Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σύμφωνα με τoν οδηγό στο xda?

Λέω να περάσω Και εγώ μόνο και μόνο για το gravity box

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν ακολούθησα οδηγίες επειδή ήξερα την διαδικασία. Εγώ το έβαλα κύριος λόγο του ότι μου αρέσει το flat style bar indicator με το οποίο αλλάζεις εικονίδια στο status bar.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά,έχει παραγγείλει κάποιος με prepaid κάρτα της Eurobank?Δεν μπορώ με την δικιά μου,declined payment μου λέει.Και με paypal,πάλι το ίδιο...Τα νεύρα μου,πάνω που ψήθηκα να το πάρω...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά,έχει παραγγείλει κάποιος με prepaid κάρτα της Eurobank?Δεν μπορώ με την δικιά μου,declined payment μου λέει.Και με paypal,πάλι το ίδιο...Τα νεύρα μου,πάνω που ψήθηκα να το πάρω...

Μήπως δοκίμασες να παραγγείλεις 2;

 

Στάλθηκε από το SM-N920C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά,έχει παραγγείλει κάποιος με prepaid κάρτα της Eurobank?Δεν μπορώ με την δικιά μου,declined payment μου λέει.Και με paypal,πάλι το ίδιο...Τα νεύρα μου,πάνω που ψήθηκα να το πάρω...

Εγώ με paypal, με κάρτα συνδεμένη mastercard της Eurobank

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Μήπως δοκίμασες να παραγγείλεις 2;

 

Στάλθηκε από το SM-N920C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγώ με paypal, με κάρτα συνδεμένη mastercard της Eurobank

 

Τι 2?συσκευες?όχι,το τσέκαρα,439 βγαίνει το ποσό εξάλλου.

Μίλησα με τράπεζα και μου είπαν οτι έχουν δεσμευσει το ποσό απ την 1+.Απ'την άλλη όμως,δοκίμασα και τώρα κι εξακολουθεί η 1+ να μου στέλνει οτι δεν δέχεται την κάρτα μου...τι να πω...

 

Edit:Τελικά μετά απο λίγο και χωρίς να κάνω κάτι,προχώρησε η πληρωμή και πλέον περιμένω!::)))

Edited by SergioChr
Link to comment
Share on other sites

Τι 2?συσκευες?όχι,το τσέκαρα,439 βγαίνει το ποσό εξάλλου.

Μίλησα με τράπεζα και μου είπαν οτι έχουν δεσμευσει το ποσό απ την 1+.Απ'την άλλη όμως,δοκίμασα και τώρα κι εξακολουθεί η 1+ να μου στέλνει οτι δεν δέχεται την κάρτα μου...τι να πω...

 

Edit:Τελικά μετά απο λίγο και χωρίς να κάνω κάτι,προχώρησε η πληρωμή και πλέον περιμένω!::)))

Για πες πότε σου δείχνει για εκτιμώμενη αποστολή και παραλαβή!

Link to comment
Share on other sites

Για πες πότε σου δείχνει για εκτιμώμενη αποστολή και παραλαβή!

 

Αποστολή 3/1 και παραλαβή 10/1.Για να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα αγόρασα αυτό http://www.ebay.com/itm/162083739339 για να το χρησιμοποιώ με τα micro-usb που έχω σαν otg. Τσεκάρω το otg αλλά δεν γίνεται τίποτα. Πρέπει να κάνω και κάτι άλλο για να διαβάσει το usb; Μόνο φόρτιση κάνει.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλώς σας βρήκα!

 

Το δικό μου έφυγε από Πολωνία Δευτέρα 05/12 και είναι καθ' οδόν. Λογικά Δευτέρα με Τρίτη θα είναι Θεσσαλονίκη.

 

Περιοχή προέλευσης:

SZCZECIN - Slubice - POLAND

Προορισμός Αποστολής:

THESSALONIKI - Thessaloniki - GREECE

Εκτιμώμενη ημ/νία παράδοσης:

Τρίτη, Δεκέμβριος 13, 2016

Έως το τέλος της ημέρας

 

Τετάρτη, Δεκέμβριος 07, 2016 Τοποθεσία Ώρα Τεμάχιο

13 Αναχώρησε από τον σταθμό BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 12:43

12 Ολοκληρώθηκαν οι διαδικασίες εξαγωγής στην BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 12:43

Τρίτη, Δεκέμβριος 06, 2016 Τοποθεσία Ώρα Τεμάχιο

11 Η αποστολή έφτασε στο Κέντρο Διαλογής BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 22:40

10 Αναχώρησε από τον σταθμό BRNO - CZECH REPUBLIC, THE BRNO - CZECH REPUBLIC, THE 17:06

9 Ολοκληρώθηκαν οι διαδικασίες εξαγωγής στην BRNO - CZECH REPUBLIC, THE BRNO - CZECH REPUBLIC, THE 15:59

8 Η αποστολή έφτασε στο Κέντρο Διαλογής BRNO - CZECH REPUBLIC, THE BRNO - CZECH REPUBLIC, THE 15:34

7 Αναχώρησε από τον σταθμό KATOWICE - POLAND KATOWICE - POLAND 11:59

6 Ολοκληρώθηκαν οι διαδικασίες εξαγωγής στην KATOWICE - POLAND KATOWICE - POLAND 11:55

5 Η αποστολή έφτασε στο Κέντρο Διαλογής KATOWICE - POLAND KATOWICE - POLAND 08:48

4 Η αποστολή έφτασε στο Κέντρο Διαλογής POZNAN - POLAND POZNAN - POLAND 05:32

Δευτέρα, Δεκέμβριος 05, 2016 Τοποθεσία Ώρα Τεμάχιο

3 Αναχώρησε από τον σταθμό POZNAN - POLAND POZNAN - POLAND 22:29

2 Αναχώρησε από τον σταθμό SZCZECIN - POLAND SZCZECIN - POLAND 16:21

Παρασκευή, Δεκέμβριος 02, 2016 Τοποθεσία Ώρα Τεμάχιο

1 Παραλαβή αποστολής SZCZECIN - POLAND 16:52

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα αγόρασα αυτό http://www.ebay.com/itm/162083739339 για να το χρησιμοποιώ με τα micro-usb που έχω σαν otg. Τσεκάρω το otg αλλά δεν γίνεται τίποτα. Πρέπει να κάνω και κάτι άλλο για να διαβάσει το usb; Μόνο φόρτιση κάνει.

 

Πάνω δεξιά στο storage το έχεις τσεκάρει είπες??

Κάνε ένα restart

;)

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Πάνω δεξιά στο storage δεν μου εμφανίζει τίποτα για να επιλέξω δεν μου εμφανίζει καθόλου τις τρεις τελίτσες. Μόνο στη Μνήμη αποθηκευτικού χώρου & USB έχει μια επιλογή ''Αποθήκευση OTG''. Αυτό ενεργοποιώ αλλά τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Πάνω δεξιά στο storage δεν μου εμφανίζει τίποτα για να επιλέξω δεν μου εμφανίζει καθόλου τις τρεις τελίτσες. Μόνο στη Μνήμη αποθηκευτικού χώρου & USB έχει μια επιλογή ''Αποθήκευση OTG''. Αυτό ενεργοποιώ αλλά τίποτα.

Κανονικά κάνεις αυτό που έγραψες. Έκανες restart?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση......

Πάω στις ρυθμίσεις των sim , στην μία στην θέση του αριθμού εμφανίζει ΄΄αγνωστο΄΄ ενώ στην άλλη εμφανίζει κανονικά το νούμερο.

Πως μπορώ να σβήσω ή να συμπληρώσω το νούμερο σε κάθε θέση ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα αγόρασα αυτό http://www.ebay.com/itm/162083739339 για να το χρησιμοποιώ με τα micro-usb που έχω σαν otg. Τσεκάρω το otg αλλά δεν γίνεται τίποτα. Πρέπει να κάνω και κάτι άλλο για να διαβάσει το usb; Μόνο φόρτιση κάνει.

 

θέλεις κάτι τέτοιο http://www.ebay.com/itm/272407883179?_trksid=p2057872.m2749.l2649&var=571372368491&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT αυτό που αγόρασες μπορεί να μην υποστηρίζει otg

Link to comment
Share on other sites

Δεν ακολούθησα οδηγίες επειδή ήξερα την διαδικασία. Εγώ το έβαλα κύριος λόγο του ότι μου αρέσει το flat style bar indicator με το οποίο αλλάζεις εικονίδια στο status bar.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ο τρόπος είναι αυτός ? http://forum.xda-developers.com/oneplus-3t/how-to/guide-how-to-install-xposed-oxygenos-3-t3510367 όπως περιγράφεται στο 1ο ποστ ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

ο τρόπος είναι αυτός ? http://forum.xda-developers.com/oneplus-3t/how-to/guide-how-to-install-xposed-oxygenos-3-t3510367 όπως περιγράφεται στο 1ο ποστ ?

Ναι έτσι γίνεται. Εγώ βέβαια παρελιψα το wipe cache and dalvik και πρώτα φλασαρα και μετά εγκατέστησα το apk. Αλλά καλύτερα καντα όπως τα λέει ο τύπος. Πάντως με την μαμά ρομ όλα πάνε πολύ καλά. Δεν σκέφτομαι να φλασαρω άλλη για την ώρα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

θέλεις κάτι τέτοιο http://www.ebay.com/itm/272407883179?_trksid=p2057872.m2749.l2649&var=571372368491&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT αυτό που αγόρασες μπορεί να μην υποστηρίζει otg

 

Απλά αγόρασα αυτό επειδή το έιχε αναφέρει κάποιος στο forum του oneplus3 ότι το πήρε και δούλευε κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

απέκτησα ένα περίεργο πρόβλημα......

πήγαν να μπω σε recovery, Μπαίνω κανονικά αλλά όταν βάζω το μοτίβο δεν μου το περνάει και μου αναφέρει με κόκκινα γράμματα ΄΄pattern failed, please try again΄΄

Οταν λοιπόν το παρακάμψω πατώντας cancel, κάνω swipe με βγάζει στο πεδίο install, wipe κλπ και πατώντας install μου βγάζει ότι η internal storage είναι κενή !!!!

To ότι έχω φλασάρει είναι δεδομένο, την Κυριακή φλάσαρα το zip του su

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κάνεις boot system;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ναι φυσικά

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

απέκτησα ένα περίεργο πρόβλημα......

πήγαν να μπω σε recovery, Μπαίνω κανονικά αλλά όταν βάζω το μοτίβο δεν μου το περνάει και μου αναφέρει με κόκκινα γράμματα ΄΄pattern failed, please try again΄΄

Οταν λοιπόν το παρακάμψω πατώντας cancel, κάνω swipe με βγάζει στο πεδίο install, wipe κλπ και πατώντας install μου βγάζει ότι η internal storage είναι κενή !!!!

To ότι έχω φλασάρει είναι δεδομένο, την Κυριακή φλάσαρα το zip του su

Κι εμένα μου το έκανε. Μπες και ξανακανε κανονική εκκίνηση και ξανά βάλε το patern που έχεις μετά ξανά μπες σε recovery και κάνε την δουλειά σου. Βέβαια δεν ξέρω αν ήταν τυχαίο αλλά σε εμένα δούλεψε.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου το έκανε. Μπες και ξανακανε κανονική εκκίνηση και ξανά βάλε το patern που έχεις μετά ξανά μπες σε recovery και κάνε την δουλειά σου. Βέβαια δεν ξέρω αν ήταν τυχαίο αλλά σε εμένα δούλεψε.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

To έκανα ήδη,

μπήκα κανονικά, μου ζήτησε το μοτίβο, το έβαλα, ξαναμπαίνω recovery και δεν.......

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Σβησε όλα τα κλειδώματα από τις ρυθμίσεις και ξαναμπες σε recovery να δεις λογικά θα είσαι οκ

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...