Jump to content

Honor 6X


lastbaron
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι και βεβαια

να ρωτησω κατι, γιατι ενδιαφερομαι για αυτο το κινητο...εχει led ειδοποιησεων????
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 630
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα!

 

Μου συμβαινει το εξης και δεν μπορω να βρω λυση...

Στην δουλεια συνδεομουν με το wifi κανονικα μεχρι που καποια στιγμη χωρις να κανω κατι, πλεον δεν το βρισκει καθολου το δικτυο και δεν μπορω να συνδεθω.

Δεν εχει αλλαξει το password και δεν εχει γινει καποια αλλη αλλαγη. Οι συναδελφοι συνεχιζουν και συνδεονται κανονικα.

Κανω αναζητηση αλλα δεν βρισκει με τιποτα το δικτυο για να το επιλεξω και να βαλω τον κωδικο απο την αρχη.

 

Τι μπορει να φταιει, εχει κανενας καμια ιδεα;

 

Να υποθεσω δεν εχει ξανασυμβει σε κανεναν κατι αντιστοιχο, ετσι;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, το πήρα σήμερα για τον αδερφό μου αλλά προσπαθώ να κάνω αναβάθμιση και δεν βρισκει νέα έκδοση. EMUI 4.1.3 και Android 6 έχει. Αυτά θα έπρεπε να έχει ή έχει βγει κάτι άλλο. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν η έκδοση με τα 4gb είναι καινούρια κ αν ισχύει το global?

https://www.spemall.com/Global-Version-Huawei-Honor-6X-Hisilicon-Kirin-655-Octa-Core-3GB-4GB-RAM-32GB-64GB-ROM-Android-Dual-SIM-1920-1080px-FingerPrint-Free-Shipping_g.html

 

Επίσης αν το κατάστημα αυτό είναι αξιόπιστο?

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν η έκδοση με τα 4gb είναι καινούρια κ αν ισχύει το global?

https://www.spemall.com/Global-Version-Huawei-Honor-6X-Hisilicon-Kirin-655-Octa-Core-3GB-4GB-RAM-32GB-64GB-ROM-Android-Dual-SIM-1920-1080px-FingerPrint-Free-Shipping_g.html

 

Επίσης αν το κατάστημα αυτό είναι αξιόπιστο?

Δεν έχει την 20 μπάντα, άρα δεν είναι global έκδοση

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ότι στον φίλο rostropol, όπως ανέφερε, έχει έρθει αναβάθμιση (ενημέρωση ασφαλείας- έκδοση 369) από τις 15 Δεκεμβρίου. Σε πολλούς, όπως και σε μένα, ακόμη τίποτα. Όχι ότι καίγομαι ιδιαίτερα, αλλά ποιος ο λόγος τόσο μεγάλης καθυστέρησης σε κάποιες συσκευές; (Όταν βέβαια αρχίσει να δίνει κάποτε την 8.0 εκεί θα καίγομαι!). Αγορασμένο το δικό μου από μεγάλη γερμανική αλυσίδα Μ...
Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι γρήγορα να σου έρθει η 369 και σε όλους μας να έρθει η oreo (μακάρι σύντομα), πάντως με τις τελευταίες μικρές αναβαθμίσεις 368 και 369 έχει γίνει πιο καλό και στην αναμονή της μπαταρίας.
Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι γρήγορα να σου έρθει η 369 και σε όλους μας να έρθει η oreo (μακάρι σύντομα), πάντως με τις τελευταίες μικρές αναβαθμίσεις 368 και 369 έχει γίνει πιο καλό και στην αναμονή της μπαταρίας.

 

Στο δικό μου έρχεται μετά από 2-3 μερες από την στιγμή που το αναφέρεις.επομενως έχεις γίνει ο tester μου:lol:

Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου έρχεται μετά από 2-3 μερες από την στιγμή που το αναφέρεις.επομενως έχεις γίνει ο tester μου:lol:

Πάντως κοίταγα κατι mate 10 lite και το honor 7x ,και στα δυο λείπει το NFC,παράξενο...στο honor view θα υπάρχει υποθέτω,αλλά θα λείπει το ραδιόφωνο...:confused:,τελικα πέρα από το 18:9 aspect ratio δεν βλέπω νόημα αλλαγής,ελπίζω κάποια στιγμή να πάρουμε και το oreo...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως κοίταγα κατι mate 10 lite και το honor 7x ,και στα δυο λείπει το NFC,παράξενο...στο honor view θα υπάρχει υποθέτω,αλλά θα λείπει το ραδιόφωνο...:confused:,τελικα πέρα από το 18:9 aspect ratio δεν βλέπω νόημα αλλαγής,ελπίζω κάποια στιγμή να πάρουμε και το oreo...

 

Προσωπικά το nfc δεν είναι κάτι σημαντικό για εμένα.αν προχωρούσα στην αλλαγή θα ήταν μόνο για την διαφορετική αναλογία οθονης οπως ανέφερες και εσύ.android oreo έχουμε κάποια ημερομηνία που ίσως έρθει;

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά το nfc δεν είναι κάτι σημαντικό για εμένα.αν προχωρούσα στην αλλαγή θα ήταν μόνο για την διαφορετική αναλογία οθονης οπως ανέφερες και εσύ.android oreo έχουμε κάποια ημερομηνία που ίσως έρθει;

 

Ελεγαν για τελη Δεκεμβρίου το oreo,προφανώς αυτό δεν θα γίνει οπότε πάμε για Ιανουάριο(εκτιμώ στα τέλη...ιδωμεν βέβαια)....

Link to comment
Share on other sites

Πάντως όσο περνάει ο καιρός(2,5 μήνες το εχω)η μπαταρία γίνεται ολοένα και καλύτερη.το κινητό φυσάει πραγματικά.εχει φοβερό δεκτή σήματος και wifi(όπως όλα σχεδόν τα honor)δεν κολλάει πουθενά και από φωτό που δεν ασχολούμαι και ιδιαίτερα με αφήνει ικανοποιημένο.εαν ειναι έτσι και ο αντικαταστάτης του ο οποίος κυκλοφόρησε πριν λίγες μέρες Ελλάδα μόλις πέσει η τιμή του θα γίνει αγορά.
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα με τα γραφόμενα σου, με το καλό να μπει το 2018 και όταν έρθει επίσημα το 7Χ αλλά και το Honor View θα τα δούμε από κοντά, δεν καίγομαι πάντως διότι είμαι πολύ ικανοποιημένος με το 6Χ. Καλη χρονιά!
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και χρονια πολλα. Αγορασα το εν λογω κινητο απο media markt τον σεπτεμβριο που μας περασε. Εκει που ημουν ευχαριστημενος με το τηλεφωνο και ολα καλα προσφατα μου εμφανιστηκε μια μικρη κιτρινη γραμμη πανω αριστερα στην οθονη. Να το στειλω απευθειας στην huawei στο service η στη media markt? . Ξερει κανεις αν το καλυπτει η εγγυηση? Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και χρονια πολλα. Αγορασα το εν λογω κινητο απο media markt τον σεπτεμβριο που μας περασε. Εκει που ημουν ευχαριστημενος με το τηλεφωνο και ολα καλα προσφατα μου εμφανιστηκε μια μικρη κιτρινη γραμμη πανω αριστερα στην οθονη. Να το στειλω απευθειας στην huawei στο service η στη media markt? . Ξερει κανεις αν το καλυπτει η εγγυηση? Ευχαριστω

 

Εννοείται πως το στέλνεις κατευθείαν,πιστεύω θα σε καλύψουν κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως πιεστηκε η οθονη σε εκείνο το σημείο ή σου έπεσε κάτω;

 

Μεχρι στιγμής παντωσς είμαι απόλυτα ικανοποιημένος απο το κινητό. Επίσης όντως μου φαίνεται ότι με το τελευταίο update η μπαταρία διαρκεί περισσότερο.

Στην αρχή ειχα 5,30 ώρες σοτ ενώ τώρα φτάνω τις 6,30 με την ίδια χρήση πάντα!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως πιεστηκε η οθονη σε εκείνο το σημείο ή σου έπεσε κάτω;

 

Μεχρι στιγμής παντωσς είμαι απόλυτα ικανοποιημένος απο το κινητό. Επίσης όντως μου φαίνεται ότι με το τελευταίο update η μπαταρία διαρκεί περισσότερο.

Στην αρχή ειχα 5,30 ώρες σοτ ενώ τώρα φτάνω τις 6,30 με την ίδια χρήση πάντα!

 

οχι δεν ειχε ουτε μια πτωση εως τωρα και παντα απο την πρωτη μερα σε θηκη με προστατευτικο τζαμακι στην οθονη. Τι να πω αν πιεστηκε στην μπροστινη τσεπη του παντελονιου δεν ξερω. θα τους το στειλω την τεταρτη και θα δουμε τι θα μου πουν. Εκανα μια μικρη αναζητηση στο google και το χουν παθει πολλα τηλεφωνα απο διαφορες εταιριες iphone, xiaomi και μερικοι λενε οτι οφειλεται σε υπερθερμανση κινητου η πιεση της οθονης.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor 6X

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...