Jump to content

Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συμφωνω. Δεν αλλαζει τιποτα τρομερο η αναβαθμιση...

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν υπάρχει γυαλί που να κάθεται με spigen θήκη, σωστά;

Δεν την έχω δοκιμάσει τη συγκεκριμένη αλλά λέει οτι είναι case friendly.

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν υπάρχει γυαλί που να κάθεται με spigen θήκη, σωστά;

 

Μονο αυτή που κάνει 50€ και λενε τα παιδιά πιο πισω... απο amazon

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα φώτα σας. Το τηλ το εχω πάντα "mute" και ότι ειδοποιήσεις έχω περνάνε στο ρολόι με δόνηση (gear sport) εκτός των viber και allo. Καμία ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

Μερικές φορές μόλις ανοίγω την οθόνη από standby μου βγάζει το εξής μήνυμα..."Δεν ήταν δυνατή η ενεργοποίηση της ανάλυσης της εικόνας. Δοκιμάστε ξανά".

Ξέρει κανένας τι σημαίνει αυτό κι αν διορθώνεται;

Υ.Γ. Έχω περασμένη Oreo, με πριν και μετά επαναφορά εργ. δεδομένων.

Την ανάλυση οθόνης δεν την έχω πειράξει ποτέ...την έχω από default σε FHD+(2220x1080).

Edited by xalaros
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανείς που να μην έχει πάρει ακόμη την αναβάθμιση σε Oreo? διότι ακόμη να μου έρθει μάλλον τέλος του μήνα με βλέπω.
Μόλις είδα ότι για την δικιά μου έκδοση βγήκε το αρχείο στο sammobile.com αλλά ακόμα δεν το έχω πάρει.. Λογικό;;;;

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα λέει EUR SEGR/GR αλλά δεν είδα αν έχει βγει στο sammobile και περιμένω ακόμη πιστεύω αν όχι μέχρι τέλος τις εβδομάδας τις άλλης να έρθει
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα παιδια. Ισως να ζηταω παραλογη εφαρμογη,εαν υπαρχει... Θελω ενα app να μεταφραζει ελληνικα σε αγγλικα και το αντιθετο.Αλλα οχι σε γραπτο μυνημα αλλα να μιλαω και αυτο να μεταφραζει (ηχητικα).Και δευτερον να μην χρειαζεται συνδεση wifi για να λειτουργησει....

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς γιατί δεν παίζει HD στο netflix ενώ δείχνει πχ ότι αυτή ταινία είναι HD οταν πατάω να παίξει φαίνεται ότι είναι απλό SD
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανείς που να μην έχει πάρει ακόμη την αναβάθμιση σε Oreo? διότι ακόμη να μου έρθει μάλλον τέλος του μήνα με βλέπω.

 

εμενα. ηταν uk/ireland Οταν το πηρα. Γυρισε σε EUR . ενω εχει βγει και για τα 2 εμενα αναβαθμιση δεν βρισκει.

Link to comment
Share on other sites

εμενα. ηταν uk/ireland Οταν το πηρα. Γυρισε σε EUR . ενω εχει βγει και για τα 2 εμενα αναβαθμιση δεν βρισκει.
Ίδια περίπτωση και εγώ...

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια και σε εμένα English Ireland κάτι τέτοιο έγραφε άλλαξε σε SEGR/GR EUR και ακόμη δεν πήρα αναβάθμιση αν και το έλεγχο καθημερινά

 

Σκέφτομαι να κάνω ένα hard reset να βγάλω την κάρτα sim αλλά δεν γνωρίζω αν το κάνω αν θα είμαι UK Ireland και γίνει η αναβάθμιση η κρατήσει το EUR SEGR GR που είναι τώρα

Edited by Dim2
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Μερικές φορές μόλις ανοίγω την οθόνη από standby μου βγάζει το εξής μήνυμα..."Δεν ήταν δυνατή η ενεργοποίηση της ανάλυσης της εικόνας. Δοκιμάστε ξανά". Ξέρει κανένας τι σημαίνει αυτό κι αν διορθώνεται; Υ.Γ. Έχω περασμένη Oreo, με πριν και μετά επαναφορά εργ. δεδομένων.Την ανάλυση οθόνης δεν την έχω πειράξει ποτέ...την έχω από default σε FHD+(2220x1080).

 

Kαι εγώ το έχω αυτό το θεματάκι, στην πλήρη ανάλυση όμως, χωρίς να δημιουργεί βέβαια κάποιο πρόβλημα. Έρχεται η ειδοποίηση και φεύγει. Δεν έχω βρει λύση προς το παρόν. Χρησιμοποιείς BK Disabler; Αν ναι σκέφτομαι μήπως έχουμε κάνει disable κάτι που θα έπρεπε.

 

Άσχετο : Ένα μικρό θέμα που θα αντιμετωπίσετε όσοι χρησιμοποιείτε Nova launcher, είναι η εμφάνιση ενός εφέ ημιδιαφιανούς οθόνης όταν σκρολάρετε ή κάνετε διπλό πάτημα σε μια από τις κεντρικές οθόνες. Επικοινώνησα με τον developer και μου είπε πως είναι γνωστό θέμα και λύνεται με μια απλή επανεκκίνηση του Nova μέσα από τις ρυθμίσεις του.

Link to comment
Share on other sites

Μερικές φορές μόλις ανοίγω την οθόνη από standby μου βγάζει το εξής μήνυμα..."Δεν ήταν δυνατή η ενεργοποίηση της ανάλυσης της εικόνας. Δοκιμάστε ξανά".

Ξέρει κανένας τι σημαίνει αυτό κι αν διορθώνεται;

Υ.Γ. Έχω περασμένη Oreo, με πριν και μετά επαναφορά εργ. δεδομένων.

Την ανάλυση οθόνης δεν την έχω πειράξει ποτέ...την έχω από default σε FHD+(2220x1080).

 

Kαι εγώ το έχω αυτό το θεματάκι, στην πλήρη ανάλυση όμως, χωρίς να δημιουργεί βέβαια κάποιο πρόβλημα. Έρχεται η ειδοποίηση και φεύγει. Δεν έχω βρει λύση προς το παρόν. Χρησιμοποιείς BK Disabler; Αν ναι σκέφτομαι μήπως έχουμε κάνει disable κάτι που θα έπρεπε.

Δεν χρησιμοποιώ BK Disabler και δεν έχω απενεργοποιήσει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

S8 plus Ελληνικό από Vodafone μου ήρθε κι εμένα το μπισκοτάκι (αρχείο 1.385 γίγα αν θυμάμαι καλά ΟΤΑ ) όμως δεν δείχνω διατεθειμένος να ρισκάρω μια τελείως απροβλημάτιστη συσκευή για χάρη του...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

S8 plus Ελληνικό από Vodafone μου ήρθε κι εμένα το μπισκοτάκι (αρχείο 1.385 γίγα αν θυμάμαι καλά ΟΤΑ ) όμως δεν δείχνω διατεθειμένος να ρισκάρω μια τελείως απροβλημάτιστη συσκευή για χάρη του...

 

Το ιδιο απροβλημάτιστη παραμένει και μετά!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, αναμένω εντυπώσεις και από άλλα παιδιά, ώστε να αποφασίσω ;)
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

για την προστασια που περνανε στα media markt και στις δυο πλευρες του κινητου, το βαζουνε σε ενα **φουρνο** και το ψηνουνε για 5 λεπτα για να κολλησει το υλικο, εχετε αποψη;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για πες λεπτομέρειες; Υπάρχει κάποιο link που μπορώ να δω πληροφορίες;

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για πες λεπτομέρειες; Υπάρχει κάποιο link που μπορώ να δω πληροφορίες;

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

δεν εχω καποιο λινκ. το εκαναν γνωστοι μου σε s6 edge και s8.

15 ευρω για καθε πλευρα του κινητου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

για την προστασια που περνανε στα media markt και στις δυο πλευρες του κινητου, το βαζουνε σε ενα **φουρνο** και το ψηνουνε για 5 λεπτα για να κολλησει το υλικο, εχετε αποψη;
Για πες λεπτομέρειες; Υπάρχει κάποιο link που μπορώ να δω πληροφορίες;

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

για την προστασια που περνανε στα media markt και στις δυο πλευρες του κινητου, το βαζουνε σε ενα **φουρνο** και το ψηνουνε για 5 λεπτα για να κολλησει το υλικο, εχετε αποψη;

 

Γυαλί η μεμβράνη είναι;

Link to comment
Share on other sites

Γυαλί η μεμβράνη είναι;

 

μεμβρανη. αν δεν το ξερεις δεν καταλαβαινεις οτι υπαρχει πανω στο κινητο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...