και αυτο με την οθονη ξανα και τα πηρα στην κράνα...������

 

Anyway,μεσα στην παραζαλη μου που κατεβηκα για εναν καφε και κατεληξα να ψαχνω για κινητο,ειχα στο μυαλο μου καποια κινητα απο την αναζήτηση που είχα κάνει, και μεσα σε αυτα ηταν και αυτο....απλα μεσα στην παραζαλη μου εκεινη την ωρα δεν θυμομουν πολλα...εν τελει,πηγα public,plaisio και κατεληξα κωτσοβωλο,οπου εκει το ειδα πρώτη φορά απο κοντα,στα αλλα περιεργος δεν το ειχα δει...και λιγο κολλησα..������ ειχα πει καποια πράγματα που θα ηθελα να εχει το επόμενο κινητο δλδ ηθελα να πεσω σε ιντσες απο τις 5.5 που τις θεωρω υπερβολικες, αν εχει ξεχωριστη sd ,να ειναι τουλάχιστον 64αρι γιατι δουλεύω 2 καρτες,να ειναι τουλάχιστον FHD οθονη,nfc ,καλες καμερες .ενταξει ηθελα και οπως ολοι μας,ois,ραδιωφωνο,infrared,αδιαβροχο και αλλα πολλα,αλλα δε γίνεται να τα βρουμε ολα σ ενα δυστυχώς..

 

Οποτε μες την ζαλη μου,κολλησα εκει και ειπα θα παρω αυτο και ο θεος βοηθός τι απ ολα θα χει...βεβαια ειχα δει 2,3 που ειχε...

 

Οποτε 2 μερες μετα να μαι κι εγω με το κινητό στην κατοχη μου (μαυρο)...και αφου διαβασα και τα 140 σας post,

 

Ξεκιναμε:

 

Το πακετο δεν ειχε οπως ειπαν πολλοι,παρα μονο ενα χοντρο βιβλιο...

 

Στα καπακια,πηγα αγορασα απο plaisio,θηκη διαφανη για να φαίνεται η πολυ ωραια premiun εμφάνιση σου και tempered glass της φωτογραφίας...τελικα πρωτη φορά ειδα τετοια γυαλι...να πιανει ολη την οθονη ,αλλα τα τελειωματα να ειναι κι αυτο μαυρο,οπως της οθονης,αποτελεσμα εντυπωσιακό...

 

Πανω λοιπον στο θεμα αυτο,εκτος αν καταλαβα λαθος,πολλοι γραφετε για κυρτοτητα στο τελείωμα,το γυαλι σταματαει πριν αυτης και λοιπα.... κυρτοτητα εχει στην πισω πλευρά που ειναι γυαλι απο την μανα του, μπροστά ειναι επιπεδο...σωστα;

 

Τωρα απο θεμα επιπεδου,το κινητό εννοείται ειναι αλλου επιπεδου σε σχεση με το nubia,σε αυτα που δεν βρηκα να εχει απο ολα τα καλουδια,ομολογω εντυπωσιαστηκα,γιατι λειπουν λιγα.... ραδιoφωνο,ois,αλλα αν μην είμαστε πλεονεκτες!

 

Τωρα ειμαι ακομα στο ψαξιμο του κινητο,δεν μπορω να σας πω πολλα,οτι εχω δει ως τωρα...

 

Φωτογραφία περαν αυτα που εχετε πει,εγω να προσθεσω κατι που τρελαθηκα,ειναι απο την selfie καμερα που με το τοσο φωτεινο εφε που κανει οταν πατας το κλειστρο,μπορει και βγαζει σε απόλυτο σκοτάδι φωτο....κατι σαν φλας απαλο ενα πραγμα,ηταν κατι που ηθελα,ειτε να εχει φλας,ειτε κατι αλλο...

 

Για την μπροστα κάμερα ακομα δεν ειδα πολλα,το 3D που βγαζει με εντυπωσιασε...επισης απ οτι κατάλαβα,η 2η μονοχρωμη κάμερα που εχει,χρησιμοποηται μονο για να βγαλεις μονοχρωμη φωτο;φανταστηκα οτι θα ηταν κατι σαν βαθος και λοιπά που εχω δει αλλου... ή κανω λαθος?αν ειναι ετσι,δεν την καταστεί λιγο αχρηστη; Εκτος αν κανει κατι στο παρασκηνιο και το ξερω?

 

Led ειδοποιήσεις:

 

Ρυθμίζονται;στο μενου μεσα εχει μονο ενα on,off...τιποτες αλλο...βγαζει 2 χρωματα συνηθως,μπλε και πράσινο στο messenger ,facebook, και ενα κιτρινοπω οταν φορτιζει.δεν εχω ψαξει παραπανω,αλλα θα ηθελα αν υπάρχουν παραμετροποιησεις,δλδ τι χρωμα θα αναβει για καθε εφαρμογή,αν θα ανεβει και λοιπα...

 

Το οπτικο ζουμ δουλεύει μεχρι τα 12 mpxl, λιγο χαζο αυτο,απο χρησιμότητα ακομα δενξερω, γιατί το εχω στο 20mpxl προς το παρον

 

Κατω απο το φλας εχει εναν κατι σαν σενσορα,δεν εχω βρει ακομα τι ειναι

 

Το 3,5 jack απ οτι βλεπω ειναι μονο για ακουστικα, αφού δεν εχει ραδιο δυστυχως

 

Μετα απο χρονια πλεον θα ειμαι με type c υποδοχη,οποτε τερμα αν ειμαι εξω και δεν εχω τον ανταπτορα,να βρεις ευκολα καλωδιο...βεβαια σιγα σιγα βγαινουν ολο και περισσότερα με αυτον...φανταζομαι θα βρω κανα ανταπτορακι απ εξω...

 

Οπως επισης να φανταστώ οτι στον ανταπτορα του πανω γραφει 2 ειδων φορτισεις,ενα στα 5V 2A και ενα 9V 2A. Να φανταστώ οτι με το τον δικό του δινει την γρήγορη φορτιση των 9V ,αλλα σου λεει αν το βαλεις σε εναν αλλο (powerbank,αλλη μαρκα) ,θα φορτιζει στα 5V,οποτε εκει να περιμενουμε(;) κλασικη φορτιση(;)

 

Με τις infrared, δεν ασχοληθηκα ακομα,τις χρησιμοποιουσα ομως και στο nubia,θα ασχοληθω αργότερα

 

Μετα τις εγκαταστάσεις εφαρμογων,αν και ισως μου λειπουν καποιες ακομη μου εμειναν ελευθερα περι τα 42 GB.θελω να πιστεύω οτι θα φτανουν γενικα,αφου δουλευω 2 καρτες,οποτε δεν εχω επεκταση.ισως να μην βαλω τις παλαιές μου φωτο απο το αλλο,τις εχω και στο pc ,θα δω γιατι πιανουν καμια 15αρια giga...θα δω

 

Το δακτυλικο αποτυπωμα,φοβερη αποκρικη!!!μακαρι να ειναι ετσι παντα!καιντο καλύτερο για μενα;με κλειστη οθονη πατας το δάκτυλο ειτε ισια,ειτε πλαγια και ξεκλειδώνει!χωρις να χρειαζεται δλδ να αναψεις την οθονη απαραίτητα πρωτα! Εγω δεν ξαναειχε αποτυπωμα,φοβερη εμπειρία,πιανει αστραπαια και οπως να χεις το δάκτυλο...������������������

 

Με το θεμα root,ειναι νωρίς ακόμα,δεν ασχοληθηκα,δεν ξερω εσεις γιατι γενικα παντα ειχα ροοταρισμενα κινητα.δουλευα διαφορα προγράμματα,θα δουμε.πειτε κι εσεις

 

Οθονη την εχω στο αυτοματο τον φωτισμο,δειχνει πολυ καλα και εξω,και με τα polarized γυαλια μου,σε αντίθεση με το nubia,που δεν έβλεπα τιποτα....εχω ενεργοποιησει αυτο που λεει για τον ηλιο,δεν ξερω ακκμα αν κανει διαφορά

 

 

 

Αυτα , γιατί πιστεύω σας κουρασα με ολο το κατεβατο,θα τα πουμε και σε άλλα ποστ μωρε με αποριες, κατεύθυνσεις και οτι αλλο μας ενδιαφέρει

 

 

Ξεχασα να σας συστηθω κιολας,Στελιος απο Θεσσαλονίκη!

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν μπόρεσα να τις βάλω στο πάνω ποστ... 2775e912d06edab2f88a7a5dfc921cb7.jpg88a165d4683e7734dbd0dcdcd68cc349.jpgd1f9b4c960bf343fc4601b112bdd4bd3.jpg

 

Στάλθηκε από το STF-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by lacta13
Link to comment
Share on other sites

Έχω διαπιστώσει, δεν έχει πληροφορίες επάνω που λέει Wind GR όταν δεν έχεις ενεργοποιημενα τα δεδομένα, τι σήμα πιάνει... 2g,3g,4g

 

Ξερει κανένας αν γίνεται;

 

Στάλθηκε από το STF-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

............Πανω λοιπον στο θεμα αυτο,εκτος αν καταλαβα λαθος,πολλοι γραφετε για κυρτοτητα στο τελείωμα,το γυαλι σταματαει πριν αυτης και λοιπα.... κυρτοτητα εχει στην πισω πλευρά που ειναι γυαλι απο την μανα του, μπροστά ειναι επιπεδο...σωστα;

Όχι. Το γυαλί στην μπροστά οθόνη έχει μια πολύ απαλή κυρτότητα στο τελείωμα της με αποτέλεσμα να μη ''πατάνε'' καλά ορισμένα tempered glass . Δηλαδή , αφήνουν στο τελείωμα τους ένα κενό περιμετρικά του τζαμιού , σαν μία ενιαία φουσκάλα .

Edited by arrigo
Link to comment
Share on other sites

. ειχα πει καποια πράγματα που θα ηθελα να εχει το επόμενο κινητο δλδ ηθελα να πεσω σε ιντσες απο τις 5.5 που τις θεωρω υπερβολικες, αν εχει ξεχωριστη sd ,να ειναι τουλάχιστον 64αρι γιατι δουλεύω 2 καρτες,να ειναι τουλάχιστον FHD οθονη,nfc ,καλες καμερες .ενταξει ηθελα και οπως ολοι μας,ois,ραδιωφωνο,infrared,αδιαβροχο και αλλα πολλα,αλλα δε γίνεται να τα βρουμε ολα σ ενα δυστυχώς..

 

Οποτε μες την ζαλη μου,κολλησα εκει και ειπα θα παρω αυτο και ο θεος βοηθός τι απ ολα θα χει...βεβαια ειχα δει 2,3 που ειχε...

 

Φίλε μου χωρίς παρεξήγηση αλλά όλα αυτά που ζητάς υπάρχουν συσκευές που τα δίνουν.

Εσύ πήγες και το πήρες χωρίς να δεις τι ακριβώς σου δίνει και χωρίς να δεις ποια συσκευή τα δίνει όλα αυτά ? Στο λέω γιατί μου κάνει εντύπωση που λες ότι το πήρες, και ο Θεός βοηθός τι θα έχει. Από εκεί και πέρα το κινητό είναι πανέμορφο αλλά έχει υψηλή τιμή για αυτά που δίνει. Έχω μπει στον πειρασμό να το πάρω πολλές φορές αλλά φοβάμαι ότι δε θα μπορώ να το δώσω μετά

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου χωρίς παρεξήγηση αλλά όλα αυτά που ζητάς υπάρχουν συσκευές που τα δίνουν.

Εσύ πήγες και το πήρες χωρίς να δεις τι ακριβώς σου δίνει και χωρίς να δεις ποια συσκευή τα δίνει όλα αυτά ? Στο λέω γιατί μου κάνει εντύπωση που λες ότι το πήρες, και ο Θεός βοηθός τι θα έχει. Από εκεί και πέρα το κινητό είναι πανέμορφο αλλά έχει υψηλή τιμή για αυτά που δίνει. Έχω μπει στον πειρασμό να το πάρω πολλές φορές αλλά φοβάμαι ότι δε θα μπορώ να το δώσω μετά

 

Στα 399 είναι σχετικά ακριβό γι' αυτά που δίνει.

Εγώ το πήρα στα 270 σφραγισμενο από ιταλικό amazon (χωρίς ΦΠΑ), που εκεί δεν έχει αντίπαλο νομίζω.

Θέλω να πω ότι στα 270 ζω άνετα με τα μειονεκτήματα του. Στα 399 μάλλον δεν θα το τολμούσα.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου χωρίς παρεξήγηση αλλά όλα αυτά που ζητάς υπάρχουν συσκευές που τα δίνουν.

Εσύ πήγες και το πήρες χωρίς να δεις τι ακριβώς σου δίνει και χωρίς να δεις ποια συσκευή τα δίνει όλα αυτά ? Στο λέω γιατί μου κάνει εντύπωση που λες ότι το πήρες, και ο Θεός βοηθός τι θα έχει. Από εκεί και πέρα το κινητό είναι πανέμορφο αλλά έχει υψηλή τιμή για αυτά που δίνει. Έχω μπει στον πειρασμό να το πάρω πολλές φορές αλλά φοβάμαι ότι δε θα μπορώ να το δώσω μετά

 

πες μου σε παρακαλω ποια συσκευη εχει ολα τα εξης χαρακτηριστικα:

DUAL SIM

ΟΘΟΝΗ 5 ΙΝΤΣΕΣ ΚΑΙ ΑΝΩ IPS

8 ΠΥΡΗΝΕΣ

6 GB MNHMH

ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΜΝΗΜΗΣ SD

64 GB KAI ΑΝΩ ΑΠΟΘΗKΕΥΤΙΚΟ ΧΩΡΟ

ΔΙΠΛΗ ΚΥΡΙΑ ΚΑΜΕΡΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 20 MP - 12 MP DUAL LED

ΚΑΜΕΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΝΩ ΤΩΝ 8 MP

4G

WIFI HOT SPOT

NFC

ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ

ΠΛΗΡΩΣ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ

ΑΡΙΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ/ΤΙΜΗΣ

:worry:

ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου χωρίς παρεξήγηση αλλά όλα αυτά που ζητάς υπάρχουν συσκευές που τα δίνουν.

Εσύ πήγες και το πήρες χωρίς να δεις τι ακριβώς σου δίνει και χωρίς να δεις ποια συσκευή τα δίνει όλα αυτά ? Στο λέω γιατί μου κάνει εντύπωση που λες ότι το πήρες, και ο Θεός βοηθός τι θα έχει. Από εκεί και πέρα το κινητό είναι πανέμορφο αλλά έχει υψηλή τιμή για αυτά που δίνει. Έχω μπει στον πειρασμό να το πάρω πολλές φορές αλλά φοβάμαι ότι δε θα μπορώ να το δώσω μετά

 

Δεν παρεξηγώ, είπα πως εγινε η αγορά,κατω από ποιες συνθηκες. Το ο Θεός βοηθος δεν εννοούσα δεν ηξερα τίποτα... Είπα ότι ηταν μεσα σε αυτά κιολας που ειχα διαλεξει. Αλλα μεσα στην βιασύνη μου, λογικο ηταν να υπήρχε ενα ρισκο.

Δεν μετανιωσα για την επιλογη μου, το αν ειναι υψηλή η τιμη, οντως μπορεί, αλλα μην ξεχναμε οτι το πηρα απο ελληνική αγορά και οχι ξένη και με δοσεις που ηθελα, οπότε σίγουρα θα εβγαινε πιο ακριβά και αν μπορουσα να περιμένω και να το περνα απο εξω, θα το εβρισκα φθηνότερα...

 

Τωρα ως προς αυτα που πραγματικά ζητουσα να εχει το επομενο κινητό, πιστεψε με δεν υπήρχε και δυσκολα πιστεύω να υπάρξει στο εγγυς μελλον...

 

Και εννοείται και πολλα λιγότερα χαρακτηριστικά να εβγαζα απο αυτα πιυ βλέπεις στην εικονα, παλι δεν υπήρξε...

 

 

Τεσπα, πιστεύω καλη αγορά εκανα από Ελλαδα, για αυτα που ηθελα να χει... Ακουω και καλα σχολια και ειμαι ευχαριστημένος πολύ μεχρι στιγμής... Ελπίζω να βρω κι αλλους εδω περα να συζηταμε για την συσκευή αυτη καθεαυτη και να βρίσκουμε απαντησεις σε ερωτήματα πού εχουμε

 

 

 

Στάλθηκε από το STF-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

c7a04de70218be6034ad5914aa449a29.jpg1b03d64fdcc3b1a22b4edb35110cad9c.jpg345126cfe18148a712528486938aa86c.jpg

6061fdd4539e0af61ae8189e5c6a7a79.jpg

Edited by lacta13
Link to comment
Share on other sites

πες μου σε παρακαλω ποια συσκευη εχει ολα τα εξης χαρακτηριστικα:

DUAL SIM

ΟΘΟΝΗ 5 ΙΝΤΣΕΣ ΚΑΙ ΑΝΩ IPS

8 ΠΥΡΗΝΕΣ

6 GB MNHMH

ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΜΝΗΜΗΣ SD

64 GB KAI ΑΝΩ ΑΠΟΘΗKΕΥΤΙΚΟ ΧΩΡΟ

ΔΙΠΛΗ ΚΥΡΙΑ ΚΑΜΕΡΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 20 MP - 12 MP DUAL LED

ΚΑΜΕΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΝΩ ΤΩΝ 8 MP

4G

WIFI HOT SPOT

NFC

ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ

ΠΛΗΡΩΣ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ

ΑΡΙΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ/ΤΙΜΗΣ

:worry:

ευχαριστω εκ των προτερων

 

g6 dual, s8 dual Και αλλα. Καλυτερα τηλεφωνα σε ολα, και κυριως καμερα που τα ΜΡ δεν λενε κατι, απορω που εισαι μελος στο φορουμ και κρινεις απο ΜΡ...

Εκτος αν τα θες ολα αυτα στα 300 ευρω.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μετά από κάμποσες μέρες αναζήτησης και προβληματισμού τελικά το πήρα σήμερα από πλαίσιο. Πολύ όμορφο και με δακτύλιο αποτύπωμα που σκοτώνει! Κάμερα που με ενδιαφέρει πολύ δεν έχω δοκιμάσει ακόμα. Ποια είναι η πιο πρόσφατη έκδοση λογισμικού; Τώρα έχει την STF-L09C432B150 και δεν μου εμφανίζει κάποια αναβάθμιση...

 

Στάλθηκε από το STF-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τώρα έχει την STF-L09C432B150 και δεν μου εμφανίζει κάποια αναβάθμιση..

Αυτη ειναι η τελευταια αναβαθμιση

Ανα διαστηματα θα λαμβανεις ενημερωσεις ασφαλειας λιγα mb30-40 περιπου που δεν θα σου αλλαζουν την εκδοση

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...