Jump to content

LeEco Le Pro 3 (X720 / X725 / X727)


Exploticon
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για παιχνιδια το θελω κ φωτο
παρε το 3 καλυτερα γιατι δεν παιζω παιχνιδια και ισως αυτα που παιζεις να απαιτουν μεγιστες επιδοσεις.απο φωτο και το δικο μου μια χαρα τα πηγαινει.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτο η το le max 2?

 

Διαφορες στις επιδοσεις δεν υπαρχουν ουσιαστικα. Ο 821 ειναι απλα ενας 820 με ελαχιστα ανεβασμενες συχνοτητες λειτουργιας. Η διαφορα στο antutu εχει να κανει οτι το δε 3 εχει full hd αναλυση ενω το max 2 2,5k. Η ουσιαστικη διαφορα που εχει ομως ειναι η μπαταρια, που σε συνδυασμο τη χαμηλοτερη αναλυση (και το μικροτερο πανελ οθονης) στη θεωρια παντα θα προσφερει αρκετα μεγαλυτερη αυτονομια.

Link to comment
Share on other sites

banggood presale με ημερομηνια στοκ 28/Οκτ:

4/32 στα 286 €

6/64 στα 322 €

 

Φανταζομαι σε λιγες ημερες θα βγει ισως καλυτερη τιμη presale και απο αλλα μαγαζια...

Τουμπανο κινητο αλλα διαβασα πολλα παραπονα στο θεμα του Le 2 για το λογισμικο...

Τι γνωμη εχετε?

Link to comment
Share on other sites

Διαφορες στις επιδοσεις δεν υπαρχουν ουσιαστικα. Ο 821 ειναι απλα ενας 820 με ελαχιστα ανεβασμενες συχνοτητες λειτουργιας. Η διαφορα στο antutu εχει να κανει οτι το δε 3 εχει full hd αναλυση ενω το max 2 2,5k. Η ουσιαστικη διαφορα που εχει ομως ειναι η μπαταρια, που σε συνδυασμο τη χαμηλοτερη αναλυση (και το μικροτερο πανελ οθονης) στη θεωρια παντα θα προσφερει αρκετα μεγαλυτερη αυτονομια.

Σύμφωνο το θεμα ειναι η μπαταρια ! αλλα τι είναι το 2,5 k ???

Link to comment
Share on other sites

banggood presale με ημερομηνια στοκ 28/Οκτ:

4/32 στα 286 €

6/64 στα 322 €

 

Φανταζομαι σε λιγες ημερες θα βγει ισως καλυτερη τιμη presale και απο αλλα μαγαζια...

Τουμπανο κινητο αλλα διαβασα πολλα παραπονα στο θεμα του Le 2 για το λογισμικο...

Τι γνωμη εχετε?

το λογισμικο ειναι αψογο και με OTA updates.απλα καποια παιδια βιαστηκαν να βαλουν μια beta rom που εχει θεματα.εγω πρωτη φορα παιρνω κινητο και ειμαι τοσο ευχαριστημενος που δεν αλλαζω rom καθε λιγο☺
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

και στο aliexpress το εχουν in stock αρκετα ατομα μονο το force gold
Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

Από το επίσημο site λέει μετά της 20/10..αν και εμένα με καλύπτει η τιμή από το banggood στα 6 RAM και το έχει in Stock από τις 26/10

 

Στάλθηκε από το H60-L02 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδες βρηκα το κινητο στο aliexpress και το χρωμα του ειναι το force gold. Ξερει κανεις να μου πει αν αυτο ειναι το ΚΑΝΟΝΙΚΟ χρυσο και οχι το ΡΟΖ χρυσο του le 2?
Link to comment
Share on other sites

παιδες βρηκα το κινητο στο aliexpress και το χρωμα του ειναι το force gold. Ξερει κανεις να μου πει αν αυτο ειναι το ΚΑΝΟΝΙΚΟ χρυσο και οχι το ΡΟΖ χρυσο του le 2?

 

Δεν είναι το ίδιο είναι άλλο χρώμα δες στης φωτο και θα καταλάβεις

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι το ίδιο είναι άλλο χρώμα δες στης φωτο και θα καταλάβεις

 

Τις ειδα, αλλα στις φωτο εχει μεσα και μερικα γκρι και ροζ χρυσο. σαν επιλογη εχει το force gold μονο και φοβαμαι μην ειναι το ροζ. Αν ειναι εκεινο το τελειο χρυσο θα ´ναι πανεμορφο.

Link to comment
Share on other sites

Τις ειδα, αλλα στις φωτο εχει μεσα και μερικα γκρι και ροζ χρυσο. σαν επιλογη εχει το force gold μονο και φοβαμαι μην ειναι το ροζ. Αν ειναι εκεινο το τελειο χρυσο θα ´ναι πανεμορφο.

 

Force Gold είναι το χρυσο. Το κανονικό χρυσο

Link to comment
Share on other sites

Force Gold είναι το χρυσο. Το κανονικό χρυσο

 

Ευχαριστω παιδες. Ελπιζω να το εχουν και να το στειλουν αμεσα. Για να πω την αληθεια ημουν ετοιμος να παρω το le 2 max αλλα εκανα πισω λογω χρωματος και λογω μπαταριας. 4000 μιλιαμπερ ειναι πολλα και νομιζω η μπαταρια θα ειναι αψογη.

Link to comment
Share on other sites

εισαι σιγουρος οτι ειναι διαθεσιμο? 20 οκτωμβρη ειναι η επίσημη διάθεση του

 

Δεν ξερω, γραφει shipping in 24 hours πανω στη φωτογραφια του κινητου και δεν εχει καποια αλλη πληροφορια για να τσεκαρω αν ειναι in stock ή οχι. Αν θες βρες το απο το kimovil.com στο aliexpress και δες το κι εσυ. Αν βρεις ότι ειναι out of stock ειδοποιησε κι εμενα μην παραγγειπω τσαμπα!

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι τέλειο αλλά θέλω να ξέρω αν δουλεύουν κανονικά σ'αυτό όλες οι λειτουργίες του google όπως για παράδειγμα google play, google contacts κτλ. Γιατί σε όλα τα κινητά που έχω πάρει βασίζομαι στις λειτουργίες της google
Link to comment
Share on other sites

Στο συγκεκριμένο κάτι δεν πάει καλά 200$ η έκδοση με τα 6gb ram?

http://s.aliexpress.com/niIrmEbq

Είναι προφανές ότι δεν είναι πραγματικό, και δεν υπάρχουν καν βαθμολογίες..

 

Στάλθηκε από το H60-L02 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τιμη χωμα και σε in stock
Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

τιμη χωμα και σε in stock

 

όντως......

το περίεργο είναι ότι αναφέρει στις γλώσσες και Ελληνικά

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

τιμη χωμα και σε in stock

 

Μιλησα με τον συγκεκριμενο πωλητη. Ειπε οτι ειναι διαθεσιμο αμεσα σε χρυσο χρωμα 4/32 και ειπε οτι ειναι η κινεζικη εκδοση χωρις να υποστηριζει updates. Εχω το meizu mx4 το οποιο το πηρα κινεζικο και μου τη δινει που δεν εχει ενημερωσεις και πρεπει να κατεβαζω εγω. Να περιμενω να βγει με καμια international ή κλάιν μάιν καλο ειναι και ετσι(δε με νοιαζει αν εχει ελληνικα ή οχι); το μηνυμα του :

hi

 

this mode is chinese version,install mutil langauge firmware,with russian langauge and google play,, not support update

 

thanks

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeEco Le Pro 3 (X720 / X725 / X727)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...