Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson W800 Walkman Phone


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πού πουλιέται φτηνότερα το κινητό;

Τετοιες ερωτήσεις είναι παροδικές.. Σημερα εδώ, αυριο εκεί κτλ. Ανάλογα την συμφωνία που θα πετύχει κάθε όμιλος. Μπορεί σήμερα ο Γερμανός και αυριο το πλαίσιο να το σκοτώσει γιατί πήρε μία promo παρτίδα από την SonyEricson στα μισά χρήματα. :cool: Αν περιμένεις κανά δυο μήνες θα έρθει στα χρηματά του τώρα είναι ακριβό.

 

Οταν αποφασίσεις (ή πιο πριν) να το παρεις θα κάνει μία γύρα στα μαγαζία της γειτονιάς (ΤΙΜ, Πλάισιο Γερμανός όχι VODA γιατί θα το πάρεις Live) σου και θα μάθεις. Θα ψάξεις και τα eshops (eshop.gr, shop21.γρ κτλ) Ανάλογα με την εταιρία που το θέλεις και την τιμή θα επιλέξεις.

 

Αντε να μας πείς και εμάς ;)

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 988
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σε τί ανάλυση γράφει video???

Μέχρι 176x144,μικρή ανάλυση αν αναλογιστείς τις δυνατότητες του camera module. :(

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Τετοιες ερωτήσεις είναι παροδικές.. Σημερα εδώ, αυριο εκεί κτλ. Ανάλογα την συμφωνία που θα πετύχει κάθε όμιλος. Μπορεί σήμερα ο Γερμανός και αυριο το πλαίσιο να το σκοτώσει γιατί πήρε μία promo παρτίδα από την SonyEricson στα μισά χρήματα. :cool: Αν περιμένεις κανά δυο μήνες θα έρθει στα χρηματά του τώρα είναι ακριβό.

 

Οταν αποφασίσεις (ή πιο πριν) να το παρεις θα κάνει μία γύρα στα μαγαζία της γειτονιάς (ΤΙΜ, Πλάισιο Γερμανός όχι VODA γιατί θα το πάρεις Live) σου και θα μάθεις. Θα ψάξεις και τα eshops (eshop.gr, shop21.γρ κτλ) Ανάλογα με την εταιρία που το θέλεις και την τιμή θα επιλέξεις.

 

Αντε να μας πείς και εμάς ;)

Oκ,φίλε keysmith.Να δούμε αν θα αντέξω μέχρι τότε.Σίγουρα και σαν μεταχειρισμένο τότε θα παίζει πολύ φτηνότερα

Link to comment
Share on other sites

Τετοιες ερωτήσεις είναι παροδικές.. Σημερα εδώ, αυριο εκεί κτλ. Ανάλογα την συμφωνία που θα πετύχει κάθε όμιλος. Μπορεί σήμερα ο Γερμανός και αυριο το πλαίσιο να το σκοτώσει γιατί πήρε μία promo παρτίδα από την SonyEricson στα μισά χρήματα. :cool: Αν περιμένεις κανά δυο μήνες θα έρθει στα χρηματά του τώρα είναι ακριβό.

 

Οταν αποφασίσεις (ή πιο πριν) να το παρεις θα κάνει μία γύρα στα μαγαζία της γειτονιάς (ΤΙΜ, Πλάισιο Γερμανός όχι VODA γιατί θα το πάρεις Live) σου και θα μάθεις. Θα ψάξεις και τα eshops (eshop.gr, shop21.γρ κτλ) Ανάλογα με την εταιρία που το θέλεις και την τιμή θα επιλέξεις.

 

Αντε να μας πείς και εμάς ;)

sorry re file alla h vodafone to efere???logika an to ferei den 8a kanei tpt allages sto kinhto panw giati einai hdh peiragmeno!!exei pantou logotupa tou walkman!!!!alla mporei kai na mhnn to ferei!!!

Link to comment
Share on other sites

η vodafone δεν το χει φερει ακομα και δεν θα μου φανει παραξενο το να μη το φερει και καθολου.

παντως μερα με τη μερα το συμπαθω ακομα περισσοτερο το κινητακι,ειναι απαιχτο και μεχρι τωρα δεν μου χει παρουσιασει τιποτα κακο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

...ο ηχος του απο τα ακουστικα ειναι παρα πολυ καλος και δυνατος,επισης και πολυ ποιοτηκος.επισης να επισημανω οτι τα ακουστικα που περιλαμβανει η συσκευασια ειναι παρα πολυ καλα...

 

φιλε ταξιδιωτη (ή οποιος αλλος κατοχος θελει να βοηθησει) εχω αλλαξει 100 κινητα... ψαχνω ενα που να εχει καλο, δυνατο και ποιοτικο εξωτερικο ηχειο... απ' οτι ειπες απο τα ακουστικα ακουγεται πολυ καλα... θα ηθελα να μαθω αν ισχυει και το ιδιο με το εξωτερικο...

 

επισης θελω να μαθω αν παιζει και το ραδιοφωνο απο το εξωτερικο...

 

και τελος τι περιλαμβανει η συσκευασια...

Η απόλαυση ξεκινάει στις 6 ίντσες και εκτοξεύεται στις 6.99...

 🥰 Poco F3 🥰 + Redmi Note 10 pro
 Greek Xiaomi Lovers

Link to comment
Share on other sites

paidia phga shmera sth vodafone edw konta se mena kai mou edeikse to pseutiko kai mou eipe to paidi oti 8a to feroun alla den 8a einai VFlive kai egw ekeinh thn wra lew pou sou re gamwto kai to h8ela na einai VFlive kai me leei autos file den mporw na kanw kati!kai ton lew ok mallon den 8a to pARW!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

,τελικα ναι εχει καλυτερη ποιοτητα κατακευης απο το k-750

πολυ ποιο ομορφο απο αυτο του k-750.

 

ειναι ανωτερης ποιοτητας απο του K-750.

 

για λιγα χρηματα παραπανω καλυτερα ειναι να προτιμησει κανεις το w-800i αφου τα συμπεριλαμβανει ολα απλα και με καρτα 512 κατι που δεν μας εχουν συνηθισει ως τωρα.

αυτα τα λιγα απο μενα. :)

 

Μου έκανες τη καρδιά περιβόλι

Σήμερα κλείνω μήνα που πήρα το K750 :(

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να κάνω μια ερώτηση στους κατόχους του w800i.Επειδή πρόκειται να το πάρω σε μια βδομαδα.

Είδα στο k750i ενός φίλου μου οτι κατα την λήψη μιας φωτογραφίας , απο το "κλικ" το κλείστρου μέχρι την εμφάνιση της φωτογραφίας στην οθόνη,"πηδούσε" (περνούσε δηλαδη) καποια frames με αποτέλεσμα να μην είναι ποτέ ίδια η φωτογραφία που βγάζαμε απο την στιγμή που ακούγεται ο ήχος του κλείστρου.

Θα ήθελα λοιπόν να ρωτήσω αν το ίδιο ισχύει και στο w800i????

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

ΥΣ.Ελπίζω να έγινα κατανοητός!!!

Link to comment
Share on other sites

paidia phga shmera sth vodafone edw konta se mena kai mou edeikse to pseutiko kai mou eipe to paidi oti 8a to feroun alla den 8a einai VFlive kai egw ekeinh thn wra lew pou sou re gamwto kai to h8ela na einai VFlive kai me leei autos file den mporw na kanw kati!kai ton lew ok mallon den 8a to pARW!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Βρε Μάριε, δεν ντέπεσαι!!!! :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

πιο φτηνό για να το βρούμε θεωρώ γενικά το telefoncity.gr (λόγω μικρότερου ΦΠΑ στο νησί συνήθως είναι φτηνότερος) και το megamarket.gr

NEVER WITH THE CLIENTS,NEVER WITH THE STAFF

<ΟΧΙ ΣΤΑ GREEKLISH!!!>

Link to comment
Share on other sites

φιλε ταξιδιωτη (ή οποιος αλλος κατοχος θελει να βοηθησει) εχω αλλαξει 100 κινητα... ψαχνω ενα που να εχει καλο, δυνατο και ποιοτικο εξωτερικο ηχειο... απ' οτι ειπες απο τα ακουστικα ακουγεται πολυ καλα... θα ηθελα να μαθω αν ισχυει και το ιδιο με το εξωτερικο...

 

επισης θελω να μαθω αν παιζει και το ραδιοφωνο απο το εξωτερικο...

 

και τελος τι περιλαμβανει η συσκευασια...

φιλε μου ο ηχος απο το εξωτερικο ηχειο παιζει αρκετα καλα και ποιοτηκα,ενταξει δεν μπορω να πω οτι ξεκουφαινει,παντως ακουγεται καλα,φυσικα ειναι κι αναλογα την ενταση του τραγουδιου που ακους γιατι καθε κομματι εχει αλλη ενταση. :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να κάνω μια ερώτηση στους κατόχους του w800i.Επειδή πρόκειται να το πάρω σε μια βδομαδα.

Είδα στο k750i ενός φίλου μου οτι κατα την λήψη μιας φωτογραφίας , απο το "κλικ" το κλείστρου μέχρι την εμφάνιση της φωτογραφίας στην οθόνη,"πηδούσε" (περνούσε δηλαδη) καποια frames με αποτέλεσμα να μην είναι ποτέ ίδια η φωτογραφία που βγάζαμε απο την στιγμή που ακούγεται ο ήχος του κλείστρου.

Θα ήθελα λοιπόν να ρωτήσω αν το ίδιο ισχύει και στο w800i????

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

ΥΣ.Ελπίζω να έγινα κατανοητός!!!

φιλε μου καταλαβα τι εννοεις και η απαντηση μου ειναι οτι συμβαινει το ιδιο που συμβαινει και με το k-750 του φιλου σου μιας και φορανε ακριβως την ιδια καμερα,αλλα αυτο δεν το βλεπω σαν προβλημα,το συνηθιζεις καιτο μαθαινεις. :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου καταλαβα τι εννοεις και η απαντηση μου ειναι οτι συμβαινει το ιδιο που συμβαινει και με το k-750 του φιλου σου μιας και φορανε ακριβως την ιδια καμερα,αλλα αυτο δεν το βλεπω σαν προβλημα,το συνηθιζεις καιτο μαθαινεις. :)

θελει να το κρατησεις ακινητο εκει που εστιασε για 2-3 δευτερολεπτα μετα τον ηχο κλειστρου κι ετοιμη η ακριβης φωτογραφια με το καρε που τραβηξες :!: ;) :cool:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

θελει να το κρατησεις ακινητο εκει που εστιασε για 2-3 δευτερολεπτα μετα τον ηχο κλειστρου κι ετοιμη η ακριβης φωτογραφια με το καρε που τραβηξες :!: ;) :cool:

εγω τo ξερω :D του φιλου μας φανηκε παραξενο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

πιο φτηνό για να το βρούμε θεωρώ γενικά το telefoncity.gr (λόγω μικρότερου ΦΠΑ στο νησί συνήθως είναι φτηνότερος) και το megamarket.gr

 

είναι πιο φθηνά αλλά δεν το έχουν φέρει ακόμα :(

Link to comment
Share on other sites

ΑΚΡΙΒΩΣ !!!!!!!!!!!!! και να φανταστείς ότι ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΕΡΜΑΝΟ επί της Πανόρμου και ρώτησα " Ισχύουν ΠΡΟΣ ΟΛΕΣ τις εταιρίες οι κλήσεις της ΤΙΜ ? " και μου είπαν "ΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ" και έστειλα και mail στην εξυπηρέτηση πελατών και είπα "τα προγράμματα δωρεάν χρόνου ισχύουν για όλες τις εταιρίες προς όλες ? " και μου είπαν "ΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ"

Εγώ ο καταναλωτής φυσικά την πάτησα αφού η κυρία ΤΙΜ μου είπε ότι "ΕΠΡΕΠΕ να σας είχαν ενημερώσει στο κατάστημα "

Με το δίκιο της αυτή με το δίκιο τους οι υπάλληλοι που άνθρωποι είναι κάνουν λάθη , αλλά εγώ την πάτησα

Link to comment
Share on other sites

xtes to pira 240 me voda 120 apo germano me pistotiki

ypologise +15 to poli xoris pistotiki

apo pio germano to pires??sto site tis VODAFONE den iparxei akoma...se kana VODAFONE-SHOP xerei kaneis an exei skasei miti????????????????? :(

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...