Jump to content

[Microsoft Lumia 950 XL] Προσφορά "Black Friday" Γερμανός / Cosmote


jaguar13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρκετοί όπως έχω δει!!! Πάμε για μέτρημα. Εγώ δεύτερος. Χαχα. :lol:

 

 

 

Όπως λογικά έχετε καταλάβει και εγώ είμαι μέσα, τρίτος λοιπόν και με μεγάλη αγωνία για το αν παραλάβω τελικά...όχι τίποτα άλλο αλλά έχω ερωτευθεί και μια θήκη από την Φινλανδία και δεν μπορώ μα την παραγγείλω μεχρι να σιγουρευτώ...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 303
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όπως λογικά έχετε καταλάβει και εγώ είμαι μέσα, τρίτος λοιπόν και με μεγάλη αγωνία για το αν παραλάβω τελικά...όχι τίποτα άλλο αλλά έχω ερωτευθεί και μια θήκη από την Φινλανδία και δεν μπορώ μα την παραγγείλω μεχρι να σιγουρευτώ...

 

Δεν περιμένεις να κάνουμε μια ομαδική παραγγελία.....;)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν περιμένεις να κάνουμε μια ομαδική παραγγελία.....;)

 

Ρε παιδιά, Αν κανένας θέλει να αγοράσει mozo καπάκι ας ενημερώσει να πάρουμε κι εμείς που δεν μπορούμε.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Δεν περιμένεις να κάνουμε μια ομαδική παραγγελία.....;)

Λες να ερχόντουσαν πιο γρήγορα έτσι; :lol:

 

Για να δω θα είμαι τυχερός; Πρώτη φορά θα ανέβω σε 5,7"!!!!

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, Αν κανένας θέλει να αγοράσει mozo καπάκι ας ενημερώσει να πάρουμε κι εμείς που δεν μπορούμε.

 

Ναι, και τελικό πρέπει να κάνουμε.

Για αυτό αν τελικά παραλαβουμε τα κούκλα και μας, ας μη βιάζεται κάποιος να παραγγείλει. Να κάνουμε μια ομαδική από εδώ.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι, και τελικό πρέπει να κάνουμε.

 

Για αυτό αν τελικά παραλαβουμε τα κούκλα και μας, ας μη βιάζεται κάποιος να παραγγείλει. Να κάνουμε μια ομαδική από εδώ.

 

 

 

Φυσικά και είμαι μαζί σας...ας έρθουν και το κανονίζουμε...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και είμαι μαζί σας...ας έρθουν και το κανονίζουμε...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Και εγω παιδιά μέσα! Και μετά πάμε και για κανέναν καφέ όσοι είμαστε από Αθήνα. :p

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Και εγω παιδιά μέσα! Και μετά πάμε και για κανέναν καφέ όσοι είμαστε από Αθήνα. :p

 

Πεταχτείτε μέχρι Δράμα να πιούμε τον καφέ, ένα τσιγάρο δρόμος είναι. ... Χαχα

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Πεταχτείτε μέχρι Δράμα να πιούμε τον καφέ, ένα τσιγάρο δρόμος είναι. ... Χαχα

Για μένα είναι λιγότερο... Χάχα!!! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Για μένα είναι λιγότερο... Χάχα!!! ;)

 

Όταν έρθω Θεσσαλονίκη θα σε ενημερώσω να βρεθούμε, θα είμαι αρκετές μέρες εκεί, έχουμε να πούμε πολλά.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Όταν έρθω Θεσσαλονίκη θα σε ενημερώσω να βρεθούμε, θα είμαι αρκετές μέρες εκεί, έχουμε να πούμε πολλά.

Σίγουρα! Βλέπω έχεις και 950 και 550 μαζί! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα! Βλέπω έχεις και 950 και 550 μαζί! ;)

 

950 XL το 550 είναι της γυναίκας.....

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

http://cdn5.winphonemetro.com/wp-content/blogs.dir/26/files/2015/10/mozo-lumia-9501.jpg

 

Σε περίπτωση ομαδικής παραγγελίας δηλώνω κι εγώ ενδιαφέρον για 2 Mozo καπάκια σε Μαύρο και Καφέ (με ασημί πλαινά όμως, όχι με μαύρα). :)

 

http://mozoaccessories.com/shop/filters/product_cat/lumia950xl/

Edited by Katsaras_John

Android: Xiaomi PocoPhone F1 (6/128) Xiaomi Redmi Note 8 Pro (6/128) ✔ Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

iOSiPhone X (3/256) ✔ Microsoft LUMIA 950 XL & 950 XL Dual Sim (Black & White) Microsoft BAND

✔ Other: Display Dock HD-500 Continuum/Qi DT-904/Screen Sharing HD-10/Wireless Display Adapter V3

Link to comment
Share on other sites

αρχισανε οι αγγελιες εδω με το γνωστο καπελο ..

Γιατί δεν γράφεις για τα σαΐνια εδώ που θέλουν να παίρνουν απο αγγελίες προσφορές στην μισή τιμή .Δηλαδή στήθηκε ο άλλος πρώι πρωί στο μαγαζί για να το πάρουν οι αραχτοι στον υπολογιστή κάτω και απο την τιμή της προσφοράς

Link to comment
Share on other sites

Απο cosmote που ηρθε ενα μαυρο δεν ειναι branded.

Βεβαια δε βρισκει αναβαθμιση και εχει λογισμικο ενος ετους πριν

 

Γιατί δεν γράφεις για τα σαΐνια εδώ που θέλουν να παίρνουν απο αγγελίες προσφορές στην μισή τιμή .Δηλαδή στήθηκε ο άλλος πρώι πρωί στο μαγαζί για να το πάρουν οι αραχτοι στον υπολογιστή κάτω και απο την τιμή της προσφοράς

 

το κινητο ηταν σε προσφορα μια μερα απο γερμανο/κοσμοτε μεσω ιντερνετ..

Edited by morfeas-dsl-
Link to comment
Share on other sites

Κάνεις λάθος Εγώ πηγα και το πήρα την Παρασκευή απο κατάστημα του γερμανού και επειδή δεν μου έκανε το τηλέφωνο .Το έβαλα αγγελία στην τιμή που το πήρα και οι εξυπνάκηδες ήθελαν να το πάρουν στα 150 ευρω λες και η τιμή έχει παγιωθεί στα 200
Link to comment
Share on other sites

Κάνεις λάθος Εγώ πηγα και το πήρα την Παρασκευή απο κατάστημα του γερμανού και επειδή δεν μου έκανε το τηλέφωνο .Το έβαλα αγγελία στην τιμή που το πήρα και οι εξυπνάκηδες ήθελαν να το πάρουν στα 150 ευρω λες και η τιμή έχει παγιωθεί στα 200

 

Οχι δεν διαφωνω καθολου με αυτο που λες! Εξισου απαραδεκτο. Διαφωνω με τον να πηγαινει καποιος σκοπιμως να αγορασει προσφορα με σκοπο να την πουλησει αμεσως μετα

 

Υγ. για οποιον δε βρισκει αναβαθμισεις ας το κανει hardware reset , λυθηκε το θεμα

Edited by morfeas-dsl-
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν διαφωνω καθολου με αυτο που λες! Εξισου απαραδεκτο. Διαφωνω με τον να πηγαινει καποιος σκοπιμως να αγορασει προσφορα με σκοπο να την πουλησει αμεσως μετα

 

Υγ. για οποιον δε βρισκει αναβαθμισει ας το κανει hardware reset , λυθηκε το θεμα

 

Όντως και Εγώ συμφωνώ εδώ δεν κάνουμε εμπόριο .Εγώ τώρα για το κινητό απογοητεύτηκα Γιατί απο την ώρα που το πήρα έκανα 2 hard reset ενα για να πάρει update ενα Γιατί κόλλαγε η περιστροφη.Το πήρα για να εχω μεγαλύτερη οθόνη απο το 640 και να διαβάζω τις σελίδες στον edge καλύτερα λόγω πρεσβυωπιας .Αλλά τελικα στο 640 οι σελίδες έχουν μεγαλύτερη γραμματοσειρά συν ότι στο συγκεκριμένο τηλέφωνο δεν είχα ποτέ πρόβλημα έτσι ξαναγύρισα εκει Χάνω βέβαια την φωτογραφική αλλά τελικά είναι τι βολεύει τον καθενα

Link to comment
Share on other sites

Όντως και Εγώ συμφωνώ εδώ δεν κάνουμε εμπόριο .Εγώ τώρα για το κινητό απογοητεύτηκα Γιατί απο την ώρα που το πήρα έκανα 2 hard reset ενα για να πάρει update ενα Γιατί κόλλαγε η περιστροφη.Το πήρα για να εχω μεγαλύτερη οθόνη απο το 640 και να διαβάζω τις σελίδες στον edge καλύτερα λόγω πρεσβυωπιας .Αλλά τελικα στο 640 οι σελίδες έχουν μεγαλύτερη γραμματοσειρά συν ότι στο συγκεκριμένο τηλέφωνο δεν είχα ποτέ πρόβλημα έτσι ξαναγύρισα εκει Χάνω βέβαια την φωτογραφική αλλά τελικά είναι τι βολεύει τον καθενα

 

Φίλε μου δεν υπάρχει καμία σύγκριση ανάμεσα στο 950 και το 640. Το 640 είναι υποδεέστερο σε όλα του. Η γραμματοσειρά αλλάζει με μια απλή ρύθμιση όπως έχει γραφτεί παλιότερα. Δώσε του λίγο χρόνο κατά την γνώμη μου.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Νεότερα από cosmote.

Μου διαβεβαίωσαν ότι θα παραλάβω το τηλέφωνο. Απλά έγινε ένας χαμός και χάθηκε η μπάλα (δεν το είπε έτσι ακριβώς...:) )

Θα το παραλάβω σε 48 ώρες αφότου θα μου έρθει το δεύτερο email

 

@evris2013

@montoya_42

 

προσπαθώ ευκαιριακά σε στιγμές ξεκούρασης να εξοικειωθώ με το XL βοηθούμενος από το forum, δεν ξέρω τι κατάληξη θα έχω.

έχω πολλές αμφιβολίες με τα αδιέξοδα, ερωτηματικά παραλληλίζοντας το με το LG G4 DUAL που χρησιμοποιώ. :worry:

 

σας ευχαριστώ !

 

Δεν πειράζει φίλος. Κι εγώ παραπατάω από την τύφλα μου στο android......:D

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γιατί δεν γράφεις για τα σαΐνια εδώ που θέλουν να παίρνουν απο αγγελίες προσφορές στην μισή τιμή .Δηλαδή στήθηκε ο άλλος πρώι πρωί στο μαγαζί για να το πάρουν οι αραχτοι στον υπολογιστή κάτω και απο την τιμή της προσφοράς

 

Το νόμισμα έχει πάντα 2 όψεις.

Προσωπικά δεν χαρακτηρίζω κανέναν. Στο κάτω κάτω, οι αγοροπωλησίες δεν γίνονται με το πιστόλι στον κρόταφο. Όσο θέλει πουλάει κάποιος και αν θέλει αγοράζει ο άλλος. Προσφορά και ζήτηση. Εμένα μου πουλούσε κάποιος την συσκευή από την προσφορά στα 270€ Του είπα όχι ευχαριστώ και τελείωσε. Την δουλειά του έκανε, την δουλειά μου έκνανα

Edited by niotheros

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Νεότερα από cosmote.

Μου διαβεβαίωσαν ότι θα παραλάβω το τηλέφωνο. Απλά έγινε ένας χαμός και χάθηκε η μπάλα (δεν το είπε έτσι ακριβώς...:) )

Θα το παραλάβω σε 48 ώρες αφότου θα μου έρθει το δεύτερο email

 

Το θεμα ειναι ποτε θα ερθει το δευτερο email

Link to comment
Share on other sites

Νεότερα από cosmote.

Μου διαβεβαίωσαν ότι θα παραλάβω το τηλέφωνο. Απλά έγινε ένας χαμός και χάθηκε η μπάλα (δεν το είπε έτσι ακριβώς...:) )

Θα το παραλάβω σε 48 ώρες αφότου θα μου έρθει το δεύτερο email

 

 

 

Δεν πειράζει φίλος. Κι εγώ παραπατάω από την τύφλα μου στο android......:D

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Το νόμισμα έχει πάντα 2 όψεις.

Προσωπικά δεν χαρακτηρίζω κανέναν. Στο κάτω κάτω, οι αγοροπωλησίες δεν γίνονται με το πιστόλι στον κρόταφο. Όσο θέλει πουλάει κάποιος και αν θέλει αγοράζει ο άλλος. Προσφορά και ζήτηση. Εμένα μου πουλούσε κάποιος την συσκευή από την προσφορά στα 270€ Του είπα όχι ευχαριστώ και τελείωσε. Την δουλειά του έκανε, την δουλειά μου έκνανα

Σε πήραν τηλέφωνο ή εσύ κάλεσες?

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by niotheros
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν υπάρχει καμία σύγκριση ανάμεσα στο 950 και το 640. Το 640 είναι υποδεέστερο σε όλα του. Η γραμματοσειρά αλλάζει με μια απλή ρύθμιση όπως έχει γραφτεί παλιότερα. Δώσε του λίγο χρόνο κατά την γνώμη μου.
Κοιταξε το ξερω το λειτουργικο αυτο που λες ρυθμιζει μονο τα μενου .Η γραμματοσειρα του edge στις σελιδες αλλαζει μονο για τα site που ειναι συμβατα με την αναγνωση αρθρων του edge.Τελικα δεν μου εδωσε την αισθηση ναυρχιδας ουτε απο ποιοτητα κατασκευης ουτε σαν δυνατοτητες
Link to comment
Share on other sites

Εγώ επικοινώνησα με Γερμανό και μου είπαν ότι δεν ξέρουν ούτε αν θα μου το στείλουν (μπορεί να εξαντλήθηκαν), ούτε πότε θα με ενημερώσουν... Ζήσε Μάη μου να φας τριφύλλι.:mad:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Microsoft Lumia 950 XL] Προσφορά "Black Friday" Γερμανός / Cosmote

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...