Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙΙ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Λόγω ανάλυσης της οθόνης το Vodafone θα πολύ χάνει στην αυτονομία, ειδικά σε σχέση με το J7. Κατά τα άλλα, με βάση τα χαρτιά γιατί δεν το έχω χειριστεί, πρέπει να είναι καλύτερη συσκευή από Α5 και J7
Link to comment
Share on other sites

Επειδή κοιτάζω τις προσφορές και μπερδεύτηκα...αυτό http://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones?v=0&company=Xiaomi είναι ή δεν είναι το Pro;

 

----- προσθήκη μηνύματος 70 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το 4 με snapdragon πότε θα βγει;

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το 4 με snapdragon πότε θα βγει;

...Life goes on...;)
Link to comment
Share on other sites

http://www.iphonehellas.gr/forum/classifieds/item/87837-iphone-6s/'%20title='iphone%206s#overview

Λέει δίνει σφραγισμένο με απόδειξη εγγύηση iPhone 6s μόνο 150€ το λέτε να παίζει?

Link to comment
Share on other sites

Ότι και να παίζει δεν είναι σε καμία περίπτωση φυσιολογική τιμή για την συγκεκριμένη συσκευή. Δεν βρισκόμαστε όμως εδώ για να κάνουμε συζητήσεις σχετικά με αγγελίες που δημοσιεύονται σε κάποια ιστοσελίδα. Κατά συνέπεια το παρόν topic κλειδώνει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Είναι για φίλο που θέλει κάποιο Samsung j5 η j7. Αυτά έχουν διαφορετικό επεξεργαστή. Με ποιον κυκλοφορεί το j7 αυτό που είναι στα σκρουτζομαγαζα?

 

 

Κοιτάζω και p9 lite, redmi note pro για να του προτείνω αλλά δεν ξέρω αν είναι καλύτερα απο θέμα αξιοπιστίας.

 

Στα 200€ υπάρχει κάτι καλύτερο και αξιόπιστο?

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε ο καιρός να αγοράσω το πρώτο μου Smartphone. Ενδιαφέρομαι για αγορά κινητού με χαμηλό δείκτη σαρ. Με αυτό το κριτήριο και με τα λεφτά που διαθέτω κατέληξα στα δυο πιο πάνω κινητά. Ποιο από τα δυο προτείνετε; Με ενδιαφέρει η αυτονομία και η κύρια camera.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Θέλει ένας φίλος να αλλάξει κινητό. Σκέφτεται ή το xiaomi mi max 32gb ή το xiaomi redmi note 3 pro 32gb. Ποιό λέτε; Το Mi Max βγάζει προβλήματα; Αν το πάρει με την αγγλική έκδοση είναι εύκολο να του βάλει ελληνική γλώσσα; Υπάρχει καμιά προσφορά σε κανά κατάστημα;:O
...Life goes on...;)
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω την παρεα.. Ειμαι σε αναζήτηση νεας συσκευης και ακουω πολυ καλα λογια για τα xiaomi,επειδη εχω χαθεί με τοσα μοντελα που εχει κατα την γνωμη σας με 140€ ποιο θα ηταν το πιο αξιολογο?

 

Στάλθηκε από το GT-I9301I μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποιες είναι οι προτεραιότητες σου? Σε αυτή την τιμή υπάρχει το redmi 4 (5 ίντσες, 3gb ram 32gb rom), ενώ αν ανέβεις κάπως υπάρχει και το redmi note 4 στις 5,5 ίντσες.

 

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη οθονη, σήμαινει και μεγάλη μπαταρία αλλιώς είναι αχρηστη...Εγώ διάλεξα leagoo shark με 6αρα οθόνη 6300 μπαταρία.το μέγεθος του σε σχέση με την οθόνη του είναι μικρό λόγω των μικρών του bezel

Αν δεν κάνω λάθος στην μεγάλη οθόνη απλά είναι πιο απλωμένα τα πιξελ?

EDIT: Άκυρο, χρησιμοποιούν backlight όλες οι οθόνες, άρα μεγαλύτερη οθόνη=μεγαλύτερο backlight. Ωστόσο και πάλι θεωρώ πως δεν είναι τόσο δραματική η διαφορά στο μέγεθος.

Edited by teotsi

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται

Αν είναι HD, FHD oθονη κτλ

 

----- προσθήκη μηνύματος 65 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πήρα ένα VK WORLD T6 στα 71€

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Στο μεγεθος δεν εχω και ιδιαίτερο θεμα... Θα προτιμουσα 3GB ram παντως αν υπαρχει σε αυτα τα χρήματα... Το redmi 4 παντως το βρισκω αρκετα καλο σε αυτο που ψαχνω...

 

Στάλθηκε από το GT-I9301I μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3GB RAM εννοούνται σε αυτό το ποσό :cool:

Δες και στο φόρουμ στο αντίστοιχο θέμα της συσκευής αν θες και άλλες πληροφορίες, είναι εξαιρετικό.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Θελω να κανω ενα δωρο στον θειο μου και να του παρω ενα κινητο μεχρι 120 ευρω. Θελει να μπαινει ιντερνετ , να χει καλη μπαταρια οσο γινεται , καμια φωτογραφια , ραδιοφωνο, ανθεκτικο οσο να ναι και οσο αφορα την οθονη πανω απο 4.5 ιντσες ..αυτα πανω κατω. Κοιταμε κυριως σε ελληνικη αγορα γιατι απο αγορες απο κινεζικα σαϊτ δεν το εχω και πολυ :/ Ευχαριστω για τις οποιες απαντησεις. Edited by Thn7
Link to comment
Share on other sites

Για Windows --> 640XL LTE.

 

Για Android --> Doogee X5 Max Pro

ή Cubot Dinosaur με κανα δεκάρικο παραπάνω.

 

Υπόψην ότι η κάμερα του 640 είναι καλύτερη κι από τα δύο Αντρόιντ. Όμως2 νομίζω ότι με την αναβάθιμιση σε W10 κάποια φάση χάθηκε το ράδιο, δεν ξέρω αν το επανέφεραν όμως.

Σκέψου πρώτα το λειτουργικό που θα βολέψει τον θείο σου.

Link to comment
Share on other sites

κάτοχος Honor 8 με εχει πιάσει παλι το μικρόβιο της αλλαγής .. θα ήθελα να παω σε ενα απο τα παραπάνω με την 4gb ram και τα 2 .. παρακαλώ Της εντυπώσεις απο κατόχους της συσκευής .. επίσης βρήκα ενα used 9 μηνών θα ειναι αρκετά δουλεμένο σε θεμα μπαταρίας η να προχωρήσω στην αλλαγή?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙΙ)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...