Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμείς ακόμα στο περίμενε... :wacko:

Αναβαθμίσεις δεν παίρνει όταν είναι rooted? Με κανένα τρόπο;

 

Edit: με TWRP παίρνει.

Edited by gmo
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα

Το ship within 5 weeks ισχύει η το στέλνουν και πιο νωρίς?

 

Θέμα τύχης και Κινέζου... Άι Βασίλη!!!

Τύχη γιατί όταν μπαίνει στοκ από ότι έχω διαβάσει και στο φόρουμ τους γίνεται μια τυχαία επιλογή από χώρα (με βάση πάντα σειρά παραγγελίας)...

Link to comment
Share on other sites

Έκανα την αγορά του 128Gb... αλλά δυστυχώς με λύπη μου διαπιστώνω ότι δέν έχει καμία απολύτως διαφορά σε performance (βλέπε iphone).

Πετάξαμε 40€....τεσπα...σε αναμονή για τον

The "flagship killer" returns!.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα την αγορά του 128Gb... αλλά δυστυχώς με λύπη μου διαπιστώνω ότι δέν έχει καμία απολύτως διαφορά σε performance (βλέπε iphone).

Πετάξαμε 40€....τεσπα...σε αναμονή για τον

The "flagship killer" returns!.

 

τι εννοεις? τι περιμενες? επειδη το iphone με τα 128 δουλευει καλυτερα απ το 64αρι οτι θα γινεται το ιδιο και με το ΟΡ? αυτο ειναι προβλημα του iphone 64 κι οχι πλεονεκτημα του iphone 128.

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161206/cab1b3dfa550d2b17927397b7a3e8aa9.jpg

Φωτο σε απόλυτο σκοτάδι και φλάς, στο αυτόματο.

Ικανοποιητική απόδοση νομίζω

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Έκανα την αγορά του 128Gb... αλλά δυστυχώς με λύπη μου διαπιστώνω ότι δέν έχει καμία απολύτως διαφορά σε performance (βλέπε iphone).

Πετάξαμε 40€....τεσπα...σε αναμονή για τον

The "flagship killer" returns!.

 

Κοιταξε, όλα σχετικα είναι.

Άλλος πληρωνει 40 ευρω απλα για μια νεα θηκη (για αλλαγη) κι εσυ πηρες με αυτό το ποσο:

- 15% καλυτερη μπαταρια (ναι και στην πραξη, είναι ανωτερη), 10% καλυτερες επιδοσεις (στα χαρτια και στην πραξη), καλυτερη εμπροσθια καμερα, ζαφειρι στην πισω καμερα (γδερνεται πιο δυσκολα) και ένα καινουριο χρωμα.

Προφανως minor βελτιώσεις, αλλα είναι ο καθενας πως τις κοστολογεί/αξιολογει

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις? τι περιμενες? επειδη το iphone με τα 128 δουλευει καλυτερα απ το 64αρι οτι θα γινεται το ιδιο και με το ΟΡ? αυτο ειναι προβλημα του iphone 64 κι οχι πλεονεκτημα του iphone 128.

 

Το ίδιο συμβαίνει και στους ssd στα Pc, όπου υπάρχει ένα όφελος όσο ανεβαίνουν τα GB.

Η επιλογη της apple να περάσει nvme storage έφερε και αποτελέσματα του τύπου

Read speed. 1163 MB/s

Write speed. 518 MB/s

Στην καθημερινή χρήση τώρα, αυτά παραμένουν απλός νούμερα με μικρότερη αξία.

Δεν σημαίνει ότι είναι αναλογικά και διπλάσια η πραγματική διαφορά σε ταχύτητα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό υποστηρίζει κανονικά την 800αρα μπάντα, σωστά; Υπάρχει κάτι καλύτερο σε αυτή τη τιμή;
Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161207/34d4fd641ab1de5fa56979f8eff936e6.jpg

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161207/8499ca7358f9783522dd59bc4f799313.jpg

 

Μετά την ολοκλήρωση της 2ης φόρτισης. Δύο sim, 4 email να συγχρονιζουν κάθε ώρα, αρκετό viber, μισή ώρα κλήσεις και αρκετό browsing,tapatalk

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Βαγγελη πόση διαφορά έχει με το απλό σε μπαταρία

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βαγγελη πόση διαφορά έχει με το απλό σε μπαταρία

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Είναι νωρίς ακόμα, αλλά με την ίδια ακριβώς χρήση υπολογίζω περίπου +50 λεπτά SOT

Link to comment
Share on other sites

Είναι νωρίς ακόμα, αλλά με την ίδια ακριβώς χρήση υπολογίζω περίπου +50 λεπτά SOT

50 λεπτά είναι ένα σοβαρό upgrade σε αυτονομία

Και κάτι αλλο Επειδή κάπου γράφτηκε ότι τα 400 επιπλέον mah είναι απο αυκηση του βολτάζ μπορείς να βάλεις την εφαρμογή ampere και όταν είναι φουλ φορτισμένο να.δεις τα βολτ ? Γιατί σαν βλακεία μου ακούγεται αυτο που γράφτηκε.εμένα πχ στο 100% είναι .https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161207/ad923662f6b8dd3b4305aa439d244f54.jpg

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχει τελικα την επιλογη στις 2 sim "ερωτηση παντα"για το απο ποια σιμ θα καλεσεις?

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Εχει τελικα την επιλογη στις 2 sim "ερωτηση παντα"για το απο ποια σιμ θα καλεσεις?

 

ναι την έχει

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Τελεια!εχω το lg v20 και εχω παραγγειλει και το op3t και ερχεται τελη Δεκεμβρη αλλα ολο,λεω να το ακυρωσω.δεν ξερω αν αξιζει η αλλαγη σε op3t.θα δω τελικα..διαβαζω συνεχεια και εδω..στο op3 μου αρεσει πολυ η πλατη αλλα δεν θα την βλεπω και ποτε γιατι εχω παρει και θηκη,η μπροστινη οψη δεν με ενθουσιαζει,το lg μεγαλυτερη οθονη αλλα lcd και οχι amoled...anyway,μπερδεμα..

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Τελεια!εχω το lg v20 και εχω παραγγειλει και το op3t και ερχεται τελη Δεκεμβρη αλλα ολο,λεω να το ακυρωσω.δεν ξερω αν αξιζει η αλλαγη σε op3t.θα δω τελικα..διαβαζω συνεχεια και εδω..στο op3 μου αρεσει πολυ η πλατη αλλα δεν θα την βλεπω και ποτε γιατι εχω παρει και θηκη,η μπροστινη οψη δεν με ενθουσιαζει,το lg μεγαλυτερη οθονη αλλα lcd και οχι amoled...anyway,μπερδεμα..

 

Το περνεις το δουλεύει λίγο,και αν δεν το θέλεις.το πουλάς...θα φύγει πριν ακόμα το βάλεις αγγελία....Χαμένος δεν θα βγεις παντος...

Link to comment
Share on other sites

αααα ξέχασα.....το απόγευμα είδα 4G+ στο χαλάνδρι με voda, Παλαιολόγου και Α. Παπανδρέου

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Λογικα παρελαβαν οσοι παρηγγειλαν με το που κυκλοφορησε. Το οτι δε διαβαζουμε τιποτα περιεργο σημαινει οτι μαλλον οι παιδικες ασθενειες λυθηκαν πανω στο απλο ΟΡ3.
Link to comment
Share on other sites

Φλασαρα και xposed και δουλεύει κανονικά χωρίς πρόβλημα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φλασαρα και xposed και δουλεύει κανονικά χωρίς πρόβλημα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σύμφωνα με τoν οδηγό στο xda?

Λέω να περάσω Και εγώ μόνο και μόνο για το gravity box

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...