Jump to content

χρέωση καρτας απο πενταψήφιο νούμερο


kostasw
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πριν από λίγο ήρθαν και σε μενα δύο μηνύματα τέτοια και πάνε 6,26€. Δεν έστειλα Στοπ αλλά Προσθεσα τους αριθμους στη μαύρη λίστα του προγράμματος μου για να μην λάβω αλλά. Έχει και τηλέφωνο σταθερό. Την Δευτέρα θα γίνει μάχη. Δεν ξεκινήσαμε καλά με τον Κυριάκο!!!
Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Ένα τέταρτο μετά, έλαβα SMS από την Wind

ALERT: TA SMS ΣYNΔPOMHTIKΩN YΠHPEΣIΩN TPITΩN ΠOY ΛAMBANETE, EΠIΦEPOYN ΠPOΣΘETEΣ XPEΩΣEIΣ ΣTON ΛOΓAPIAΣMO ΣAΣ (bit.ly/WIND_UpiresiesTriton). AN EΠIΘYMEITE NA ΔIAKOΨETE TH ΛHΨH SMS AYΞHMENHΣ XPEΩΣHΣ, ΣTEIΛTE STOP ΣTO 1213 ΓIA ΦPAΓH OΛΩN TΩN ΠENTAΨHΦIΩN APIΘMΩN H' STOP KAI TON ΠENTAΨHΦIO APIΘMO ΓIA ΦPAΓH TOY APIΘMOY AΠO TON OΠOIO ΛAMBANETE SMS.

Άρα ο παροχος ενημερώνεται.

Εγω τον θεωρώ συνεργό κατά κάποιο τρόπο.

Στο 1ς13 που λέει έστειλα stop, όχι στον αριθμό της εταιρείας που με χρεωσε

 

----- προσθήκη μηνύματος 65 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μη στείλετε στοπ..

 

Καλά είναι τα -6,26€ κάθε εβδομάδα...

 

Άσε την ειρωνεία....

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Ένα τέταρτο μετά, έλαβα SMS από την Wind

ALERT: TA SMS ΣYNΔPOMHTIKΩN YΠHPEΣIΩN TPITΩN ΠOY ΛAMBANETE, EΠIΦEPOYN ΠPOΣΘETEΣ XPEΩΣEIΣ ΣTON ΛOΓAPIAΣMO ΣAΣ (bit.ly/WIND_UpiresiesTriton). AN EΠIΘYMEITE NA ΔIAKOΨETE TH ΛHΨH SMS AYΞHMENHΣ XPEΩΣHΣ, ΣTEIΛTE STOP ΣTO 1213 ΓIA ΦPAΓH OΛΩN TΩN ΠENTAΨHΦIΩN APIΘMΩN H' STOP KAI TON ΠENTAΨHΦIO APIΘMO ΓIA ΦPAΓH TOY APIΘMOY AΠO TON OΠOIO ΛAMBANETE SMS.

Άρα ο παροχος ενημερώνεται.

Εγω τον θεωρώ συνεργό κατά κάποιο τρόπο.

Στο 1ς13 που λέει έστειλα stop, όχι στον αριθμό της εταιρείας που με χρεωσε

 

----- προσθήκη μηνύματος 65 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Άσε την ειρωνεία....

 

Αυτό που νομίζετε ότι οι πάροχοι δεν είναι μαζί στο παιχνίδι, για να κερδίζουν και αυτοί..... :rolleyes:

 

Γράφεις ότι σε χρέωσε 6,26€.

 

Ξέρεις ότι θα έχεις κάθε εβδομάδα αυτή τη χρέωση.

 

Σου αναφέρει στο άλλο μήνυμα τι πρέπει να κάνεις για να σταματήσουν αυτές οι χρεώσεις.

 

Επιλέγεις να ΜΗΝ στείλεις το stop στον αριθμό που σου αναφέρει το άλλο μήνυμα, αλλά κάνεις φραγή στα 5ψηφια.

 

Προσωπικά, πιστεύω ότι η χρέωση δε θα σταματήσει, γιατί ΔΕ σταμάτησες την υπηρεσία/συνδρομή, σταμάτησες την ενημέρωση για τη συγκεκριμένη υπηρεσία.

 

Έκατσα και έγραψα μερικά μεγάλα posts εξηγώντας κάποια πράγματα, εδώ και σε μια παρόμοια είδηση που είχε ανέβει πριν μερικές μέρες στο myphone, αλλά αφού δεν αναφέρονται σε google camera δεν τα κοίταξε κανείς...

 

Και ξαναρωτά.

 

Προτιμάς μέχρι αν και εφόσον και όταν δικαιωθείς, να χρεώνεσαι κάθε εβδομάδα αυτό το ποσό;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί περιμένετε να κάνετε κίνηση από Δευτέρα. Στείλτε το στοπ και ένα email αμέσως ,απαντάνε γρήγορα και επιστρέφουν τα λεφτά καθώς και σας διαγραφούν από τις υπηρεσίες τους. Βέβαια δικά σας τα ευρώ ,,......

 

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο τηλεφωνο δεν απαντανε... στο ενδιαμεσο μπαινει και ενα ηχογραφημενο στα γερμανικα....

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τελικα μου εδωσε email info-gr@mobile-info.cc να στειλω γιατι αυτο το τμημα δεν ειναι αρμοδιο... email εχω στειλει προχθες. Ρωτησα παντως και μου ειπε οτι εβαλα τον αριθμο μου σε σελιδα στο ιντερνετ σε ωρα που ημουν παραλια και δεν ειχα σημα για ιντερνετ...

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μια ώρα τους έχω στείλει κι εγώ Mail. Απαντούν; να περιμένω απάντηση;

 

 

Καλημερα σας

 

Την Παρασκευη το απογευμα δεχθηκα sms απο εσας και αμεσως χρεωθηκα 6,24€

Στα μηνυματα αναφερθηκε οτι θα χρεωνομαι το ποσό αυτο καθε εβδομαδα

Εγω ποτε δεν ζητησα καμια εγγραφη στις υπηρεσίες σας, ουτε εγραψα καπου τον αριθμο τηλεφωνου μου.

Μετα απο αυτο θεωρω την χρεωαη του ποσου αυθαιρετη και σας ζητω την διακοπή της χρεωσης και την αμεση επιστροφη του χρεωμενου ποσού

Περιμενω αμεση επικοινωνια μαζι μου, σε αυτο το mail και επιφυλασσομαι να ασκησω καθε δικαιωμα που μου δινει ο νομος για διεκδίκηση των χρηματων μου

 

Ευχαριστω

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παντός δεν έβγαλα άκρη αν και κοινοποίησα και στον συνήγορο του καταναλωτή. Μίλησα στο τηλέφωνο με την εταιρία και ήταν και πολύ εριστική η τηλεφωνήτρια, όταν της είπα ότι στο ιντερνετ υπάρχουν ένα κάρο καταγγελίες μου απάντησε στο ιντερνέτ γράφει ο καθένας ότι θέλει. Μου είπε ότι γράφτηκα και αποδέχθηκα, μου έδωσε την IP που έγινε η εγγραφή, φυσικά και δεν γράφτηκα και ούτε αποδέχθηκα. Το περίεργο είναι ότι η IP ήταν τις voda, ρώτησα την voda αν μπορούν να μου πουν αν είχα αυτήν την IP και μου είπαν ότι δεν γίνετε να δώσουν τέτοια στοιχεία, μόνο με εντολή εισαγγελέα.

Η πλάκα είναι ότι τα μηνύματα ήρθαν όταν ήμουν σε wifi σίγουρα και μάλλον cosmote, χωρίς να ασχολούμαι με το κινητό.

Μόνο αν τους κάνεις μήνυση ίσως βγάλεις άκρη αλλά ποιος τρέχει για 6€, εκεί πατάνε και αυτοί, το πολύ πολύ αν τα βρούνε σκούρα να στα δώσουν πίσω.

Απορώ παντός με τους ανθρώπου που δουλεύουν στο τηλεφωνικό πώς υπερασπίζονται την εταιρία την στιγμή που σίγουρα ξέρουν ότι κάνουν απατεωνιά, εγώ δεν θα μπορούσα να το κάνω.

Από ότι έχω καταλάβει είναι όπως τους πετύχεις για το αν σου δώσουν τα λεφτά πίσω.

Edited by tpelek
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παντός δεν έβγαλα άκρη αν και κοινοποίησα και στον συνήγορο του καταναλωτή. Μίλησα στο τηλέφωνο με την εταιρία και ήταν και πολύ εριστική η τηλεφωνήτρια, όταν της είπα ότι στο ιντερνετ υπάρχουν ένα κάρο καταγγελίες μου απάντησε στο ιντερνέτ γράφει ο καθένας ότι θέλει. Μου είπε ότι γράφτηκα και αποδέχθηκα, μου έδωσε την IP που έγινε η εγγραφή, φυσικά και δεν γράφτηκα και ούτε αποδέχθηκα. Το περίεργο είναι ότι η IP ήταν τις voda, ρώτησα την voda αν μπορούν να μου πουν αν είχα αυτήν την IP και μου είπαν ότι δεν γίνετε να δώσουν τέτοια στοιχεία, μόνο με εντολή εισαγγελέα.

Η πλάκα είναι ότι τα μηνύματα ήρθαν όταν ήμουν σε wifi cosmote.

Μόνο αν τους κάνεις μήνυση ίσως βγάλεις άκρη αλλά ποιος τρέχει για 6€, εκεί πατάνε και αυτοί

 

Από ότι έχω καταλάβει είναι όπως τους πετύχεις για το αν σου δώσουν τα λεφτά πίσω.

 

Εκεινο που με ενδιαφερει ειναι να μην απαναληφθει η χρεωση

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Με το Stop δεν επαναλαμβάνονται οι χρεώσεις.

το έχουμε γράψει 10άδες φορές. Αφήστε τα ΣΤΟΠ και τα ξε-ΣΤΟΠ. Όποτε (και αν) θέλουν δουλεύουν. Κατ αρχήν με το στοπ (αν δουλέψει) φράσεις μόνο έναν αριθμό και μετά την (ξανα)πατάς με επόμενο. Μονο ΟΛΙΚΗ φραγή στα 5ψήφια θα τους σταματήσει στα σίγουρα. Πως γίνεται ολική φραγή; Πολύ απλά με ένα τηλέφωνο στον πάροχό σας στο αριθμό υποστήριξης (πχ 1222 για q) και αν έχει wind/q γίνεται και με αποστολή sms Η φραγή ενεργοποιείται στέλνοντας SMS στον αριθμό 1213 με την λέξη ΣΤΟΠ ή STOP, από κινητό WIND. Για τους άλλους παρόχους θέλει κλήση στην εξυπηρέτηση (χρέωση 0.20-25 άπαξ)

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Μονο ΟΛΙΚΗ φραγή στα 5ψήφια θα τους σταματήσει στα σίγουρα.
Πολύ σωστά, αυτή είναι η μόνη λύση. Ντροπή είναι η μόνη λέξη που ταιριάζει στις πρακτικές αυτών των "εταιρειών" (που δυστυχώς φαίνεται να δρουν υπό την ανοχή, για να μην πω με τη συνεργασία, των παρόχων)...

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα είναι με την ανοχή του εκάστοτε παρόχου γιατί και αυτοι έχουν μερίδιο από την πίτα. Δυστυχώς η μόνη λύση για μένα σε τέτοιες περιπτώσεις είναι καταγγελία στο συνήγορο του Καταναλωτή και αστην να τρέχει γιατί τα πρόστιμα είναι μεγάλα είναι η μόνη λύση μπας και βάλουν μυαλό και σταματήσουν να μας κλέβουν.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που νομίζετε ότι οι πάροχοι δεν είναι μαζί στο παιχνίδι, για να κερδίζουν και αυτοί..... :rolleyes:

 

Γράφεις ότι σε χρέωσε 6,26€.

 

Ξέρεις ότι θα έχεις κάθε εβδομάδα αυτή τη χρέωση.

 

Σου αναφέρει στο άλλο μήνυμα τι πρέπει να κάνεις για να σταματήσουν αυτές οι χρεώσεις.

 

Επιλέγεις να ΜΗΝ στείλεις το stop στον αριθμό που σου αναφέρει το άλλο μήνυμα, αλλά κάνεις φραγή στα 5ψηφια.

 

Προσωπικά, πιστεύω ότι η χρέωση δε θα σταματήσει, γιατί ΔΕ σταμάτησες την υπηρεσία/συνδρομή, σταμάτησες την ενημέρωση για τη συγκεκριμένη υπηρεσία.

 

Έκατσα και έγραψα μερικά μεγάλα posts εξηγώντας κάποια πράγματα, εδώ και σε μια παρόμοια είδηση που είχε ανέβει πριν μερικές μέρες στο myphone, αλλά αφού δεν αναφέρονται σε google camera δεν τα κοίταξε κανείς...

 

Και ξαναρωτά.

 

Προτιμάς μέχρι αν και εφόσον και όταν δικαιωθείς, να χρεώνεσαι κάθε εβδομάδα αυτό το ποσό;

Για να μαθαίνεις γιατί δεν έχεις ιδέα τι γίνεται. Αυτό που χρεώνεσαι είναι το εισερχόμενο μύνημα από το 5 ψηφίο. Όχι οταν στο στείλουν.... αλλά όταν θα το λάβεις. Εσύ μείνε να στέλνεις stop στους απατεώνες (είναι πολλοί) όποτε θα βλέπεις μύνημα. Θα σε γλεντήσουν για τα καλά.

Οι υπόλοιποι ζητήστε φραγή στα 5 ψηφία... χθες!! Είτε την έχετε πατήσει είτε όχι.

Link to comment
Share on other sites

εγω το αντιθετο ζητησα παντως...

αναιρεση της φραγης για να στειλω σε διαγωνισμο σε σαιτ,

για κληρωση σε προσκλησεις κλπ,

εχω κερδισει 2-3 φορες,

αντιθετα προβλημα δεν ειχα ποτέ

Link to comment
Share on other sites

Είσαι από τους τυχερούς (μέχρι στιγμής).

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να στείλεις sms στο "χαμόγελο του παιδιού", την "κιβωτό του κόσμου" κ.τ.λ..

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή για να καταλάβω .

Δίνοντας 2 ευρώ από τον χρόνο σου (από τα οποία η εταιρεία θα λάβει 0,967) , τί θα ήθελες να πάρεις πίσω ;

Link to comment
Share on other sites

το έχουμε γράψει 10άδες φορές. Αφήστε τα ΣΤΟΠ και τα ξε-ΣΤΟΠ. Όποτε (και αν) θέλουν δουλεύουν. Κατ αρχήν με το στοπ (αν δουλέψει) φράσεις μόνο έναν αριθμό και μετά την (ξανα)πατάς με επόμενο. Μονο ΟΛΙΚΗ φραγή στα 5ψήφια θα τους σταματήσει στα σίγουρα. Πως γίνεται ολική φραγή; Πολύ απλά με ένα τηλέφωνο στον πάροχό σας στο αριθμό υποστήριξης (πχ 1222 για q) και αν έχει wind/q γίνεται και με αποστολή sms Η φραγή ενεργοποιείται στέλνοντας SMS στον αριθμό 1213 με την λέξη ΣΤΟΠ ή STOP, από κινητό WIND. Για τους άλλους παρόχους θέλει κλήση στην εξυπηρέτηση (χρέωση 0.20-25 άπαξ)

 

Όποτε κι αν θέλουν δουλεύουν; Καλό.....

 

1 φορά την πάτησα, από link είδησης στο facebook (κάτι που συνέχεια το προσπερνάτε....), 1 φορά χρεώθηκα, 1 φορά έστειλα το stop και από εκείνη τη μέρα και μέχρι σήμερα, καμία επιπλέον χρέωση.

 

Υπόψιν, τον αριθμό, στον οποίο χρεώθηκα, τον έχω ακόμα.

 

Συνεχίστε να γράφετε πράγματα που δεν ισχύουν..

 

Βοηθάτε πολύ τον κόσμο έτσι...

 

Για να μαθαίνεις γιατί δεν έχεις ιδέα τι γίνεται. Αυτό που χρεώνεσαι είναι το εισερχόμενο μύνημα από το 5 ψηφίο. Όχι οταν στο στείλουν.... αλλά όταν θα το λάβεις. Εσύ μείνε να στέλνεις stop στους απατεώνες (είναι πολλοί) όποτε θα βλέπεις μύνημα. Θα σε γλεντήσουν για τα καλά.

Οι υπόλοιποι ζητήστε φραγή στα 5 ψηφία... χθες!! Είτε την έχετε πατήσει είτε όχι.

 

Μάλλον εσύ είσαι αυτός που δεν ξέρει τι του γίνεται. Και θα σου αναλύσω γιατί.

 

Είδες κάπου να γράψω ότι η χρέωση ΔΕΝ είναι από τα εισερχόμενα μηνύματα; Πήγαινε και ξαναδιάβασε τα posts μου. Φαίνεται η ανάγνωση δεν είναι το δυνατότερο χαρακτηριστικό σου...

 

Ακόμα και στο ένα από τα μηνύματα που σου στέλνει η "υπηρεσία", σου αναφέρει για κάποια sms ανά εβδομάδα, για περίπου €7.

 

Όπως έγραψα και στον keysmith.

 

1 φορά την πάτησα (link είδησης στο facebook), 1 φορά χρεώθηκα, 1 φορά έστειλα το stop και από τότε και μέχρι σήμερα, καμία χρέωση.

 

Και έχω ακόμα αυτό τον αριθμό.

 

Συνέχισε να γράφεις για πράγματα που νομίζεις ότι ξέρεις....

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Όποτε κι αν θέλουν δουλεύουν; Καλό.....

 

1 φορά την πάτησα, από link είδησης στο facebook (κάτι που συνέχεια το προσπερνάτε....), 1 φορά χρεώθηκα, 1 φορά έστειλα το stop και από εκείνη τη μέρα και μέχρι σήμερα, καμία επιπλέον χρέωση.

 

Υπόψιν, τον αριθμό, στον οποίο χρεώθηκα, τον έχω ακόμα.

 

Συνεχίστε να γράφετε πράγματα που δεν ισχύουν..

 

Βοηθάτε πολύ τον κόσμο έτσι...

 

 

 

Μάλλον εσύ είσαι αυτός που δεν ξέρει τι του γίνεται. Και θα σου αναλύσω γιατί.

 

Είδες κάπου να γράψω ότι η χρέωση ΔΕΝ είναι από τα εισερχόμενα μηνύματα; Πήγαινε και ξαναδιάβασε τα posts μου. Φαίνεται η ανάγνωση δεν είναι το δυνατότερο χαρακτηριστικό σου...

 

Ακόμα και στο ένα από τα μηνύματα που σου στέλνει η "υπηρεσία", σου αναφέρει για κάποια sms ανά εβδομάδα, για περίπου €7.

 

Όπως έγραψα και στον keysmith.

 

1 φορά την πάτησα (link είδησης στο facebook), 1 φορά χρεώθηκα, 1 φορά έστειλα το stop και από τότε και μέχρι σήμερα, καμία χρέωση.

 

Και έχω ακόμα αυτό τον αριθμό.

 

Συνέχισε να γράφεις για πράγματα που νομίζεις ότι ξέρεις....

Οπότε περιμένουμε να μας βρουν βολικούς, να μας χρεώσουν, να στείλουμε STOP και να επαλαμβανουμε για κάθε εταιρία που χρησιμοποιεί αυτή την απάτη. Για τα χρήματα που θα χρεωθούμε, αν δεν μας επιστραφούν, θα μας καλύψεις εσύ??

@mr_47.......STOP!!!!

Link to comment
Share on other sites

Οπότε περιμένουμε να μας βρουν βολικούς, να μας χρεώσουν, να στείλουμε STOP και να επαλαμβανουμε για κάθε εταιρία που χρησιμοποιεί αυτή την απάτη. Για τα χρήματα που θα χρεωθούμε, αν δεν μας επιστραφούν, θα μας καλύψεις εσύ??

@mr_47.......STOP!!!!

 

 

Πάλι δε διαβάζεις το post μου και απαντάς με ό,τι τρέλα έχεις μέσα στο μυαλό σου...

 

Διάβασες πουθενά ότι με χρέωσαν ξανά; Χρόνια έχουν περάσει και χρέωση δεν έχει ξαναγίνει. Αλλά αυτό δεν αντιστοιχεί με τα τρελά που γράφεις, οπότε δεν το διαβάζεις καν.

Edited by Vasileios
προσωπικοι χαρακτηρισμοί.
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ ηρεμήστε.

Ο Mr_47 περιγράφει ένα περιστατικό που του συνέβει, Δεν συμβουλεύει κανέναν για το τι θα κάνει

Από την άλλη μεριά η θέση είναι ότι προληπτικά πρέπει να βάλουμε φραγή.

Η δική μου θέση είναι ότι η φραγή πρέπει να μπει ακόμα και αν δεν έχουμε ακόμα πρόβλημα....

Link to comment
Share on other sites

Τα πράγματα είναι απλά βρε παιδιά: αν βάλεις φραγή ξενοιαζεις αλλά δε μπορείς να στείλεις σε κανέναν διαγωνισμό πχ του ραδιοφώνου. Από την άλλη αν δε βάλεις φραγή πρέπει να είσαι πολύ προσεκτικός με το που κάνεις κλικ στα διάφορα popups που εμφανίζονται στον browser. Κάπως έτσι πριν κάνα χρόνο την πάτησα κι εγώ. Κάλεσα την εταιρεία, ξεχεστήκαμε, έβαλα φραγή και μπόμπα. Και χωρίς φραγή ζεις ασφαλής απλώς με περισσότερη προσοχή...
Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Kαι να βάζουμε φραγή όλοι οι υποψιασμένοι , απλά θα συνεχίσουν οι τύποι να χτυπάνε τους ανυποψίαστους που δεν έχουν καν πρόσβαση στο φορουμ και δεν θα ακούμε και τίποτα ...

Οπότε από μια μεριά καλύτερα να μην έχουμε φραγή όσοι ξέρουμε τι να κάνουμε , και μηνύσεις και δεν ξέρω τι για να σταματήσει αυτό το κόλπο.

 

Επίσης πρέπει να υπάρχουν και σωστά πενταψήφια , λεφτά περισέυουν σε πολύ κόσμο τώρα που είναι αναγκασμένος να κάνει συχνά ανανέωση και είναι μια λύση αν τα βρούμε.

 

Πιστεύω δεν σου έχει τύχει να σε χρεώσουν γιατί αν είχε γίνει θα έβλεπες ότι θέλει επιμονή και χρόνο για να βρεις το δίκιο σου. Εγώ προτιμώ πάντως να έχω φραγή προς τα 5ψηφια και να έχω το κεφάλι μου ήσυχο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...