Jump to content

Honor 6X


lastbaron
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

gsmarena δεν το έχει ούτε και κάποιο από τα site των μεταπωλητών αυτή τη σελίδα πρώτη φορά τη βλέπω.

Και εδώ το γράφει..

https://m.heise.de/newsticker/meldung/Honor-6X-Smartphone-mit-Dual-Kamera-kommt-nach-Deutschland-3587291.html

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 630
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μόνο κάποιος που να έχει της συσκευή ή να μπορεί να δει στη συσκευασία αν αναγράφει κάτι ούτε στο επίσημο site της Honor τα έχει αναλυτικά.Εγω πιστεύω δεν έχει διότι αν είχε πρώτα από όλα τα skroutzomagaza θα το ανέφεραν.
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

μόνο κάποιος που να έχει της συσκευή ή να μπορεί να δει στη συσκευασία αν αναγράφει κάτι ούτε στο επίσημο site της Honor τα έχει αναλυτικά.Εγω πιστεύω δεν έχει διότι αν είχε πρώτα από όλα τα skroutzomagaza θα το ανέφεραν.

δύο γνωστοί μου που τον πήραν από Ελλάδα τα κουτιά τους γράφουν BLN-L21, ο ένας σίγουρα το πήρε από skroutzομάγαζο.

Mίλα και εσύ ρε Νίκο :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

δύο γνωστοί μου που τον πήραν από Ελλάδα τα κουτιά τους γράφουν BLN-L21, ο ένας σίγουρα το πήρε από skroutzομάγαζο.

Mίλα και εσύ ρε Νίκο :)

Και της γυναίκας μου BLN-L21 γράφει το ευρωπαϊκό δλδ απο σκρουτζομαγαζο

Link to comment
Share on other sites

γράφει κάπου απ έξω τις συχνότητες;αυτό είναι το θέμα
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Ή αν είναι κοντά στο σταθμό Ν. Ηράκλειο και έχει wind ας μας πει αν πιάνει 4g.... :D

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

γράφει κάπου απ έξω τις συχνότητες;αυτό είναι το θέμα

 

αν το κουτί γράφει τον BLN-L21 ως κωδικό έχει την Β20 100%

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Απο εσας που το πηρατε απο σκρουτζομαγαζα, αν μπορείτε να μας πειτε απο πια συγκεκριμένα μαγαζια ηταν :)
Link to comment
Share on other sites

δύο γνωστοί μου που τον πήραν από Ελλάδα τα κουτιά τους γράφουν BLN-L21, ο ένας σίγουρα το πήρε από skroutzομάγαζο.

Mίλα και εσύ ρε Νίκο :)

 

E τι να πω, ολα κομπλε δεν υπαρχει κανενα προβλημα. BLN-L21 και δουλευουν ολα κανονικα

Link to comment
Share on other sites

E τι να πω, ολα κομπλε δεν υπαρχει κανενα προβλημα. BLN-L21 και δουλευουν ολα κανονικα

 

εγώ πάντως σε πιστεύω :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Ψάχνοντας για ένα κίνητο με καλά χαρακτηριστικά και σχετικά προσιτό σε τιμή, έχω σχεδόν καταλήξει στο Honor 6x.

Θα ήθελα όμως να ακούσω και την άποψή σας.

Υπάρχει κάποιος ουσιαστικός λόγος να δώσω κάτι παραπάνω για να παώ σε P10 lite και Mate S ή να αρκεστώ στα 200,00€ που κοστίζει το Honor;

Το κινητό προορίζεται για τη σύζυγο. Κανονική χρήση θα έλεγα (instagram, fb, internet), πολλές φωτο/video, άντε και κάνα παιχνίδι αραιά και που.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθειά σας.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, μόλις παρέλαβα το Honor 6x απο το Πλαισιο! Τεταρτη απογευμα το παρηγγειλα, σήμερα το χω στα χερια μου! 249ευρω! Εκδοση bln-l21 με NFC & 800αρα μπαντα!
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, μόλις παρέλαβα το Honor 6x απο το Πλαισιο! Τεταρτη απογευμα το παρηγγειλα, σήμερα το χω στα χερια μου! 249ευρω! Εκδοση bln-l21 με NFC & 800αρα μπαντα!

Συγγνώμη που το λέω αλλά θα μπορούσες να γλυτώσεις 50€ και οι "άλλοι"(σκρουτζομαγαζα) το ίδιο έχουν!

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη που το λέω αλλά θα μπορούσες να γλυτώσεις 50€ και οι "άλλοι"(σκρουτζομαγαζα) το ίδιο έχουν!

Παρήγγειλα απο 6 διαφορετικά σκρουτζομαγαζα και τελευταία στιγμή μου λεγανε οτι δεν το εχουν. Αρα τα περισσότερα μπούρδες γραφουν οτι το έχουν.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάνα καλό review μπορείτε να κάνετε εσείς που το έχετε?? Ενδιαφέρει κόσμο το τηλέφωνο.Θα ήταν πολύ χρήσιμο να μας πείτε τις εντυπώσεις σας.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάνα καλό review μπορείτε να κάνετε εσείς που το έχετε?? Ενδιαφέρει κόσμο το τηλέφωνο.Θα ήταν πολύ χρήσιμο να μας πείτε τις εντυπώσεις σας.

 

Στο YouTube έχει πολλά review :)

Link to comment
Share on other sites

Σαν τον ιδιώτη του φόρουμ που το έχει στα χέρια του δεν υπάρχει...!!!

 

Δεν αντιλέγω.. Αλλά μπορείς να βρεις πληροφορίες και εξαιρετικά reviews :)

Link to comment
Share on other sites

Το έχω στην κατοχή μου λίγες μέρες. Έχω περάσει από πολλά αντροιντ και το κινητό μου φαίνεται πως πηγαίνει σφαίρα. Λαγκ μέχρι στιγμής δεν έχω παρατηρήσει.Η μπαταρία κάνει κανένα δυωρο να φορτίσει πλήρως από το 0 , αλλά κρατάει πάνω από μέρα (Προσωπικά μου περισσεύει ένα 40%). Σήμα και ποιότητα κλήσεως πολύ καλό , όπως άλλωστε φημίζονται Όλα τα Huawei. Η κάμερα Καλή αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο. Με προηγούμενα κινητά μου θα έλεγα είναι σε επίπεδα p9 lite , moto x play.

 

Για οτιδήποτε ρωτήστε με

Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Το έχω στην κατοχή μου λίγες μέρες. Έχω περάσει από πολλά αντροιντ και το κινητό μου φαίνεται πως πηγαίνει σφαίρα. Λαγκ μέχρι στιγμής δεν έχω παρατηρήσει.Η μπαταρία κάνει κανένα δυωρο να φορτίσει πλήρως από το 0 , αλλά κρατάει πάνω από μέρα (Προσωπικά μου περισσεύει ένα 40%). Σήμα και ποιότητα κλήσεως πολύ καλό , όπως άλλωστε φημίζονται Όλα τα Huawei. Η κάμερα Καλή αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο. Με προηγούμενα κινητά μου θα έλεγα είναι σε επίπεδα p9 lite , moto x play.

 

Για οτιδήποτε ρωτήστε με

 

Μπορεις να πεις λιγο την χρηση που του εκανες και σου εμενε 40% στο τελος της ημερας;

Και οταν λες οτι η καμερα του δεν ειναι και τιποτα το ιδιαιτερο, ποια κινητα ειχες πριν και εχεις ενα μετρο συγκρισης;

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα του όπως είπα γέρνει πολύ στου p9 lite και μοτο x play που είχα πριν, ενώ σε σχέση με το τελευταίο Που είχα s 7 edge το κλειστρο του μου φαίνεται πολύ πιο αργό. Δηλαδή πατάω για να τραβήξω και δεν είναι τόσο άμεσο. Brokeh λόγω δεύτερης κάμερας δεν έχω δοκιμάσει.

Η σελφι από την άλλη μου φαίνεται πως έχει πολύ ατονα χρώματα

 

Για την μπαταρία Η χρήση μου κυρίως είναι πολύ viber και browsing. Με σοτ περίπου στο 3 ωρο ενώ περισσεύει 35-40%. Social media δεν χρησιμοποιώ καθόλου,δεν έχω , ούτε messenger.

 

Το βασικό μου κριτήριο είναι η μπαταρία στην αγορά συσκευής και έχοντας δοκιμάσει πολλά κινητά με μεγάλη μπαταρία το συγκεκριμένο τα πάει περίφημα

Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Παιδες μολις το πηρα το κινητο για την γυναικα μου!!το εχει μονο για σημερα και αυριο το media markt 199 ευρω!!Το πηρα σε γκρι και μολις το ανοιξα κανει αναβαθμισεις.Εξωτερικα ειναι πολυ ομορφο...ελπιζω να μη μας απογοητευσει ..εσωτερικα!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor 6X

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...