Jump to content

[Microsoft Lumia 950 XL] Προσφορά "Black Friday" Γερμανός / Cosmote


jaguar13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε μου σφαλεις. Έτσι απλά.

ΠΧ για τον εγωισμο που αναφέρεις. Εγώ δεν έχω πλέον 950 αλλά το κυριότερο...

 

Δεν το έχεις πλέον???!!! Δεν πιστέύω να μας πούλησες κιόλλας?

Πριν βγει το surface phone?! :P

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 303
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μεγάλη αγωνία για αύριο και μεθαύριο να δω τελικά τι ενημέρωση θα έχω, αν έχω, για την εξέλιξη της παραγγελίας μου, δεδομένης της εξαφάνισης της συσκευής το ΣΚ...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχεις πλέον???!!! Δεν πιστέύω να μας πούλησες κιόλλας?

Πριν βγει το surface phone?! :P

 

Δυστυχώς μου έσπασε η οθόνη. Έχω παραγγείλει το 950xl από cosmote με την προσφορά αλλά δεν ξέρω αν θα μου το στείλουν ή αν μου πουν ότι εξαντληθηκε. Το θέλω για δεύτερο και για την κάμερα του. Θα πάρω και το s7 edge ετσι για την αλλαγή.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς μου έσπασε η οθόνη. Έχω παραγγείλει το 950xl από cosmote με την προσφορά αλλά δεν ξέρω αν θα μου το στείλουν ή αν μου πουν ότι εξαντληθηκε. Το θέλω για δεύτερο και για την κάμερα του. Θα πάρω και το s7 edge ετσι για την αλλαγή.

 

Λογικά εφόσον πήρες αριθμό παραγγελίας δεν νομίζω να σου το ακυρώσουν. Το πολύ πολύ να αργήσουν να σου το στείλουν μέχρι να φέρουν καινούριο απόθεμα.

Λογικά από αύριο θα αρχίσουν οι επιβεβαιώσεις των παραγγελιών.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Λογικά εφόσον πήρες αριθμό παραγγελίας δεν νομίζω να σου το ακυρώσουν. Το πολύ πολύ να αργήσουν να σου το στείλουν μέχρι να φέρουν καινούριο απόθεμα.

Λογικά από αύριο θα αρχίσουν οι επιβεβαιώσεις των παραγγελιών.

 

Μακάρι. Εσύ έκανες καμία κίνηση ή μπα?

Σε περίπτωση που είναι branded ισχύει η διαδικασία που κάναμε στα 8ρια?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι. Εσύ έκανες καμία κίνηση ή μπα?

Σε περίπτωση που είναι branded ισχύει η διαδικασία που κάναμε στα 8ρια?

 

Κάτι έκανα και εγώ! ;)

Όχι δεν ισχύει η ίδια διαδικασία!

Είχα απαντήσει σε κάποιον φίλο στο θέμα του Lumia 535 που ήθελε να το κάνει unbranded. Λογικά θα ισχύει και εδώ η ίδια διαδικασία.

Ρίξε μια ματιά στο ποστ.

Βέβαια νομίζω υπάρχει και άλλος ένας τρόπος.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι. Εσύ έκανες καμία κίνηση ή μπα?

Σε περίπτωση που είναι branded ισχύει η διαδικασία που κάναμε στα 8ρια?

 

Αν είναι τελικά branded μας επηρεάζει σε κάτι; Εγώ πχ θα βάλω νούμερο wind στο κινητό.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το αποφασισες εσύ Evris...... :)

Έχουν διώξει όλο το stock και δεν πρόκειται να καταφέρουν

Με κινητό είμαι μόνο. Δεν κατάφερα να μπω στο site της Cosmote! Στου Γερμανού μπήκα μεν, αλλά εξαντλήθηκε! :(

Καλά Χριστούγεννα τώρα.... όπως λένε! Αν έμεινε και τίποτα! :confused:

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Έχετε καταλάβει πιστεύω πως η MS έδωσε όλα της τα ρέστα και το πράσινο φως για το Lumia 950xl στα 199€ λέγοντας: "θα τους κάνω εκεί στο my-phone.gr να παραμιλάνε"... Προβλέπω νέκρα τις επόμενες ημέρες σε όλα τα θέματα, τα παράπονα θα είναι εξωφρενικά λίγα... :)

 

Εννοείται τα λέω αυτά με διάθεση χιούμορ. Εγώ δυστυχώς το έχασα, γιατί υπήρχαν άλλες υποχρεώσεις... :(

 

Sent from mTalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για όσους κάνατε παραγγελία απο cosmote, μέσα στο ΣΚ, εκτός απο το email επιβεβαίωσης, έχετε λαβει άλλη ενημέρωση για το τι θα γίνει τελικά?

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για όσους κάνατε παραγγελία απο cosmote, μέσα στο ΣΚ, εκτός απο το email επιβεβαίωσης, έχετε λαβει άλλη ενημέρωση για το τι θα γίνει τελικά?

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τίποτα ακόμη μετά το email στην cosmote,αλλά και στον γερμανό που πήρα τηλέφωνο είπαν ότι τα έπαιξε την παρασκευή το σύστημα της αποθήκης και ψάχνουν σιγά σιγά να βρουν άκρη.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Με κινητό είμαι μόνο. Δεν κατάφερα να μπω στο site της Cosmote! Στου Γερμανού μπήκα μεν, αλλά εξαντλήθηκε! :(

Καλά Χριστούγεννα τώρα.... όπως λένε! Αν έμεινε και τίποτα! :confused:

 

Σιγά να μη το ξαναφερουν. Τρόμαξαν να τα διωξουν......

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έκαναν την παραγγελία μέσω του eshop της Cosmote και έλαβαν το πρώτο email με τον αριθμό παραγγελίας να περιμένουν και δεύτερο email επιβεβαίωσης μέσα σε 48 ώρες (σε εργάσιμες ημέρες) από την τοποθέτηση της παραγγελίας. Σήμερα-αύριο δηλαδή. Σε περίπτωση μη διαθεσιμότητας της συσκευής θα υπάρξει νέα ενημέρωση είτε τηλεφωνικά, είτε μέσω email. Αυτή την ενημέρωση είχα σε τηλεφωνική επικοινωνία με υπάλληλο του eshop της Cosmote.
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έκαναν την παραγγελία μέσω του eshop της Cosmote και έλαβαν το πρώτο email με τον αριθμό παραγγελίας να περιμένουν και δεύτερο email επιβεβαίωσης μέσα σε 48 ώρες (σε εργάσιμες ημέρες) από την τοποθέτηση της παραγγελίας. Σήμερα-αύριο δηλαδή. Σε περίπτωση μη διαθεσιμότητας της συσκευής θα υπάρξει νέα ενημέρωση είτε τηλεφωνικά, είτε μέσω email. Αυτή την ενημέρωση είχα σε τηλεφωνική επικοινωνία με υπάλληλο του eshop της Cosmote.

 

Εμένα μου είπαν πως εφόσον μου ήρθε email με αριθμό παραγγελίας τοτε έχω κατοχυρώσει την συσκευή.....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου είπαν πως εφόσον μου ήρθε email με αριθμό παραγγελίας τοτε έχω κατοχυρώσει την συσκευή.....

 

Ακριβώς έτσι είναι φίλε montoya, έτσι είχα πάθει κι εγώ με ένα 532 από πλαίσιο. Το είχα αγοράσει μέσω ίντερνετ σε προσφορά, πάω στο κατάστημα που είχα δηλώσει να το παραλάβω και ως δια μαγείας μου λένε πως δεν υπάρχει πλέον πουθενά. Και τους ρώτησα τι θα γίνει, μου είπαν πάρε κάτι άλλο με αυτά τα χρήματα ή βάλε κάτι παραπάνω να πάρω κάτι πιο ακριβό, αφού έγινε ένας χαμός τους απαίτησα τα χρήματα πίσω, και τελικά το πήρα μετά από καινούρια παραλαβή που έκαναν σε κινητά αφού πέρασε ένας μήνας τουλάχιστον.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς έτσι είναι φίλε montoya, έτσι είχα πάθει κι εγώ με ένα 532 από πλαίσιο. Το είχα αγοράσει μέσω ίντερνετ σε προσφορά, πάω στο κατάστημα που είχα δηλώσει να το παραλάβω και ως δια μαγείας μου λένε πως δεν υπάρχει πλέον πουθενά. Και τους ρώτησα τι θα γίνει, μου είπαν πάρε κάτι άλλο με αυτά τα χρήματα ή βάλε κάτι παραπάνω να πάρω κάτι πιο ακριβό, αφού έγινε ένας χαμός τους απαίτησα τα χρήματα πίσω, και τελικά το πήρα μετά από καινούρια παραλαβή που έκαναν σε κινητά αφού πέρασε ένας μήνας τουλάχιστον.

Μια χαρα ολα αυτα..αλλα δυστυχως αν τους τελειωσαν τα 950 xl δεν προκειται να φερουν αλλα..εχει σταματησει η παραγωγη τους και πλεον δεν τα βρισκεις πουθενα. Παιζει να πεσουν ακυρα κανονικοτατα..ετσι πιστευω εγω...

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ολα αυτα..αλλα δυστυχως αν τους τελειωσαν τα 950 xl δεν προκειται να φερουν αλλα..εχει σταματησει η παραγωγη τους και πλεον δεν τα βρισκεις πουθενα. Παιζει να πεσουν ακυρα κανονικοτατα..ετσι πιστευω εγω...

 

Θα μας λύσει την απορία τις επόμενες ημέρες ο φίλος montoya......

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Θα μας λύσει την απορία τις επόμενες ημέρες ο φίλος montoya......

 

Προετοιμαζω έναν χαμό αν φάω άκυρο....

Υ. Γ. Αρε ms, ανικανη να μας δώσεις συσκευές.... :lol:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου είπαν πως εφόσον μου ήρθε email με αριθμό παραγγελίας τοτε έχω κατοχυρώσει την συσκευή.....

 

Η διαθεσιμότητα στο site ειναι on line με τις αποθήκες. Οπότε όσο έβλεπες ότι είναι διαθέσιμο και έκανες την παραγγελία τότε δέσμευες την συσκευή. Όταν τελείωσαν τα αποθέματα τότε βγήκε και η ένδειξη εξαντλήθηκε. Έτσι λειτουργούν οι μεγάλες αλυσίδες τουλάχιστον. Από την στιγμή που πήραμε αριθμό παραγγελίας δεν έχουμε πρόβλημα.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς έτσι είναι φίλε montoya, έτσι είχα πάθει κι εγώ με ένα 532 από πλαίσιο. Το είχα αγοράσει μέσω ίντερνετ σε προσφορά, πάω στο κατάστημα που είχα δηλώσει να το παραλάβω και ως δια μαγείας μου λένε πως δεν υπάρχει πλέον πουθενά. Και τους ρώτησα τι θα γίνει, μου είπαν πάρε κάτι άλλο με αυτά τα χρήματα ή βάλε κάτι παραπάνω να πάρω κάτι πιο ακριβό, αφού έγινε ένας χαμός τους απαίτησα τα χρήματα πίσω, και τελικά το πήρα μετά από καινούρια παραλαβή που έκαναν σε κινητά αφού πέρασε ένας μήνας τουλάχιστον.

 

Το θεμα είναι, ότι σε μένα ήρθε email επιβεβαίωσης, αλλά η πληρωμή που έχω δηλώσει είναι με αντικαταβολή, άρα δεν έχει δεσμαευθεί κανένα ποσό...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ετσι για την παρεα..ποσοι το παραγειλαμε απο εδω? Ωστε να δουμε στο τελος ποσοι παραλαβαμε!!

 

Αρκετοί όπως έχω δει!!! Πάμε για μέτρημα. Εγώ δεύτερος. Χαχα. :lol:

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Η διαθεσιμότητα στο site ειναι on line με τις αποθήκες. Οπότε όσο έβλεπες ότι είναι διαθέσιμο και έκανες την παραγγελία τότε δέσμευες την συσκευή. Όταν τελείωσαν τα αποθέματα τότε βγήκε και η ένδειξη εξαντλήθηκε. Έτσι λειτουργούν οι μεγάλες αλυσίδες τουλάχιστον. Από την στιγμή που πήραμε αριθμό παραγγελίας δεν έχουμε πρόβλημα.

 

Ναι, το ξέρω πως έτσι είναι. Όμως με τον οτε/cosmote ποτέ δεν είσαι σίγουρος....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λογικά αύριο θα ξέρουμε όλοι.

 

Εγώ έκανα παραγγελία online Παρασκευή πρωί αλλά δεν είχα mail επιβεβαίωσης μέχρι νωρίς το απόγευμα, οπότε πήρα τηλέφωνο στο κατάστημα που είχα δηλώσει πως θα παραλάβω, ρώτησα αν είναι διαθέσιμο και είχαν εκεί μια συσκευή. Το κράτησαν και πήγα και το πήρα από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Microsoft Lumia 950 XL] Προσφορά "Black Friday" Γερμανός / Cosmote

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...