Jump to content

Honor 6X


lastbaron
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εδώ και λίγο καιρό, κάθε μέρα μου σβήνει τις κλήσεις από τα αγαπημένα. Κάποια ώρα το πρωί ο φάκελος αδειάζει, μεχρι το βράδυ τις κρατάει κανονικά.

Έχει κάποιος καμιά ιδέα τι μπορεί να έχει συμβεί και άλλαξε η ρύθμιση;

 

Στάλθηκε από το iFart μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Απαντήσεις 630
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Eχει περασει κανεις στις επομενες γενιες των Honor για να μας πει εντυπωσεις και συγκρισεις; Ας πουμε για εμενα το 6Χ το οποιο ακομα εχω εχει φοβερο wifi.
Link to comment
Share on other sites

Eχει περασει κανεις στις επομενες γενιες των Honor για να μας πει εντυπωσεις και συγκρισεις; Ας πουμε για εμενα το 6Χ το οποιο ακομα εχω εχει φοβερο wifi.

 

Το 6x ήταν ένα καταπληκτικό τηλέφωνο όταν βγήκε. Το είχα, το έχω ακόμα ως 2ο για ώρα ανάγκης και είχα μείνει πολύ ευχαριστημένος από αυτό. Τόσο ευχαριστημένος, που πέρσυ που το άλλαξα, αγόρασα και πάλι Honor, το 8x.

Το 8x είναι αναβάθμιση συγκριτικά με το 6χ, μεγαλύτερη οθόνη χωρίς bezzels, καλύτερη μπαταρία, περισσότερη ram και ανώτερη εμπειρία χρήσης που προσφέρει το android 10 σε σχέση με το android 6 (ή 7 δεν θυμάμαι τι έχει το 6χ). Wifi φοβερό έχει και το 8x όπως επίσης και καλό Bluetooth. Η ποιότητα κατασκευής είναι σαφώς ανώτερη στο 8χ, με το γυαλί να δίνει premium εμφάνιση, κάτι που δεν είχε το 6χ. Όμως το 6χ είναι πολύ ανθεκτικό τηλέφωνο (διάβασε παραπάνω το μήνυμά μου από τον Απρίλιο του 2019). Το 8χ δεν ξέρω αν ομοίως είναι ανθεκτικό, δε μου έπεσε ποτέ κάτω.

Όταν έρθει ο καιρός να αλλάξω τηλέφωνο, το σίγουρο είναι ότι κάποια συσκευή της Honor θα είναι στην πρώτη θέση της προτίμησης μου!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

6Χ, καταπληκτικό τηλέφωνο.

Πήγα σε 8Χ... Υπέρ καταπληκτικό τηλέφωνο. :)

 

Η οθόνη με τα hidden app πως βγαίνει στο 8Χ? Στο 6Χ έβγαινε με τα δύο δάκτυλα που απομακρυνονται.

 

Μπορεί να βοηθήσει κάποιος? Έχω σκάσει, δεν μπορώ να το βρω. :)

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

έχει καταργηθεί μετα αν και μου άρεσε όταν είχα το honor 6
Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

έχει καταργηθεί μετα αν και μου άρεσε όταν είχα το honor 6
Καταργηθηκε?

Όχι οχιιιι. Ζημιααα

 

Ήταν πολυ πρακτικο. Πωωω κρίμα.

Κανένα αππ που να κάνει την ίδια δουλειά γνωρίζεις?

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor 6X

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...