Jump to content

Honor 9


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από ότι βλέπω ξεκίνησε η πώληση του...

 

http://www.gizok.com/huawei-honor-9.html

Βασικά χαρακτηριστικά:

Dimensions: 147.3mm x70.9mm x 7.45mm

Weight: 155 g

SoC: Huawei HiSilicon KIRIN 960

RAM: 4 GB, 6 GB

Storage: 64 GB, 128 GB

Display: 5.15 in, IPS, 1080 x 1920 pixels

Battery: 3200 mAh, Li-Polymer

OS: Android 7.0

Edited by ZZW30
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 321
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλύτερα από εδώ που για εμένα το θεωρώ πιο επίσημο από το σιτε που προτείνεις

http://www.gsmarena.com/huawei-phones-58.php

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

Πολύ κακή επιλογή ο δακτυλικός αισθητήρας μπροστά, καθόλου πρακτικό.

Εντύπωση κάνει που δεν έβαλαν και σε αυτό OIS μεγάλο φαουλ και πάλι.

 

Θα είναι και αυτό dual active ή άλλαξαν νοοτροπία; (απ ότι λέει το kimobil είναι dual stand by. Αναμένουμε)

 

Κάτι μου λέει πως και αυτό θα μας κάψει το κεφάλι με το υψηλό SAR ελπίζω να το πρόσεξαν.

 

Αν έρθει στην τιμή των 500 ευρώ θεωρώ κακή τιμή όταν το honor 8 ήρθε στα 400 με σχεδόν τα ίδια χαρακτηριστικά.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Ανακοινώθηκε επίσημα σήμερα στην Ευρώπη

https://www.vmall.eu/uk/honor-9-free-orange-band-3-sapphire-blue-64gb-uk-302440/bundle/

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλημερα σας, το χτυπησα σε μπλε (ελπιζω να μην μετανοιωσω το χρωμα) και το περιμενω απο εβδομαδα να μου ερθει! ΘΕλω να πιστευω οτι αξιζει τα λεφτα του και δε θα πεσει οπως το 8αρι που ξαφνικα πηγε στον πατο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Διαθέσιμο το κινητό στα Σκρουτζμαγαζα στα 450!

 

οντως. Εγω το ειχα βρει 420, αλλα τελικα το ακυρωσα, δεν ειχα προσεξει οτι η καμερα εχει f2.2 και μεγεθος αισθητηρα 1/2,9" και χωρις οis!. Ειναι πανεμορφο κινητο αλλα θεωρω οτι αξιζει μεχρι 300-350 οταν οι ναυαρχιδες ακομα και οι φετινες εχουν πεσει.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μπορεί ο φίλος που το έχει αγοράσει να μου πει αν τελικά έχει fm radio γιατί τα specs του διαφέρουν απο site σε site....
http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Link to comment
Share on other sites

το κινητο ειναι ενα αλλο P10.απλα το πηρα γιατι το dual στο σκρουτζ ειναι 50 ευρω φτηνοτερο

ο kirin 960 ειναι εξαιρετικος επεξεργαστης(τον εχω και στο mate9),δεν κολλαει πουθενα.

σε γενικες γραμμες ειναι μια εξαιρετικη υλοποιηση που δινει πολυ premium αισθηση.το γυαλι πισω δενει πολυ ωραια με το υπολοιπο σασι.

απο φωτογραφιες μη με ρωτατε γιατι σπανια βγαζω και δεν ασχολουμαι με το αθλημα.

απο μπαταρια ειναι πολυ νωρις να αναφερω.

ο αναγνωστης δακτυλικου αποτυπωματος ειναι αστραπιαιιος και ευτυχως βρισκεται μπροστα και οχι πισω....καθε φορα που ηθελα να ξεκλειδωσω το mate 9 επρεπε να το σηκωσω.

 

οπως και στο mate με χρηση προγραμματος gps το κινητο ζεσταινεται παρα πολυ .η πλοηγηση βεβαια αψογη.

η οθονη ειναι πολυ φωτεινη οποτε δεν δημιουργει καποιο προβλημα κατω απο τον ηλιο.

το ηχειο δεν ειναι ουτε αδυναμο-ουτε οτι πιο δυνατο εχω ακουσει.σιγουρα το διπλο ηχειο του mate εβγαζε πιο δυνατο ηχο.

το emui οσοι το ξερουν ειναι διαφημιση για το αντροιντ με την πληροτητα του και τα μηδενικα λαγκ.

 

μην ξεχασω να αναφερω οτι μεσα στη συσκευασια περιλαμβανεται και διαφανη σκληρη πλαστικη θηκη.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον επανερχομαι για τη μπαταρια...μου βγαζει περιπου 4 ωρες sot με μικτη χρηση wifi-4g.

μεχρι στιγμης συνολικα εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος.

πολυ καλο σημα και πεντακαθαρη συνομιλια.

το δακτυλικο δουλευει πολυ καλυτερα και απο το One plus 3 που ειχα.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Διαθέσιμο από σήμερα στο πλαίσιο στα 399.το είδα στο πλαίσιο Καλλιθέας και έπαθα πλακα!στο γκρι χρώμα. Ψήνομαι άσχημα. Λίγο κολλάω για τις νυχτερινές φωτογραφίες με την έλλειψη ois.
Link to comment
Share on other sites

Διαθέσιμο από σήμερα στο πλαίσιο στα 399.το είδα στο πλαίσιο Καλλιθέας και έπαθα πλακα!στο γκρι χρώμα. Ψήνομαι άσχημα. Λίγο κολλάω για τις νυχτερινές φωτογραφίες με την έλλειψη ois.

 

Αν θες δίκαρτο δεν νομίζω ότι βρίσκεις καλύτερη συσκευή στα λεφτά αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει καποιος εαν εχει λαμπακι ειδοποιησεων .(για αναπαντητες, μαιλ,sms κτλ)
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει καποιος εαν εχει λαμπακι ειδοποιησεων .(για αναπαντητες, μαιλ,sms κτλ)

Έχει κανονικά

 

Στάλθηκε από το STF-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πήγα το είδα στο Πλαίσιο, το έβαλα δίπλα στο honor 8 μου, η οθόνη είναι λίγο πιο σκοτεινή και η κάμερα του κιτρινιζει λίγο σε σχέση με το 8ρι μου, αυτό με έκανε να μην κάνω την αναβάθμιση...

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγω το εβαλα διπλα σε s8 και λεω μα ποσο εντονη ειναι λες και εχει amoled
Την βρήκα και θα την παντρευτώ :X ..................
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...