Jump to content

Honor 6X


lastbaron
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 630
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το ευρωπαϊκό BLN-L21 έχει 800άρα

 

Αυτο ειχα διαβασει και γω αλλα κοιταζοντας πχ εδω http://www.digitech4all.eu/index.php?route=product/product&product_id=1071 που γραφει EU, στα specs δεν φαινεται να χει 800αρα. Εκτος εαν υπαρχει λαθος (ειτε στο EU ειτε στα specs)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Τι γινεται ρε παιδια, πολλη νέκρα στο συγκεκριμενο κινητο.

 

Οχι τιποτα αλλο, ειναι απο τα υποψηφια για αγορα, αλλα δεν εχω και πολυ feedback.

 

Στο σκρουτζ παντως, μονο ενα μαγαζι το αναφερει ως BLN-L21. Ισχυει οντως αυτο, ή οι υπολοιποι δεν ξερουν τι ακριβως πουλανε;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Επειδή θα το αγοράσω σύντομα,(ήμουν έτοιμος για το Motorola G4 plus) αλλά έχει υψηλό sar,πρέπει να πρόσεξω κάτι....;
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τι γινεται ρε παιδια, πολλη νέκρα στο συγκεκριμενο κινητο.

 

Οχι τιποτα αλλο, ειναι απο τα υποψηφια για αγορα, αλλα δεν εχω και πολυ feedback.

 

Στο σκρουτζ παντως, μονο ενα μαγαζι το αναφερει ως BLN-L21. Ισχυει οντως αυτο, ή οι υπολοιποι δεν ξερουν τι ακριβως πουλανε;

Σε ποιο σκρουτζομαγαζο το βρηκες το bln21

Link to comment
Share on other sites

μάλλον δεν την έχει df15212dfb0f2c26604ebf9b1bc7e339.jpg
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Εχθες πήρα ένα honor 6x 3-32 απο σκρουτζομαγαζο του Πειραιά.. BLN-L21 Ευρωπαϊκό δηλαδή με NFC FM RADIO Γυροσκοπιο OTG εντυπώσεις μέχρι στιγμής πολύ καλές νομίζω αξίζει τα λεφτά του!

Στο λινκ που παραθέτω στα specs LTE αναγράφει B 20 την 800 δηλαδή με κάθε επιφύλαξη

 

http://pdadb.net/index.php?m=device&id=11153&c=huawei_honor_6x_dual_sim_td-lte_bln-l21__huawei_brooklyn

Edited by stratos76
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, ψάχνω για ένα κινητό με καλή κάμερα και καλές επιδόσεις γύρω στα 220 και είμαι ανάμεσα σε αυτό και το Redmi Pro. Βασικά γιατί σε κάτι video στο YouTube μου φάνηκε λίγο "ξεθωριασμένη" η οθόνη του, εσείς είστε ικανοποιημένοι; Η κάμερα του τι λέει; Την έχει συγκρίνει κανείς με του Pro που είναι επίσης διπλή;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα η συσκευη υποστηριζει 4G και στις 2 σιμ ή όχι?

 

Καποια σαιτ λενε οτι η δευτερη σιμ πιανει 2G και καποια αλλα οτι μπορεις μεχρι 4G και στις 2 (οχι ταυτοχρονα βεβαια).

Link to comment
Share on other sites

στα Huawei έτσι είναι επιλεγείς ποια SIM θες να έχει δεδομένα το menu νομίζω ίδιο είναι
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Το ερώτημα είναι αν πιάνει 4G μόνο στη σιμ 1 και αν η σιμ 2 φτάνει μέχρι 2G.

Δηλαδή για να έχω 4G πρέπει αναγκαστικά να βάλω τη σιμ στη θέση 1;

 

Κ αν έχω 2 κάρτες με δεδομένα αν θέλω να μπαίνω πότε με την μια κ πότε με την άλλη, θα πρέπει να αλλάζω τη θεση τους συνέχεια; (αυτό το βαλε-βγάλε δεν είναι κ πολύ πρακτικό)

Link to comment
Share on other sites

ε αυτό σου απαντάω ότι το επιλέγεις από το menu λογικά όπως και στα υπόλοιπα Huawei
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα,

επειδή με ενδιαφέρει το κινητό, θέλω να ρωτήσω τους κατόχους:

1. Σε αυτό το εύρος τιμής, 210 € από Ελλάδα, υπάρχει κάτι καλύτερο σε αυτά τα χαρακτηριστικά (οθόνη, επιδόσεις, κάμερα);

2. Υπάρχει δυνατότητα να εξαφανιστεί ή να αποκρύπτεται η γραμμή με τα κουμπιά λειτουργίας στο κάτω μέρος της οθόνης;

3. Η μπαταρία πόσο διαρκεί κάνοντας τγν εξής χρήση: 4g στην δουλειά, wifi στο σπίτι, όχι παιχνίδια.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Εχω το κινητο καμμια 15αρια μερες. Ειναι οπλοπολυβολο και δεν κολλαει πουθενα.

ασε μας μωρέ με το χρέπι σου :lol:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

3. Η μπαταρία πόσο διαρκεί κάνοντας τγν εξής χρήση: 4g στην δουλειά, wifi στο σπίτι, όχι παιχνίδια.

 

Ευχαριστώ

 

Αυτο ακριβως θα ενδιεφερε και εμενα...

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν έχει "κίνηση" το νήμα... Το μοντέλο υποθέτω που έχει το πλαίσιο είναι ευρωπαϊκή έκδοση προφανώς... Με την Β20 τι γίνεται όμως;;; έχει;; κάποια ασφαλή απάντηση;

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν έχει "κίνηση" το νήμα... Το μοντέλο υποθέτω που έχει το πλαίσιο είναι ευρωπαϊκή έκδοση προφανώς... Με την Β20 τι γίνεται όμως;;; έχει;; κάποια ασφαλή απάντηση;

Αν το πλαίσιο εχει το bln-l21 το ευρωπαϊκό δηλαδη την εχει την 800

Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω ότι το αναγράφει στο κουτί;

Αν έχει κάποιος το κουτί και δεν του είναι κόπος ας το ανεβάσει μια φωτογραφία....

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

μια έκδοση έχει το κινητό και δεν βγαίνει με την 800αρα για 4G (20)
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Αν το πλαίσιο εχει το bln-l21 το ευρωπαϊκό δηλαδη την εχει την 800

 

 

μια έκδοση έχει το κινητό και δεν βγαίνει με την 800αρα για 4G (20)

 

Αποφασίστε....

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...

2 είναι οι εκδόσεις η ευρωπαϊκή και η ασιατικη στο λινκ που παραθέτω λέει στα Networks 800 (B20)!

http://pdadb.net/index.php?m=device&id=11153&c=huawei_honor_6x_dual_sim_td-lte_bln-l21__huawei_brooklyn

Edited by stratos76
Link to comment
Share on other sites

gsmarena δεν το έχει ούτε και κάποιο από τα site των μεταπωλητών αυτή τη σελίδα πρώτη φορά τη βλέπω.
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

gsmarena δεν το έχει ούτε και κάποιο από τα site των μεταπωλητών αυτή τη σελίδα πρώτη φορά τη βλέπω.

Ναι όντως, το χω πάρει για την γυναικα μου αλλα επειδη εχει cosmote και είμαστε απο Αθήνα δεν μπορω να το διασταυρωσω!Αν ξερει κανεις τροπο να το δουμε ας μας πει

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor 6X

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...