Jump to content

OnePlus 5


dragonmaster
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ νομίζω τα ίδια είναι περίπου. Βέβαια oppo είναι αυτή, μπορεί να αντέγραψε το iphone και εκεί επακριβώς.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Άρχισαν και οι γκρίνιες.

The OnePlus 5 design is a step backwards

http://www.androidauthority.com/oneplus-5-design-step-backwards-780041/

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

Άρχισαν και οι γκρίνιες.

The OnePlus 5 design is a step backwards

http://www.androidauthority.com/oneplus-5-design-step-backwards-780041/

 

δεν είναι λογικό? και γω ξενέρωσα με την εμφάνιση μιας και είναι κάτι που έχει χορτάσει το μάτι μας με τα τόσα iphone γύρω μας.τουλάχιστον ελπίζω τα χρώματα να είναι διαφορετικά.Ενα μπλε σκουρο θα με έκανε να το σκεφτώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λίγο ηρεμία μερικοί

Ακόμα δεν παρουσιάστηκε η συσκευή

Ας περιμένουμε

Επίσης οι προσωπικές επιθέσεις απαγορεύονται και δεν βοηθάμε στην κουβέντα

Για καλό όλων ας πέσουν οι τόνοι, δεν υπάρχει λόγος να αρχίσουν να σβήνονται και μηνύματα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Είναι μεγαλύτερα απο το 3t η μου φαίνεται?

https://drive.google.com/file/d/0Bx3xtAddWjGfMG1XY091MGVTREE/view

 

Μεγαλύτερα τα κόβω δυστυχώς.

Ένα πιστό αντίγραφο του iPhone 7 Plus με όλα τα μειονεκτήματα του(παρωχημένο ντιζάιν,οικόπεδα bezel) χωρίς να έχει τα πλεονεκτήματα του(stereo ηχεία,αδιάβροχοποιηση,πλούτο αξεσουάρ,brand recognition κ.α)

 

Αν ήμουν Apple θα τους τράβαγα δικαστήρια(θα μου προκαλούσε τεράστια έκπληξη αν δεν το κάνουν δηλαδή)να τους σβήσω από το χαρτί της Γης με ένα τεράστιο πρόστιμο για τέτοια ξεδιάντροπη αντιγραφή που ούτε τα προσχήματα κράτησαν οι αθεόφοβοι-ανεπρόκοποι Κινέζοι.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μεγαλύτερα τα κόβω δυστυχώς.

Ένα πιστό αντίγραφο του iPhone 7 Plus με όλα τα μειονεκτήματα του(παρωχημένο ντιζάιν,οικόπεδα bezel) χωρίς να έχει τα πλεονεκτήματα του(stereo ηχεία,αδιάβροχοποιηση,πλούτο αξεσουάρ,brand recognition κ.α)

 

Αν ήμουν Apple θα τους τράβαγα δικαστήρια(θα μου προκαλούσε τεράστια έκπληξη αν δεν το κάνουν δηλαδή)να τους σβήσω από το χαρτί της Γης με ένα τεράστιο πρόστιμο για τέτοια ξεδιάντροπη αντιγραφή που ούτε τα προσχήματα κράτησαν οι αθεόφοβοι-ανεπρόκοποι Κινέζοι.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Η καλή μέρα ξεκινάει με ένα ωραίο τρολαρισμα!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τελευταία προειδοποίηση για καλό όλων

Να πέσουν οι τόνοι. Θα σβήνονται απροειδοποίητα τα μηνύματα που είναι εκτός θέματος και προσβάλουν άλλους χρήστες

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

ενταξει ρε παιδια σε καποιους αρεσει σε καποιους οχι ας μην βγαινουμε εκτος.Τελικα αν θα βγει 8 απο οτι καταλαβαινω δεν ειναι σιγουρο ακομα ετσι?Το θεμα ειναι και παλι οτι καποιους οπως εμενα θα βολευει λογω χαρακτηριστικων και διπλης καρτας...Τωρα οποιος θελει bezel s8 ας παει εκει.Αλλα ας περιμενουμε να το δουμε-μπορει να εχει καλη καμερα αυτην την φορα μην τα ισοπεδονουμε ολα ακομα δεν κυκλοφορησε
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

είχα γράψει ότι αιφονίζει λίγο αλλά τελικά αιφονίζει πολύ.αν και η εμφάνιση δεν με απασχολεί ιδιαίτερα, αυτό όμως παραείναι ίδιο.Αυτά δεν είναι μπεζελ, αυτά είναι για το κτηματολόγιο.χάθηκε ο κόσμος να καινοτομήσουν λίγο, έπρεπε να το κάνουν εντελώς ίδιο?Ήμαρτον ρε Oneplus.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Η καλή μέρα ξεκινάει με ένα ωραίο τρολαρισμα!!

 

Πολλές φορές και με μπανάκι, αλλά ας μην φθάνουμε έως εκεί. Προσοχή στη συμπεριφορά σου παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

Προς αυτους που εχουν εμπειρια:

 

Μετα ακριβως την παρουσιαση ανοιγουν οι παραγγελιες ή θα ανακοινωθει στην παρουσιαση μεσα, ποτε θα ανοιξουν; (Πχ σε 2 μερες).

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πέρσι ήταν διαθέσιμο την επόμενη μέρα... Δεν είμαι σίγουρος όμως...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες μετά αν δεν με απατά η μνήμη μου λόγο της διαφοράς της ώρας.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Στο 3 ήταν άμεσα ανοιχτές μέσω του VR loop και 2 ώρες μετά σε όλους.

Στο 3Τ μια βδομαδα μετά αν θύμαμαι καλά.

Αύριο άγνωστο, θα μάθουμε την ώρα της παρουσίασης...

Link to comment
Share on other sites

Πολλές φορές και με μπανάκι, αλλά ας μην φθάνουμε έως εκεί. Προσοχή στη συμπεριφορά σου παρακαλώ.

 

Αυτό πες μου μόνο.

 

Το μήνυμα που παρέθεσα δηλαδή δεν είναι αρχιτρολια του ελέους και παραθέτεις και απειλείς εμένα για μπανιο;

 

Σοβαρά τώρα;

Link to comment
Share on other sites

OnePlus 5 prices were just leaked via a Weibo post. According to the post, the 64GB/6GB model of the OnePlus 5 will cost INR 32,999 ($512) and the 128GB/8GB will be priced at INR 37,999 ($589).
Link to comment
Share on other sites

OnePlus 5 prices were just leaked via a Weibo post. According to the post, the 64GB/6GB model of the OnePlus 5 will cost INR 32,999 ($512) and the 128GB/8GB will be priced at INR 37,999 ($589).

 

Τουτέστιν 459€ - 529€ αντίστοιχα...

Μάλιστα..!

Edited by NickTSPre
Link to comment
Share on other sites

459€ - 529€ αντίστοιχα τουτέστιν..

Μάλιστα..!

αυτες οι τιμές(Weibo) έχουν βγει εδώ και μέρες ρε παιδιά(αν αληθεύουν)

Edited by teosard
Link to comment
Share on other sites

Τουτέστιν 459€ - 529€ αντίστοιχα...

Μάλιστα..!

 

Συνήθως η τιμή δεν μεταφράζεται σε αναλογία δολαρίου-ευρώ. 439$ έκανε το 3T στην αμερική και 439ευρώ στην Ευρώπη. Τουτέστιν 512-589 ευρώ αν ισχύουν αυτές.

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως η τιμή δεν μεταφράζεται σε αναλογία δολαρίου-ευρώ. 439$ έκανε το 3T στην αμερική και 439ευρώ στην Ευρώπη. Τουτέστιν 512-589 ευρώ αν ισχύουν αυτές.

Οι τιμές ειναι σε INR - Indian Rupee δεν είναι σε δολάρια. Οπότε μην υπολογίζεις σε δολάρια που έχει βάλει το gsmarena (λέω εγώ τώρα)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...