Jump to content

[Επίσημο - Παλιό] Sony Ericsson W800 Walkman Phone


thantrantas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 988
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

an 8a bgei kanena olo gri 8a kololeei!!!

Από το στόμα σου και στων υπευθύνων της S.E. το αυτί...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

paidia apo aurio kukloforei sto germanos to w800i se gri me mple!!!kalo eee??

 

Μόνο καλό; Τέλειο!!! :yahoo:

Αλλά είναι σίγουρο;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

nai sigouro!!an pate aurio(kuriakh)sta katasthmata germanos 8a to exei!!!(leme twra) :D

Ρε Μάριε ξέχασες το πράσινο W800!!! :secret: Που θα κυκολφορήσει τη Δευτέρα!!!

:tease:

Παιδιά μην ακόυτε την παραπληροφόρηση του!!!! :rocket:

Τι σου είναι το Photoshop!

Link to comment
Share on other sites

Το κουλό είναι ότι σε κάτι ξένα forum λένε ότι κυκλοφορουν προσόψεις για W800 χρώματος μπλε!!!

Μέχρι στιγμής έχω δει την ασημένια του D750 και του Κ758

 

Κάπου πέτυχα αυτή τη φώτο. από W800, ξέρει κανείς τι παίζει;

Link to comment
Share on other sites

Για δείτε όμως και αυτό !!

αν κοιταξεις αρκετα πιο πριν εχω δωσει την γνησια ασημι του W800 :!: ;)

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

αν κοιταξεις αρκετα πιο πριν εχω δωσει την γνησια ασημι του W800 :!: ;)

 

Πάσο...δεν τo θυμόμουν... :O

Link to comment
Share on other sites

Πάντως απ' ότι φαίνεται θα κυκλοφορήσει και σε άλλα χρώματα.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς από τι firmware είναι η παραπάνω φωτογραφία; Εχει το περίεργο Camera mode. τι παίζει; Θα βγεί ποτέ αυτό;
Link to comment
Share on other sites

an mporeis ksanaepisunapse thn gia na thn doume!!

αυτη ειναι ειναι η προσοψη γνησια S.E. W800 40 ευρω :!: μην ξαναδιαβασω παλι ασχετα περι D750 και T-MOBILE :!: :X η προσοψη εχει απλα το logo της γιατι ειναι απο τα πρωτα κομματια!!!!!!!!!!!! ;)http://cnn.cn/shop/images/w800bluehouseset.JPG

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως, η εικονιζόμενη πρόσοψη είναι ανταλλακτική για το D750, το οποίο είναι ουσιαστικά ένα K750 της Τ-Mobile με σχέδιο του W800.
:shifty:
Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να ρωτησω τους κατοχους του κινητου αν ειναι ευχαριστημενοι με την καμερα και ιδιαιτερα τη νυχτα. και αν εχει περασει κανεις στο pc φαινονται καλα εκει?

ειναι σαν του k750 ή καλυτερη?

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι τα παιδιά που το έχουνε. Η ποιότητα αναπαραγωγής είναι καλή? Από μπάσο πώς πάει? Έχω ακούσει από P900 και από S700i και δεν έμεινα και πολύ ικανοποιημένος. Έχω ένα SX1 τώρα και βαρέθηκα το symbian και θέλω να μεταπηδήσω σε κάτι άλλο, χωρίς όμως να κάνω συμβιβασμούς σε ότι έχει να κάνει με την ποιότητα της μουσικής γιατί ακούω συνέχεια. Αξίζει τα λεφτά του?
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που θα ήθελα να αναφέρω είναι οτι η ποιότητα αναπαραγωγής του video είναι πολύ καλή, αισθητά πιο καλή από αυτήν της K750 με την R1L. :rolleyes:

Η αναπαραγωγή του ήχου είναι και αυτή πολύ καλή όπως και το μπάσο! :happy:

 

@or7raul7: H ποιότητα τον νυχτερινών φωτό είναι αρκετά καλή, απλώς θα πρέπει να παίξεις λίγο με το white balance για τέλεια ποιότητα!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Θετικά:

 

1.Σταθερό λειτουργικό...φτου φτου μην το ματιάσω ούτε μου έχει κολλήσει ούτε τίποτα!!!! :up:

2.Γερή κατασκευή...δεν τρίζει!!!!!! :rotfl:

3.Ο media player του είναι πιο ανεπτυγμένος, με δυνατότητα δημιουργίας play lists και δυνατότητα κατηγοριοποίησης ανά καλλιτέχνη κτλ. :cool:

4.Το συνοδευτικό cd έχει δικό του software που επιτρέπει την εύκολη και γρηγορη μεταφορά των mp3 απευθείας στο κινητό (drag and drop) και την κατηγοριοποίηση τους (βλέπε 3) ;)

 

 

Αρνητικά:

 

Το μονο αρνητικό που της έχω βρει μέχρι τώρα είναι ότι τα πλήκτρα είναι πολύ κοντά (σχεδόν κολλητά) με την πρόσοψη και σχετικά σφιχτά κάνοντας λίγο δύσκολη την πληκτρολόγηση (κύριος στα μηνύματα και στα παιχνίδια) :O

h kamera tou diladi den einai kali?? :confused:

Link to comment
Share on other sites

αυτη ειναι ειναι η προσοψη γνησια S.E. W800 40 ευρω :!: μην ξαναδιαβασω παλι ασχετα περι D750 και T-MOBILE :!: :X η προσοψη εχει απλα το logo της γιατι ειναι απο τα πρωτα κομματια!!!!!!!!!!!! ;)http://cnn.cn/shop/images/w800bluehouseset.JPG

apo pou exei saranta eurw???pou mporoume na broume prosopseis gia k750i kai w800i??

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...