Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν κατάλαβα την ερώτηση

 

κατεβαζω την κουρτινα οπως ειπες (φανταζομαι οτι εννοεις το συρσιμο απ το πανω μερος της οθονης οπου βλεπεις και τις ειδοποιησεις). εκει εχει διαφορα εικονιδια στα οποια δε βλεπω καπου την εντολη για ενεργοποιηση μεταφορας δεδομενων. εκτος κι αν εχω καταλαβει κατι εντελως λαθος.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στ ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. Από ποιο εικονίδιο δίνω την εντολή?

Κατω από την κουρτίνα Θα έχει εμφανιστεί ένα μενού που κάνοντας κλικ θα σου εμφανίζει τις επιλογες

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

κατεβαζω την κουρτινα οπως ειπες (φανταζομαι οτι εννοεις το συρσιμο απ το πανω μερος της οθονης οπου βλεπεις και τις ειδοποιησεις). εκει εχει διαφορα εικονιδια στα οποια δε βλεπω καπου την εντολη για ενεργοποιηση μεταφορας δεδομενων. εκτος κι αν εχω καταλαβει κατι εντελως λαθος.

Διάβασε εδώ έναν απλό οδηγό: https://www.gihosoft.com/android-recovery/how-to-connect-android-to-pc.html

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

https://oneplus.net/global/3t

παιδια πηγαινω εδω να κανω αγορα και μου λεει coming soon κανω κατι λαθος ?

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

https://oneplus.net/global/3t

παιδια πηγαινω εδω να κανω αγορα και μου λεει coming soon κανω κατι λαθος ?

Λάθος eshop (χώρα εννοώ)

https://oneplus.net/gr/oneplus-3t

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω . επισης ψαχνω εναν ανταπτορα οπου και να φορτιζει την συσκευη αν χρειαστει , να κουμποσω στικ micro usb και να συνδεει την συσκευη με το pc . εχετε να προτεινεται κατι δοκιμασμενο ?
Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω . επισης ψαχνω εναν ανταπτορα οπου και να φορτιζει την συσκευη αν χρειαστει , να κουμποσω στικ micro usb και να συνδεει την συσκευη με το pc . εχετε να προτεινεται κατι δοκιμασμενο ?

Δες τα link στην αγγελία της υπογραφης μου (Banggood)

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

καλα ολα αυτα αλλα για τον υπολογιστη δεν θελω μονο να φορτιζει το κινητο αλλα και να κανει μεταφορα δεδομενων απο τον υπολογιστη
Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

καλα ολα αυτα αλλα για τον υπολογιστη δεν θελω μονο να φορτιζει το κινητο αλλα και να κανει μεταφορα δεδομενων απο τον υπολογιστη

Εννοώ να δεις τα LINK - εχω συγκεντρωμένα τα αξεσουαρ, να δεις ποιο σου "ταιριάζει", οχι να πάρεις από μένα...

Σε Type-C, ολα τα accessories κανουν φορτιση + data (νομίζω)

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Το παρηγγειλα και εγω 8/12/16 θα ερθει 3-10/1/17 υπομονη λοιπον.

Να ρωτησω 2 πραγματα:

1) σκεφτομαι να αγορασω τη θηκη της Spigen Rugged Armor Black, αλλα δεν ξερω τη tempered glass να παρω?

full cover ή το πιο μικρο? εχετε να προτεινετε κατι?

2) μπορουμε να φτιαξουμε νημα με θεμα αξεσουαρ για Oneplus 3/3T?

 

φιλε asot δεν μπορω να μπω στο link που εχεις! κανω κατι λαθος! μου βγαζει ενα μνμ: Λυπουμαστε κτλ.

Link to comment
Share on other sites

θα μποορουσε και εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=438846 αρκεί κάποιος admin να συμπλήρωνε τον τίτλο.

Στου asot δεν μπορείς να μπεις στο Link γιατί σε στέλνει στις αγγελίες που λογικά δεν έχεις πρόσβαση

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

θα μποορουσε και εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=438846 αρκεί κάποιος admin να συμπλήρωνε τον τίτλο.

Στου asot δεν μπορείς να μπεις στο Link γιατί σε στέλνει στις αγγελίες που λογικά δεν έχεις πρόσβαση

 

Να ρωτησω γιατι δεν εχω προσβαση?

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω γιατι δεν εχω προσβαση?

 

νομίζω ότι πρέπει να έχεις έναν αριθμό ποστ και άνω, 150 - 200 , δεν θυμάμαι το νούμερο ακριβώς

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

φιλε asot δεν μπορω να μπω στο link που εχεις! κανω κατι λαθος! μου βγαζει ενα μνμ: Λυπουμαστε κτλ.

 

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Το παρηγγειλα και εγω 8/12/16 θα ερθει 3-10/1/17 υπομονη λοιπον.

Να ρωτησω 2 πραγματα:

1) σκεφτομαι να αγορασω τη θηκη της Spigen Rugged Armor Black, αλλα δεν ξερω τη tempered glass να παρω?

full cover ή το πιο μικρο? εχετε να προτεινετε κατι?

2) μπορουμε να φτιαξουμε νημα με θεμα αξεσουαρ για Oneplus 3/3T?

 

φιλε asot δεν μπορω να μπω στο link που εχεις! κανω κατι λαθος! μου βγαζει ενα μνμ: Λυπουμαστε κτλ.

Αν διαβάσεις ποιο πριν όλα τα full έχουν τα μείον του orzly πλήρη απογοήτευση. Τώρα τα άλλα είναι κανονικά τζαμακια αλλά με μεγάλο κενό ακάθιστος. Με λίγα λόγια τζάμι σωστό δεν έχει. Είμαι σε διαδικασία εύρεσης σωστής προστασίας ζελατινας. Έχει κανείς πρόταση;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ο φορτιστής αυτός φορτίζει με διαδικασία dash (γρήγορα); τον έχει δοκιμάσει κανείς;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ο φορτιστής αυτός φορτίζει με διαδικασία dash (γρήγορα); τον έχει δοκιμάσει κανείς;

Οχι - dash=4Amp, ο συγκεκριμένος δίνει 3Amp (περισσότερο απο τους συνήθεις φορτιστές) αλλα δεν "λογίζεται" ως dash...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Ποιος μπορεί να μου εξηγήσει τον λογο ύπαρξης του κουμπιού πάνω από την ένταση?

Τι είναι αυτό που κάνει, που δεν θα μπορούσε να έλειπε και να γινόταν μέσω software?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες!!! Ελπίζω με τη θήκη κ το τζάμι έστω και πιο μικρό να μην έχω θέμα σε περίπτωση πτώσης!!!
Link to comment
Share on other sites

Για τον ίδιο λόγο που υπάρχουν και τα κουμπιά έντασης, ενώ θα μπορούσαν να έλειπαν και να γινόταν με software..

Δεν με κάλυψε η απάντηση σου, sorry φίλε :)

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Πήρα κι εγώ έναν φορτιστή αυτοκινήτου και γράφει: caution--> Do not use with electronics higher than DC 5V 5.4A(2.4A, 3A) power rating

Είναι συμβατός με το κινητό ή θα έχω πρόβλημα με την μπαταρία;

Link to comment
Share on other sites

Ποιος μπορεί να μου εξηγήσει τον λογο ύπαρξης του κουμπιού πάνω από την ένταση?

Τι είναι αυτό που κάνει, που δεν θα μπορούσε να έλειπε και να γινόταν μέσω software?

 

Αν δεν κάνω λάθος το κουμπάκι αυτό είναι για να παίζεις με το normal και το silence mode (do not disturb) χωρίς να ξεκλειδώσεις το κινητό. Πολύ εξυπηρετικό για μένα. Ο φίλος από πάνω ήθελε να πεί ότι έτσι κ αλλιώς αυτές οι λειτουργίς καλύπτονται από το software. Απλά υπάρχουν και σαν κουμπιά για να το κάνεις χωρίς καν να δεις την οθόνη του κινητού.

 

Έκανα και γω την παραγγελία για το 64ρι μαζί με την θήκη-flip. Περιμένω πως και πως

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...