Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νομίζω οτι μόνον έτσι γίνεται ελκυστική η συσκευή. Μπορεί να είναι πανέμορφη αλλά είναι και LG.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μήπως ξέρουν κάτι οι Ιταλοί για τα τρέχοντα της οικονομίας μας (ποια οικονομία μας δηλαδή...) και για αυτό δεν το ρισκάρουν;;;;

 

Κρίμα πάντως...

Όσο δεν γουστάρω τις εταιρίες που βγάζουν τον δέκτη του ραδιοφώνου άλλο τόσο δεν γουστάρω την ακατανόμαστη με το S8 που θα πάρει δικαίως ή αδίκως "όλη" τη πίτα....

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ρωτησα στο Public και μ ειπαν οτι θα κυκλοφορισει επισημα τελος του Απριλη αρχες του Μαι για Κυπρο το δειχνει και το διαφημηστικο φυλλαδιο της ΜΤΝ Κυπρου ποσο θα κοστιζει και λεει συντομα ερχεται:

 

Easter_Catalogue-page-015.jpg

 

749Ευρω ή με συμβολαιο ΜΤΝ στα 58 ευρω τον μηναν.

Edited by ccypruss000

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν μπορει ρε παιδια να κυκλοφορησει σε ολη την Ευρωπη και οχι στην Ελλαδα...Με ποιο σκεπτικο??Εκτος κι αν εχουμε "πεθανει" σαν χωρα και δεν το ξερουμε(ή δεν μας το εχουν πει ακομα)...:rolleyes::(

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορει ρε παιδια να κυκλοφορησει σε ολη την Ευρωπη και οχι στην Ελλαδα...Με ποιο σκεπτικο??Εκτος κι αν εχουμε "πεθανει" σαν χωρα και δεν το ξερουμε(ή δεν μας το εχουν πει ακομα)...:rolleyes::(

Ισως το πιο πιθανον να πεθανατε σαν χωρα και να μην το ξερετε με τοσα που γινονται.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλά, τρίτο-κοσμικοί ήμαστε, δεν θα σκασουμε όμως αν δεν κυκλοφορήσει εδώ. Υπάρχουν και άλλες πορτοκαλιές.....

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Πρώτο που μάς γράφει σαν χώρα, δεύτερο ότι πάει ένας μήνας και κάτι πού βγήκε σαν συσκευή και δεν υπάρχει πουθενά για να το αγοράσεις και σε Ελλάδα και εξωτερικό καληνύχτα σας lg να τα κρατήσετε να τα παστοσετε και μάλλον αυτό θα κάνετε γιατί την μπάλα την χάσατε οριστικά ΝΤΡΟΠΉ
Link to comment
Share on other sites

Αδημονούσατε να το πάρετε day one? Η τιμή του θα έπεφτε πολύ γρήγορα στο skroutz όπως κάθε χρόνο και θα γινόταν vfm ειδικά αν δεν έβγαζε τα προβλήματα του παρελθόντος. Τώρα πρακτικά το πρόβλημα είναι ότι για service θα πρέπει να πηγαίνει στο εξωτερικό αφού η αντιπροσωπεία δεν θα προμηθεύεται ανταλλακτικά, κατα τ άλλα όποιος θέλει διακαώς την συσκευή θα μπορέσει να την βρει στο μέλλον.
Link to comment
Share on other sites

Στα τσακίδια δεν θα μας λείψουν ούτε στο ελάχιστο:mad::mad:

Έτσι κι αλλιώς για ιθαγενείς μας περνάνε καιρό τώρα με εκπτώσεις σε ποιότητα,αξιοπιστία εξυπηρέτηση,service και να βαφτιζουμε ως feature πολλά ελαττώματα των συσκευών που βγάζουν διαρκώς τελευταία έτη.:down:

 

Οι δε εκπτώσεις σε χαρακτηριστικα με g6 σε Ευρώπη δεν έχουν προηγούμενο θα επρεπε να κινητοποιησουν καταναλωτικες οργανώσεις και σε μποιοκοταζ της ναυαρχίδας στα χαρτιά και μόνο που είναι.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Βρε ηρεμηστε εδω αναστηθηκε η nokia η lg θα ξαναχτυπησει.:)
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Για να φεύγει κάτι ξέρει..πέρα από το γεγονός ότι έχει κάνει πολλά λαθη..Έχει χάσει σίγουρα πολλά λεφτά και Την αξιοπιστία της..Αλλά δεν είμαστε και η καλύτερη χώρα για επενδύσεις..Οι δικοί μας φεύγουν και πάνε στη Βουλγαρία..
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πλέον ναυαρχίδα με ράδιο δεν υπάρχει

Δυστυχώς δεν έμειναν πολλές... Μονο η ΜΟΤΟ και η Sony συμπεριλαμβανομένων και την LG

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν έμειναν πολλές... Μονο η ΜΟΤΟ και η Sony συμπεριλαμβανομένων και την LG

 

 

Και η Sony το εχει αποσυρει το ραδιοφωνο πλεον απο το Ζ5 και μετα....

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Αδημονούσατε να το πάρετε day one? Η τιμή του θα έπεφτε πολύ γρήγορα στο skroutz όπως κάθε χρόνο και θα γινόταν vfm ειδικά αν δεν έβγαζε τα προβλήματα του παρελθόντος. Τώρα πρακτικά το πρόβλημα είναι ότι για service θα πρέπει να πηγαίνει στο εξωτερικό αφού η αντιπροσωπεία δεν θα προμηθεύεται ανταλλακτικά, κατα τ άλλα όποιος θέλει διακαώς την συσκευή θα μπορέσει να την βρει στο μέλλον.

 

Για service εξωτερικό, ε?

Πάλι καλά που σαν εταιρεία δεν βγάζει προβλήματα! :lol:

Φαντάσου κάθε τρεις και λίγο να φεύγει Ιταλία!:rolleyes:

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Για service εξωτερικό, ε?

Πάλι καλά που σαν εταιρεία δεν βγάζει προβλήματα! :lol:

Φαντάσου κάθε τρεις και λίγο να φεύγει Ιταλία!:rolleyes:

Γιατι με τα κινεζικα που παιρνουν το ιδιο δεν κανουν;

Εμενα παντως κανενα ελτζι δεν εβγαλε τοσα χρονια το παραμικρο.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Γιατι με τα κινεζικα που παιρνουν το ιδιο δεν κανουν;

Εμενα παντως κανενα ελτζι δεν εβγαλε τοσα χρονια το παραμικρο.

 

Πολυ σωστα.Κι εγω άλλος ενας...Ισως να ειμαστε και η εξαιρεση....:rolleyes:

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Γιατι με τα κινεζικα που παιρνουν το ιδιο δεν κανουν;

Εμενα παντως κανενα ελτζι δεν εβγαλε τοσα χρονια το παραμικρο.

 

Πολυ σωστα.Κι εγω άλλος ενας...Ισως να ειμαστε και η εξαιρεση....:rolleyes:

Και εγώ μέσα ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

LG G6: Έφτασε ήδη τις 40.000 προ-παραγγελίες στην Κορέα

 

LG G6: 20.000 συσκευές πουλήθηκαν την πρώτη μέρα κυκλοφορίας του

 

Για εξηγηστε μου ρε μαγκες μου πως γινεται αυτο αφου ακομα να εμφανιστη στην ΕΥΡΩΠΗ - ΑΓΓΛΙΑ Και ΚΥΠΡΟ φυσικα ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

LG G6: Έφτασε ήδη τις 40.000 προ-παραγγελίες στην Κορέα

 

LG G6: 20.000 συσκευές πουλήθηκαν την πρώτη μέρα κυκλοφορίας του

 

Για εξηγηστε μου ρε μαγκες μου πως γινεται αυτο αφου ακομα να εμφανιστη στην ΕΥΡΩΠΗ - ΑΓΓΛΙΑ Και ΚΥΠΡΟ φυσικα ;

 

Η εταιρεία, σε περίπτωση που δεν το γνωρίζετε, είχε λάβει πάνω από 40.000 προ-παραγγελίες για το G6 στην Κορέα., λεει

 

επισης ουτε εγω ειχα προβληαμ με 2 g3. (δικο μου και του πατερα μου). το γλυκοκοιταζα, και μαλλον το γλυκοκοιταζω ακομη να αντικαταστησει το s7 μου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λογικά όπου να'ναι θα εμφανιστεί στα γνωστά μαγαζάκια...άσχετα με το τι κάνει η επίσημη αντιπροσωπεία..

Προβλέπω..μια διάφορα - 120€ από την αρχή (σε σχέση με τις 700αρες έξω)

Και μέχρι τα Χριστούγεννα.. ( <480€) θα είναι μια καλή επιλογή για όσους θέλουν αναβάθμιση

Ίδωμεν ... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...