Jump to content

Honor 6X


lastbaron
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα άλλη μια μικρή αναβάθμιση, η 372 security patch Google.

 

Καμια διαφορα στην διάρκεια ζωής μπαταρίας;αν είναι να μην προχωρήσω στην εγκατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 630
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

6a9382a5gy1fpj1wjs1m2j20rs0rrgt8.jpg

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=75951603&postcount=1281

Δηλαδή το καλοκαίρι θα έχουμε oreo....:)

 

Λες;;;λίγο χλωμό το βλέπω παρα την ανακοίνωση;) Αν πάντως την δώσουν η huawei θα πάρει πολλούς πόντους στα μάτια μου καθως δεν πρόκειται για κάποιο από τα ακριβά μοντέλα της.

Link to comment
Share on other sites

Λες;;;λίγο χλωμό το βλέπω παρα την ανακοίνωση;) Αν πάντως την δώσουν η huawei θα πάρει πολλούς πόντους στα μάτια μου καθως δεν πρόκειται για κάποιο από τα ακριβά μοντέλα της.

Και εγώ διατηρώ τις επιφυλάξεις μου αλλά ποτέ δεν ξέρεις,πάντως έχει κυκλοφορήσει επίσημα η ανανεωμένη λίστα και αναδημοσιεύεται με ταχύτητα....

https://gizchina.it/2018/03/honor-lista-dispositivi-emui-8-android-oreo/

Καλόπιστα θα τους πιστέψω.Μαϊο - Ιούνιο θα ξέρουμε...κοντά είναι....:);)

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ διατηρώ τις επιφυλάξεις μου αλλά ποτέ δεν ξέρεις,πάντως έχει κυκλοφορήσει επίσημα η ανανεωμένη λίστα και αναδημοσιεύεται με ταχύτητα....

https://gizchina.it/2018/03/honor-lista-dispositivi-emui-8-android-oreo/

Καλόπιστα θα τους πιστέψω.Μαϊο - Ιούνιο θα ξέρουμε...κοντά είναι....:);)

 

Θα προλάβω η θα το έχω δώσει;έχω βρει το mate 10 lite σε πάρα πολύ καλή τιμή και το σκέφτομαι σοβαρά για αλλαγή.ετσι για να δω και την αναλογία οθόνης την περιβόητη χωρίς να σκάσω μια περιουσία αλλά να έχω και την δυνατότητα εύκολης μεταπώλησης σε περίπτωση που δεν μου κάτσει καλά στο χέρι.

Link to comment
Share on other sites

Αν αυτή είναι η επιθυμία σου και είναι και σε συμφέρουσα τιμή προχώρα το για να σου φύγει και η απορία
Link to comment
Share on other sites

Αν αυτή είναι η επιθυμία σου και είναι και σε συμφέρουσα τιμή προχώρα το για να σου φύγει και η απορία

 

Στο τσακ είμαι.αυτο που με κρατάει είναι το πόσο καλό έχει αποδειχθεί το κινητό μας όλους αυτούς τους μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το τσακ το ξέρω καλά και όταν με έπιανε προσπαθούσα να μην με παρασύρει, άντεχα λίγες μέρες πάντως...
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς, σήμερα διαπίστωσα πως η συσκευή μου απέκτησε μια μικρή κιτρινίλα (είναι η γνωστή που έχουμε δει σε πόσες συσκευές) στα αριστερά της οθόνης.

Αύριο το πρωί το πάω στο service (μιχαλακοπουλου 178 Αθήνα) κι ελπίζω να μην έχω άλλα προβλήματα από μέρους τους.

Link to comment
Share on other sites

Την ιδια ακριβως γραμμη ειχα και γω πανω αριστερα στην οθονη. Εστειλα το κινητο στην δ/νση που αναφερεις με δικα τους εξοδα μεταφορας μου αλλαξανε την οθονη δωρεαν και απο τοτε ολα καλα. Δεν νομιζω να εχεις θεμα μαζι τους.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μιλάμε έπαθα την πλάκα μου σήμερα!

9.25 το αφήνω στην Μιχαλακοπούλου 178, εξήγησα στην υποδοχή το πρόβλημα και 12.10 δέχομαι μήνυμα πως το κινητό επισκευάστηκε και είναι έτοιμο για παραλαβή!!!!!!!

 

Όντως, αλλάχτηκε η οθόνη και 2 χρόνια εγγύηση για την οθόνη. Απίστευτα πράγματα!

Link to comment
Share on other sites

Τέτοια να ακούμε για το service φίλε μου.αχρειαστο να είναι βέβαια αλλά όταν το χρειαζόμαστε να στέκεται στο ύψος των περιστάσεων.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημέρα παιδιά ας με βοηθήσει κάποιος παρακαλώ... Αγόρασα το κινητό χθες αλλά δεν μου ήρθε ακόμη καμία αυτόματη ενημέρωση σε αντίθεση με το p10 lite που έχω που έρχονται κανονικά!! Το honor 6x έχει Android 6 emui 4.3.1 ενώ το p10 χθες πήρε την Android 7 emui 5.1.1 και τα 2 είναι αγορασμένα από το eshop Ελλάδα. Ευχαριστώ πολύ θα είμαι υπόχρεος αν με βοηθήσει κάποιος! Edited by matiasg4
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά ας με βοηθήσει κάποιος παρακαλώ... Αγόρασα το κινητό χθες αλλά δεν μου ήρθε ακόμη καμία αυτόματη ενημέρωση σε αντίθεση με το p10 lite που έχω που έρχονται κανονικά!! Το honor 6x έχει Android 6 emui 4.3.1 ενώ το p10 χθες πήρε την Android 7 emui 5.1.1 και τα 2 είναι αγορασμένα από το eshop Ελλάδα. Ευχαριστώ πολύ θα είμαι υπόχρεος αν με βοηθήσει κάποιος!

 

Βάλε sim μέσα και μετά δες ξανά

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Θα δοκιμάσω με sim δεν το σκέφτηκα ευχαριστώ πολύ!

Ευχαριστώ πολύ πέρασα την sim και μου ήρθαν όλες οι ενημερώσεις!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχω παρατηρήσει τώρα τελευταία σε άσχετες φορές όταν αλλάζει η ώρα, χτυπάει σαν ψηφιακό ρολόι χεριού. Έψαξα στις ρυθμίσεις αλλά δεν βρήκα κάτι. Επειδή δεν το κάνει συνέχεια προσπαθώ να συσχετισω τι μπορεί να φταίει...

Καμμία βοήθεια;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Όποιος έχει να προτείνει μια θήκη για το νεοαποκτηθέν κινητό της γυναίκας μου, τύπου flip αλλά με σκληρό "κάτω μέρος" (Όχι τύπου σιλικόνη ή μαλακό-εύκαμπτο πλαστικό) θα του ήμουν υπόχρεος.

Δυστυχώς δεν θέλει την αυθεντική, γιατί δεν της αρέσει η διαφάνεια....

Link to comment
Share on other sites

Όποιος έχει να προτείνει μια θήκη για το νεοαποκτηθέν κινητό της γυναίκας μου, τύπου flip αλλά με σκληρό "κάτω μέρος" (Όχι τύπου σιλικόνη ή μαλακό-εύκαμπτο πλαστικό) θα του ήμουν υπόχρεος.

Δυστυχώς δεν θέλει την αυθεντική, γιατί δεν της αρέσει η διαφάνεια....

 

Εχω πάρει για την γυναίκα μου αυτήν και είναι πολυ ευχαριστημένη....Πολυ καλή ποιότητα και αντοχής

https://www.ebay.com/itm/FLIP-PROTECTION-CASE-FOR-HUAWEI-HONOR-6X-GR5-2017-MATE-9-LITE-COVER-CASE-/292079143278?var=&hash=item0

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση!

Έχει μαγνήτη και κλείνει η θήκη; Δυστυχώς, δεν μπορώ να καταλάβω.

Πάντως από το εν λόγω μαγαζί έχω αγοράσει θήκη για ένα mediapad t3 και το μαγαζί είναι πολύ καλό!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση!

Έχει μαγνήτη και κλείνει η θήκη; Δυστυχώς, δεν μπορώ να καταλάβω.

Πάντως από το εν λόγω μαγαζί έχω αγοράσει θήκη για ένα mediapad t3 και το μαγαζί είναι πολύ καλό!

 

Ναί έχει μαγνήτη..

Γενικά οι θηκες της Kwmobile είναι πολυ καλές

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα με λύπη διαπίστωσα πως πάνω δεξιά στην οθόνη από το άνοιγμα της εφαρμογής messenger έμεινε ως αποτύπωμα ο κύκλος που μας δείχνει με ποιο πρόσωπο μιλάμε.γνωριζετε αν το καλύπτει η εγγύηση ή την πάτησα;
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα με λύπη διαπίστωσα πως πάνω δεξιά στην οθόνη από το άνοιγμα της εφαρμογής messenger έμεινε ως αποτύπωμα ο κύκλος που μας δείχνει με ποιο πρόσωπο μιλάμε.γνωριζετε αν το καλύπτει η εγγύηση ή την πάτησα;

 

Τελικά με μια επανεκκίνηση έστρωσε η οθόνη:)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor 6X

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...