Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

έχεις παρατηρήσει κρασάρισμα όταν ενεργοποιείς lower shutter speed για βραδινές λήψεις ;

άλλες φορές εμένα μου λειτουργεί και άλλες όχι

αν βγάλει αποτέλεσμα πάντως είναι εντυπωσιακό, καλύτερο ακόμα κι από το manual της stock

 

(για την 3.6 του στάρκ μιλάμε πάντα)

 

Μόνο για την ευρυγώνια χρησιμοποιώ του Cstark αλλά νορμάλ. Τι εννοείς "lower shutter speed"; Που την έχει αυτή την επιλογή;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μόνο για την ευρυγώνια χρησιμοποιώ του Cstark αλλά νορμάλ. Τι εννοείς "lower shutter speed"; Που την έχει αυτή την επιλογή;
Δεν είναι lower. Είναι adaptive shutter speed. Είναι στις σύνθετες ρυθμίσεις και απ ότι είδα έτσι λίγο πρόχειρα κάνει δουλειά.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγγνώμη για το off topic αλλά ξέρετε αν κάποια από τις πιο GCams του λινκ μπορεί να χρησιμοποιηθεί και στο Xiaomi A1;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα σήμερα πρώτη φορά ένα κόκκινο φως που φαίνεται αμυδρά στο σκοτάδι στον αισθητήρα εγγύτητας ( τα 2 μαύρα σημεία δίπλα στο ακουστικό). Το βλέπετε και εσείς ή να το ψάξω παραπάνω;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγγνώμη για το off topic αλλά ξέρετε αν κάποια από τις πιο GCams του λινκ μπορεί να χρησιμοποιηθεί και στο Xiaomi A1;

 

Ευχαριστώ

Δεν γίνεται. Οπότε άκυρη η ερώτηση.

Και πάλι σόρυ για το άσχετο...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα!

κατοχος και εγω του G6 και δυστηχως νεος... δηλαδη με τον 2,09 φακο και ειλικρινα πολυ χαλια..

οτι τραβαω βγαινει με πολυ θορυβο ειδικα στο ζουμ.

εννοειται εχω βαλει gcam αλλα μου την δινει οτι στα λεφτα του πρεπει να εχω κατι αλλο το οποιο απλα δινει μια καλυτερη ποιοτητα.

ερχομαι απο htc10 στο οποιο η καμερα ηταν επιπεδα πιο πανω στο θεμα ποιοτητα.

Ερωτηση: αν παρω την εταιρια και απαιτησω να το φτιαξουν δηλαδη να στειλω το κινητο εφοσον ειναι θεμα hardware, υπαρχει περιπτωση να εχω αποτελεσμα? εφοσον δηλαδη υπαρχει και αλλος φακος που βγαζει πολυ καλυτερες φωτογραφιες στο ιδιο κινητο.

...OMERTA...
Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα σήμερα πρώτη φορά ένα κόκκινο φως που φαίνεται αμυδρά στο σκοτάδι στον αισθητήρα εγγύτητας ( τα 2 μαύρα σημεία δίπλα στο ακουστικό). Το βλέπετε και εσείς ή να το ψάξω παραπάνω;

 

Και εγώ το βλέπω. Δεν νομίζω ότι είναι κάτι που θα έπρεπε να μας ανησυχεί.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα!

κατοχος και εγω του G6 και δυστηχως νεος... δηλαδη με τον 2,09 φακο και ειλικρινα πολυ χαλια..

οτι τραβαω βγαινει με πολυ θορυβο ειδικα στο ζουμ.

εννοειται εχω βαλει gcam αλλα μου την δινει οτι στα λεφτα του πρεπει να εχω κατι αλλο το οποιο απλα δινει μια καλυτερη ποιοτητα.

ερχομαι απο htc10 στο οποιο η καμερα ηταν επιπεδα πιο πανω στο θεμα ποιοτητα.

Ερωτηση: αν παρω την εταιρια και απαιτησω να το φτιαξουν δηλαδη να στειλω το κινητο εφοσον ειναι θεμα hardware, υπαρχει περιπτωση να εχω αποτελεσμα? εφοσον δηλαδη υπαρχει και αλλος φακος που βγαζει πολυ καλυτερες φωτογραφιες στο ιδιο κινητο.

 

Επικοινώνησα εγώ, ο αισθήτρας είναι μέσα στα specs (δεν αναφέρει πουθενά πόσα mm είναι ο φακός) και αφού δεν υπάρχει πρόβλημα με το κινητό, δεν είναι θέμα εγγύησης. Φυσικά μπορείς να προσπαθήσεις, πολλοί κάνουν πίσω σε εκτεταμένη πίεση.

 

Η ποιότητα έχει έρθει πολύ κοντά με τις Gcam, και είναι ένα εικονίδιο διαφορά το όλο θέμα, δεν βρίσκω τραγική τη διαφορά, ίσα ίσα που έχεις και επιλογές (Gcam/LG cam) ενώ πολλοί άλλοι μένουν με τις stock cam που έχουν, ή τα Gcam έχουν πολλά προβλήματα.

 

"Στα λεφτά του" όπως λες, απλώς δεν υπάρχει ανταγωνιστής αυτή τη στιγμή. Το κινητό είναι κοντά σε κάτι Xiaomi που παίρνεις από Media Markt και Public και οι κάμερες εκείνων υστερούν αφάνταστα. Υπάρχει πάντα η επιλογή να το πουλήσεις/χαρίσεις/πετάξεις, και να επιστρέψεις στο HTC 10, ή να πάρεις κάποιο αντικειμενικά καλύτερο (π.χ Pixel 2, Samsung S9).

 

To HTC 10 είχε super wide angle φακό;

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα!

 

κατοχος και εγω του G6 και δυστηχως νεος... δηλαδη με τον 2,09 φακο και ειλικρινα πολυ χαλια..

 

οτι τραβαω βγαινει με πολυ θορυβο ειδικα στο ζουμ.

 

εννοειται εχω βαλει gcam αλλα μου την δινει οτι στα λεφτα του πρεπει να εχω κατι αλλο το οποιο απλα δινει μια καλυτερη ποιοτητα.

 

ερχομαι απο htc10 στο οποιο η καμερα ηταν επιπεδα πιο πανω στο θεμα ποιοτητα.

 

Ερωτηση: αν παρω την εταιρια και απαιτησω να το φτιαξουν δηλαδη να στειλω το κινητο εφοσον ειναι θεμα hardware, υπαρχει περιπτωση να εχω αποτελεσμα? εφοσον δηλαδη υπαρχει και αλλος φακος που βγαζει πολυ καλυτερες φωτογραφιες στο ιδιο κινητο.

 

 

 

Δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει αυτό που λες ... δεν πρόκειται για προβληματικό hardware ... απλά για επιλογή της εταιρίας να αλλάξει το εν λόγω εξάρτημα.

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο με τραβάει όσο τίποτα να είναι το επόμενο κινητό μου.. Απλά τα rewiews για την κάμερα είναι αυτό που με κάνει να το σκέφτομαι.. Παντού διαβάζω ότι και εδώ στο φορουμ.. Η κάμερα είναι ένα βήμα πίσω σε σχέση με τα προηγούμενα μοντέλα της.. Δεν μπορώ να το συνηθίσω αυτό γιατί πάντα στην LG διάβαζα επαίνους για τις κάμερες της..

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο με τραβάει όσο τίποτα να είναι το επόμενο κινητό μου.. Απλά τα rewiews για την κάμερα είναι αυτό που με κάνει να το σκέφτομαι.. Παντού διαβάζω ότι και εδώ στο φορουμ.. Η κάμερα είναι ένα βήμα πίσω σε σχέση με τα προηγούμενα μοντέλα της.. Δεν μπορώ να το συνηθίσω αυτό γιατί πάντα στην LG διάβαζα επαίνους για τις κάμερες της..

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μπορείς να δεις και το V30, που είναι παρόμοια ελκυστικό, εκτός εάν είναι εκτός προϋπολογισμού σου.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δεις και το V30, που είναι παρόμοια ελκυστικό, εκτός εάν είναι εκτός προϋπολογισμού σου.
Η κάμερα του είναι καλύτερη η στα ίδια επίπεδα;

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι lower. Είναι adaptive shutter speed. Είναι στις σύνθετες ρυθμίσεις και απ ότι είδα έτσι λίγο πρόχειρα κάνει δουλειά.

 

Σωστός, μπερδεύτηκα παραπάνω και έγραψα lower...

Eννοείται πως κάνει δουλειά σε δυσκολότερες συνθήκες μιας και στην ουσία μεταβάλλει αυτόματα την ταχύτητα κλείστρου.

Επίσης από κάτω ρυθμίζεις και τον χρόνο έκθεσης(ISO) που θέλεις να χρησιμοποιείται... Όσο πιο αργό χρόνο βάζεις τόσο λιγότερο ISO -και συνεπώς θόρυβο- ανεβάζει, θυσιάζοντας παράλληλα δευτερόλεπτα λήψης.

Προσωπικά το έχω στο slower όπου χρησιμοποιεί συνήθως 500άρι ISO με 1-4 δεύτερα κλείστρου και οι φωτογραφίες βγαίνουν αρκετά σωστές σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού με λίγο θόρυβο.

 

Το άλλο που παρατήρησα και με χαροποίησε αρκετά είναι ότι ακόμα και στο χέρι βγάζει ελάχιστα κουνημένες φώτο σε αντίθεση με το manual της stock κι αυτό γιατί χρησιμοποιεί διαφορετική διεργασία λογικά.

 

Αν το έχει δοκιμάσει και κάποιος άλλος ας τοποθετηθεί

 

 

Ανώτερη του V30, αλλά διπλάσια τιμή

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα του είναι καλύτερη η στα ίδια επίπεδα;

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

η καμερα του V30 μεχρι στιγμης δειχνει καλυτερη. Τοσο σε αποτελεσματα οσο και σε ευκολια ληψης καθως το shutter lag ειναι ελαχιστο σε αντιθεση με G6 Που ειναι αρκετο (οπως ειχε και το G5).

Τωρα για φωτογραφιες, στο θεμα συγκρισεων καμερων εχω ανεβασει αρκετες, σε συγκριση με s9+ και με εφαρμογη google Που βελτιωνει το HDR και μπορεις να ριξεις μια ματια.

 

Τωρα το να τα σκασεις για V30 Οταν στα ιδια λεφτα παιρνεις πχ S8, δεν ξερω αν ειναι προτιμοτερο, συνολικα το S8 Θεωρω οτι ειναι πιο πληρες και με ισως λιγο καλυτερη καμερα λογω μεγεθους αισθητηρα. Ταχυτητα εχουν ιδια περιπου. ΙΣως σε μπαταρια να ειναι καλυτερο το V30 απο το μικρο s8, απο το μεγαλο καπου στα ιδια πρεπει να ειναι.

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

η καμερα του V30 μεχρι στιγμης δειχνει καλυτερη. Τοσο σε αποτελεσματα οσο και σε ευκολια ληψης καθως το shutter lag ειναι ελαχιστο σε αντιθεση με G6 Που ειναι αρκετο (οπως ειχε και το G5).

Τωρα για φωτογραφιες, στο θεμα συγκρισεων καμερων εχω ανεβασει αρκετες, σε συγκριση με s9+ και με εφαρμογη google Που βελτιωνει το HDR και μπορεις να ριξεις μια ματια.

 

Τωρα το να τα σκασεις για V30 Οταν στα ιδια λεφτα παιρνεις πχ S8, δεν ξερω αν ειναι προτιμοτερο, συνολικα το S8 Θεωρω οτι ειναι πιο πληρες και με ισως λιγο καλυτερη καμερα λογω μεγεθους αισθητηρα. Ταχυτητα εχουν ιδια περιπου. ΙΣως σε μπαταρια να ειναι καλυτερο το V30 απο το μικρο s8, απο το μεγαλο καπου στα ιδια πρεπει να ειναι.

Το shutter lag είναι ξεκάθαρα πρόβλημα λογισμικού. Αν βγάλεις 10 φωτογραφίες ενώ κουνάς το χέρι σου με το auto της stock εφαρμογής είναι όλες για πέταμα. Με την εφαρμογή του gstark όμως με hdr+ πάντα ανοιχτό που δεν είναι καν για κινούμενα σκηνικά οι μισές είναι αρκετά καλές.
Link to comment
Share on other sites

Το shutter lag είναι ξεκάθαρα πρόβλημα λογισμικού. Αν βγάλεις 10 φωτογραφίες ενώ κουνάς το χέρι σου με το auto της stock εφαρμογής είναι όλες για πέταμα. Με την εφαρμογή του gstark όμως με hdr+ πάντα ανοιχτό που δεν είναι καν για κινούμενα σκηνικά οι μισές είναι αρκετά καλές.

 

φιλε μου δεν την εχω δοκιμασει την εφαρμογη οποτε δεν ξερω. Απλα αν εχεις δουλεψει ενα s8 υπαρχει μεγαλη διαφορα.

Το θεμα ειναι οτι η εφαρμογη που λες δε νομιζω να βγαζει καλυτερες σε ολες τις συνθηκες.

Εγω πχ που την εχω στο V30 την google camera ναι μεν μου εδωσε καλυτερο dynamic range αλλα μετρια χρωματα κλπ

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το G6 το θεωρώ καλό πακέτο συνολικά και σκέφτομαι να το αγοράσω αλλά έχω μπερδευτεί με όσα (αντιφατικά) έχω διαβάσει, 2 ερωτήσεις για την εμπειρία χρήσης που σαν κάτοχοι έχετε:

1. Το κινητό πόσο χάνει σε επιδόσεις / smoothness από κινητά με snapdragon 835; (σε καθημερινή χρήση αποκλειστικά. Δεν μιλάω για benchmarks)

2. Ακόμα και με τον "κακό φακό" οι φωτογραφίες / η ταχύτητα του auto focus του είναι πάνω από το g3; (απλα επειδή το έχω και θέλω να καταλάβω σε σχέση με κάτι που ξέρω)

 

Σας ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το G6 το θεωρώ καλό πακέτο συνολικά και σκέφτομαι να το αγοράσω αλλά έχω μπερδευτεί με όσα (αντιφατικά) έχω διαβάσει, 2 ερωτήσεις για την εμπειρία χρήσης που σαν κάτοχοι έχετε:

1. Το κινητό πόσο χάνει σε επιδόσεις / smoothness από κινητά με snapdragon 835; (σε καθημερινή χρήση αποκλειστικά. Δεν μιλάω για benchmarks)

2. Ακόμα και με τον "κακό φακό" οι φωτογραφίες / η ταχύτητα του auto focus του είναι πάνω από το g3; (απλα επειδή το έχω και θέλω να καταλάβω σε σχέση με κάτι που ξέρω)

 

Σας ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

1.Το κινητο δεν χανει σε επιδοσεις και smoothness απο κινητα μονο λογω του snapdragon αλλα κυριως λογω και διαφορετικου skin.

Αν για παραδειγμα το βαλεις διπλα σε κινητα τυπου oneplus ή nokia(με stock πανω κατω android δηλαδη)τοτε εκει ναι θα δεις διαφορα οσον αφορα το smooth που αναφερεις. Στις επιδοσεις την διαφορα αν τυχει να την δεις θα ειναι μονο στα παιχνιδια πανω κατω,ειναι αρκετα δυνατος ο snap821.

2.προφανως και ειναι καλυτερες του g3 οι φωτογραφιες.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το G6 το θεωρώ καλό πακέτο συνολικά και σκέφτομαι να το αγοράσω αλλά έχω μπερδευτεί με όσα (αντιφατικά) έχω διαβάσει, 2 ερωτήσεις για την εμπειρία χρήσης που σαν κάτοχοι έχετε:

1. Το κινητό πόσο χάνει σε επιδόσεις / smoothness από κινητά με snapdragon 835; (σε καθημερινή χρήση αποκλειστικά. Δεν μιλάω για benchmarks)

2. Ακόμα και με τον "κακό φακό" οι φωτογραφίες / η ταχύτητα του auto focus του είναι πάνω από το g3; (απλα επειδή το έχω και θέλω να καταλάβω σε σχέση με κάτι που ξέρω)

 

Σας ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν ειναι αντιφατικα. Ειναι καθαρα τι ζητας και πως βλεπεις το πραγμα. Αν πχ εχεις και 500 ευρω διαθεσιμα, θα σου πει καποιος οτι μπορεις να πας σε κατι καλυτερο, αν το οριο σου ειναι τα 300-350 τοτε το κινητο αυτο ειναι η καλυτερη επιλογη.

Εμενα πχ δε μου αρεσε που καθε φορα που ανοιγα την εφαρμογη whatsapp εκανε Loading, Οπως και στο FB, και μαλιστα οχι ενα στιγμιαιο αλλα κρατουσε μερικες στιγμες, δεν εκατσα να μετρησω αν ειναι δευτερολεπτο ή παραπανω ή παρακατω. ΠΑντως δε μου αρεσε.

Αλλος δεν αντεχει ουτε με σ8 και θελει το 5T που σκοτωνει σε ταχυτητα...

Αλλος προτιμα την wide camerα και ας χανει λιγο σε επιδοσεις.

 

Το συμπερασμα μου για το κινητο αυτο ειναι οτι αν ηταν λιγο πιο σβελτο και αν δεν εχει τοσο shutter lag θα ηταν αριστο. Στο θεμα καμερας χανει σε λεπτομερεια μολις δυσκολεψουν λιγο οι συνθηκες.

Αν λοιπον τραβας ημερισια τοπια δε θα καταλαβεις διαφορα, αν εχεις μικρο παιδι πχ και θες μες το σπιτι να το πιασεις, θα σε ζορισει.

 

Η wide εχει κακη λεπτομερεια αλλα για τα social ειναΙ μια χαρα. Εγω χθες πηγα μια βολτα με ποδηλατο και την ελιωσα τη wide με την παρεα. Δεν θα κατσω να την κροπαρω, αλλα για social ή για χρηση οπως ειναι την εκτυπωνεις ανετα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

1.Το κινητο δεν χανει σε επιδοσεις και smoothness απο κινητα μονο λογω του snapdragon αλλα κυριως λογω και διαφορετικου skin.

Αν για παραδειγμα το βαλεις διπλα σε κινητα τυπου oneplus ή nokia(με stock πανω κατω android δηλαδη)τοτε εκει ναι θα δεις διαφορα οσον αφορα το smooth που αναφερεις. Στις επιδοσεις την διαφορα αν τυχει να την δεις θα ειναι μονο στα παιχνιδια πανω κατω,ειναι αρκετα δυνατος ο snap821.

2.προφανως και ειναι καλυτερες του g3 οι φωτογραφιες.

Καλύτερες του g3;

(επιβεβαιώνω ότι το κατάλαβα καλά... )

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το G6 το θεωρώ καλό πακέτο συνολικά και σκέφτομαι να το αγοράσω αλλά έχω μπερδευτεί με όσα (αντιφατικά) έχω διαβάσει, 2 ερωτήσεις για την εμπειρία χρήσης που σαν κάτοχοι έχετε:

1. Το κινητό πόσο χάνει σε επιδόσεις / smoothness από κινητά με snapdragon 835; (σε καθημερινή χρήση αποκλειστικά. Δεν μιλάω για benchmarks)

2. Ακόμα και με τον "κακό φακό" οι φωτογραφίες / η ταχύτητα του auto focus του είναι πάνω από το g3; (απλα επειδή το έχω και θέλω να καταλάβω σε σχέση με κάτι που ξέρω)

 

Σας ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γενικά το κινητό είναι άριστο για 350 ευρώ μην κοροϊδευόμαστε, ειδικά όταν τα κινητα που ανταγωνίζεται κοστίζουν +150 ευρώ. Τώρα αν είχα σήμερα ενα budget και έπρεπε να επιλέξω θα εβαζα 500 και θα έπαιρνα το one plus 5t θεωρώ για πολλούς λόγους. Παρ' όλα αυτά αν το ταβάνι σου είναι τα 350 δε θα βρεις κάτι καλύτερο σε αυτή την τιμή.
Link to comment
Share on other sites

παιδια για την camera του cstark τι διαφορα εχει το hdr+ ενεργο και το ενεργοποιηση hdr+?

 

με το hdr+ ενεργο σημαινει οτι ειναι παντα ανοιχτο ενω το ενεργοποιηση ειναι το auto?

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερες του g3;

(επιβεβαιώνω ότι το κατάλαβα καλά... )

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κ εγω που ηρθα από το G3 , επιβεβαιωνω οτι αμφοτερες οι 2 καμερες ειναι καλυτερες απο το G3.

Κ χργησιμοποιωντας την gcam για selfies , το αποτελεσμα ειναι πολυ καλυτερο πλεον !!

Link to comment
Share on other sites

λογικο να ειναι καλυτερες ...μετα απο καποιες μερες που εχω το κιν στα χερια μου ,εχω να πω οτι η συσκευη ειναι απολαυση στο κρατημα ,πολυ ωραια οθονη ,αψογο το wifi και το σημα του κιν ,η wide καμερα ειναι στα +, η πισω καμερα ειναι 'καλη', η μπροστα υποφερτη .και η μπαταρια με aod ανοιχτο βγαζει ανετα την μερα .και το σημαντικο για εμενα το πολυ χαμηλο sar ! Edited by joe4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...