Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson W800 Walkman Phone


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 988
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

πολύ σωστά λέτε ότι ΔΕΝ θα υπάρξει έκδοση με Vodafone Live, δεν ξέρω κατα πόσο όμως είναι αυτός λόγος να αποκλειστεί απο τα καταστήματά της το συγκεκριμένο τηλέφωνο

 

θα μου πείτε και το Κ750, που άρχισε να διαθέτει 1η, το προέβαλε όπως έπρεπε, για να έχει όφελος απο αυτή την "αποκλειστικότητα";

Όχι αφού δεν είχε κομμάτια! :)

Link to comment
Share on other sites

πολύ σωστά λέτε ότι ΔΕΝ θα υπάρξει έκδοση με Vodafone Live, δεν ξέρω κατα πόσο όμως είναι αυτός λόγος να αποκλειστεί απο τα καταστήματά της το συγκεκριμένο τηλέφωνο

 

θα μου πείτε και το Κ750, που άρχισε να διαθέτει 1η, το προέβαλε όπως έπρεπε, για να έχει όφελος απο αυτή την "αποκλειστικότητα";

Όχι αφού δεν είχε κομμάτια! :)

Η vodafone τεινει να εκμηδενησει τον αριθμο των ελευθερων συσκευων που θα διαθετει απο το δικτυο της με ταχυτητα φωτος :!: ;) :worry:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Η vodafone τεινει να εκμηδενησει τον αριθμο των ελευθερων συσκευων που θα διαθετει απο το δικτυο της με ταχυτητα φωτος :!: ;) :worry:

Κακό δικό της

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Κακό δικό της

don't worry the world is full of suckers :!: ;) :lol:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση αν ξέρει κανείς, η ποιότητα της μουσικής του W800 συγκρίνεται με εκείνη ενός iriver άραγε?

 

το iriver που γράφεις δεν το γνωρίζω. πάντως η ποιότητα της μουσικής είναι άψογη. τρομερή για κινητό θα έλεγα. :D :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

skeftomoun ki egw to idio me ton marios1988 paizei to kinito na min metatrepetai se vf live alla kai an metatrepetai tha prepei na afairesoun kapoia apo ta walkman diakritika tou kai isws kai kapoio apo ta walkman pliktra tou!:p Me endiaferei ki emena to gegonos an tha ferei to kinitaki i voda opote an kapoios exei kapoia diasayrwmenh pliroforia as mas diafwtisei!

μα και να μην το φερνουν σε VFLIVE ειναι σιγουρο οτι θα το φερει σε κανονικη εκδοση.δεν υπαρχει περιπτωση να μην το φερει καθολου μη λεμε οτι θελουμε.....δεν το εχει ξανακανει με κανενα μοντελο να μην το φερνει εντελως γιατι να το κανει τωρα και μαλιστα με ενα κομματι που απο πολλους θεωρειται ως το νεο bestseller κινητο της χρονιας

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

καποιος απο τους κατοχους του κινητου θα μπορουσε να μου πει ποσο του κραταει η μπαταρια?

 

κι αν γινεται να διευκρινησει την ωρα που ακουει μουσικη και το χρονο που μιλαει.

 

εχω διαβασει σε review πως κραταει γυρω στις 10 ωρες ομιλιας.

Link to comment
Share on other sites

μα και να μην το φερνουν σε VFLIVE ειναι σιγουρο οτι θα το φερει σε κανονικη εκδοση.δεν υπαρχει περιπτωση να μην το φερει καθολου μη λεμε οτι θελουμε.....δεν το εχει ξανακανει με κανενα μοντελο να μην το φερνει εντελως γιατι να το κανει τωρα και μαλιστα με ενα κομματι που απο πολλους θεωρειται ως το νεο bestseller κινητο της χρονιας

 

Πες μου, αν φέρει τo W800 original, μετά ποιος θα πάει να αγοράσει τo K750 vodafonized?!!!

Αν τo φέρουν θα χτυπήσουν μονοι τους τις πωλήσεις του K750 Live...και η διαφορα στην τιμή δεν είναι και τόσο τραγική ;)

Link to comment
Share on other sites

tha brisketai sta katastimata vodafone sto telos tis alis vdomadas kai to exoun mono os deixma twra!!!!rwtisa an tha einai vodafone live siskeui kai mou eipan agnosto akoma auto.........

Αν το φερουν :worry: θα ειναι 100% FREE :!: :!:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Στην ΤΙΜ στον Πειραιά μου είπαν σήμερα τιμή μετρητοίς για το W800 μόνο

395 Ευρώ! Είναι δυνατόν; Είδε κανείς άλλος αυτή την τιμή κάπου;

 

Πήγα σήμερα σε κατάστημα ΤΙΜ και η τιμή που το έχουν είναι 495€.

Μάλλον ψάχνουν για χαζούς.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα σε κατάστημα ΤΙΜ και η τιμή που το έχουν είναι 495€.

Μάλλον ψάχνουν για χαζούς.

 

μήπως,λέω,μήπως...το παρακάνανε λιγάκι?!! :cry:

Link to comment
Share on other sites

μήπως,λέω,μήπως...το παρακάνανε λιγάκι?!!

Όσο πατάει η γάτα...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

tha brisketai sta katastimata vodafone sto telos tis alis vdomadas kai to exoun mono os deixma twra!!!!rwtisa an tha einai vodafone live siskeui kai mou eipan agnosto akoma auto.........

makari na to feroun giati 8elw na kanw sundesh kai an einai na to parw!!!!einai sigouro omws re file oti 8a to feroun??

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα σε κατάστημα ΤΙΜ και η τιμή που το έχουν είναι 495€.

Μάλλον ψάχνουν για χαζούς.

re paidia sigoura mhpws kanan la8os an to exoun 495 eurw tote autoi einai treloi re paidia!!!egw pisteuw oti 8a thn katebasoun th timh giati 8a doun oti den 8a to poulane kai etsi h timh 8a pesei!!

Link to comment
Share on other sites

Sovara re paidia tora poso exei ston germano? Ego iksera 424 mexri tora.

 

Kati koulo pali. H tim anevasi poly thn timh tou stis syndeseis. Ston germano pou eixa rothsei to prohgoumeno sabbato htan 285 e sthn mia ora kia 251 e stis dyo ores dorean to mina.

E treis meres meta pou phga na to paro eixe sthn mia ora peripoy 320 e kai stis dyo 262 e!!!

THA MAS TRELANOYN. Eidan fainetai oti exei megalh zhthsh kai anevasan thn timh!!!

Link to comment
Share on other sites

re paidia sigoura mhpws kanan la8os an to exoun 495 eurw tote autoi einai treloi re paidia!!!egw pisteuw oti 8a thn katebasoun th timh giati 8a doun oti den 8a to poulane kai etsi h timh 8a pesei!!

 

Τελικά να ξεκαθαρίσω τα πράγματα: Εγώ ρώτησα μια πωλήτρια σε ΤΙΜ του Πειραιά και μου είπε 395 Ευρώ! Πάω την επόμενη μέρα στο ίδιο κατάστημα

και μου λέει η ίδια έγινε λάθος ,έχει 495 Ευρώ! (Οπότε έφυγα μακρρριάά!).

Ρώτησα στην ΤΙΜ του CARREFOUR Ρέντη και μου είπαν 469 Ευρώ,σε αλλες

ΤΙΜ μου είπαν διάφορες τιμές, αλλά όλες από 470 έως 499 Ευρώ.

Μόνο ο Γερμανός το έχει 424 Ευρώ ,τιμή σχετικά με τα 382 Ευρώ του Κ750

πολύ καλή νομίζω.ΟΤΕshop,Cosmote και Πλαίσιο δεν το είχαν φέρει

ακόμη χθες Σάββατο.

Link to comment
Share on other sites

Πες μου, αν φέρει τo W800 original, μετά ποιος θα πάει να αγοράσει τo K750 vodafonized?!!!

Αν τo φέρουν θα χτυπήσουν μονοι τους τις πωλήσεις του K750 Live...και η διαφορα στην τιμή δεν είναι και τόσο τραγική ;)

μα ειναι εντελως αστοχο το παραδειγμα σου φιλε μου.δΛδ το εχεις δει να γινετε με πολλα τηλ.στη βοδαφον αυτο που λες??εγω ποτε.και το ΝΟΚΙΑ 6670 ηρθε στα καταστηματα και μετα απο 1 μηνα εσκασε μυτη και το 6680.με την δικια σου λογικη δεν θα επρεπε να το λανσαρουν καθολου το 6680 για να μην μειωθουν οι πωλησεις του 6670.τεσπα το κινητο δεν ξερω ποτε αλλα σιγουρα θα ερθει και στη βοδαφον.οπως ξαναειπα τετοιο best-seller κινητο δεν μπορεις να μην το φερεις.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

μα ειναι εντελως αστοχο το παραδειγμα σου φιλε μου.δΛδ το εχεις δει να γινετε με πολλα τηλ.στη βοδαφον αυτο που λες??εγω ποτε.και το ΝΟΚΙΑ 6670 ηρθε στα καταστηματα και μετα απο 1 μηνα εσκασε μυτη και το 6680.με την δικια σου λογικη δεν θα επρεπε να το λανσαρουν καθολου το 6680 για να μην μειωθουν οι πωλησεις του 6670.τεσπα το κινητο δεν ξερω ποτε αλλα σιγουρα θα ερθει και στη βοδαφον.οπως ξαναειπα τετοιο best-seller κινητο δεν μπορεις να μην το φερεις.

 

Μόνο που το 6680 ειναι live ενώ το 6670 δεν είναι...δλδ λανσάρανε ένα live κινητό πάνω σε ένα non-live, ενώ εδώ θα γίνει το ακριβός αντίθετο!! (άσε που αναφέρεσαι σε 2 τελείως διαφορετικούς τύπους κινητών, το 6670 είναι 2,5G ενώ το 6680 είναι 3G, δεν μπορεί να υπάρξει συναγωνισμός μεταξύ τους ;) )

 

Μπορεί να έχει δίκαιο σε αυτό που λες, δεν ξέρω,μακάρι να το φέρουν, εγώ την άποψή μου είπα :O

Link to comment
Share on other sites

Το εφερε και το eshop με 423 (το πηρα χθες!) αψογο κινητο

Currently Using: Apple iPhone 6s 64GB, HTC One Silver

Πέρασαν...: Nokia 3120, Siemens C55, Siemens SX1, Nokia 6600, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson W800i, Qtek S200, HTC TyTN II, Nokia 2680, Nokia 6500 Slide (Silver), Nokia E72, Apple iPad 2 32GB WiFi, Apple iPhone 4S White 16GB, HTC Desire (R.I.P.), Samsung Galaxy S4 Black, Apple iPad 3 32GB Cellular, HTC Desire 310

Link to comment
Share on other sites

Hi paidia!

Tha ithela na kanw mia erwtisi!

I entasi tou ixeiou tou W800 einai as poume ena klik pio panw

apo tou k750?

Exw akousei k750 na paizei kai thelw na to sugkrinw!

 

Eyxaristw!

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...