Jump to content

Honor 6X


lastbaron
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στα 179 ευρώ στο mediamarkt. Απίστευτη προσφορά

 

Στάλθηκε από το SGP611 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 630
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

όντως τ μόνο Huawei που πέφτει και θα πάρει Android O.Εχω αρχίσει και το σκέφτομαι αν και θα το προτιμούσα σε μαυρο χρώμα.
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

το μόνο μειονέκτημα που μπορεί να βρει κάποιος είναι η έλλειψη ταχείας φορτισης δηλαδή η μη ύπαρξη type C usb.
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Στα 179 ευρώ στο mediamarkt. Απίστευτη προσφορά

 

Στάλθηκε από το SGP611 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τωρα το σκέφτομαι και εγώ ....και να σκεφτείς έχω μια βδομάδα το Redmi Note 4/64...Αν το προλάβω θα το πάρω και θα σκοτώσω το Xiaomi...

Link to comment
Share on other sites

Τωρα το σκέφτομαι και εγώ ....και να σκεφτείς έχω μια βδομάδα το Redmi Note 4/64...Αν το προλάβω θα το πάρω και θα σκοτώσω το Xiaomi...

 

πολύ καλή περίπτωση σε αυτή την τιμή , κοίτα να δεις τι πάθαμε τώρα που ζαχαρώνω το Μi A1:)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλή περίπτωση σε αυτή την τιμή , κοίτα να δεις τι πάθαμε τώρα που ζαχαρώνω το Μi A1:)

 

Εγώ πάντως το έκανα παραγγελία....μου στείλανε αρ.παραγγελιας και μεθαύριο πιστεύω θα το έχω...Σε αυτά τα λεφτά πιστεύω αξίζει πιο πολύ από το Redmi Note 4,αν και νομίζω είναι 3Gb αυτό....και φυσικά χάνει σε μπαταρία,αλλά έχει καλύτερη κάμερα....Ακόμα δεν πήρα το N4 θα το δώσω...

Το MI A1 νομίζω αργεί....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το έκανα παραγγελία....μου στείλανε αρ.παραγγελιας και μεθαύριο πιστεύω θα το έχω...Σε αυτά τα λεφτά πιστεύω αξίζει πιο πολύ από το Redmi Note 4,αν και νομίζω είναι 3Gb αυτό....και φυσικά χάνει σε μπαταρία,αλλά έχει καλύτερη κάμερα....Ακόμα δεν πήρα το N4 θα το δώσω...

Το MI A1 νομίζω αργεί....

Σε μπαταρία δεν νομίζω να υστερεί ιδιαίτερα, το έχουν κάποιοι γνωστοί μου και έχουν μείνει απόλυτα ικανοποιημένοι.

Το Xiaomi μέχρι τέλος του μήνα θα είναι in stock

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS+A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Σε μπαταρία δεν νομίζω να υστερεί ιδιαίτερα, το έχουν κάποιοι γνωστοί μου και έχουν μείνει απόλυτα ικανοποιημένοι.

Το Xiaomi μέχρι τέλος του μήνα θα είναι in stock

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS+A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Βλέπω έχεις και εσύ 1+3,η το 1+3Τ;;;Το ΜΙ ΑΙ 1 πιστεύω στην αρχή θα έχει πάνω από 200€ αλλά το pure Android το κάνει ελκιστικο....

Βλέπω το Honor και πράττω ανάλογα....Απλά τώρα θα έχω τρεις.συσκευες 1+3Τ,Redmi Note 4 4/64,και το 6X....Το 1+3Τ το έχω για καλή συσκευή,και όλο το μανίκι το τραβάει το Ν4,αλλά το 6Χ έχει καλύτερη κα.ερα και NFC που το θεωρώ απαραίτητο....

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω έχεις και εσύ 1+3,η το 1+3Τ;;;Το ΜΙ ΑΙ 1 πιστεύω στην αρχή θα έχει πάνω από 200€ αλλά το pure Android το κάνει ελκιστικο....

Βλέπω το Honor και πράττω ανάλογα....Απλά τώρα θα έχω τρεις.συσκευες 1+3Τ,Redmi Note 4 4/64,και το 6X....Το 1+3Τ το έχω για καλή συσκευή,και όλο το μανίκι το τραβάει το Ν4,αλλά το 6Χ έχει καλύτερη κα.ερα και NFC που το θεωρώ απαραίτητο....

To 3T έχω και για ακριβολογώ το ΄΄ψήνω΄΄ για να το πάρω για το ΄΄στεφάνι΄΄ μου :).....

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

To 3T έχω και για ακριβολογώ το ΄΄ψήνω΄΄ για να το πάρω για το ΄΄στεφάνι΄΄ μου :).....

 

Εγώ τις έχω πάρει ένα J7 2016,και καθάρισα,μιας και της αρέσει πολύ...

Η παραγγελία έγινε,θα έρθει θα τα βάλω κάτω με το Ν4 και θα κρατήσω αυτό που με βολεύει πιο πολύ....Αν και οι διαφορές τους είναι συγκεκριμένες...το Honor έχει καλύτερη κάμερα,NFC,αλλά λιγότερη ram,rom από το Ν4,δεν έχει υπέρυθρες,και ίσως τα βρίσκει σκούρα σε παιχνίδια τύπου Asphalt8... Βλέποντας και κάνοντας....

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρήγγειλα και εγώ... μεγάλο συν για μένα ότι έχει ραδιόφωνο! Πιο ακριβά τηλέφωνα που κοιτούσα (Honor8, Honor9, Xiaomi Mi6) δεν έχουν πια. Φοβάμαι μόνο το μέγεθος των 5.5 ιντσών.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρήγγειλα και εγώ... μεγάλο συν για μένα ότι έχει ραδιόφωνο! Πιο ακριβά τηλέφωνα που κοιτούσα (Honor8, Honor9, Xiaomi Mi6) δεν έχουν πια. Φοβάμαι μόνο το μέγεθος των 5.5 ιντσών.

 

Αν συνηθίσεις το μέγεθος,δεν ξαναγυρνας σε μικρότερο...Εγώ τώρα δεν μπορώ ούτε τις 5,2'....Το θέμα είναι ότι ο μόνος παράγοντας που δεν επερνα Honor η Huawei ήταν το ψηλό Sar....αλλά μιλάω με bluetooth,ώστε κάτι σώζουμε...

Τι χρώμα το πήρες;;;Εγώ το Silver...

Link to comment
Share on other sites

Στα 179€ είναι εξαιρετικοτατη επιλογή! Το έχω και σκέφτομαι να παραγγείλω άλλο ένα για τη σύζυγο.

 

Από μπαταρία τι λέει;;;;

Link to comment
Share on other sites

Από μπαταρία τι λέει;;;;

Με δεδομένα και bluetooth όλη μέρα ανοιχτά, οθόνη 4 ώρες περίπου (viber, σερφαρισμα και βίντεο στο youtube-δεν παίζω παιχνίδια) και ομιλία 1 ώρα, βγάζει πολύ άνετα την ημέρα, συνήθως μιάμιση μέρα.

 

Α, και μία πληροφορία: Με το platnronics explorer 50, δίπλα στο σηματακι του bluetooth, δείχνει και τη μπαταρία του, εν αντιθέσει με άλλα κινητά που αν θες πληροφορίες για τη μπαταρία του bluetooth πρέπει να κατεβάσεις την εφαρμογή της plantronics ;)

Link to comment
Share on other sites

Με δεδομένα και bluetooth όλη μέρα ανοιχτά, οθόνη 4 ώρες περίπου (viber, σερφαρισμα και βίντεο στο youtube-δεν παίζω παιχνίδια) και ομιλία 1 ώρα, βγάζει πολύ άνετα την ημέρα, συνήθως μιάμιση μέρα.

 

Α, και μία πληροφορία: Με το platnronics explorer 50, δίπλα στο σηματακι του bluetooth, δείχνει και τη μπαταρία του, εν αντιθέσει με άλλα κινητά που αν θες πληροφορίες για τη μπαταρία του bluetooth πρέπει να κατεβάσεις την εφαρμογή της plantronics ;)

 

Plantronics έχω και εγώ,και σε όλες τις συσκευές που είχα έδειχνε την μπαταρία του....Παντος φαίνεται πολύ καλη συσκευή και σε αυτά τα λεφτά ευκαιρία....Στο mail που σας έστειλε το ΜΜ έγραφε ότι θα σας ενημερώσει για την αποστολή;;;Μαζί με τον αριθμό παραγγελίας;;;;

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τέλος το "χρυσό"

 

Εγώ πάντως το Silver χτύπησα....Χρυσό έχω το Redmi Note 4,είναι πολύ ωραίο,αλλά ήθελα άλλο χρώμα....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά μόλις παρήγγειλα από media το γκρι .Notification led έχει ? :)
Βεβαίως έχει ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος και εγώ απο σήμερα αυτού του όμορφου κινητού σε χρυσό (σε κατάστημα Media Markt), το οποίο μου κόστισε 149 ευρώ (είχα voucher κουπόνι 30 ευρώ). Εξαιρετικό vfm!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πρέπει να κάνω υπομονή μέχρι την άλλη βδομάδα,μιας και επειδή είμαι σε νησί,θέλει 2-6 εργάσιμες για να γίνει παράδοση....
Link to comment
Share on other sites

Θα παραλάβω δυο αύριο. Ένα ασήμι και ένα γκρι. Το ένα θα αντικαταστήσει το p9 lite 2/16 που έχω και το άλλο ο brother.

Στο ψάξιμο τώρα για θήκες, τζαμακι. Κάθε πρόταση δεκτή!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor 6X

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...