Jump to content

OnePlus 3T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η πραγματικότητα είναι ότι με την χρήση που το έκανα δεν πήγενε βήμα το axon. Τώρα το ότι έγραψα για S2 και μετά είναι ότι από τότε μέχρι και τώρα η διαχείριση μπαταρίας της Samsung δεν διορθώθηκε μέχρι και τις αρχές του 2016 που είχα για λίγο το S6 edge για δοκιμή. Σε κατάσταση αναμονής και με 2 μειλ να συγχρονίζουν να έχω πολλές εφαρμογές push καθημερινά να τρέχουν, το μοναδικό μέχρι στιγμής που αντέχει φενετε το op 3t. Το καλό παντός θα είναι να ήμαστε αντικημενικοι με συσκευές που έχουμε και είχαμε. Γιαυτό τον λόγο έγραψα και στο θέμα του axon 7 ότι με την χρήση που το κάνω εγώ και με πάνω από 200 εφαρμογές το τηλέφωνο ήταν απαράδεκτο.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και εγώ ίδιες εφαρμογές βάζω σε κάθε συσκευή και θέματα δεν έχω του στυλ κολλάει το σύμπαν που λες.

 

Τεσπα εγώ τα οποία αρνητικα τα έχω αναφέρει και πολύ αναλυτικά και διεξοδικά και όταν έχω ήδη μια συσκευή και όχι απλά να πετάω επίθετα τύπου "απαράδεκτο" και έτσι στο γενικό και αόριστο και καθαρίσαμε στη προσπάθεια για να δικαιολογήσουμε μια νέα συσκευή να θάβουμε την προηγούμενη.

 

Αλλο όμως το να μας εξυπηρετεί μια συσκευή για την δίκη μας προσωπική χρήση και άλλο πράγμα να υπέρ εκθειάζουμε καταστάσεις η να υπέρ δραματοποιούμε στην αντίπερα όχθη.

 

Δεν υπάρχει άσπρο/μαύρο.

Σε κάτι καλύτερο το ένα σε κάτι άλλο το άλλο.

Αυτή είναι η αλήθεια.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ίδιες εφαρμογές βάζω σε κάθε συσκευή και θέματα δεν έχω του στυλ κολλάει το σύμπαν που λες.

 

Τεσπα εγώ τα οποία αρνητικα τα έχω αναφέρει και πολύ αναλυτικά και διεξοδικά και όταν έχω ήδη μια συσκευή και όχι απλά να πετάω επίθετα τύπου "απαράδεκτο" και έτσι στο γενικό και αόριστο και καθαρίσαμε στη προσπάθεια για να δικαιολογήσουμε μια νέα συσκευή να θάβουμε την προηγούμενη.

 

Αλλο όμως το να μας εξυπηρετεί μια συσκευή για την δίκη μας προσωπική χρήση και άλλο πράγμα να υπέρ εκθειάζουμε καταστάσεις η να υπέρ δραματοποιούμε στην αντίπερα όχθη.

 

Δεν υπάρχει άσπρο/μαύρο.

Σε κάτι καλύτερο το ένα σε κάτι άλλο το άλλο.

Αυτή είναι η αλήθεια.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Δεν μου λες, δηκεολογιτε μια συσκευή του 2016 axon 7 να δέχεσαι μια κλήση και να μην ανοίγει καν η οθόνη για να μπορείς να απαντήσεις; και αυτό να γίνεται επανηλημενα; Εγώ με υλικρινια γράφω ότι γράφω, όπως επίσης το Op2 με την στοκ ρομ ήταν και αυτό απαράδεκτο. Εάν το op3t ήταν και αυτό άσχημο θα το έγραφα και για αυτό. Είχα φτάσει σε σημείο να δώσω 1000€ να πάρω το Pixel αλλά έδωσα μια ακόμα ευκαιρία στην op φοβούμενος το Op2. Δεν είμαι από τους τύπους που κολλάνε με μια μάρκα σε κηνιτο η αυτοκίνητο και ότι λέω στο φόρουμ το λέω με σκοπό να ενημερώσω κάποιον που θα θέλει να πάρει μια συσκευή. Δεν έχω σκοπό να ερθω σε αντιπαράθεση με κανέναν και για κανέναν λόγο και γιαυτό ευγενικά ζητώ συγνώμη από εσένα εάν σε έθιξα και συγνώμη στο φόρουμ που βγήκαμε εκτός θέματος.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ας κλείσει εδώ το θέμα διότι εγώ αναφέρθηκα σε άλλο πράγμα στο αρχικό μου post και εσυ το πηγές σε vs καταστάσεις βάζοντας πράγματα εκτός θέματος.

 

Και όχι δεν με έθιξες καθόλου απλά αυτά που αναφέρεις εγώ δεν τα έχω ζήσει.

Αν τα ζουσα αυτά που αναφέρεις να είσαι σίγουρος θα το είχα σουτάρει μέσα στο μήνα όπου πολύ πολύ εύκολα είχα τη δυνατότητα χωρίς να έχω κανένα κόστος για εμένα.

 

Και πίστεψε με έχω σουτάρει πολλές συσκευές τελευταία χρόνια(από τηλεοράσεις//tablet/pc έως κινητα η Bluetooth ακουστικά) μέσα στο μήνα χρήσης διότι δεν ανταποκρίνονταν σε αυτά που απαιτώ και που όφειλε να προσφέρει βάση της αξίας του.

 

Πάμε παρακάτω τώρα.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου λες, δηκεολογιτε μια συσκευή του 2016 axon 7 να δέχεσαι μια κλήση και να μην ανοίγει καν η οθόνη για να μπορείς να απαντήσεις; και αυτό να γίνεται επανηλημενα;

 

Δοκιμασες να του κανεις reset;; Καμια φορα τρωνε σκαλωμα...

Τεσπα, μη χαλαμε αλλο το νημα!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι το s7 edge που είχα πριν έχει ίδια αυτονομία με op3 που έχω τώρα στο 24ωρο και κατά πολύ κατώτερη στο 48ωρο άρα για την αναμονή που λέει ο φίλος έχει δίκιο τα Samsung έχουν θέμα, επίσης πιστεύω ότι το 3T θα είναι σίγουρα ανώτερο από το s7 edge

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παραγγελια 1 δεκεμ,

 

σημερα αλλαξε σε Processing!

 

Τώρα είδα και το δικό μου οτι γράφει αυτό το "processing",τι σημαίνει;

Δεν θυμάμαι τι έγραφε πριν,ούτε που το είχα πάρει χαμπάρι εκεί πάνω,γενικά ξέρουμε τα επόμενα βήματα;

Link to comment
Share on other sites

παιδια σκεφτομαι να αγορασω το 6/64 υπαρχουν διαφορετικες εκδοσεις με μπαντες ή μονο μια εκδοση για ολους?
Link to comment
Share on other sites

μενω μαλαισια και θα το παρω απο Online καταστημα απλα δεν ξερω τι versions υπαρχουν. Οποτε οπως το λες ειναι ενα κινητο για ολους.
Link to comment
Share on other sites

Εξαρτατε απο ποιο ονλαιν καταστημα θα το παρεις, γιατι αντιστοιχα θα εχει αλλες μπαντες για δικτυα τηλεφωνικα, απο ευρωπη ευρωπαικα απο ασια ασιατικα, κτλπ.
Regards DBFAN
Link to comment
Share on other sites

εφυγε και το δικο μ με express shippinh απο πολωνια! παιζει αυριο ή μεθαυριο να ειναι εδω? λεει 1 -3 μερες ειναι με ups express
Link to comment
Share on other sites

Εχουν καλή παράδοση σε αυτό? Πόσο γρήγορα έρχεται?

Και κάτι άλλο...ραδιόφωνο έχει?

 

'Όχι ραδιοφωνο δεν έχει.

Link to comment
Share on other sites

Estimated dispatch από 2 Ιανουαρίου.... σήμερα έγινε 3 Ιαν....

delivery από 5 σε 6 Ιανουαρίου.

 

Θα βγει το καινούριο μοντέλο ... μέχρι να το στείλουν....

Link to comment
Share on other sites

Estimated dispatch από 2 Ιανουαρίου.... σήμερα έγινε 3 Ιαν....

delivery από 5 σε 6 Ιανουαρίου.

 

Θα βγει το καινούριο μοντέλο ... μέχρι να το στείλουν....

Σε εμένα σήμερα έγινε η αποστολή ενώ την είχε για τις 30/12 και ήδη ξεκίνησε να το βλέπω με το τρακινγκ ναμπερ!

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα ένα power bank με έξοδο 2Α και το καλώδιο dush αλλά δεν είδα να το φορτίζει.(ίσως το άφησα λίγη ώρα το να πω?) Υπάρχει power bank που να συνεργάζεται με το κινητό μας ?
OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα ένα power bank με έξοδο 2Α και το καλώδιο dush αλλά δεν είδα να το φορτίζει.(ίσως το άφησα λίγη ώρα το να πω?) Υπάρχει power bank που να συνεργάζεται με το κινητό μας ?

Όχι ακόμα. Αυτό είναι η μόνη βλακια στην op. Μόνο αυτοί και η oppo έχουν το σύστημα με τα αμπέρ. Ενω θα μπορούσαν να πάρουν το quick charge 3.0 της qualcomm και να μην θέλει αλλά καλώδια και φορτιστές. Βέβαια από την άλλη είναι μια εμπορική κίνηση πολύ έξυπνη και σε αναγκάζουν να πάρεις δικά τους αξεσουάρ.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by maximos
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα ένα power bank με έξοδο 2Α και το καλώδιο dush αλλά δεν είδα να το φορτίζει.(ίσως το άφησα λίγη ώρα το να πω?) Υπάρχει power bank που να συνεργάζεται με το κινητό μας ?

Κανονικά, ολα τα powerbank το φορτίζουν (απλώς όχι με "μεγάλη"/4Amp ένταση) - εγω, με 3 απλά Xiaomi Powerbank που δοκίμασα, δεν έχω κανένα θέμα, φορτίζει κανονικά.

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...