Jump to content

[Microsoft Lumia 950 XL] Προσφορά "Black Friday" Γερμανός / Cosmote


jaguar13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η πλάκα είναι ότι στον Γερμανό μέχρι χθες μου λέγαν ότι είμαι από τους πρώτους για το τηλέφωνο και σήμερα χωρίς ειδοποίηση μου στείλανε το κουπόνι στο email.

Δεν ξέρω τη να πω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 303
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σαν σουμα της όλης υπόθεσης εγώ θα πω ένα μεγάλο μπράβο στην cosmote για αυτή της την κίνηση από το πουθενά βρεθήκαμε με ένα κουπόνι αξίας διακοσίων ευρώ.

 

Σου ήρθε και εσένα? Να τους στείλω ένα μέιλ να γκρινιάξω λίγο αν είναι γιατί με έχουν ξεχάσει από την Πέμπτη. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Έμπλεξα κι εγώ με αυτή την προσφορά απο Cosmote. Μου έκαναν κι εμένα την αντιπρόταση για Iphone SE, δεν δέχτηκα και μου πρότειναν την δωροεπιταγή των 200 Ευρώ. Ρώτησα συγκεκριμένα αν πάρω προιόν αξίας 210 Ευρώ, θα δώσω 10 Ευρώ και τέλος; Μου είπε ναι. Δηλαδή του λέω μου χαρίζεται 200 Ευρώ. Ναι μου λέει και δέχθηκα. Πιστεύω καλή προσφορά για την ταλαιπωρία. Σήμερα ήρθε και το email. To κουπόνι αναφέρει ότι δεν συνδιάζεται με άλλα κουπόνια ή δωροεπιταγές και άλλες ενέργειες. Επομένως στη φράση "άλλες ενέργειες" ίσως περιλαμβάνονται και τυχόν εκπτώσεις κατά την διάρκεια των Χριστουγέννων. Εγώ θα ήθελα να πάρω s7 edge αλλά το έχει πολύ παραπάνω απο τα σκρουτζομάγαζα. Δεν έχει και ποικιλία τηλεφώνων και μάλλον με βλέπω για tablet.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Έμπλεξα κι εγώ με αυτή την προσφορά απο Cosmote. Μου έκαναν κι εμένα την αντιπρόταση για Iphone SE, δεν δέχτηκα και μου πρότειναν την δωροεπιταγή των 200 Ευρώ. Ρώτησα συγκεκριμένα αν πάρω προιόν αξίας 210 Ευρώ, θα δώσω 10 Ευρώ και τέλος; Μου είπε ναι. Δηλαδή του λέω μου χαρίζεται 200 Ευρώ. Ναι μου λέει και δέχθηκα. Πιστεύω καλή προσφορά για την ταλαιπωρία. Σήμερα ήρθε και το email. To κουπόνι αναφέρει ότι δεν συνδιάζεται με άλλα κουπόνια ή δωροεπιταγές και άλλες ενέργειες. Επομένως στη φράση "άλλες ενέργειες" ίσως περιλαμβάνονται και τυχόν εκπτώσεις κατά την διάρκεια των Χριστουγέννων. Εγώ θα ήθελα να πάρω s7 edge αλλά το έχει πολύ παραπάνω απο τα σκρουτζομάγαζα. Δεν έχει και ποικιλία τηλεφώνων και μάλλον με βλέπω για tablet.

Το κακό είναι ότι στα περισσότερα κινητά γράφει εξαντλημένο. Για αυτό θα περιμένω τις γιορτές που πιστεύω θα φέρουν απόθεμα.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το κακό, και μέχρι να μου στείλουν το λινκ έκπτωσης για το iPhone se βλέπω να έχουν μείνει μόνο θήκες. Ήδη σε δυο χρώματα το δείχνει εξαντλημένο πλέον.
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε και μενα η δωροεπιταγη και ειμαι αναμεσα σε Huawei p9 lite και Alcatel Idol 4,και εχω ξεσυνηθίσει τα android.
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε και μενα η δωροεπιταγη και ειμαι αναμεσα σε Huawei p9 lite και Alcatel Idol 4,και εχω ξεσυνηθίσει τα android.

 

Ακριβώς το ίδιο δίλημμα έχω και εγώ. Απο την άλλη δεν θέλω να φυγω απο windows. Ίσως πάρω κάτι άλλο.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

huawei p9 lite και smart band 79 ευρωπουλα , αυτο ειναι blackfriday! :lol:

απο εδω και στο εξης ωπου βλεπω τετοια προσφορα σε γερμανο οτε θα παραγγελνω !

( δεν μαθαινει η γυναικα για δωροεπιταγη και ετσι νομιζει οτι της πηρες δωρο 280 ευρω ) χοχοχο

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίδες εγώ μόλις ολοκλήρωσα την παραγγελία μιας dell οθόνης και όλη αυτή η περιπέτεια είχε, ελπίζω, ευτυχές τέλος...καλές επιλογές και καλές γιορτές σε όλους!!!
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε και μενα η δωροεπιταγη και ειμαι αναμεσα σε Huawei p9 lite και Alcatel Idol 4,και εχω ξεσυνηθίσει τα android.

 

Τελικά μήπως ήταν δάκτυλος της google όλο αυτό? χαχαχα

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σου ήρθε και εσένα? Να τους στείλω ένα μέιλ να γκρινιάξω λίγο αν είναι γιατί με έχουν ξεχάσει από την Πέμπτη. :lol:

 

Ναι μου ήρθε (ευτυχώς).

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα σε όλους. Έμπλεξα κι εγώ με αυτή την προσφορά απο Cosmote. Μου έκαναν κι εμένα την αντιπρόταση για Iphone SE, δεν δέχτηκα και μου πρότειναν την δωροεπιταγή των 200 Ευρώ. Ρώτησα συγκεκριμένα αν πάρω προιόν αξίας 210 Ευρώ, θα δώσω 10 Ευρώ και τέλος; Μου είπε ναι. Δηλαδή του λέω μου χαρίζεται 200 Ευρώ. Ναι μου λέει και δέχθηκα. Πιστεύω καλή προσφορά για την ταλαιπωρία. Σήμερα ήρθε και το email. To κουπόνι αναφέρει ότι δεν συνδιάζεται με άλλα κουπόνια ή δωροεπιταγές και άλλες ενέργειες. Επομένως στη φράση "άλλες ενέργειες" ίσως περιλαμβάνονται και τυχόν εκπτώσεις κατά την διάρκεια των Χριστουγέννων. Εγώ θα ήθελα να πάρω s7 edge αλλά το έχει πολύ παραπάνω απο τα σκρουτζομάγαζα. Δεν έχει και ποικιλία τηλεφώνων και μάλλον με βλέπω για tablet.

 

Λέει ΑΠΟ άλλες ενέργειες.... άρα οι εκπτώσεις με το συγκεκριμένο κουπόνι δεν έχουν καμία σχέση και μπορούν να χρησιμοποιηθούν ταυτόχρονα. κατά τα άλλα έχουμε βάλει στο μάτι την ίδια συσκευή.....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το s7 edge το εχει και καλα με εκπτωση 700€. Εγω αν το παρω το βαζω σε επαγγελματικα εξοδα και μου ερχεται το τελικο κοστος πολυ λιγοτερο, οποτε προσανατολιζομαι σε s7 edge απο σκρουτζομαγαζο και με τα 200€ καποιο καλο ταμπλετακι γιατι εχω μεινει με ενα 8ιντσο 3ετιας. Ειπα να παρω κι εγω ναυαρχιδα windows αλλα δεν εκατσε.
Link to comment
Share on other sites

Μου απαντησαν οτι μεχρι την Δευτερα θα εχουν στειλει email και σε αυτους που διαλεξαν το iphone οποτε αν δεν εχει λαβει και αλλος την ειδοποιηση λιγο υπομονη.
Link to comment
Share on other sites

Το s7 edge το εχει και καλα με εκπτωση 700€. Εγω αν το παρω το βαζω σε επαγγελματικα εξοδα και μου ερχεται το τελικο κοστος πολυ λιγοτερο, οποτε προσανατολιζομαι σε s7 edge απο σκρουτζομαγαζο και με τα 200€ καποιο καλο ταμπλετακι γιατι εχω μεινει με ενα 8ιντσο 3ετιας. Ειπα να παρω κι εγω ναυαρχιδα windows αλλα δεν εκατσε.

 

Επειδή το ίδιο ακριβώς κάνω κι εγώ, εννοείται πως δεν πρέπει να σπατάλησεις το κουπόνι στο s7 edge. Πάρε οτιδήποτε άλλο.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Είπα αφού το είχα πάρει απόφαση να δώσω 200 ευρώ για κινητό, να παραγγείλω πλέον με τη δωροεπιταγή που μου έστειλαν σήμερα κάποιο από τα Z5 σε μαύρο χρώμα, Z5 compact σε κοραλλί, s6 σε άσπρο που τα δείχνει διαθέσιμα στο e-shop. Έλα που ο Γερμανός δεν θέλει να μου τα δώσει...ενώ φαίνονται διαθέσιμα, μόλις πατάω να το αγοράσω μου πετάει αυτό το μήνυμα "Προσοχή. Το προϊόν που συμμετέχει στην προσφορά έχει εξαντληθεί και θα διαγραφεί.Θέλετε να συνεχίσετε;"...έλεος ρε Γερμανέ, έλεος... 3 κινητά είχα να διαλέξω εκεί γύρω στην τιμή που θα έπαιρνα το Lumia που σχετικά με ικανοποιούν...Οπότε υπομονή...

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλαν το κουπόνι και παω να κανω την παραγγελία για το Alcatel Idol 4.Βάζω το κουπόνι,μου κανει την έκπτωση απο 302 € σε 102€,παω να βάλω τα στοιχεία μου ως νέος χρήστης,τα βάζω μετα πατάω συνέχεια και με βγάζει σε κενή σελίδα αντί να μου δείξει τον τρόπο αποστολής,γυρνάω πίσω και ξανα το ιδιο για κάνα δυο φορες αλλα τιποτα.Μετα κανω αποθήκευση καλαθιού.Ξανα προσπαθώ αλλα υποψιασμένος περνώ το κινητό και τραβάω βιντεο, τελικα μου το περνα στην αποστολή και απο 102€ μου το ξανα βγάζει 302€.Μετα απο το email καλαθιού σε άλλη σελίδα παω να κανω την διαδικασία ξανα αλλα δεν δέχεται το κουπόνι.Πολλά νεύρα,την σελίδα που δειχνει την έκπτωση την εχω διατήρηση αλλα δεν την συνεχίζει μετα.Δεν ξερω τι να κανω.Eχω και μερικά screenshots από το βιντεο δεν ξερω πως να τα ανεβασω.

 

Να και τα screenshots σαν συνημμενα αρχεια

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Να και τα screenshots σαν συνημμενα αρχεια

 

Ανέβασε τα screenshots στο imgur

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω.

http://i.imgur.com/Uf6fam2.png

http://i.imgur.com/Gkhvck7.png

Edited by panoslvd
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρήγγειλα εχθές monitor και μεχρι τώρα όλα καλά. Ήρθε email επιβεβαίωσης από την αποθήκη και ότι θα με ενημερώσουν ποτέ να πάω να την πάρω από το κατάστημα

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Το κουπόνι το έχουνε στείλει σε όλους σας?Ή όχι ακόμα σαν και εμένα??

Εγώ δεν έχω πάρει ούτε καν τηλέφωνο!

 

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλαν το κουπόνι και παω να κανω την παραγγελία για το Alcatel Idol 4.Βάζω το κουπόνι,μου κανει την έκπτωση απο 302 € σε 102€,παω να βάλω τα στοιχεία μου ως νέος χρήστης,τα βάζω μετα πατάω συνέχεια και με βγάζει σε κενή σελίδα αντί να μου δείξει τον τρόπο αποστολής,γυρνάω πίσω και ξανα το ιδιο για κάνα δυο φορες αλλα τιποτα.Μετα κανω αποθήκευση καλαθιού.Ξανα προσπαθώ αλλα υποψιασμένος περνώ το κινητό και τραβάω βιντεο, τελικα μου το περνα στην αποστολή και απο 102€ μου το ξανα βγάζει 302€.Μετα απο το email καλαθιού σε άλλη σελίδα παω να κανω την διαδικασία ξανα αλλα δεν δέχεται το κουπόνι.Πολλά νεύρα,την σελίδα που δειχνει την έκπτωση την εχω διατήρηση αλλα δεν την συνεχίζει μετα.Δεν ξερω τι να κανω.Eχω και μερικά screenshots από το βιντεο δεν ξερω πως να τα ανεβασω.

 

Να και τα screenshots σαν συνημμενα αρχεια

 

Ανέβασε τα screenshots στο imgur

 

Πηρα τηλ στο γερμανο και μου εδωσαν ένα άλλο νουμερο για το e shop.Θα παρω αυριο που λειτουργει να δω τι θα μου πουν,δεν μπορει να παει ετσι τσαμπα το κουπονι χωρις να φταιω :mad: .

Edited by panoslvd
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Το κουπόνι το έχουνε στείλει σε όλους σας?Ή όχι ακόμα σαν και εμένα??

 

Την παρασκευή το απόγευμα που με πήραν μου είπαν θα το λάβω εντός 48 ωρών οπότε υπομονή.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Το e-shop του Γερμανου παντως ειναι ελειπεστατο.Πως γινεται τετοιο καταστημα και να μην εχει διαθεσιμα κινητα δεν μπορω να το καταλαβω

Οχι μονο δεν εχει ποικιλια απο κινητα αλλα και αυτα που εχει ειναι μη διαθεσιμα τα περισσοτερα

Link to comment
Share on other sites

Το e-shop του Γερμανου παντως ειναι ελειπεστατο.Πως γινεται τετοιο καταστημα και να μην εχει διαθεσιμα κινητα δεν μπορω να το καταλαβω

Οχι μονο δεν εχει ποικιλια απο κινητα αλλα και αυτα που εχει ειναι μη διαθεσιμα τα περισσοτερα

 

Θα συμφωνήσω. Θεωρώ ότι τώρα τα Χριστούγεννα θα φέρει εμπόρευμα.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Microsoft Lumia 950 XL] Προσφορά "Black Friday" Γερμανός / Cosmote

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...