Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161213/8755e0397709e2fcc7cf5c6289cae8a7.jpg

 

Καλημέρα. Τώρα 4g+ και στα μέρη μας

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χαίρετε παίδες. Είναι κάνεις που ήρθε από S7 Edge ή να έχει εικόνα και των 2? Με ενδιαφέρει από άποψη αυτονομίας και κάμερας μια σύγκριση μεταξύ τους. Αν δε βαριέται κάποιος ας πει δύο λογάκια.
Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε παίδες. Είναι κάνεις που ήρθε από S7 Edge ή να έχει εικόνα και των 2? Με ενδιαφέρει από άποψη αυτονομίας και κάμερας μια σύγκριση μεταξύ τους. Αν δε βαριέται κάποιος ας πει δύο λογάκια.

 

Το s7 έχει καλύτερη κάμερα αυτό γνωρίζω

Edited by roll
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχής κάτοχος της συσκευής (παραλαβή πριν 5 ημέρες) και είμαι πολύ ευχαριστημένος, ειδικά από ταχύτητα-απόκριση και μπαταρία. Φόρτιση Κυριακή πρωί, έφτασε Δευτέρα βράδυ, με 5 ώρες SOT (και 2 ώρες Clash Royale) και υπόλοιπο μπαταρίας 19%. Η κάμερα δεν με ικανοποίησε στις πρώτες λήψεις (ποιες ρυθμίσεις προτείνετε για καλύτερο αποτέλεσμα; ) Edited by Chris_B
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχής κάτοχος της συσκευής (παραλαβή πριν 5 ημέρες) και είμαι πολύ ευχαριστημένος, ειδικά από ταχύτητα-απόκριση και μπαταρία. Φόρτιση Κυριακή πρωί, έφτασε Δευτέρα βράδυ, με 5 ώρες SOT (και 2 ώρες Clash Royale) και υπόλοιπο μπαταρίας 19%. Η κάμερα δεν με ικανοποίησε στις πρώτες λήψεις (ποιες ρυθμίσεις προτείνετε για καλύτερο αποτέλεσμα; )

 

Ημέρα για καλό φωτισμό, στο αυτόματο αρχικά και με το HDR ενεργοποιημένο.

Φυσικά με τις χειροκίνητες ρυθμίσεις μπορείς να πειραματιστείς για ακόμα καλύτερο αποτέλεσμα αλλά θέλει γνώση και δεν υπάρχει στάνταρ ρύθμιση μόνο να έχεις το iso στη μικρότερη τιμή στα άλλα παίζεις με ρυθμίσεις θέλει κάποιο χρόνο η μάθηση.

Link to comment
Share on other sites

4g+ Θεσσαλονίκη έχει;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ξέρει κανείς αν κόβουν τιμολόγιο κάνοντας την παραγγελία στην εταιρεία; έχει ρωτήσει κάνεις;

 

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

[/b]https://www.qualcomm.com/news/releases/2016/06/21/qualcomm-announces-broad-support-galileo-across-snapdragon-processor-and

 

Πιστεύω να είναι μέσα και η συσκευή μας, και απλώς να περιμένει μια αναβάθμιση για την ενεργοποίηση της νέας δυνατότητας από τη qualcomm.

Από αύριο θα είναι live ο νέος δορυφόρος.

The free service will provide positioning within a meter (3.3ft), beating the several meter accuracy of GPS.

A paid service will get withing centimeters. ??? Αυτό υπήρχε ...τώρα το μαθαίνω...

Edited by xabos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ξέρει κανείς αν κόβουν τιμολόγιο κάνοντας την παραγγελία στην εταιρεία; έχει ρωτήσει κάνεις;

Πολλοι ρωτήσαν, και εδώ μέσα προ ημερων.

Όχι είναι η απάντηση - μια γρήγορη αναζήτηση εντός του OnePlus (κύριου) νήματος δίνει 23 απαντήσεις με την λέξη "τιμολόγιο"...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

[/b]https://www.qualcomm.com/news/releases/2016/06/21/qualcomm-announces-broad-support-galileo-across-snapdragon-processor-and

 

Πιστεύω να είναι μέσα και η συσκευή μας, και απλώς να περιμένει μια αναβάθμιση για την ενεργοποίηση της νέας δυνατότητας από τη qualcomm.

Από αύριο θα είναι live ο νέος δορυφόρος.

The free service will provide positioning within a meter (3.3ft), beating the several meter accuracy of GPS.

A paid service will get withing centimeters. ??? Αυτό υπήρχε ...τώρα το μαθαίνω...

Μακάρι. Θα έχουμε και galileo!!!

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πολλοι ρωτήσαν, και εδώ μέσα προ ημερων.

Όχι είναι η απάντηση - μια γρήγορη αναζήτηση εντός του OnePlus (κύριου) νήματος δίνει 23 απαντήσεις με την λέξη "τιμολόγιο"...

https://cloud.tapatalk.com/s/58504a5460a23/Capture%2B_2016-12-13-14-56-22.png?

Δες εδώ, αυτό δεν είναι τιμολόγιο;

Τους ρώτησα και μου απάντησαν ότι έτσι θα είναι το τιμολόγιο και θα μπορώ να το ζητήσω μόλις δω το κινητό "dispatched"

 

Όσον αφορά το σχόλιο σου: Αποκλείεται να έχει αλλάξει από τότε μέχρι τώρα κάτι;

Δε μπα να δίνει και 123 στο κάτω κάτω της γραφής... εμένα προσωπικά δεν μου έδωσε καμια απάντηση που τι έκανα.

 

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτική επίδοση κατά την διάρκεια πτήσης. Επίσης το gps είναι από τα σπάνια που πιάνουν στην Ευρώπη μέσα στο αεροπλάνο

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161213/0faac6702d6339031bef0090ee97763f.jpg

Link to comment
Share on other sites

https://cloud.tapatalk.com/s/58504a5460a23/Capture%2B_2016-12-13-14-56-22.png?

Δες εδώ, αυτό δεν είναι τιμολόγιο;

ΤΟ Τιμολόγιο έχει ΔΙΑΚΡΙΤΟ ΦΠΑ (19% για την Γερμανία, 21% για την Πολωνία) - βλέπεις κάποιο από τα δύο αυτά???

Επίσης, σε αυτή την απόδειξη (παρόλο που γράφει invoice), δεν μπορεί να κόψει η OP (με έδρα Hong Kong στην απόδειξη), Τιμολόγιο Ενδο-κοινοτικης συναλλαγής...

Δεν ειμαι Λογιστής, αλλα αν υπάρχει κάποιος εδω μέσα, θα σου επιβεβαιώσει τα γραφόμενα...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ Τιμολόγιο έχει ΔΙΑΚΡΙΤΟ ΦΠΑ (19% για την Γερμανία, 21% για την Πολωνία) - βλέπεις κάποιο από τα δύο αυτά???

Επίσης, σε αυτή την απόδειξη (παρόλο που γράφει invoice), δεν μπορεί να κόψει η OP (με έδρα Hong Kong στην απόδειξη), Τιμολόγιο Ενδο-κοινοτικης συναλλαγής...

Δεν ειμαι Λογιστής, αλλα αν υπάρχει κάποιος εδω μέσα, θα σου επιβεβαιώσει τα γραφόμενα...

Το ψάχνω ήδη με λογιστή, ότι μου πει θα το παραθέσω εδώ... για να δούμε

Ευχαριστώ

 

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!!! Σήμερα θα γίνει παραγγελία του oneplus3T απο το επίσημο site. Γνωρίζουμε πόσο καιρό περίπου κάνει για να φτάσει στα χέρια μας?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!!! Σήμερα θα γίνει παραγγελία του oneplus3T απο το επίσημο site. Γνωρίζουμε πόσο καιρό περίπου κάνει για να φτάσει στα χέρια μας?

 

Καλημέρα φιλε μου..! Πριν δυο ωρες εκανα την δικια μου..!

Οριστε τα αποτελεσματα..!

 

'' Estimated dispatch Jan 9 2017

Estimated delivery Jan 12 2017"

 

Ελπιζω παντως να μην σοβαρολογουν. :P

Edited by Mr_Comple

Phone: OnePlus 3T 64GB

ROM : Oxygen OS 4.5.1 [superSU]

Recovery: TWRP 3.1.1-x blu_spark v54

Kernel: Blu_spark_r202

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ωχ! Αλήθεια??? Κάποιος που να το έχει παραλάβει και να μας πει την εμπειρία του? Έχω ακούσει ότι συνήθως κάνουν νωρίτερα από αυτό που σου στέλνουν.
Link to comment
Share on other sites

Ωχ! Αλήθεια??? Κάποιος που να το έχει παραλάβει και να μας πει την εμπειρία του? Έχω ακούσει ότι συνήθως κάνουν νωρίτερα από αυτό που σου στέλνουν.

 

Παρήγγειλα 28 Νοεμβρίου, μου έδιναν αποστολή 20 Δεκεμβρίου και παράδοση 30. Τελικά το πήρα 8 Δεκεμβρίου. Σε 10 μέρες το είχα στα χέρια μου. Οποτε έχουν στέλνουν, απλά επειδή η διαθεσιμότητα αλλάζει δίνουν μια απαισιόδοξη αρχική εκτίμηση ώστε να μην βγουν εκτός της προθεσμίας που έχουν δώσει και να είναι καλυμενοι.

Link to comment
Share on other sites

niceeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 51 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παρήγγειλα 28 Νοεμβρίου, μου έδιναν αποστολή 20 Δεκεμβρίου και παράδοση 30. Τελικά το πήρα 8 Δεκεμβρίου. Σε 10 μέρες το είχα στα χέρια μου. Οποτε έχουν στέλνουν, απλά επειδή η διαθεσιμότητα αλλάζει δίνουν μια απαισιόδοξη αρχική εκτίμηση ώστε να μην βγουν εκτός της προθεσμίας που έχουν δώσει και να είναι καλυμενοι.

 

Τελειά! thanks!!!

Link to comment
Share on other sites

niceeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 51 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Τελειά! thanks!!!

Εγώ έκανα την Παραγγελία στις 01/12 με αποστολή στις 30/12 και παραλαβή 06/01 και δεν έχει αλλάξει κάτι στην παραγγελία!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ήθελα να ρωτήσω το βίντεο έχει ανάλυση 2160 και μετά 720 δηλ.. δεν μπορώ να τραβήξω 1080;
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 10 μέρες δεν άλλαξε κάτι στην παραγγελία μου....:cry:

Η ανηφόρα θα είναι μεγάλη φαίνεται......καλή χρονιά και στους υπόλοιπους...

Link to comment
Share on other sites

Εχθές βγήκε αναβάθμιση. Την έβαλε κάποιος;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχθές βγήκε αναβάθμιση. Την έβαλε κάποιος;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εμένα δεν βγάζει κάτι, μάλλον λογικό λόγω twrp

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...