Jump to content

Honor 9


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρέλαβα κι εγώ σε silver τελικά. Μέσα σε 24 ώρες που του έχω βγάλει το ζουμί, μπορώ να πω ότι είμαι ερωτευμένος με την συσκευή. Αυτό όμως που πραγματικά μου έκανε εντύπωση, είναι οι φωτογραφίες που τραβάει. Έβγαλα πάρα πάρα πάρα πολλές με το αυτόματο, και μπορώ να πω ότι είναι εκπληκτικές. Το τηλέφωνο κατ εμε, αξίζει και με το παραπάνω τα χρήματα του

. Πρώτη φορά honor, ερχόμενος από την LG. Απλά τα σπάει!!!!

 

καλώς ήρθες στην "παροικία" Huawei-Honor

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 321
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Mπορει καποιος με παραεισαγωγης να μας πει τι ειχε μεσα η συσκευασια

πχ φορτιστη-καλωδιο, ακουστικα, θηκη, ανταπτορα type c

Εχω διαθεση να ζητησω αιτιολογηση απο τη ελληνικη αντιπροσωπια που δεν υπαρχουν στα ελληνικα. Για τοσο κοροιδα μας εχουν; και δεν νομιζω να ειναι λογο τιμης

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να βγάλεις άκρη, αν και ευγενικοί οι άνθρωποι στο τηλέφωνο, άκρη δε βγάζεις, τα ίδια παράπονα έκανα και για το Honor 8 που πήρα απο πλαίσιο...

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα κι εγώ σε silver τελικά. Μέσα σε 24 ώρες που του έχω βγάλει το ζουμί, μπορώ να πω ότι είμαι ερωτευμένος με την συσκευή. Αυτό όμως που πραγματικά μου έκανε εντύπωση, είναι οι φωτογραφίες που τραβάει. Έβγαλα πάρα πάρα πάρα πολλές με το αυτόματο, και μπορώ να πω ότι είναι εκπληκτικές. Το τηλέφωνο κατ εμε, αξίζει και με το παραπάνω τα χρήματα του

. Πρώτη φορά honor, ερχόμενος από την LG. Απλά τα σπάει!!!!

 

Η καμερα ειναι καλη μόνο στις φωτογραφίες της ημέρας και όσο πέφτει το σκοτάδι τα πράγματα γίνονται δύσκολα

Ειδικά στις φωτογραφίες με φλας εγώ παρατηρώ αλλοίωση χρωμάτων (ροζ απόχρωση)

 

Δείτε μια σύγκριση που έκανα με το κορυφαίο της περιόδου στο κομμάτι της φωτογραφίας

https://www.flickr.com/gp/152009837@N08/ND5aj6

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Η καμερα ειναι καλη μόνο στις φωτογραφίες της ημέρας και όσο πέφτει το σκοτάδι τα πράγματα γίνονται δύσκολα

Ειδικά στις φωτογραφίες με φλας εγώ παρατηρώ αλλοίωση χρωμάτων (ροζ απόχρωση)

 

Δείτε μια σύγκριση που έκανα με το κορυφαίο της περιόδου στο κομμάτι της φωτογραφίας

https://www.flickr.com/gp/152009837@N08/ND5aj6

 

όντως σε αυτές με το φλας τα έκανε θάλασσα.. και στα νυχτερινά χάνει κατα κράτος, βέβαια με manual ρυθμίσεις θα έχει σίγουρα πολύ καλύτερο αποτέλεσμα

Link to comment
Share on other sites

Μου κανει εντυπωση που καθως εκανα εγκατασταση τις εφαρμογες που ειχα σε ενα 16gb τηλεφωνο η συσκευη μου καταλαμβανει 20 gb απο τον χωρο τους

. Δεν εχω βαλει τπτ παραπανω ουτε μια φωτογραφια. Δηλαδη τα 16αρια πλεον ειναι οπως ηταν αυτα με τα 4 gb!!! Κατα τα αλλα λεμε οτι εχει σχετικα καθαρο λειτουργικο. Ελπιζω, να μην με απογοητευση η επιλογη μου να αλλαξω εταιρεια μετα απο μια 10ετια

Link to comment
Share on other sites

Εντυπωσεις η μπαταρια εξαιρετικη εχω ευκολα 5 ωρες sot με βαρια χρηση παιχνιδια συγχρονισμο 4g και wifi μικτη χρηση ταχυτατο τηλεφωνο εμφανισιακα το μπλε ιδιαιτερο με την καλη εννοια θυμιζει αρκετα iphone τα αρνητικα τωρα οι καμερες προερχομενος απο Lg g4

Βλεπω αρκετη διαφορα, στην μερα και με φλας ειναι αρκετα καλες εκτος απο μερικες φορες που ειναι λιγο πιο κοκκινες γενικα περιμενα κατι αρκετα καλυτερο σε χειροκινητες ρυθμισεις που ειναι παρα πολλες βγαινουν τελειες. Βασικα ισως ξαναγυρισω σε s8 μονο για την καμεεα στα αλλα ειναι και καλυτερο το honor 9 γενικα αριστο τηλεφωνο η καμερα του για μενα 7/10

Την βρήκα και θα την παντρευτώ :X ..................
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν. Δημιούργησα μια ομάδα στο facebook ώστε να μιλάμε και εκεί πιο άμεσα αν θέλετε. https://www.facebook.com/groups/1308170679287572/
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Είναι κρίμα πάντως αλλά και συνάμα ασυγχώρητο σε αυτά τα λεφτά να μη διαθέτει ois η συσκευή.

Πραγματικά μου έκανε μεγάλη εντύπωση όταν διάβασα τα specs του κινητού.

 

Στάλθηκε από το OnePlus 3T χρησιμοποιώντας Tapatalk

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιοι που το έχουν ήδη στην κατοχή τους, να μου πούνε δυο λόγια για την ποιότητα των φωτογραφιών;

Έγραψε ένα παλικάρι πιο πάνω ότι έχει μείνει ενθουσιασμένος από την ποιότητα και πήρα τα πάνω μου.

Μετά κάποιος άλλος ανέφερε ότι δεν είναι και τόσο καλές και με έβαλε σε σκέψεις.

Θέλω ένα κινητό για τη σύζυγο που να τραβάει καλές φωτό και βίντεο.

Το honor 9 της αρέσει πάρα πολύ εμφανισιακά κι έχουμε σχεδόν καταλήξει σε αυτό, απλά μας φοβίζει η έλλειψη ois.

Έχουμε στο πίσω μέρος του μυαλού μας και τα honor 8, p8 lite και htc 10 αλλά δεν το βλέπω.

Το τελευταίο (htc 10) δεν την έχει ενθουσιάσει ως σχέδιο αλλά έχει την αβάντα του ois.

Περιμένω τις εντυπώσεις σας.

Ευχαριστώ.

Edited by jimteo
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιοι που το έχουν ήδη στην κατοχή τους, να μου πούνε δυο λόγια για την ποιότητα των φωτογραφιών;

Έγραψε ένα παλικάρι πιο πάνω ότι έχει μείνει ενθουσιασμένος από την ποιότητα και πήρα τα πάνω μου.

Μετά κάποιος άλλος ανέφερε ότι δεν είναι και τόσο καλές και με έβαλε σε σκέψεις.

Θέλω ένα κινητό για τη σύζυγο που να τραβάει καλές φωτό και βίντεο.

Το honor 9 της αρέσει πάρα πολύ εμφανισιακά κι έχουμε σχεδόν καταλήξει σε αυτό, απλά μας φοβίζει η έλλειψη ois.

Έχουμε στο πίσω μέρος του μυαλού μας και τα honor 8, p8 lite και htc 10 αλλά δεν το βλέπω.

Το τελευταίο (htc 10) δεν την έχει ενθουσιάσει ως σχέδιο αλλά έχει την αβάντα του ois.

Περιμένω τις εντυπώσεις σας.

Ευχαριστώ.

 

Καλησπέρα φίλε μου. Ο ενθουσιασμένος είμαι εγώ και συνεχίζω να είμαι ακόμα πιο πολύ. Ερχόμενος από lg2 και lg4 προσωπικά είμαι πολύ μα πολύ ενθουσιασμένος με της κάμερες. . Αυτό βέβαια είναι προσωπική εμπειρία και ο καθένας ψάχνει κάτι άλλο. Αν έχεις όρεξη, διάβασε ένα ολοκληρωμένο άρθρο μόνο για την κάμερα του. https://recombu.com/mobile/article/honor-9-camera-review

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση σου.

Είχα g2 & g3, επομένως όταν μου λες ότι είσαι ευχαριστημένος από το honor 9, υποθέτω ότι μιλαμε για πολύ καλές φωτο.

Θα ριξω μια ματια και στο άρθρο που μου εστειλες. Να είσαι καλά.

 

Στάλθηκε από το OnePlus 3T χρησιμοποιώντας Tapatalk

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση σου.

Είχα g2 & g3, επομένως όταν μου λες ότι είσαι ευχαριστημένος από το honor 9, υποθέτω ότι μιλαμε για πολύ καλές φωτο.

Θα ριξω μια ματια και στο άρθρο που μου εστειλες. Να είσαι καλά.

 

Στάλθηκε από το OnePlus 3T χρησιμοποιώντας Tapatalk

Επιμένεις εσύ να αλλάξεις κινητό :)

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χα, χα, χα.....όχι ρε 'συ.

Πάει, μου περασε η μανία με το iphone.

Είμαι πολύ ευχαριστημένος με το op.

Για τη σύζυγό ψάχνω. Έχει παρει το j7 2017 αλλά δεν είναι και τόσο ευχαριστημενη από τις φωτό. Είναι κάπως σαν ξεθωριασμενα τα χρώματα.

Μου αρέσει όμως γιατί παρακολουθείς όλες τις θεματολογίες του φόρουμ.

Πανταχού παρών.

 

Στάλθηκε από το OnePlus 3T χρησιμοποιώντας Tapatalk

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί τόσα λίγα Post και σελίδες για το συγκεκριμένο κινητό;

Το θεωρώ πανέμορφο και σκέφτομαι να το πάρω, αλλά ταυτόχρονα κοιτάω και το πολύ γνωστότερο P10.

 

Βλέπω ότι ανακοινώθηκε το καλοκαίρι, οπότε είναι futureproof από updates κτλ;

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι ενεργό δίκαρτο κατα την κλήση?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι ενεργό δίκαρτο κατα την κλήση?

 

Αν εννοείς dual active, ναι... Άκυρο

Edited by rackal

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς dual active, ναι...

 

Ναι αυτό εννοώ,δηλαδή να μιλάς στην πρώτη γραμμή και να σε πάρουν στην δεύτερη και να το σηκώσεις

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι dual active

 

Στάλθηκε από το STF-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 86 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γιατί τόσα λίγα Post και σελίδες για το συγκεκριμένο κινητό;

Το θεωρώ πανέμορφο και σκέφτομαι να το πάρω, αλλά ταυτόχρονα κοιτάω και το πολύ γνωστότερο P10.

 

Βλέπω ότι ανακοινώθηκε το καλοκαίρι, οπότε είναι futureproof από updates κτλ;

Έχει λίγα ποστ γιατί δεν έχει προβλήματα. Το παίρνεις και ησυχάζεις

 

Στάλθηκε από το STF-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό εννοώ,δηλαδή να μιλάς στην πρώτη γραμμή και να σε πάρουν στην δεύτερη και να το σηκώσεις

 

Δεν νομίζω πως είναι dual active αλλά dual stand by.

 

Άκυρο, έχουν δίκιο, έκανα λάθος νόμιζα γράφω στο θέμα του Honor 8...

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το σκέφτομαι για αγορά, μπορεί αν ξέρει κάποιος να μου πει ποια η διαφορά του με το honor v9 εκτός των ιντσών και της μπαταρίας? Γιατί βλέπω μεγαλύτερα σκορ στο antutu από το v9.

 

Sent from my LEX720 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...