Jump to content

OnePlus 5


dragonmaster
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά μάλλον την πάτησε ο φίλος μου και στο τσακ δεν την πάτησα και εγώ. Όταν χρειαστώ πάλι κάτι θα ξαναρωτήσω. Καλό βράδυ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Για διπλές εφαρμογές με το parallel space ,μπορείς να έχεις και τα δύο νούμερα...Εγώ στο 3T έτσι έχω viber και στους δύο αριθμούς...

Ένα νούμερο από την εφαρμογή του viber,και το άλλο νούμερο από την εφαρμογή parallel space,και επιλέγω το viber...

Link to comment
Share on other sites

Για διπλές εφαρμογές με το parallel space ,μπορείς να έχεις και τα δύο νούμερα...Εγώ στο 3T έτσι έχω viber και στους δύο αριθμούς...

Ένα νούμερο από την εφαρμογή του viber,και το άλλο νούμερο από την εφαρμογή parallel space,και επιλέγω το viber...

 

Ευχαριστώ θα του το πω.

Link to comment
Share on other sites

Ύποπτο πάντως που έχει εξαφανιστεί το stock.. ελπίζω να μην ετοιμάζουν διάδοχο 3 μήνες μετά την κυκλοφορία του 5αριού..
The sky moves on sideways
Link to comment
Share on other sites

Ύποπτο πάντως που έχει εξαφανιστεί το stock.. ελπίζω να μην ετοιμάζουν διάδοχο 3 μήνες μετά την κυκλοφορία του 5αριού..

Μπα καθαρά για να πουλησουν την limited το κάνουν

Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρο ότι θα έχει διάδοχο σύντομα η συσκευή δεν πουλάει το ίδιο είχε γίνει πέρσι με το opo3t πρώτα έπεσε η διαθεσιμότητα του 3 μετά βγήκαν οι φήμες και μετά ήρθε και το 3t

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρο ότι θα έχει διάδοχο σύντομα η συσκευή δεν πουλάει το ίδιο είχε γίνει πέρσι με το opo3t πρώτα έπεσε η διαθεσιμότητα του 3 μετά βγήκαν οι φήμες και μετά ήρθε και το 3t

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μου φαίνεται λίγο δύσκολο να βγάλει 5t την στιγμή που δεν θα βγει ο snapdragon 836

Link to comment
Share on other sites

Και μένα μου φαίνεται δύσκολο χωρίς καινούργιο επεξεργαστή, το 3Τ ποτε το είχαν βγάλει;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

Και μένα μου φαίνεται δύσκολο χωρίς καινούργιο επεξεργαστή, το 3Τ ποτε το είχαν βγάλει;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Νοεμβριο.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Και μένα μου φαίνεται δύσκολο χωρίς καινούργιο επεξεργαστή, το 3Τ ποτε το είχαν βγάλει;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Νοέμβριο

Υπάρχει σε stock το 6/64 σε soft gold + το limited άρα μπορεί απλά να χουν ξεμείνει οι άνθρωποι ή να θέλουν να προωθήσουν λίγο τα χρώματα που έχουν κάνει λιγότερες πωλήσεις.

Δε θα ήταν παράξενο πάντως να βγάλει κάτι και με τον ίδιο επεξεργαστή αλλά με άλλες διαφορές, όπως το design, τη κάμερα κτλπ.

Link to comment
Share on other sites

Νοέμβριο

Υπάρχει σε stock το 6/64 σε soft gold + το limited άρα μπορεί απλά να χουν ξεμείνει οι άνθρωποι ή να θέλουν να προωθήσουν λίγο τα χρώματα που έχουν κάνει λιγότερες πωλήσεις.

Δε θα ήταν παράξενο πάντως να βγάλει κάτι και με τον ίδιο επεξεργαστή αλλά με άλλες διαφορές, όπως το design, τη κάμερα κτλπ.

Αν βγαλει κάτι σε Vivo X20 plus φάση, θα είναι πολύ καλή περίπτωση. Αν και κάτι τέτοιο θα ήταν καλό να το κρατήσει για το 6αρι του χρόνου.

 

Εκτός αν ακολουθήσει τακτικές τύπου 2 ναυαρχίδες τον χρόνο και βγάλει από τώρα το OnePlus 6.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ συντομα η Oneplus θα ανακοινωσει το καινουριο της smartphone.

Το Oneplus 5 ειναι out of stock σε Ηνωμενες Πολιτειες και με ελαχιστη διαθεσιμοτητα στις υπολοιπες αγορες

\

https://www.phonearena.com/news/All-OnePlus-5-models-go-out-of-stock-is-the-OnePlus-6-coming-soon_id98714

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,θα ήθελα να αγοράσω το 1+ 5 και έχω βρει ένα πολύ οικονομικό non global από το official store της στο gearbest.Οι μπάντες είναι ελεγμένες και είναι οκ το μόνο μου ζήτημα είναι αφού δεν θα λαμβάνει updates ota πως θα μπορώ να τα κάνω ?

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,θα ήθελα να αγοράσω το 1+ 5 και έχω βρει ένα πολύ οικονομικό non global από το official store της στο gearbest.Οι μπάντες είναι ελεγμένες και είναι οκ το μόνο μου ζήτημα είναι αφού δεν θα λαμβάνει updates ota πως θα μπορώ να τα κάνω ?
Όταν λες πολύ οικονομικό πόσο δηλαδή και πως. Επίσης θα παίρνεις ΟΤΑ γιατί θα εγκαταστήσεις το oxygen OS.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

OnePlus 5 | Galaxy nexus i9250 maguro

OOS | DU 11.2

Kernel : Flash 1.27 | stock

Root MagiskSU

Recovery : Twrp 3.2.0.0 | Twrp 3.2.0.0

Link to comment
Share on other sites

Αν βγαλει κάτι σε Vivo X20 plus φάση, θα είναι πολύ καλή περίπτωση. Αν και κάτι τέτοιο θα ήταν καλό να το κρατήσει για το 6αρι του χρόνου.

 

Εκτός αν ακολουθήσει τακτικές τύπου 2 ναυαρχίδες τον χρόνο και βγάλει από τώρα το OnePlus 6.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πάρα πολύ καλή περίπτωση να προσθέσω, αυτή τη στιγμή προσωπικά το μόνο που με κρατάει απ'το να το πάρω το 5 είναι μη και βγει αυτό ακριβώς σε κανα μήνα.

Θα ήταν προτιμότερο να το κρατήσει για το 6 αλλά εγώ με το 3Τ είδα ακριβώς αυτή τη στροφή, στην ουσία ούτε εκεί δεν υπήρχε τρομερή αναβάθμιση και άλλαξε απλά όσα μπορούσε να αλλάξει. Άλλο ένα ενδεχόμενο είναι να κάνει την αλλαγή από του χρόνου παρουσιάζοντας την 1η ναυαρχίδα νωρίτερα πλέον κι όχι ξανά ιούνιο και την 2η Οκτώβρη ή Νοέμβρη.

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν πιστεύω ότι έχει πολύ δόση αλήθειας αυτή η είδηση... Καινούργιο σχέδιο,χωρίς καινούργιο επεξεργαστή,δεν θα βγάλει....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γιατί δεν έχω πάρει ΟΤΑ ακόμα; Δεν έρχεται σε όλους μαζί; Είμαι με το 6/64 από official store με την 4.5.10 .
OnePlus 5 6/64 , LeEco LeMax 2 (x829) tele 26s.49 .
Link to comment
Share on other sites

Μόνο εγω θα ξενερώσω άμα βάλουν τον fingerprint sensor πίσω?
Και εμένα δεν με βολεύει καθόλου,αυτο που πρέπει να το σηκώσεις απο το τραπεζάκι για να το ξεκλειδώσεις με ξεπερνάει...

 

Θάνατος στα κινητά με τον fingerprint sensor πίσω....

Link to comment
Share on other sites

Οι φήμες πάντως λένε ότι δεν θα βγει op5t... Tο σχέδιο από το gizmochina είναι το φημολογούμενο OnePlus 6 που ακούγεται ότι θα παρουσιαστεί νωρίτερα (αρχές 2018)...

 

Είναι σίγουρο ότι θα έχει διάδοχο σύντομα η συσκευή δεν πουλάει το ίδιο είχε γίνει πέρσι με το opo3t πρώτα έπεσε η διαθεσιμότητα του 3 μετά βγήκαν οι φήμες και μετά ήρθε και το 3t

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πέρσι υπήρχε ένα τεράστιο κενό στην αγορά από το Note 7 και πολλές εταιρείες έτρεξαν να το εκμεταλλευτούν όπως η Xiaomi, η OnePlus κτλ και καλά έκαναν κατά τη γνώμη μου.

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Εγώ γιατί δεν έχω πάρει ΟΤΑ ακόμα; Δεν έρχεται σε όλους μαζί; Είμαι με το 6/64 από official store με την 4.5.10 .

 

Κάνε free λογαριασμό στο Tunnelbear, κατέβασε το app στο κινητό, διάλεξε proxy Καναδά, τσέκαρε για ενημέρωση συστήματος et voila!

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες πολύ οικονομικό πόσο δηλαδή και πως. Επίσης θα παίρνεις ΟΤΑ γιατί θα εγκαταστήσεις το oxygen OS.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

 

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_682688.html?wid=21

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

Κάνε free λογαριασμό στο Tunnelbear, κατέβασε το app στο κινητό, διάλεξε proxy Καναδά, τσέκαρε για ενημέρωση συστήματος et voila!

 

Και με opera vpn για ποιο γρήγορα που δεν απαιτεί λογαριασμό.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...