Jump to content

LeEco Le Pro 3 (X720 / X725 / X727)


Exploticon
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα μόλις παρέλαβα από honorbuy το κινητό καλή κατασκευή μεταλλικό,κάμερα πίσω και μπροστά .

 

 

0_02_05_d74686c8fafb69cdb16f928e90760cdee76ff536.jpg

 

0_02_05_f9f7d190bed5347400bb108ddb19953f762a25ff.jpg

 

καλοριζικο φιλε για πες μας εντυπωσεις!

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ!!κάμερα πίσω σε σύγκριση με redmi note 3 pro του rnp3 οι photos φαίνονται ζωντανοτερες στην οθόνη και λογικα ειναι θεμα οθονης στον υπολογιστή δεν τις κοίταξα ακόμα και τον δυo,μπροστά κάμερα πολύ καλύτερη του rnp3 πιο φωτεινή σε low light περιβάλλον. Περισσότερα χαρακτηριστικά δεν έχω προσέξει ακόμα θα ανεβάσω και photoς κάποια στιγμή.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειναι να αγορασω κινητο και ειμαι αναμεσα στο leeco pro 3 και στο leeco le max pro (910). Η χρηση που κανω στο κινητο ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ twitch tv για live stream και οταν ειμαι εξω τα κλασσικα 4g facebook και γενικοτερο σερφαρισμα με χρηση viber κλπ. Ποιο απο τα δυο θα μου προτεινατε; ειλικρινα ειμαι σε τρελο διλημμα. Το μονο που φοβαμαι στο le max pro ειναι η αυτονομια της μπαταριας λόγω της μεγαλης οθονης και υψηλης αναλυσης. Δε θελω δηλαδη εκει που ειμαι για καφε να μπω συνολικα μιση ωρα fb συν σερφαρισμα κλπ και απο 100% να κατεβει στο 60%. Απο την αλλη βλεπω το le pro 3 να φοραει 4000 μιλιαμπερ μπαταρια και σκεφτομαι πως με αρκετα μικροτερη οθονη, μικροτερη αναλυση και μεγαλυτερη μπαταρια θα ειναι τρελη η διαφορα στην αυτονομια. Βοηθηστε με! Edited by Simply_crystal
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειναι να αγορασω κινητο και ειμαι αναμεσα στο leeco pro 3 και στο leeco le max pro (910). Η χρηση που κανω στο κινητο ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ twitch tv για live stream και οταν ειμαι εξω τα κλασσικα 4g facebook και γενικοτερο σερφαρισμα με χρηση viber κλπ. Ποιο απο τα δυο θα μου προτεινατε; ειλικρινα ειμαι σε τρελο διλημμα. Το μονο που φοβαμαι στο le max pro ειναι η αυτονομια της μπαταριας λόγω της μεγαλης οθονης και υψηλης αναλυσης. Δε θελω δηλαδη εκει που ειμαι για καφε να μπω συνολικα μιση ωρα fb συν σερφαρισμα κλπ και απο 100% να κατεβει στο 60%. Απο την αλλη βλεπω το le pro 3 να φοραει 4000 μιλιαμπερ μπαταρια και σκεφτομαι πως με αρκετα μικροτερη οθονη, μικροτερη αναλυση και μεγαλυτερη μπαταρια θα ειναι τρελη η διαφορα στην αυτονομια. Βοηθηστε με!

 

αν σε νοιαζει η αυτονομια πας σιγουρα σε le pro 3 αν σε νοιαζει η οθονη πας στο le max

Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

αν σε νοιαζει η αυτονομια πας σιγουρα σε le pro 3 αν σε νοιαζει η οθονη πας στο le max

 

Το χω καταλαβει αυτο, αλλά δε μπορω να καταλαβω ποσο γρηγορα τελειωνει η μπαταρια στο 910. Αν ισχυει αυτο που λεω πιο πανω και τελειωνει τοσο γρηγορα τοτε δεν αξιζει καθολου. Αν ειναι νορμαλ η καταναλωση οπως π.χ. στο meizu mx4 που εχω (νορμαλ δεν τη λες αλλά υποφερτη) τοτε θα την παλευα. Η αληθεια ειναι οτι λογω οθονης θελω να παρω το 910, αλλά επειδη τα χρηματα ειναι μαζεμενα με πολυ δυσκολια, δε θελω να μετανιωσω για την επιλογη μου.

Link to comment
Share on other sites

Το χω καταλαβει αυτο, αλλά δε μπορω να καταλαβω ποσο γρηγορα τελειωνει η μπαταρια στο 910. Αν ισχυει αυτο που λεω πιο πανω και τελειωνει τοσο γρηγορα τοτε δεν αξιζει καθολου. Αν ειναι νορμαλ η καταναλωση οπως π.χ. στο meizu mx4 που εχω (νορμαλ δεν τη λες αλλά υποφερτη) τοτε θα την παλευα. Η αληθεια ειναι οτι λογω οθονης θελω να παρω το 910, αλλά επειδη τα χρηματα ειναι μαζεμενα με πολυ δυσκολια, δε θελω να μετανιωσω για την επιλογη μου.

 

Δεν έχω την συσκευή αλλά θα σου πω οτι κι εγώ θέλω το le 2 max που θα έχει λογικά καλύτερη αυτονομία απο το x910 αλλά θα πάω στο le 3 pro για να μην μένω απο απο μπαταρία με 3 χρήσης

Link to comment
Share on other sites

Από κάμερα δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα.

 

τεραστια διαφορα με βλεπω προς xiaomi mi5s

Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

Από κάμερα δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα.

 

Η κάμερα του le max pro (x910) ειναι καλυτερη; το le 3 pro βλέπω εχει 16mp ενω το 910 εχει 21.5.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες το mi5s εχει ολοκανουριο Sony ΙΜΧ375 φακο, που δεν υπαρχει σε κανενα άλλο κινητο, πλην των Google pixel, που θα κυκλοφορησουν τωρα.

Δυστυχως οι φωτο και των καινούριων leeco είναι για τα πανηγυρια...

Link to comment
Share on other sites

Παιδες το mi5s εχει ολοκανουριο Sony ΙΜΧ375 φακο, που δεν υπαρχει σε κανενα άλλο κινητο, πλην των Google pixel, που θα κυκλοφορησουν τωρα.

Δυστυχως οι φωτο και των καινούριων leeco είναι για τα πανηγυρια...

 

To Mi5s τρώει άκυρο για άλλα πράγματα. Αλλά όντως έχει καλύτερο αισθητήρα το Mi5s. Το θέμα έιναι στην ΠΡΑΞΗ το πόσο φαίνεται η διαφορά μιας οι φωτογραφίες προορίζονται κυρίως για instagram/facebook nowadays... Μιλάμε για τις περισσότερες περιπτώσεις. :)

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

To Mi5s τρώει άκυρο για άλλα πράγματα. Αλλά όντως έχει καλύτερο αισθητήρα το Mi5s. Το θέμα έιναι στην ΠΡΑΞΗ το πόσο φαίνεται η διαφορά μιας οι φωτογραφίες προορίζονται κυρίως για instagram/facebook nowadays... Μιλάμε για τις περισσότερες περιπτώσεις. :)

 

μπορεις να πεις ποια πραγματα ειναι αυτα γιατι ειμαι αναμεσα σε αυτες τις 2 συσκευες η μονη διαφορα ειναι μπαντα και η ραμ

Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σαν τηλεφωνο με την μαμισια ρομ παιζει κανονικα nfc winbank wallet και ειδοποιησεις?πως το βλεπεται?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο μου φαινεται.Καποιος που το εχει μπορει να μας πει την γνωμη του σε καθημερινη χρηση πως τα παει?

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

http://www.honorbuy.com/959-leeco-le-pro-3-32gb-smartphone-gold.html

 

ετοιμοπαράδοτο και από EU αποθήκη

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Οσοι το εχετε αγορασει τι εχετε να πειτε για τη διαρκεια ζωης της μπαταριας; ειναι καλη;
Link to comment
Share on other sites

από ότι βλέπω στο xda βγήκε root kai twrp

http://forum.xda-developers.com/le-pro3/how-to/leeco-le-pro-3-root-t3476560

Ο Ιταλός πως και δεν έχει ασχοληθεί ακόμα με την συσκευή ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Όσοι το έχετε πάρει μπορείτε να μου πείτε δύο τρία πράγματα;

1. Έχει ελληνικά μέσα;

2. Ή οθόνη σε σχέση με amoled τι λέει;

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Χθες μπηκε officially η LeEco στην αγορα των USA με δυο κινητα

(ποιο ειναι το LeEco Le S3? με 249 δολλαρια στη Αμερικη λεει)

 

LATEST ENTRY

Le Pro3 and Le S3 hands-on: Welcome to the U.S., LeEco

 

LeEco is trying to make its case in the U.S., starting with inexpensive phones attached to a massive ecosystem.

 

We've seen LeEco phones before, mostly in Asia and India, but now the company is branching out to North America with its latest "ecophones," the Le Pro3 and Le S3. The pair of 5.5-inch phones are supposed to be a one-two punch to get U.S. consumers introduced to the LeEco brand and excited about the value it provides with devices that have really solid specs at impressive prices.

 

We've seen countless phones come from Chinese companies at mid-range value-oriented prices before, but LeEco is hoping to differentiate itself with software, services and an ecosystem that only a company of its size can provide. Let's take a look at the front-end smartphone hardware that brings it all together.

 

http://www.androidcentral.com/leeco-le-pro3-and-le-s3-hands

Edited by Michael22
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeEco Le Pro 3 (X720 / X725 / X727)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...