Jump to content

Honor 6X


lastbaron
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδες μολις το πηρα το κινητο για την γυναικα μου!!το εχει μονο για σημερα και αυριο το media markt 199 ευρω!!Το πηρα σε γκρι και μολις το ανοιξα κανει αναβαθμισεις.Εξωτερικα ειναι πολυ ομορφο...ελπιζω να μη μας απογοητευσει ..εσωτερικα!

Και γω για τη γυναικα μου το πηρα πριν κανα διμηνο....το εχει κατά ευχαριστηθει ειδικα στις διακοπες το ελιωσε στις φωτο!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 630
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επειδή το παρήγγειλα κι εγώ από το Media Markt, έχουν τα περιεχόμενα της συσκευασίας του καμιά διαφορά από αυτά στα καταστήματα του skroutz; Έχει ακουστικά ή θήκη μέσα;
Link to comment
Share on other sites

Επειδή το παρήγγειλα κι εγώ από το Media Markt, έχουν τα περιεχόμενα της συσκευασίας του καμιά διαφορά από αυτά στα καταστήματα του skroutz; Έχει ακουστικά ή θήκη μέσα;

Απο σκρουτζ εχει ακουστικα μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το παρήγγειλα κι εγώ από το Media Markt, έχουν τα περιεχόμενα της συσκευασίας του καμιά διαφορά από αυτά στα καταστήματα του skroutz; Έχει ακουστικά ή θήκη μέσα;

 

απο media εχει μονο φορτιστη και καλωδιο.....

Σημερα που του εβαλα sim κανει και αναβαθμιση σε nougat!

Link to comment
Share on other sites

απο media εχει μονο φορτιστη και καλωδιο.....

Σημερα που του εβαλα sim κανει και αναβαθμιση σε nougat!

Χωρίς SIM δεν κάνει αναβάθμιση;

Το παρήγγειλα κι εγώ από mediamarkt για τον πατέρα μου που θέλει κινητό με καλό σήμα για το χωριό. Ελπίζω να έκανα καλή επιλογή

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς SIM δεν κάνει αναβάθμιση;

Το παρήγγειλα κι εγώ από mediamarkt για τον πατέρα μου που θέλει κινητό με καλό σήμα για το χωριό. Ελπίζω να έκανα καλή επιλογή

Χθες το απογευματακι που το πηρα και το ανοιξα εκανε μια αναβαθμιση στο emui και τιποτα αλλο.Σημερα το πρωι του εβαλα την sim και αμεσως πεταξε αναβαθμιση σε nougat.Τυχαιο;Δεν ξερω.....Το κινητακι φαινεται μια χαρα...Εγω που εχω το P9 lite μου φαινεται πολυ οικειο και ευχρηστο.Δεν το εχω πολυσκαλισει ακομα αλλα οι πρωτες εντυπωσεις ειναι πολυ καλες!

Link to comment
Share on other sites

ίσως είναι branded
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

ίσως είναι branded

 

Απο media branded;Δεν νομιζω...Δεν εχει κανενα λογοτυπο ή εφαρμογη καποιας εταιρειας.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήρα το τηλεφωνάκι στη σύζυγο, όχι από τα Media, γιατί ήθελα να έχει ακουστικά. Δύο ερωτήσεις:

1. Η τελευταία έκδοση του λογισμικού είναι η 360;

2. Δεν κάνει αναβάθμιση στην τελευταία έκδοση του Play Store. Ακόμα και χειροκίνητα, μου γράφει ότι είναι ενημερωμένο, ενώ στο Honor 8 που έχω, έχει πιο καινούρια. Τι να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

Αυτή έχει και το δικό μου. Μόλις του έβαλα τον κωδικό του Wi-Fi κατεβάζει την αναβάθμιση, χωρίς να έχει sim μέσα. Συνεπώς δεν απαιτεί sim, όπως είπε κάποιο παιδί πιο πριν
Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος και εγώ από σήμερα ενός 6Χ από Media Markt. Δεν έχει μπει SIM ακόμη μέσα και απορούσα γιατί δεν ερχόταν η αναβάθμιση για 7. Σαν πρώτη εντύπωση για τα χρήματά του είναι μια πάρα πολύ τίμια επιλογή και αρκετά όμορφο εξωτερικά. Μια απορία που έχω είναι αν μπορώ να έχω σαν τοποθεσία την Ελλάδα και σαν γλώσσα συστήματος τα αγγλικά? Κατά τ' άλλα προσπαθώ να μάθω τα κολπάκια του EMUI όποια συμβουλή ευπρόσδεκτη. :) Edited by TR909
Link to comment
Share on other sites

Άκυρο. Τελικά απαιτεί sim για να κάνει την αναβάθμιση σε nougat. Χωρίς sim παίρνει μια μικρή αναβάθμιση αλλά παραμένει στην 6
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα κάτοχος της συσκευής και εγώ απο εχθές το πήρα από mediamarkt.Θα ήθελα να ρωτήσω σε θεμα μπαταρίας πως τα πάει;Χωρίς παιχνίδια βέβαια βγάζει κανένα πενταωρο σοτ η οθόνη;

 

Στάλθηκε από το BLN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα κάτοχος της συσκευής και εγώ απο εχθές το πήρα από mediamarkt.Θα ήθελα να ρωτήσω σε θεμα μπαταρίας πως τα πάει;Χωρίς παιχνίδια βέβαια βγάζει κανένα πενταωρο σοτ η οθόνη;

 

Στάλθηκε από το BLN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

edf22d41038b42d67b301e45ad65f43a.jpg

 

Με 57% υπόλοιπο ακόμα στην μπαταρία έχει βγάλει την άνωθεν ώρα λειτουργία οθόνης... ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήρα το τηλεφωνάκι στη σύζυγο, όχι από τα Media, γιατί ήθελα να έχει ακουστικά. Δύο ερωτήσεις:

1. Η τελευταία έκδοση του λογισμικού είναι η 360;

2. Δεν κάνει αναβάθμιση στην τελευταία έκδοση του Play Store. Ακόμα και χειροκίνητα, μου γράφει ότι είναι ενημερωμένο, ενώ στο Honor 8 που έχω, έχει πιο καινούρια. Τι να κάνω;

ναι την 360 εχει και εκδοση playstore 8.0.73

Link to comment
Share on other sites

edf22d41038b42d67b301e45ad65f43a.jpg

 

Με 57% υπόλοιπο ακόμα στην μπαταρία έχει βγάλει την άνωθεν ώρα λειτουργία οθόνης... ;)

Πάρα πολύ καλά τα πάει.Τώρα είδα και εγω το δικό μου και ειναι σούπερ βλεπω.110ee2d325bc3fc2efba36c0af44519d.jpg

 

Στάλθηκε από το BLN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω εάν είστε ευχαριστημένοι με την κάμερα, κυρίως σε κλειστούς χώρους και βράδυ. Θέλω να το αγοράσω και κολλάω λίγο στην ποιότητα της. Έχω το nexus 5x που με έχει κακομάθει με την κάμερα και φοβάμαι την μετάβαση. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα στο επίπεδο τιμής-προϊόντος που βρίσκεται, είναι αρκετά καλή σε όλες τις συνθήκες κ με πολλές επιλογές +το bokeh οπότε μη τη φοβάσαι.. η σελφι όμως είναι μέτρια με άτονα χρώματα.Αυτονομία 1μιση μέρα 630+ώρες οθόνης!πλήρης φόρτιση σε 130 λεπτά περίπου.

Γρήγορο κ αξιόπιστο.

Edited by Eyezdark
Link to comment
Share on other sites

Ειδικα η λειτουργια bokeh ειναι φοβερη!Εχω καταενθουσιαστει με τις φωτογραφιες!
Υπάρχει ειδική λειτουργία για το bokeh;Πρέπει να κάνω κάτι στης ρύθμισης της κάμερας;Ευχαριστώ πολύ ρωτάω γιατί δεν έχω ιδέα από κάμερα.

 

Στάλθηκε από το BLN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ειδική λειτουργία για το bokeh;Πρέπει να κάνω κάτι στης ρύθμισης της κάμερας;Ευχαριστώ πολύ ρωτάω γιατί δεν έχω ιδέα από κάμερα.

 

Στάλθηκε από το BLN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

οχι δεν χρειαζεται κατι ιδιαιτερο....απλα οταν ανοιγεις την καμερα εχει ενα εικονιδιο πανω αριστερα,σαν διαφραγμα,διπλα στο φλας...το πατας και ετοιμος!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.Πάντως μέχρι στιγμής βλεπω οτι για τα χρήματα που κοστίζει ειναι εξαιρετική συσκευή.Και σε θεμα μπαταρίας ειναι παρα πολύ καλό.

 

Στάλθηκε από το BLN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor 6X

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...