Jump to content

[Microsoft Lumia 950 XL] Προσφορά "Black Friday" Γερμανός / Cosmote


jaguar13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στα 199 για οποιον ενδιαφέρεται στο ΓΕΡΜΑΝΟ. Μέχρι και πριν 5 λεπτά υπήρχε διαθέσιμο.

Για όποιον ενδιαφέρεται.........

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 303
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το εχω παραγγείλει με την προσφορα του Γερμανου στα 199..αλλα ακομα εχω ενδοιασμους αν πρεπει να δωσω εστω και 1 ευρω στην Ms..δεν εχω αποφασισει ακομα αν θα το παραλαβω...pffff

Εξαιρετικη συσκευη, κλεψιμο σε αυτα τα λεφτα..αλλα εχουμε και την Ms με τα Καραγκιοζιλικια της...

Link to comment
Share on other sites

Στα 199 για οποιον ενδιαφέρεται στο ΓΕΡΜΑΝΟ. Μέχρι και πριν 5 λεπτά υπήρχε διαθέσιμο.

Για όποιον ενδιαφέρεται.........

 

Πολύ καλη περίπτωση. Θα προτιμούσα το δίκαρτο βέβαια αλλά μη τα θέλουμε όλα.

295 στο σκρουτζ

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το εχω παραγγείλει με την προσφορα του Γερμανου στα 199..αλλα ακομα εχω ενδοιασμους αν πρεπει να δωσω εστω και 1 ευρω στην Ms..δεν εχω αποφασισει ακομα αν θα το παραλαβω...pffff

Εξαιρετικη συσκευη, κλεψιμο σε αυτα τα λεφτα..αλλα εχουμε και την Ms με τα Καραγκιοζιλικια της...

Στη θέση σου θα το έπαιρνα, αν σε αρέσει το λειτουργικό ακόμα, ασχέτως τα λάθη της MS! Με τόσα προβλήματα που έχεις στο 640 σου! Ακόμα κι εγώ την σκέφτομαι την αγορά του, που δεν έχω τόσα πολλά προβλήματα με το 830 μου!!!! ;) :)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Στη θέση σου θα το έπαιρνα, αν σε αρέσει το λειτουργικό ακόμα, ασχέτως τα λάθη της MS! Με τόσα προβλήματα που έχεις στο 640 σου! Ακόμα κι εγώ την σκέφτομαι την αγορά του, που δεν έχω τόσα πολλά προβλήματα με το 830 μου!!!! ;) :)

 

Evris, παρ·'το χθες.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Evris, παρ·'το χθες.

Να δεις που θα το αγοράσουν ακόμα και οι.... Haters των Windows λόγο τιμής!!!! :lol:

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτη τιμή!!!

MyPhones: Nokia 2110i, Nokia 6150, Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia N70, Nokia N73ME, Nokia 5800XM, Nokia C7, Nokia L920 (Win10), Nokia L625 (Win8.1), Microsoft L640, Microsoft L640XL, Microsoft L950DS, Xiaomi Pocophone F1, Xiaomi Poco F2 Pro, Xiaomi Poco F4

MyBands: Xiaomi Mi Band 2, 3, 4, Honor Watch ES, Huawei Watch Fit

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρήγγειλα. Mail επιβεβαίωσης δεν έχω λάβει. Αν και θα ήθελα το δικαρτο αλλά με αυτήν την τιμή μην τα θέλουμε όλα δικά μας. Εχω 2 ερωτήσεις. Θα βάλω κάρτα wind. Για το 4G θα πιάνω στα 800 της wind; Η 2η ερώτηση είναι όταν παίζει ο player με διάφορα τραγούδια πατώντας το πλήκτρο του hands free 2 φορές πηγαίνει στο επόμενο τραγούδι και πατώντας 3 φορές πάει στο προηγούμενο; Κάπου είχα διαβάσει οτι στα κινητά Χ50 με περασμένα τα 10 δεν γινόταν αυτό σε σχέση με τα 640 που βάλαμε τα 10.

Η εμπειρία μου με τα 10 στο 640DS ήταν άθλια. Με τα 8.1 άψογη. Θέμα και ελλείψεις εφαρμογών δεν έχω με τα windows. Αυτές που έχω με καλυπτουν στο 95% των αναγκών μου. Το επόμενο μου κινητό ήθελα να έχει κορυφαία κάμερα και νομίζω οτι το 950xl την έχει.

 

Ελπίζω να μην το μετανοιώσω.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρήγγειλα. Mail επιβεβαίωσης δεν έχω λάβει. Αν και θα ήθελα το δικαρτο αλλά με αυτήν την τιμή μην τα θέλουμε όλα δικά μας. Εχω 2 ερωτήσεις. Θα βάλω κάρτα wind. Για το 4G θα πιάνω στα 800 της wind; Η 2η ερώτηση είναι όταν παίζει ο player με διάφορα τραγούδια πατώντας το πλήκτρο του hands free 2 φορές πηγαίνει στο επόμενο τραγούδι και πατώντας 3 φορές πάει στο προηγούμενο; Κάπου είχα διαβάσει οτι στα κινητά Χ50 με περασμένα τα 10 δεν γινόταν αυτό σε σχέση με τα 640 που βάλαμε τα 10.

Η εμπειρία μου με τα 10 στο 640DS ήταν άθλια. Με τα 8.1 άψογη. Θέμα και ελλείψεις εφαρμογών δεν έχω με τα windows. Αυτές που έχω με καλυπτουν στο 95% των αναγκών μου. Το επόμενο μου κινητό ήθελα να έχει κορυφαία κάμερα και νομίζω οτι το 950xl την έχει.

 

Ελπίζω να μην το μετανοιώσω.

Εφόσον δεν το μετάνιωσες με το 640, πόσο μάλλον το 950!!!! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρήγγειλα. Mail επιβεβαίωσης δεν έχω λάβει. Αν και θα ήθελα το δικαρτο αλλά με αυτήν την τιμή μην τα θέλουμε όλα δικά μας. Εχω 2 ερωτήσεις. Θα βάλω κάρτα wind. Για το 4G θα πιάνω στα 800 της wind; Η 2η ερώτηση είναι όταν παίζει ο player με διάφορα τραγούδια πατώντας το πλήκτρο του hands free 2 φορές πηγαίνει στο επόμενο τραγούδι και πατώντας 3 φορές πάει στο προηγούμενο; Κάπου είχα διαβάσει οτι στα κινητά Χ50 με περασμένα τα 10 δεν γινόταν αυτό σε σχέση με τα 640 που βάλαμε τα 10.

Η εμπειρία μου με τα 10 στο 640DS ήταν άθλια. Με τα 8.1 άψογη. Θέμα και ελλείψεις εφαρμογών δεν έχω με τα windows. Αυτές που έχω με καλυπτουν στο 95% των αναγκών μου. Το επόμενο μου κινητό ήθελα να έχει κορυφαία κάμερα και νομίζω οτι το 950xl την έχει.

 

Ελπίζω να μην το μετανοιώσω.

 

Να μετανοιωσουμε οχι,αν θα μας το στειλουν ειναι πλεον το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εύχομαι σε όσους κάνατε την παραγγελία να το πάρετε, θα δείτε μια διαφορετική εμπειρία χρήσης από αυτή που είχατε έως τώρα με τα low end της Microsoft. Και επιπλέον θα σταματήσουν και τα παράπονα.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρήγγειλα. Mail επιβεβαίωσης δεν έχω λάβει. Αν και θα ήθελα το δικαρτο αλλά με αυτήν την τιμή μην τα θέλουμε όλα δικά μας. Εχω 2 ερωτήσεις. Θα βάλω κάρτα wind. Για το 4G θα πιάνω στα 800 της wind; Η 2η ερώτηση είναι όταν παίζει ο player με διάφορα τραγούδια πατώντας το πλήκτρο του hands free 2 φορές πηγαίνει στο επόμενο τραγούδι και πατώντας 3 φορές πάει στο προηγούμενο; Κάπου είχα διαβάσει οτι στα κινητά Χ50 με περασμένα τα 10 δεν γινόταν αυτό σε σχέση με τα 640 που βάλαμε τα 10.

Η εμπειρία μου με τα 10 στο 640DS ήταν άθλια. Με τα 8.1 άψογη. Θέμα και ελλείψεις εφαρμογών δεν έχω με τα windows. Αυτές που έχω με καλυπτουν στο 95% των αναγκών μου. Το επόμενο μου κινητό ήθελα να έχει κορυφαία κάμερα και νομίζω οτι το 950xl την έχει.

 

Ελπίζω να μην το μετανοιώσω.

 

Ναι και στα δύο.

Αν και αμφιβάλω ότι θα σου το στείλουν.....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να μετανοιωσουμε οχι,αν θα μας το στειλουν ειναι πλεον το θεμα.

Να πω επίσης ότι η προσφορά για το 950XL στα 199€ στον Γερμανό, ισχύουν μόνο για σήμερα και αύριο! Τόσο κρατάει η προσφορά Black Friday για 950XL 199€ και για 650 στα 79€ που ρώτησα! :( Οποιος προλάβει...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλά καθίστε πρώτα να σταλούν email επιβεβαίωσης που δεν έχει σταλεί σε κανένα από ότι υποψιάζομαι, και μετά χαιρόμαστε όλοι μαζί.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί αμφιβάλλεις; Από το πρωί είναι αυτή η τιμή και δεν την έχουν αλλάξει, δεν θα την είχαν διορθώσει αν ήταν λάθος; Εγώ πάντως το παρήγγειλα και το πλήρωσα κανονικά με τη χρεωστική μου και ολοκληρώθηκε η παραγγελία..αλλά από εκείνη τη στιγμή και μετά το site του Γερμανού όχι απλώς σέρνεται, δεν μπορώ καν να μπω να δω την εξέλιξη της παραγγελίας... :mad: Σε άλλο forum που είδα κάποιος το πήρε σε αυτή την τιμή σε κατάστημα, οπότε δεν είναι λάθος..

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Μολις εκανα και εγω παραγγελια στην κοσμοτε,στον Γερμανο δεν το προλαβα..Μειλ επιβεβαιωσης δεν εχω λαβει ακομα.

Δεν ξανα ειχα ποτε κινητο με ms λειτουργικο αλλα δεν νομιζω να το μετανιωσω σε αυτη την τιμη,αλλωστε fb/instagram/twitter και λοιπες εφαρμογες που ακουω οτι δεν δουλευουν καλα δεν με απασχολουν καθολου..

Tα μονο που θελω ειναι viber,μουσικη και κανα παιχνιδι να περναει η ωρα και φυσικα φοτος

 

Να με απασχολει το γεγονος οτι μπορει να ειναι branded cosmote;;

Link to comment
Share on other sites

Μολις εκανα και εγω παραγγελια στην κοσμοτε,στον Γερμανο δεν το προλαβα..Μειλ επιβεβαιωσης δεν εχω λαβει ακομα.

Δεν ξανα ειχα ποτε κινητο με ms λειτουργικο αλλα δεν νομιζω να το μετανιωσω σε αυτη την τιμη,αλλωστε fb/instagram/twitter και λοιπες εφαρμογες που ακουω οτι δεν δουλευουν καλα δεν με απασχολουν καθολου..

Tα μονο που θελω ειναι viber,μουσικη και κανα παιχνιδι να περναει η ωρα και φυσικα φοτος

 

Να με απασχολει το γεγονος οτι μπορει να ειναι branded cosmote;;

 

Μην σε απασχολεί τίποτα, για αυτά που το θέλεις είναι ότι καλύτερο. Θα το ευχαριστηθείς το κινητό.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε μέιλ επιβεβαίωσης (10 ώρες μετα την παραγγελία). Πάλι καλά :lol: .

 

ΥΓ Πρέπει να έχει κάποια κομμάτια ακόμα σε άσπρο χρώμα, σε μαύρο το δείχνει εξαντλημένο.

Link to comment
Share on other sites

Μην σε απασχολεί τίποτα, για αυτά που το θέλεις είναι ότι καλύτερο. Θα το ευχαριστηθείς το κινητό.

Aυτο πιστευω και εγω φιλε μου.Βασικα για το moto x style πηγαινα αυτες τις μερες (περιμενα να πεσει λιγο ακομα η τιμη,αν και στα 277 που εχει τωρα ειναι πολυ καλα πιστευω) αλλα μολις ειδα τα 199 του 950xl δεν το σκεφτηκα και πολυ.

 

Δυο ερωτησουλες στα γρηγορα πριν το παρω στα χερια μου

1) εχει ραδιο;;

2)Ο δωρεαν πλοηγος χωρις συνδεση στο ιντερνετ ισχυει ακομα ετσι ;;

Link to comment
Share on other sites

Aυτο πιστευω και εγω φιλε μου.Βασικα για το moto x style πηγαινα αυτες τις μερες (περιμενα να πεσει λιγο ακομα η τιμη,αν και στα 277 που εχει τωρα ειναι πολυ καλα πιστευω) αλλα μολις ειδα τα 199 του 950xl δεν το σκεφτηκα και πολυ.

 

Δυο ερωτησουλες στα γρηγορα πριν το παρω στα χερια μου

1) εχει ραδιο;;

2)Ο δωρεαν πλοηγος χωρις συνδεση στο ιντερνετ ισχυει ακομα ετσι ;;

 

και στις 2 ερωτήσεις είναι ότι εχει...το XL

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Microsoft Lumia 950 XL] Προσφορά "Black Friday" Γερμανός / Cosmote

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...