Jump to content

Honor 6X


lastbaron
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 630
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κάπου εδώ σας χαιρετω.μεταφερομαι στο νήμα του mate 10 lite το οποίο απέκτησα προ 2 ημερών.

 

Καλοριζικο! Μολις το δουλεψεις λιγο, γραψε αν θες ενα συγκριτικο των δυο συσκευων. (δεν ξερω βεβαια αν επιτρεπεται κατι τετοιο στο παρων νημα)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους, εδώ κ 2 μέρες μου κολλάει κ παγώνουν τα πάντα, του κάνω επανεκκίνηση κ κάνει πάνω από 20 λεπτό να ξανανοίξει κ όταν ανοίγει έχει πάει η μπαταρία από το 90 στο 40. το έχει κάνει 2 φορές. όταν είναι σε φάση κολλήματος με παίρνουν τηλ φαίνεται ότι καλεί αλλά είναι σε μένα τίποτα. έχει τύχει σε κανέναν; δεν έχω αλλάξει κάτι, ούτε έχω κατεβάσει κάποια εφαρμογή τον τελευταίο μηνα
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο! Μολις το δουλεψεις λιγο, γραψε αν θες ενα συγκριτικο των δυο συσκευων. (δεν ξερω βεβαια αν επιτρεπεται κατι τετοιο στο παρων νημα)

 

Σε ευχαριστώ φίλε μου:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα εμφάνισε πρόβλημα με το ίντερνετ!

 

Πρόσφατα, ενώ έχω αφήσει ανοιχτό κ συνδεδεμένο το wifi, πάω να το απενεργοποιήσω γιατί χάνω την σύνδεση και δεν μπορώ! Δηλαδή το "κουμπί" από τις συντομεύσεις κάνει σαν να μην το πάτησα.

 

Πάω στις ρυθμίσεις κ δίπλα στο WiFi λέει αποσυν/νο. Μπαίνω μέσα, είναι ανοιχτό, διαθέσιμο δίκτυο κανένα, σάρωση δεν κάνει ή δεν βρίσκει κάτι, κ δεν με αφήνει να το απενεργοποιήσω ούτε από εκεί!

 

Η επανεκκίνηση της συσκευής δεν το διορθώνει πάντα κ ακόμα κ αν το διορθώσει, είναι μόνο προσωρινά, κ το πρόβλημα ξαναεμφανίζεται!

 

Επί τη ευκαιρία να ρωτήσω και κάτι που το ξεχνάω. Όταν κάνετε επανεκκίνηση, σας κλείνει τα πρόσφατα χρησιμοποιημένα? Εμένα όχι. Από την αρχή το έκανε αυτό. Δηλαδή πατάω το τετραγωνάκι μετά την επανεκκίνηση κ μου εμφανίζει "ανοιχτές εφαρμογές" !

Εσάς? Εμένα ειναι το 1ο κινητό που το κάνει κ μου φαίνεται περίεργο..

Edited by alex17563
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα εμφάνισε πρόβλημα με το ίντερνετ!

 

Πρόσφατα, ενώ έχω αφήσει ανοιχτό κ συνδεδεμένο το wifi, πάω να το απενεργοποιήσω γιατί χάνω την σύνδεση και δεν μπορώ! Δηλαδή το "κουμπί" από τις συντομεύσεις κάνει σαν να μην το πάτησα.

 

Πάω στις ρυθμίσεις κ δίπλα στο WiFi λέει αποσυν/νο. Μπαίνω μέσα, είναι ανοιχτό, διαθέσιμο δίκτυο κανένα, σάρωση δεν κάνει ή δεν βρίσκει κάτι, κ δεν με αφήνει να το απενεργοποιήσω ούτε από εκεί!

 

Η επανεκκίνηση της συσκευής δεν το διορθώνει πάντα κ ακόμα κ αν το διορθώσει, είναι μόνο προσωρινά, κ το πρόβλημα ξαναεμφανίζεται!

 

Κατι παρομοιο κανει και σε εναν φιλο με το 6x...μηπως πηρε καμια αναβαθμιση προσφατα και δημιουργησε το προβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Κατι παρομοιο κανει και σε εναν φιλο με το 6x...μηπως πηρε καμια αναβαθμιση προσφατα και δημιουργησε το προβλημα;

 

Δε θυμάμαι να πήρε πρόσφατα. Χθες σκέφτηκα να διαγράψω κάποιες εφαρμογές που εγκατέστησα σχετικά πρόσφατα, μήπως έχει κάποια πρόβλημα κ επηρεάζει το κινητό.. Το κινητό όμως σήμερα παίρνει 2 μικρές ενημερώσεις.. Για να δούμε αν θα φύγει το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Δε θυμάμαι να πήρε πρόσφατα. Χθες σκέφτηκα να διαγράψω κάποιες εφαρμογές που εγκατέστησα σχετικά πρόσφατα, μήπως έχει κάποια πρόβλημα κ επηρεάζει το κινητό.. Το κινητό όμως σήμερα παίρνει 2 μικρές ενημερώσεις.. Για να δούμε αν θα φύγει το πρόβλημα.

Εμενα μου ειπε οτι μετα απο ενημερωση παρουσιαστηκε το προβλημα...του κανει και επανεκινησεις...αν βρεις καποια ακρη ενημερωσε μας σε παρακαλω

Link to comment
Share on other sites

το ίδιο κάνει κ σε μένα. όταν κολλάει στο γράφημα χρήσης της μπαταρίας υπάρχει κενο. θεωρώ ότι είναι από μπαταρία. όποιος έχει το ίδιο θέμα μπορεί να πάει στις ρυθμίσεις, μπαταρία, λεπτόμ. χρήσης μπαταρίας κ θα δει ότι υπάρχει κενο στην καμπύλη. ενημέρωση πάντως έχει καιρό να μου βγαλει
Link to comment
Share on other sites

το ίδιο κάνει κ σε μένα. όταν κολλάει στο γράφημα χρήσης της μπαταρίας υπάρχει κενο. θεωρώ ότι είναι από μπαταρία. όποιος έχει το ίδιο θέμα μπορεί να πάει στις ρυθμίσεις, μπαταρία, λεπτόμ. χρήσης μπαταρίας κ θα δει ότι υπάρχει κενο στην καμπύλη. ενημέρωση πάντως έχει καιρό να μου βγαλει

καποια λυση;

Link to comment
Share on other sites

το ίδιο κάνει κ σε μένα. όταν κολλάει στο γράφημα χρήσης της μπαταρίας υπάρχει κενο. θεωρώ ότι είναι από μπαταρία. όποιος έχει το ίδιο θέμα μπορεί να πάει στις ρυθμίσεις, μπαταρία, λεπτόμ. χρήσης μπαταρίας κ θα δει ότι υπάρχει κενο στην καμπύλη. ενημέρωση πάντως έχει καιρό να μου βγαλει

 

Πωπω έχεις δίκιο! Δεν το είχα προσέξει!

 

Αυτό που πρόσεξα είναι ότι όταν συμβεί, ούτε τερματισμό/επανεκκίνηση δεν με αφήνει να κάνω! Μόνο αν πατήσω το κουμπί παρατεταμένα κ κάνει εξαναγκασμένη επανεκκίνηση!

 

Πήρε ενημέρωση πριν μια δυο μέρες και τώρα η τρέχουσα έκδοση τελειώνει σε 375. Δεν διορθώθηκε το πρόβλημα..

Link to comment
Share on other sites

η μπαταρία του δεν είναι αποσπώμενη, τι γίνεται σε αυτήν την περίπτωση; όντως στην επανεκκίνηση μόνο με πατημένο πολύ ώρα το κουμπί κανει
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και μένα σήμερα η 375 κατευθείαν από την 372, άρα παρέκαμψαν την 373 και την 374 , παράλληλα στην κινεζική έκδοση δοκιμάζεται η Oreo beta, οπότε τον Ιούνιο ενδεχομένως θα βγει η global...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μου ήρθε και μένα σήμερα η 375 κατευθείαν από την 372, άρα παρέκαμψαν την 373 και την 374 , παράλληλα στην κινεζική έκδοση δοκιμάζεται η Oreo beta, οπότε τον Ιούνιο ενδεχομένως θα βγει η global...

 

Αναμένουμε με μεγάλο ενδιαφέρον

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μετά από σχεδόν 1 χρόνο χρήσης με θήκη flip (για προστασία της οθόνης) θα ήθελα να το χρησιμοποιήσω με την θήκη σιλικόνης αφού όμως αντικαταστήσω την μεμβράνη του με κάποιο tempered glass. Έχετε δοκιμάσει κάποιο; Τι προτέίνεται για αγορά από Ελλάδα ή εξωτερικό;
Link to comment
Share on other sites

Μετά από σχεδόν 1 χρόνο χρήσης με θήκη flip (για προστασία της οθόνης) θα ήθελα να το χρησιμοποιήσω με την θήκη σιλικόνης αφού όμως αντικαταστήσω την μεμβράνη του με κάποιο tempered glass. Έχετε δοκιμάσει κάποιο; Τι προτέίνεται για αγορά από Ελλάδα ή εξωτερικό;

Θα σου προτεινα αυτο ...Το εχω βαλει στο δικο μου mate 10 lite και ειναι απο τα καλυτερα που εχω δοκιμασει...Θα το παραγγειλω και για το 6Χ της γυναικας μου....Απλα καθυστερει μεχρι να ερθει απο Κινα...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor 6X

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...