Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson W800 Walkman Phone


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 988
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πολύ καλό .... από μια πρώτη ματιά !!! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Α:Α ρε Sony Ericsson, Nokia εγινες!

Β:Γιατι ρε φιλε;

Α:Πριν ενα μηνα εβγαλε το Z800i που ειχε 3G και ολα τα χαρακτηριστικα του W800i, εκτος της 2ΜΡ καμερας!

Β:Ναι και τωρα το W800i που σου εχει και 512ΜΒ καρτα μνημης και δουλευει το ΜΡ3 με κλειστο τηλεφωνο!

Α:Και εγω που ειμαι πιστος στην SE ποιο να παρω Z800i ή W800i; 3G ή 512ΜΒ memory stick στο κουτι και 2ΜΡ καμερα;

Β:Εγω σου λεω να παρεις Nokia, το 6680!

Α:Ισως να φυγω απο τη SE, αλλα οχι τωρα. Το πρωτο της λαθος ειναι ας δουμε αν θα κανει κι αλλα!

Link to comment
Share on other sites

Α:Α ρε Sony Ericsson, Nokia εγινες!

Β:Γιατι ρε φιλε;

Α:Πριν ενα μηνα εβγαλε το Z800i που ειχε 3G και ολα τα χαρακτηριστικα του W800i, εκτος της 2ΜΡ καμερας!

Β:Ναι και τωρα το W800i που σου εχει και 512ΜΒ καρτα μνημης και δουλευει το ΜΡ3 με κλειστο τηλεφωνο!

Α:Και εγω που ειμαι πιστος στην SE ποιο να παρω Z800i ή W800i; 3G ή 512ΜΒ memory stick στο κοθτι και 2ΜΡ καμερα;

Β:Εγω σου λεω να παρεις Nokia, το 6680!

Α:Ισως να φυγω απο τη SE, αλλα οχι τωρα. Το πρωτο της λαθος ειναι ας δουμε αν θα κανει κι αλλα!

 

Δεν σε καταλαβαινω. Το ενα ειναι 3G, το αλλο οχι. Αν δεν θελεις 3G παρε το W800. Που ειναι το κακο?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι πληρες το κινητο παιδια!

an vgaloun ena plhres kinhto paei h agora kai o antagonismos! ksypnhsteeeeeeeeeeeeeee!! TECHNOLOGY VICTIMS eimaste! :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι πληρες το κινητο παιδια!

 

Ναρκωτικά πέρνεις παιδί μου; Τι παραπάνω να ζητήσεις από αυτό το μέγεθος σε αυτήν την εποχη. Μην ξεχνάμε οτι η τεχνολογία εξελίσετε. Στην αρχή είχαμε το Τ68 και πάει λέγοντας. Τι νομίζατε οτι θα μπορούσαν να έβγαζαν το Κ750 πριν 4 χρόνια και δεν το κάνανε;

 

Εγώ το θεωρώ το ποιο υπερπλήρη κινητό στα 100γρ, με απίστευτο σχεδιασμό. Τι παραπάνω να ζητήσει κανείς;

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

Το οτι καποιος δεν βρισκει πληρες το κινητο δεν παει να πει οτι ''περνει ναρκωτικα'' !!!Ο καθενας μπορει να λεει την γνωμη του ελευθερα,και οι αλλοι να την ακουνε με ΣΕΒΑΣΜΟ εφοσον δεν προσβαλει κανεναν.
Link to comment
Share on other sites

Το οτι καποιος δεν βρισκει πληρες το κινητο δεν παει να πει οτι ''περνει ναρκωτικα'' !!!Ο καθενας μπορει να λεει την γνωμη του ελευθερα,και οι αλλοι να την ακουνε με ΣΕΒΑΣΜΟ εφοσον δεν προσβαλει κανεναν.

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου Gk80

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, το W800 είναι ένα K750 με έμφαση στη μουσική.

Άσε που εμένα μ' αρέσει και περισσότερο σαν χρωματικός συνδιασμός από το K750.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το θέλωωωωωωωωωωωωω!!!

 

Αλλά δυστυχώς θα πρέπει να περιμένουμε μέχρι τον Σεπτέμβριο.

 

Μέχρι τότε πάρτε ένα βιντεάκι: mms://qstream-wm.qbrick.com/01550/W-800-384.wmv

 

:) :O :w00t:

 

και φωτογραφίες για αυτό το φοβερό κινητό της SEMC!

 

Είναι πανέμορφο!!!

 

http://www.mobinaute.com/mobinaute/article.php?id=20050301143713

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν λεω πως το κινητο ειναι κακο αλλα πιστευω πως σε τετοιο κινητο δεν επρεπε να λειπει το 3G. Και εγω θελω να το αγορασω αλλα υπαρχουν λογοι που με απωθουν οπως: το κινητο θα ερθει το 3rd quarter of 2005 και για τοτε δε θα ειναι τοσο τελειο και ακουσα πως η μνημη θα φτανει το 1GB ενω στο Κ750i τα 2GB! Αληθευει?

Α, και Τ-mobile θα σε παρακαλουσα τετοιοι χαρακτηρισμοι για το προσωπο μου να λειπουν! Παντα φιλικα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν λεω πως το κινητο ειναι κακο αλλα πιστευω πως σε τετοιο κινητο δεν επρεπε να λειπει το 3G. Και εγω θελω να το αγορασω αλλα υπαρχουν λογοι που με απωθουν οπως: το κινητο θα ερθει το 3rd quarter of 2005 και για τοτε δε θα ειναι τοσο τελειο και ακουσα πως η μνημη θα φτανει το 1GB ενω στο Κ750i τα 2GB! Αληθευει?

Α, και Τ-mobile θα σε παρακαλουσα τετοιοι χαρακτηρισμοι για το προσωπο μου να λειπουν! Παντα φιλικα!

 

 

Αρνητικό στα ξένα φόρα αναφέρουν ότι και τα 2 κινητά υποστηρίζουν το πρότυπο Memory Stick Duo PRO και παίρνουν όλες τις κάρτες που υποστηρίζουν το εν λόγο πρότυπο.

 

ΑΠό 256MB-2GB και 4 GB που θα βγει τον Μάρτιο.

 

:) :O :w00t:

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

ΜΗΠΩΣ ΣΤΗΝ SE ΤΟΥΣ ΛΟΙΠΟΥΝ ΣΧΕΔΙΑΣΤΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΤΙΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΟΨΗ

Μια χαρά τα βρίσκω !

 

Θα έπρεπε ας πούμε και η Sony Ericsson να είχε περίεργα και στραβά σαν τη Nokia ; :D

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

emena to mono pou me xalaei einai oxi oti den einai 3g asto auto les kai to xris kaneis einai oti den exei symbian h alo leitourgiko.Bebaia me trelainei h idea oti mporeis na akous 12 cds mesa se ena kinhto alla what about progs games apps kai to simantikotero.sta xarakthristika pou parousiase to my phone leipei kati H VIDEOCAMERA ean den exei kai auto tote entaxei kalh prospatheia alla me alla
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

emena to mono pou me xalaei einai oxi oti den einai 3g asto auto les kai to xris kaneis einai oti den exei symbian h alo leitourgiko.Bebaia me trelainei h idea oti mporeis na akous 12 cds mesa se ena kinhto alla what about progs games apps kai to simantikotero.sta xarakthristika pou parousiase to my phone leipei kati H VIDEOCAMERA ean den exei kai auto tote entaxei kalh prospatheia alla me alla

apo to site ths SE: "Επιπλέον, έχετε μια κάμερα 2 megapixel για ποιοτικές φωτογραφίες και εγγραφή βίντεο όταν θέλετε να απαθανατίσετε τη δράση." ;)

oso gia 3G ti na to kaneis? na vlepeis ta moutra toy alloy otan ton kaleis? scrf! oreksh eixa! :lol:

ase pou gia internet mesw 3G oi xrewseis tha einai tsimphmenes gia arketa xronia! vlepe GPRS.. mphka apo vodafone kinhto internet katevasa 2MB kai mou xrewsegyrw sta 7 eyrw!! :X

gia mena to kinhto einai oti prepei! 2MP camera 512MB-MSD yperoxo sxedio kai trendy xrwmata kai opws lene teleia poiothta hxou! mou einai yperarketa! :alien:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ωραιο μου αρεσει αλλα οχι σαν το κ-750 αυτο ειναι πιο τερνδυ κι εννοω το w-800 και φυσικα η se δεν εγινε nokia δεν φτανει σε τετοιο χαμηλο επιπεδο

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...