Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μιλάμε όλοι για "διαχείριση"...

Δεν υπάρχει διαχείριση.

Υπάρχει ή όχι drain για κακογραμμένες εφαρμογές και λειτουργικά συστήματα.

Από κει και πέρα, κάθε τσιπσετ ανάλογα με την κατασκευή/σχεδιασμό/επιδόσεις του (nanometers, Mhz κλπ) έχει συγκεκριμένη κατανάλωση.

+ μέγεθος οθόνης + mAh μπαταρίας.

Δεν γίνεται να θέλουμε supercar με κατανάλωση supermini.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω V10. Σε σχέση με το S7 edge που το έχεις και φίλος μου μπορώ να πω ότι το Samsung κρατάει πιο πολύ από το δικό μου.
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Έχω V10. Σε σχέση με το S7 edge που το έχεις και φίλος μου μπορώ να πω ότι το Samsung κρατάει πιο πολύ από το δικό μου.

 

Καλα αυτο δε χρειαζεται αναλυση.το s7 εχει μικροτερη πθονη 2 ιντσες και 600 μιλιαμπερ παραπανω ε λογικο δεν ειναι;

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Μολις επιβεβαιωσε ενας φιλος απο εξωτερικο απο preview unit οτι το g6 δεν εχει ουτε led ειδοποιησεων...Ελεος δηλαδη..1 φτιαχνουν,3 χαλανε εκει στην lg.:mad::mad: Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Βλακεία που δεν θα έχει led αλλά μετριάζεται κάπως απο την always on.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Από θέμα απόδοσης πάντως, δεν εντυπωσιάζει για ναυαρχίδα του 2017... http://www.phonearena.com/news/LG-G6-vs-iPhone-7-vs-Galaxy-S7-vs-Google-Pixel-vs-Huawei-P10-performance-benchmarks-comparison_id91505

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Βλακεία που δεν θα έχει led αλλά μετριάζεται κάπως απο την always on.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

 

Με την μπαταρία που έχει δεν είναι λύση το always on δυστυχώς ..

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Με την μπαταρία που έχει δεν είναι λύση το always on δυστυχώς ..

 

Αυτο φοβαμαι κι εγω...Προβλεπω θεματα παλι με την αυτονομια μ αυτες τις αλλοπροσαλες κινησεις...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Λύση σίγουρα δεν είναι.

Αν όμως καταφέρνει να βγάζει μέρα με σκληρή χρήση για μένα δεν θα είναι πλεον πρόβλημα και με την always on.

Πιστεύω οτι και για τους περισσότερους θα είναι ΟΚ κάτι τέτοιο.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Κατασκευαστικά και ιδιαίτερα για την οθόνη του, ναι το κινητό πραγματικά αξίζει πολύ θετικά σχόλια, αλλά εν έτι 2017 με SD821, 4GB RAM και μπαταρία 3300mAh (εγώ είμαι από αυτους που ήθελα και άλλο για ένα τόσο απαιτητικό ενεργειακά τηλέφωνο με τέτοια οθόνη), κινείται λάθος η LG κυρίως για την τιμή εκκίνησης. Δυστυχώς για φέτος δεν ξέρω εάν θα τα καταφέρει να πετύχει υψηλά ποσοστά...

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λύση σίγουρα δεν είναι.

Αν όμως καταφέρνει να βγάζει μέρα με σκληρή χρήση για μένα δεν θα είναι πλεον πρόβλημα και με την always on.

Πιστεύω οτι και για τους περισσότερους θα είναι ΟΚ κάτι τέτοιο.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

 

Σιγουρα.Αν βγαζει ολοκληρη μερα,υπερευχαριστημενοι θα ειμαστε(για δεδομενα Lg συσκευης)...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν ξυπναμε το πρωι 8 η ωρα να πουμε και αρχιζουμε την μερα με ενημερωση ειδησεις κανα μισαωρο; πίνοντας καφε παιζουμε κρας σαγκα παμε τουαλετα χαχαχα παιζουμε μορταλ κομπατ μετα ξεκιναμε κανα διωρο να ανταπανταμε σε μεσεντζερ βαιμπερ κατοπιν ξαναπαιζουμε παιχνιδια κατεβαζουμε οτι χαζοεφαρμογη μας εχει κανει κλικ κανουμε που και που κανα τηλεφωνο στελνουμε δυο τρια μειλ μετα εχει ερθει απογευμα ξαναμιλαμε φειςμπουκ βαιμπερ παλι παιχνιδι και ξαφνικα ωωω η μπαταρια θελει φορτιση γιατι αραγε, δεν εκανα και τιποτα ολη μερα και εχω ανοιχτο το τζιπιες συνεχως χωρις λογο το μπλεδοντι επισης και φωτεινοτητα στο τερμα σχεδον γιατι δεν αντεχει το ρημαδι;:lol: :lol:

Ενω ενας νορμαλ χρηστης θα σηκωθει το πρωι την ιδια ωρα θα παει στην εργασια του ενα 8αωρο πχ και κλεφτα θα σερφαρει κανα τεταρτακι θα μιλησει και σε 2-3 τηλεφωνακια το πολυ στις 17:00 περιπου θα γυρισει σπιτι του θα φαει θα πλυθει θα ασχοληθει κανα διωρο με το κινητο θα μιλησει με την οικογενεια του η θα βγει για ενα καφε θα τραβηξει και καποιες σελφι και κατα τις 23:00 πχ θα γυρισει σπιτι του με 60% μπαταρια ακομα η 50% οποτε εχει λιγο χρονο ακομα να σερφαρει η γιουτουμπαρει να ζαλιστει να κοιμηθει για την επομενη μερα.

Οπως βλεπετε ξεχωριζει ποια θεωρειται νορμαλ χρηση και ποια "εξαρτηση".

Τα παραδειγματα ειναι απο προσωπικη εκτιμηση και δεν υποννοω το οτιδηποτε για τον οποιοδηποτε εδω μεσα συγγνωμη αν σας κουρασα.

ΥΓ το τηλεφωνο οπως και τα περισσοτερα οι μπαταριες εχουν σχετικες αυτονομιες οι χρηστες κανουν την διαφορα. :):)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν ξυπναμε το πρωι 8 η ωρα να πουμε και αρχιζουμε την μερα με ενημερωση ειδησεις κανα μισαωρο; πίνοντας καφε παιζουμε κρας σαγκα παμε τουαλετα χαχαχα παιζουμε μορταλ κομπατ μετα ξεκιναμε κανα διωρο να ανταπανταμε σε μεσεντζερ βαιμπερ κατοπιν ξαναπαιζουμε παιχνιδια κατεβαζουμε οτι χαζοεφαρμογη μας εχει κανει κλικ κανουμε που και που κανα τηλεφωνο στελνουμε δυο τρια μειλ μετα εχει ερθει απογευμα ξαναμιλαμε φειςμπουκ βαιμπερ παλι παιχνιδι και ξαφνικα ωωω η μπαταρια θελει φορτιση γιατι αραγε, δεν εκανα και τιποτα ολη μερα και εχω ανοιχτο το τζιπιες συνεχως χωρις λογο το μπλεδοντι επισης και φωτεινοτητα στο τερμα σχεδον γιατι δεν αντεχει το ρημαδι;:lol: :lol:

Ενω ενας νορμαλ χρηστης θα σηκωθει το πρωι την ιδια ωρα θα παει στην εργασια του ενα 8αωρο πχ και κλεφτα θα σερφαρει κανα τεταρτακι θα μιλησει και σε 2-3 τηλεφωνακια το πολυ στις 17:00 περιπου θα γυρισει σπιτι του θα φαει θα πλυθει θα ασχοληθει κανα διωρο με το κινητο θα μιλησει με την οικογενεια του η θα βγει για ενα καφε θα τραβηξει και καποιες σελφι και κατα τις 23:00 πχ θα γυρισει σπιτι του με 60% μπαταρια ακομα η 50% οποτε εχει λιγο χρονο ακομα να σερφαρει η γιουτουμπαρει να ζαλιστει να κοιμηθει για την επομενη μερα.

Οπως βλεπετε ξεχωριζει ποια θεωρειται νορμαλ χρηση και ποια "εξαρτηση".

Τα παραδειγματα ειναι απο προσωπικη εκτιμηση και δεν υποννοω το οτιδηποτε για τον οποιοδηποτε εδω μεσα συγγνωμη αν σας κουρασα.

ΥΓ το τηλεφωνο οπως και τα περισσοτερα οι μπαταριες εχουν σχετικες αυτονομιες οι χρηστες κανουν την διαφορα. :):)

 

φιλε μου οποιαδηποτε χρηση εκτος απο παιχνιδια ειναι νορμαλ. Εννοω οτι καταρχας τα παιχνιδια ειναι πολυ ενεργοβορα και αν παρεις κινητο και θες να παιζεις, δεν εισαι στο μεσο ορο χρησης, και καμια εταιρεια δε θα δωσει αυτονομια για τετοια χρηση, οποτε το ξεχναμε αυτο.

Τωρα το να πας ενα 8ωρο στη δουλεια σου και να το χρησιμοποιησεις ελαχιστα δεν ειναι δεδομενο.

Εγω πχ εχω επιχειρηση και μιλαω και ενα διωρο μονο το πρωι..ταυτοχρονα μπορει να μιλαω και whatsapp/viber γιατι εχω πελατες που στελνουν εκει, και φιλους-γνωστους που μπορει να θελουν να ρωτησουν κατι, να κανονισουμε εναν καφε κτλ κτλ και καθε μερα θα χρησιμοποιησω αυτες τις εφαρμογες οσο ειμαι στη δουλεια πολυ παραπανω απο 2 μηνυματα. Χωρια τις ομαδικες συνομιλιες που βαρανε ολη μερα και παρολο οτι δεν κοιταζω συνεχεια, το κινητο δουλευει. Δεν λεω οτι συμβαινουν ολα μαζι, αλλα το κινητο δεν ειναι Idle ολο το πρωι οπως περιγραφεις εσυ.

 

Επισης, πολλες φορες οταν ειμαι στους δρομους μπαινω ιντερνετ για διαφορους λογους, αν ειμαι σε δημοσια υπηρεσια που ειμαι πολυ συχνα, θα μπω και εδω να γραψω, τι να κανω οσο περιμενω? (δεν παιζω παιχνιδια, τα βαριεμαι, αλλα το να μπω εδω 5 λεπτακια να χαζεψω παιζει ή γενικα σε αλλες σελιδες).

Ολα αυτα κοστιζουν σε μπαταρια.

Αν εχεις και ανοιχτα 4G, wifi κτλ, τοτε η μπαταρια του G6 δε θα σε βγαζει μεχρι το βραδυ ευκολα. Με το s7 edge υπαρχουν μερες που μεχρι το βραδυ ειμαι στο 80% γιατι ειναι ολα αυτα στο ελαχιστο, αλλα υπαρχουν μερες που μεχρι το βραδυ ειμαι στο 30-40% (χωρις AOD)γιατι τα εχω λιωσει ολα αυτα και εχω μιλησει και πολυ.

 

Τωρα για το θεμα του επεξεργαστη κτλ που λετε πολλοι, τι χρηση κανετε ρε παιδες που δε σας καλυπτει ο 821?

Για μενα θεωρω οτι ειναι ελαχιστοι αυτοι που δεν καλυπτονται και πιο πολυ νουμερα θελετε να βλεπετε στο antuntu..

Αν το κινητο εχει καλη καμερα, καλη μπαταρια, και μαζεμενες διαστασεις (τουλαχιστον για τον καθε ενα ο,τι θεωρει μαζεμενο), τοτε θα μιλαμε για ενα πληρες κινητο. Γιαυτο και το G6 μπορει να αποδειχθει πληρες, αν η μπαταρια βγαζει τη μερα. Εγω πχ με τη χρηση που περιεγραψα μπορει να τη βγαζω συνηθως αλλα μπορει να υπαρχουν και μερες που δε θα με φτανει..εκει εναι ενα θεμα και θα κριθει αν θα το επιλεξω μελλοντικα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Τα παραδειγματα ειναι τυχαια αλλα γιαυτο ειπα οτι αναλογα τον χρηστη, γιατι αλλος λεει δε με βγαζει οχταωρο πχ οποτε καταλαβαινεις τι γινεται οι "αναγκες" ειναι διαφορετικες. :)
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Τα παραδειγματα ειναι τυχαια αλλα γιαυτο ειπα οτι αναλογα τον χρηστη, γιατι αλλος λεει δε με βγαζει οχταωρο πχ οποτε καταλαβαινεις τι γινεται οι "αναγκες" ειναι διαφορετικες. :)

 

καλα, αμα καποιος λεει οτι δε βγαζει 8ωρο και εννοει με παιχνιδια, ειναι.....(δεν λεω για να μην φαω μπαν).. εκτος αν μπορει να μας πει με ποια αλλη ναυαρχιδα βγαζει το 8ωρο με τετοια χρηση.

Θεωρω οτι ολοι μιλαμε την ιδια γλωσσα εδω, αρα οταν λεμε δεν βγαζουμε 8ωρο ειτε περιγραφουμε τι χρηση κανουμε αν το σκιζουμε, ειτε οι αναγκες μας ειναι αρκετες. Πχ και εγω με το G5 δεν εβγαζα παντα το 8ωρο, αλλα επειδη δεν κανω τελειως απλη χρηση, δεν παιζω παιχνιδια, αλλα υπηρχαν μερες που δεν εφτανε...αυτο θεωρω οτι θα παιζει και με G6 περιπου. Οριακο θα ειναι δηλαδη για πολλους.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Η LG κατάφερε και έβγαλε ένα τηλέφωνο που θα έπρεπε να έχει κυκλοφορήσει το 2016 αντί για το g5 ... για το 2017 συζητάμε μόνο όταν θα πάει 500 ευρώ και πάλι σε αντιπαράθεσημε με το s7 edge .Με αυτά που κάνουν htc και lg μέχρι στιγμής κυρίαρχη θα είναι η Samsung και για το 2017 και αυτό δε είναι καλό .

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Η LG κατάφερε και έβγαλε ένα τηλέφωνο που θα έπρεπε να έχει κυκλοφορήσει το 2016 αντί για το g5 ... για το 2017 συζητάμε μόνο όταν θα πάει 500 ευρώ και πάλι σε αντιπαράθεσημε με το s7 edge .Με αυτά που κάνουν htc και lg μέχρι στιγμής κυρίαρχη θα είναι η Samsung και για το 2017 και αυτό δε είναι καλό .

 

Μια χαρα τηλεφωνο εβγαλε και για το 2017. Το θεμα επεξεργαστων δεν εχει τοση σημασια γιατι τα πιο πολλα κινητα. Της κατηγοριας πανε σφαιρα με μικροδιαφορες. Αν η τιμη εκιννησης ηταν χαμηλοτερη πχ 600. 550 ευρω θα ηταν ανατροπη στην αγορα ελπιζω ομως ασχετα με καποιες ελειψεις να ειναι ενα νεο "g2" μας το χρωσταει αυτο. :)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα τηλεφωνο εβγαλε και για το 2017. Το θεμα επεξεργαστων δεν εχει τοση σημασια γιατι τα πιο πολλα κινητα. Της κατηγοριας πανε σφαιρα με μικροδιαφορες. Αν η τιμη εκιννησης ηταν χαμηλοτερη πχ 600. 550 ευρω θα ηταν ανατροπη στην αγορα ελπιζω ομως ασχετα με καποιες ελειψεις να ειναι ενα νεο "g2" μας το χρωσταει αυτο. :)

 

Όντως μας χρωστάει έναν διάδοχο του g2 αλλά δυστυχώς πολλές οι εκπτώσεις που δεν αφήνουν περιθώρια αισιοδοξίας ότι το g6 είναι αυτό.

 

Αν έβαζε μια 3500-3600 μπαταρία,αν έβαζε SOC 2017 αν δεν έκανε τις τραγικές εκπτώσεις στην ευρωπαϊκή εκδοση(απουσία ασύρματης φόρτισης,απουσία HIFI audio,απουσία 64αρας έκδοσης) τότε θα μιλάγαμε για όντως έναν πραγματικό διάδοχο του g2.

 

Και το κόψιμο led notification,υπέρυθρες(ειδικά το πρώτο) είναι ανεπίτρεπτο.

 

Και όντως αν έπαιζε σε πιο χαμηλή τιμή θα γλυκαίνει το χάπι αλλά από μόνο του δεν θα εξαλείψει τα αρνητικα που είναι δεδομένο ότι θα υπάρχουν για όλο το διάστημα κυκλοφορίας της συσκευής έως το g7.

 

Αυτή είναι η πραγματικότητα.

 

Έπρεπε η LG να υπερβεί εαυτόν φέτος και αντί αυτού απλόχερα εκπτώσεις μας σέρβιρε ειδικά σε έμας τους ευρωπαίους καταναλωτές.

 

Μόνο για αυτήν την ρατσιστική διάκριση λες και είμαστε Β κατηγορίας εν δυνάμει πελάτες της είναι καταδικαστέο και πρέπει ανάλογα να της δείξουμε την δυσφορία και καμία επιείκεια σε αυτήν την πολιτική της.

 

Αυτό πιστεύω είναι το χειρότερο απ όλα.

 

Και είχε και το θράσος σε ευρωπαϊκό έδαφος να παρουσιάσει την ναυαρχίδα της.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου οποιαδηποτε χρηση εκτος απο παιχνιδια ειναι νορμαλ. Εννοω οτι καταρχας τα παιχνιδια ειναι πολυ ενεργοβορα και αν παρεις κινητο και θες να παιζεις, δεν εισαι στο μεσο ορο χρησης, και καμια εταιρεια δε θα δωσει αυτονομια για τετοια χρηση, οποτε το ξεχναμε αυτο.

Τωρα το να πας ενα 8ωρο στη δουλεια σου και να το χρησιμοποιησεις ελαχιστα δεν ειναι δεδομενο.

Εγω πχ εχω επιχειρηση και μιλαω και ενα διωρο μονο το πρωι..ταυτοχρονα μπορει να μιλαω και whatsapp/viber γιατι εχω πελατες που στελνουν εκει, και φιλους-γνωστους που μπορει να θελουν να ρωτησουν κατι, να κανονισουμε εναν καφε κτλ κτλ και καθε μερα θα χρησιμοποιησω αυτες τις εφαρμογες οσο ειμαι στη δουλεια πολυ παραπανω απο 2 μηνυματα. Χωρια τις ομαδικες συνομιλιες που βαρανε ολη μερα και παρολο οτι δεν κοιταζω συνεχεια, το κινητο δουλευει. Δεν λεω οτι συμβαινουν ολα μαζι, αλλα το κινητο δεν ειναι Idle ολο το πρωι οπως περιγραφεις εσυ.

 

Επισης, πολλες φορες οταν ειμαι στους δρομους μπαινω ιντερνετ για διαφορους λογους, αν ειμαι σε δημοσια υπηρεσια που ειμαι πολυ συχνα, θα μπω και εδω να γραψω, τι να κανω οσο περιμενω? (δεν παιζω παιχνιδια, τα βαριεμαι, αλλα το να μπω εδω 5 λεπτακια να χαζεψω παιζει ή γενικα σε αλλες σελιδες).

Ολα αυτα κοστιζουν σε μπαταρια.

Αν εχεις και ανοιχτα 4G, wifi κτλ, τοτε η μπαταρια του G6 δε θα σε βγαζει μεχρι το βραδυ ευκολα. Με το s7 edge υπαρχουν μερες που μεχρι το βραδυ ειμαι στο 80% γιατι ειναι ολα αυτα στο ελαχιστο, αλλα υπαρχουν μερες που μεχρι το βραδυ ειμαι στο 30-40% (χωρις AOD)γιατι τα εχω λιωσει ολα αυτα και εχω μιλησει και πολυ.

 

Τωρα για το θεμα του επεξεργαστη κτλ που λετε πολλοι, τι χρηση κανετε ρε παιδες που δε σας καλυπτει ο 821?

Για μενα θεωρω οτι ειναι ελαχιστοι αυτοι που δεν καλυπτονται και πιο πολυ νουμερα θελετε να βλεπετε στο antuntu..

Αν το κινητο εχει καλη καμερα, καλη μπαταρια, και μαζεμενες διαστασεις (τουλαχιστον για τον καθε ενα ο,τι θεωρει μαζεμενο), τοτε θα μιλαμε για ενα πληρες κινητο. Γιαυτο και το G6 μπορει να αποδειχθει πληρες, αν η μπαταρια βγαζει τη μερα. Εγω πχ με τη χρηση που περιεγραψα μπορει να τη βγαζω συνηθως αλλα μπορει να υπαρχουν και μερες που δε θα με φτανει..εκει εναι ενα θεμα και θα κριθει αν θα το επιλεξω μελλοντικα.

 

 

Αχ, αυτό το Antutu! :lol:

Θα συμφωνήσω και στην τελεία! Μένει να δούμε τι πουλάκια θα πιάσει η LG με την διαχείρηση. ;)

Υπάρχουν φυσικά games και games, με απαιτήσεις από το Α μέχρι το Ω. Δεν έχει έννοια να τα φέρνουμε ως παράδειγμα χρήσης, ούτε καν στην βαριά.

 

Τώρα η τιμή είναι προφανώς "γιούχου" για LG. Το καλό είναι όμως ότι "αυτο-διορθώνεται" ταχύτατα!:lol:

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ενώ στην αρχή διάβασα ότι παρατάει τις quantum, όλο και περισσότερο πλέον διαβάζω ότι και στο 6άρι θα έχει πάλι την ίδια βλακεία! :mad:

Αν είναι έτσι χαιρετίσματα! Πάλι τα ίδια και τα ίδια θα λέμε εδώ πέρα. :X

 

Και φυσικά, ευχαριστώ αλλά δεν θα πάρω! :lol:

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ενώ στην αρχή διάβασα ότι παρατάει τις quantum, όλο και περισσότερο πλέον διαβάζω ότι και στο 6άρι θα έχει πάλι την ίδια βλακεία! :mad:

Αν είναι έτσι χαιρετίσματα! Πάλι τα ίδια και τα ίδια θα λέμε εδώ πέρα. :X

 

Και φυσικά, ευχαριστώ αλλά δεν θα πάρω! :lol:

 

Αν είναι το ίδιο χαλί σαν το g5 χαιρετίσματα,από βιντεάκια πού παρακολουθώ φαίνεται ότι τα χρώματα είναι πάλι κάπως ...Θα το δούμε

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι το ίδιο χαλί σαν το g5 χαιρετίσματα,από βιντεάκια πού παρακολουθώ φαίνεται ότι τα χρώματα είναι πάλι κάπως ...Θα το δούμε

Απ οτι διαβαζω παραπανω μαλλον μούφα φαινεται να βγαινει και τo G6...Θα δειξει βεβαια οταν θα παρθει και δοκιμαστει στην πραξη.Αντε παει φυρι φυρι η LG να μας διωξει ολοκληρωτικα.:(

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...