Jump to content

Samsung Gear S3 (Frontier, Classic)


me00016
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φυσικά. Σε κάθε δραστηριότητα όταν την επιλέγεις, πας στις ρυθμίσεις και προσαρμόσεις τις οθόνες όπως εσύ θέλεις!
Πω ρε φίλε ευχαριστώ ! Ούτε το είχα πάρει χαμπάρι ότι ήταν εκεί και έχω το ρολόι κάνα χρόνο!
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά. Σε κάθε δραστηριότητα όταν την επιλέγεις, πας στις ρυθμίσεις και προσαρμόσεις τις οθόνες όπως εσύ θέλεις!

 

Ούτε εγώ το είχα πάρει χαμπάρι αυτό, ενδιαφέρον!

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Μια και πλησιάζει η λήξη της εγγύησης (2 ετη) και αφού παρατήρησα πτώση στη διάρκεια της μπαταρίας, το έστειλα στη smartec για έλεγχο. Μου άλλαξαν μπαταρία, κόστος 10.70 ! Οι πρώτες εντυπώσεις είναι θετικές.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

η στεφανη αλλαζει αραγε?
Αλλάζει εύκολα.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η πιο μεγάλη μπαταρία του galaxy watch μπαίνει άραγε? Θέλει ψάξιμο αλλά με αυτό το χαμηλό κόστος ίσως αξίζει η δοκιμή.

 

Νίκος

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

00-05 Audi S3 Oettinger...Gone But Not Forgotten

06-14 Porsche 911 C4 Exclusive Sportpack...Absolut Driving Machine!!!

14-... Straight Six Open Top Sliding Machine ///

Link to comment
Share on other sites

Μετά το update πάντως δεν μετράει καθόλου καλά τον ύπνο έχω ξυπνήσει 10 και έχω σηκωθεί έχω κάνει 10 βήματα έχω ξανά ξαπλώσει και μου γραφει ότι έχω ξυπνήσει 10:45

Προχθές καθιστός στο pc έπαιζα games και μου έβγαλε ότι 1 ώρα κοιμόμουνα

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Μετά το update πάντως δεν μετράει καθόλου καλά τον ύπνο έχω ξυπνήσει 10 και έχω σηκωθεί έχω κάνει 10 βήματα έχω ξανά ξαπλώσει και μου γραφει ότι έχω ξυπνήσει 10:45

Προχθές καθιστός στο pc έπαιζα games και μου έβγαλε ότι 1 ώρα κοιμόμουνα

 

Μια από τα ίδια....

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Μετά την αλλαγή μπαταρίας επιτέλους ξαναέχω καλή αυτονομία. Θα έπρεπε να το έχω φορτίσει ήδη ενώ μετά την αλλαγή είναι στο 50%. Όσοι πλησιάζετε τη διετία καλο θα ήταν να σκεφτείτε την αλλαγή της μπαταρίας για να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα μου έβγαλε ότι ανέβηκα 10 ορόφους και βγήκα απλά από το σπίτι και περπάτησα λίγο!!!

 

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους αγορασα προχθες ελαφρως μεταχειρισμενο το gear s3 frontier ,κινητο εχω xiaomi note 5,το προβλημα ειναι οτι ενω εχω κανει ολα τα βηματα και φυσικα ολες οι επιλογες ειδοποιησεων στην εφαρμογη ειναι ενεργοποιημενες οταν μου ερχετε μυνημα στο messenger εμφανιζεται κανονικα η ειδοποιηση στο ρολοι δειχνει την εικονα του συνομιλητη αλλα δεν βγαζει πουθενα επιλογη να διαβασω στο ρολοι το μυνημα οι μονες επιλογες ειναι διαγραφη η σιγαση η εμφανιση στο τηλεφωνο...μηπως καποιος το εχει αντιμετωπισει ξανα?Εκανα και restore μηπως κατι δεν ειχα κανει σωστα αλλα παλι ακριβως το ιδιο προβλημα.....
Link to comment
Share on other sites

Μετά την αλλαγή μπαταρίας επιτέλους ξαναέχω καλή αυτονομία. Θα έπρεπε να το έχω φορτίσει ήδη ενώ μετά την αλλαγή είναι στο 50%. Όσοι πλησιάζετε τη διετία καλο θα ήταν να σκεφτείτε την αλλαγή της μπαταρίας για να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Γιατί στην άλλαξαν πιο φθηνά; Ρωτάω γιατί η μπαταρία δεν είναι στην εγγύηση στο τέλος διετίας.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη εκτος εγγυησης ποσο παει η αλλαγη μπαταριας? Παντως εγω το φορτιζω καθε δευτερο βραδυ,δεν εχω παραπονο...
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας . θα ηθελα να το παρω και εγώ και είμαι σε σκεψη μιας ως γυναίκα φοβάμαι μήπως είναι πολύ αντρικό. Βέβαια θα άλλαζα λουράκι σε κάτι θηλυκό από την πρώτη μέρα . Τι λέτε?? Να το πάρω?? Μη μου πειτε για το 42αρι γιατί εκτός του ότι είναι πιο ακριβό το rose gold δεν μου αρέσει καθόλου και το μαύρο πάλι θα ήταν πιο αντρικό .

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατί στην άλλαξαν πιο φθηνά; Ρωτάω γιατί η μπαταρία δεν είναι στην εγγύηση στο τέλος διετίας.

 

Όσο η συσκευή είναι σε εγγύηση πληρώνεις μόνο το κόστος μπαταρίας (10,70). Αν είχε πρόβλημα τον 1ο χρόνο είναι δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα και μια ερώτηση που λογικά θα έχει ξανατεθεί στο παρελθόν. Έχει δοκιμάσει κανείς να το φορέσει στην θάλασσα; Σε απλό μπάνιο, όχι κάτι υπερβολικό.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας . θα ηθελα να το παρω και εγώ και είμαι σε σκεψη μιας ως γυναίκα φοβάμαι μήπως είναι πολύ αντρικό. Βέβαια θα άλλαζα λουράκι σε κάτι θηλυκό από την πρώτη μέρα . Τι λέτε?? Να το πάρω?? Μη μου πειτε για το 42αρι γιατί εκτός του ότι είναι πιο ακριβό το rose gold δεν μου αρέσει καθόλου και το μαύρο πάλι θα ήταν πιο αντρικό .

 

Πήγαινε σε ένα κατάστημα για να δεις το Gear S3 πάνω στον καρπό σου. Εκεί θα σου λυθεί η απορία. Σε κάποιους καρπούς είναι τεράστιο το Gear S3, σε κάποιους ταιριάζει ακριβώς. Αν τώρα δεις ότι είναι μεγάλο στον καρπό σου, αλλά σου αρέσει το μαύρο χρώμα, δες και το μαύρο Galaxy Watch (42mm).

"Αντρικό" είναι περισσότερο λόγω του μεγέθους παρά λόγω του χρώματος.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας . θα ηθελα να το παρω και εγώ και είμαι σε σκεψη μιας ως γυναίκα φοβάμαι μήπως είναι πολύ αντρικό. Βέβαια θα άλλαζα λουράκι σε κάτι θηλυκό από την πρώτη μέρα . Τι λέτε?? Να το πάρω?? Μη μου πειτε για το 42αρι γιατί εκτός του ότι είναι πιο ακριβό το rose gold δεν μου αρέσει καθόλου και το μαύρο πάλι θα ήταν πιο αντρικό .

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν θα έλεγα τόσο το ότι είναι αντρικό αλλά το ότι είναι αρκετά μεγάλο για γυναικείο καρπό. Εδώ ακόμα και στον δικό μου που είναι σχετικά μικρός φαίνεται κάπως μεγάλο αν και μου αρέσει. Έχεις σκεφτεί το Gear sport; Ασφαλώς μικρότερο, unisex και οικονομικό.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Τώρα και μια ερώτηση που λογικά θα έχει ξανατεθεί στο παρελθόν. Έχει δοκιμάσει κανείς να το φορέσει στην θάλασσα; Σε απλό μπάνιο, όχι κάτι υπερβολικό.
Φίλε μου ποτέ σε θάλασσα, το αλάτι θα το διαβρώσει.

Μπορείς να το βάλεις αλλά πολύ καλό πλύσιμο μετά.

Σε πισίνα το έχω δοκιμάσει αρκετές φορές χωρίς κανένα θέμα

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση: Μουσική παίζει αυτόνομα, χωρίς τη χρήση κινητού;

Να πεθαίνεις για την Ελλάδα είναι άλλο

και άλλο εκείνη να σε πεθαίνει...

Link to comment
Share on other sites

Παίζει κανονικά.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστώ. Η μεταφορά της επιθυμητής μουσικής γίνεται ασύρματα, ή έχει θύρα usb;

Να πεθαίνεις για την Ελλάδα είναι άλλο

και άλλο εκείνη να σε πεθαίνει...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχω αγοράσει ένα S3 frontier, και βλέπω ότι το αλτίμετρο δεν δουλεύει, δείχνει διάφορες τιμές, όπως εκέινο θέλει ,οι οποίες δεν αντιστοιχούν στην πραγματικότητα. Έχει παρουσιαστεί σε κανέναν αυτό το πρόβλημα, ή είναι πρόβλημα της δικής μου συσκευής;

Ευχαριστώ

Edited by efma
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...