Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson W800 Walkman Phone


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 988
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι Ioman που το διάβασες αυτό που γράφεις???

Αν έχει κάποια βάση θα είναι πολύ καλό!

Τέτοιο κινητό και να έρθει τόσο νωρίς!

Ο καλύτερος τρόπος να βρείς διέξοδο είναι να περάσεις από μέσα.

 

Robert Frost

Link to comment
Share on other sites

Swstos!Sta nea htan!
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Νέες φωτογραφίες του W800i:

 

http://www.mobique.com/sonyericsson/w800i/index.php

 

:) :O :w00t:

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Νέες φωτογραφίες του D750:

http://www.mobileburn.com/gallery.jsp?Id=1262&source=SIDEBARHOME

 

Της ασημένιας έκδοσης του W800i που προορίζετε για το δίκτυο της T-Mobile!

 

:) :O :w00t:

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά...

Πήρα τηλέφωνο σήμερα το πρωί στην SE Hellas και ρώτησα πότε να το περιμένουμε. Η απάντηση ήταν επακριβώς η εξής: "Στα μέσα Ιουλίου (!) με κάθε επιφύλαξη κύριε"...

Άντε να δούμε...λίγη υπομονή ακόμα παιδιά

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

makari na erthei ton ioulio to kinitaki dinei resta eytixos pou to pira xampari oti tha vgei giati hmouna etimos sto 'tsaf' na paro to s700i tora to meletao stis 1000 fotografies pou dosate mamiseta einai makari na erthei to kalokairi na to xaroume kseniastaaa ;)
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για δείτε μια αναλυτική παρουσίαση στο http://www.threegmobile.net

 

Super φαίνεται. Και οι photo που τραβάει πολύ καλές....

 

http://www.threegmobile.net/main/in..._detail&nid=546

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

poly kalo kinito ala me exoune mperdepsi k ta 2 otan erthi h ora na to agoraso den 3ero pio na paro apo ta 2 h to k750i h to w800i maresoune k ta 2 den 3ero akoma den exo katali3i akoma se kapio apo ta 2 an k ta 2 pano kato einai oloidia to k750i exei pio orea piso opsh etsi pos einai topothetimeni h camera poly kopsa etsi pou klinei k anigei eno sto alo einai apli h camera strogili to klasiko k d me polyaresi to psiloxalai to style tou to k750i pou fenete pio elkistiko den 3ero san na exei kati parapano tora tha mou peis an thelw na akouo mp3 na paro to walkman pou malon ayto tha paro k as maresei pio poly to allo tha to paro epidei akousa tha exei koutenia tin mnimi ti 500ara 512mb posa einai eno sto alo den exei tosi, k oti otan einai klisto exeis tin dinatotita na akous ta mp3 ayto einai polly kalo etsi pisteyo k malon tha katalikso se ayto as mou pei k kanas alos tin gnomi pou skeftetai na parei ena apo ta 2 mamata kinita :) giati tin timi tha ithela na rotiso an kaneis an akouse tpt egw pisteyo me to pou protoerthei tha exei kamia 500 eyra kai bale edw to k700i otan protovgike eixe 420 oso to pira dld e ayto poso ade to poly 600 poso alo na pei pio panw... etsi pisteyo.
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μετά από Τ610(όταν είχε πρωτοβγεί το είχα πάρει)μου φαίνεται οτι θα ξαναεπιστρέψω πάλι στην SE με το W800. Επιτέλους ένα κινητό που δεν χρειάζεται να αγοράσεις τίποτα άλλο, στο 6230 έπρεπε να πάρεις καλώδιο και κάρτα μνήμης, στο Qtek κάρτα μνήμης, αυτό τα έχει όλα και καλώδιο και κάρτα μνήμης 512MB (σήμερα 100ευρώ κάνει η καρτούλα).

 

Μία ερώτηξη: Όταν είναι κλειστό 'Radio off' εκτός από το να ακούς τα mp3 τραβάει και φωτό;; Σε μια φωτό από mobilmania.cz λέει Radio off Mode και έχει τρεις επιλογές από κάτω

1.start phone

2.camera

3.Media player

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γιατί στο site της SE λέει ότι θα έχει κάρτα των 64ΜΒ;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Στο mobile-review λέει ότι θα κάνει 150-200 ευρώ παραπάνω από το Κ750. Έστω ότι 100ευρώ κάνει η κάρτα μνήμης,(που στην SE δεν είναι τόσα τα λεφτά αλλά πολύ λιγότερα) αξίζει τα 50-100 ευρώ παραπάνω μόνο και μόνο για την εμφάνιση και για την δυνατότητα αναπαραγωγής mp3 με κλειστό το κινητό;;;

Δεν ξέρω με έβαλε σε σκέψεις τώρα, για το K750!!!!!

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Στο mobile-review λέει ότι θα κάνει 150-200 ευρώ παραπάνω από το Κ750. Έστω ότι 100ευρώ κάνει η κάρτα μνήμης,(που στην SE δεν είναι τόσα τα λεφτά αλλά πολύ λιγότερα) αξίζει τα 50-100 ευρώ παραπάνω μόνο και μόνο για την εμφάνιση και για την δυνατότητα αναπαραγωγής mp3 με κλειστό το κινητό;;;

Δεν ξέρω με έβαλε σε σκέψεις τώρα, για το K750!!!!!

Aποκλείται να δούμε τέτοια διαφορά τιμής, δηλαδή αν το Κ750 κοστίζει τελικά κοντά στα 450€ το W800 θα πάει κοντά στα 600-650€;; Μόνο κάποιος τρελλός θα το κοστολογούσε τόσο ψηλά

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

paidia ontos to kinito einai teleio to kalokairaki mallon tha allakso kinito kai stin arxi skeftomouna na paro to p910i ena sovaro kai sosto smartphone me polles dinatotites kai litourgies kai telika skeftomai na allakso grammh plefsis kai na paro to w800 pou einai kai kinito kai mp3 player kai fotografiki mixani :rolleyes: ax SE ti mas kaneis :cool:

http://www.galaxy92.gr/photos/funtaksidia/cfiles/plastira1.jpg

Λίμνη Πλαστήρα (Ν. Καρδίτσας)

Link to comment
Share on other sites

Eγω πάλι αρχιζω να χανω την υπομονη μου με τον τροπο που μοιραζουν τα χαρακτηριστικα..εδινες 760ευρώ για το Ρ800 αλλά έπαιρνες κινητό που τα είχε όλα για την εποχη του....σήμερα 3χρονια μετα βλεπουμε το Ρ910 με ίδια ακομα καμερα των απαραδεκτων για 750 ευρώ τηλ 0,3μπιξελ(οχι οτι οι αλλες εταιριες ειναι καλύτερες)....οποτε σε αναγκάζουν να πέσεις κατηγορια σε κινητα που ναι μεν εχουν όλα τα multimedia καλουδια...αλλα στερούνται του λειτουργικού συστήματος και όσα αυτο ακολουθει...μου φαινεται πως εχουν αρχισει να μας κοροιδευουν....να παω να πάρω τον ιούλιο το w800 και μετα απο 2 μήνες να δω κανενα Ρ1000 και να κλαιω τα λεφτα μου....ΥΠΟΜΟΝΗ.....ΑΛΛΑ ΜΕ ΟΡΙΑ ...!!
Link to comment
Share on other sites

Διαφωνώ για αυτα που λες...γιατι δεν εκαναν κατι τέτοιο και με το Ρ800 που οταν βγηκε τα είχε όλα σε ενα??Οσο για τη ανακοινωση ειναι σχεδον προβλεπομενο να βγει τελη μαιου με αρχες αυγουστου για το Ρ1000...δεν ειπαμε να μη βγαινουν κινητα είπαμε οταν δινεις 750-800 ευρώ να παίρνεις κινητο με.....οχι με χαρακτηριστικα 2χρονων πριν....vga καμερα και 208*320 ανάλυση...το s700 που εχω καλύτερη ανάλυση εχει....
Link to comment
Share on other sites

Διαφωνώ για αυτα που λες...γιατι δεν εκαναν κατι τέτοιο και με το Ρ800 που οταν βγηκε τα είχε όλα σε ενα??Οσο για τη ανακοινωση ειναι σχεδον προβλεπομενο να βγει τελη μαιου με αρχες αυγουστου για το Ρ1000...δεν ειπαμε να μη βγαινουν κινητα είπαμε οταν δινεις 750-800 ευρώ να παίρνεις κινητο με.....οχι με χαρακτηριστικα 2χρονων πριν....vga καμερα και 208*320 ανάλυση...το s700 που εχω καλύτερη ανάλυση εχει....

 

Ε κάπως πρέπει να μας πάρουν τα λεφτά, δεν πρέπει ?!!!

Αφού έχεις το S700 τι το θέλεις το W800, σιγά τις διαφορές :)

Εγώ θα περίμενα το Ρ1000 εάν είχα το S700 ή τουλάχιστον να μάθω τι θα περιλαμβάνει ;)

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

Καλά λες double_k...απλα ετρεφα ελπιδες για εστω και για μια πληροφορια για το p1000 και ακομα τιποτα.....ας βγει γρήγορα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Kai μου λείπει και το symbian(το προηγούμενο κινητο μου ήταν το Ρ800)

Link to comment
Share on other sites

απο P800 πηγα σε Τ610 Τ630 Ρ900 και τελικα S700

τωρα ουτε καν μου περναει απο το μυαλο να δωσω λεφτα για ενα W800 η οποιοδηποτε αλλο mid-range κινητο. υπομονη ως που να βγει κανα Ρ1000 η οπως θα λεγεται τελος παντων που θα τα εχει σιγουρα ολα οσα ζηταμε! ΥΠΟΜΟΝΗ!! :X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...