Jump to content

iPhone 7


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν δεν έχει σπάσει η οθόνη και είναι μόνο το τζαμακι με 100 ευρώ φιαχνεται και σου κάνουν και αδιαβροχοποιηση..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

I am a man who walks alone..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν δεν έχει σπάσει η οθόνη και είναι μόνο το τζαμακι με 100 ευρώ φιαχνεται και σου κάνουν και αδιαβροχοποιηση..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

οθονη τζαμι ειναι ενα ανταλλακτικο.δεν ξεχωριζετε.δεν ισχυει αυτο που λες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οθονη τζαμι ειναι ενα ανταλλακτικο.δεν ξεχωριζετε.δεν ισχυει αυτο που λες.

 

Γίνεται

Υπάρχουν μηχανήματα ειδικές κόλλες και διαδικασία με uv φωτισμό αλλά είναι άκρως δύσκολο και δεν αξίζει

Το ανταλλακτικό που θα μπει δεν θα είναι αυθεντικό οπότε πληρώνεις ακριβά την δουλειά όχι το ανταλλακτικό

Εγώ θα έβαζα μόνο original οθόνη στην isystem

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται

Υπάρχουν μηχανήματα ειδικές κόλλες και διαδικασία με uv φωτισμό αλλά είναι άκρως δύσκολο και δεν αξίζει

Το ανταλλακτικό που θα μπει δεν θα είναι αυθεντικό οπότε πληρώνεις ακριβά την δουλειά όχι το ανταλλακτικό

Εγώ θα έβαζα μόνο original οθόνη στην isystem

στην ελλαδα αυτη παροχη δεν υποστηριζετε.εγω προσωπικα οσα χρονια ασχολουμε με κινητα,ταμπλετες και οποτε χρειαστηκε αλλαγη οθονης.σε οτι service και να απευθυνθηκα κανεις δεν μου ειπε για την παραπανω τεχνικη.οσο για την isystem εχω ακουσει πολλα παραπονα και ειδικα σε θεματα εγγυησης.:whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

στην ελλαδα αυτη παροχη δεν υποστηριζετε.εγω προσωπικα οσα χρονια ασχολουμε με κινητα,ταμπλετες και οποτε χρειαστηκε αλλαγη οθονης.σε οτι service και να απευθυνθηκα κανεις δεν μου ειπε για την παραπανω τεχνικη.οσο για την isystem εχω ακουσει πολλα παραπονα και ειδικα σε θεματα εγγυησης.:whistle:

 

Υπάρχουν άσχετα που δεν τους γνωρίζεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν άσχετα που δεν τους γνωρίζεις

σε ired - omnitech και παλιοτερα σε infoquest κανεις δεν εκανε τετοια ενεργεια.τελος παντων..εγω προσωπικα δεν θα το επιχειρουσα.θα αλλαζα οθονη και μαλιστα αυθεντικη.εχω δει μαιμου οθονες που δεν εχουν καθολου καλα σημεια επαφης.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σε ired - omnitech και παλιοτερα σε infoquest κανεις δεν εκανε τετοια ενεργεια.τελος παντων..εγω προσωπικα δεν θα το επιχειρουσα.θα αλλαζα οθονη και μαλιστα αυθεντικη.εχω δει μαιμου οθονες που δεν εχουν καθολου καλα σημεια επαφης.

 

Μην περιμένεις από τέτοια καταστήματα να κάνουν αυτά τα πράγματα

Πιο εξεζητημένες εργασίες είναι αυτό που ανέφερα

Τέλος πάντων επειδή η apple όπως είπαμε δεν δίνει αυθεντικά ανταλλακτικά σε μαγαζιά είναι μονόδρομος να πληρώσεις ακριβά για να έχεις 100% original ανταλλακτικό στην συσκευή σου

Καλώς ή κακώς έτσι έχει η δουλειά με τις επισκευές των apple

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

οθονη τζαμι ειναι ενα ανταλλακτικο.δεν ξεχωριζετε.δεν ισχυει αυτο που λες.

 

Eπειδη το έχω κανει στο iphone 7 και ξέρω... και μπορώ τεχνικά να σου εξηγήσω την διαδικασία αν θες.. .ψαξτο πρώτα λίγο φίλε μου

Μεθοδος OCA ..

Το τζαμάκι μπροστα δεν ειναι οθόνη.

Επισημη οθονη μονο να το στείλεις έξω μέσω επίσημου αντιπροσώπου. Εδω να σου αλλάξουν οθόνη δεν

I am a man who walks alone..
Link to comment
Share on other sites

Eπειδη το έχω κανει στο iphone 7 και ξέρω... και μπορώ τεχνικά να σου εξηγήσω την διαδικασία αν θες.. .ψαξτο πρώτα λίγο φίλε μου

Μεθοδος OCA ..

Το τζαμάκι μπροστα δεν ειναι οθόνη.

Επισημη οθονη μονο να το στείλεις έξω μέσω επίσημου αντιπροσώπου. Εδω να σου αλλάξουν οθόνη δεν

 

+1 Ακριβώς έτσι είναι...

Link to comment
Share on other sites

Eπειδη το έχω κανει στο iphone 7 και ξέρω... και μπορώ τεχνικά να σου εξηγήσω την διαδικασία αν θες.. .ψαξτο πρώτα λίγο φίλε μου

Μεθοδος OCA ..

Το τζαμάκι μπροστα δεν ειναι οθόνη.

Επισημη οθονη μονο να το στείλεις έξω μέσω επίσημου αντιπροσώπου. Εδω να σου αλλάξουν οθόνη δεν

 

Επίσημα Ελλάδα μόνο isystem έχει πάρει την επισκευή apple συσκευών

Δεν τις επισκευάζουν οι ίδιοι.

Τα στέλνουν έξω αλλά μόνο αυτοί επίσημα έχουν από την Apple την δικαιοδοσία

 

Είμαστε εκτός θέματος εδώ όλα τα παραπάνω ας μεταφερθούν και ας συνεχιστεί η συγκεκριμένη κουβέντα στην κατάλληλη ενότητα περί εγγύησης και λοιπά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Eπειδη το έχω κανει στο iphone 7 και ξέρω... και μπορώ τεχνικά να σου εξηγήσω την διαδικασία αν θες.. .ψαξτο πρώτα λίγο φίλε μου

Μεθοδος OCA ..

Το τζαμάκι μπροστα δεν ειναι οθόνη.

Επισημη οθονη μονο να το στείλεις έξω μέσω επίσημου αντιπροσώπου. Εδω να σου αλλάξουν οθόνη δεν

οοοο ενδιαφερον!! ωραια δουλεια και φανταζομαι και με μειωμενο κοστος. δεν το ηξερα και ζητω συγνωμη για την αθελα μου παραπληροφορηση.ηδη το εβαλα στα αγπημενα μου και θα ψαξω και περισσοτερες πληροφοριες για το serive point αυτο.:up:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος παιδιά να δούμε πόση ώρα οθόνης έχουμε . έστω με εφαρμογή;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος παιδιά να δούμε πόση ώρα οθόνης έχουμε . έστω με εφαρμογή;

 

Όχι

Μετράει διαφορετικά το ios δεν είμαι όπως το android

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αν αθροίσουμε τους χρόνους σε οθόνη, που αναφέρει σε κάθε εφαρμογή, δεν ισχύει?
Link to comment
Share on other sites

Αν αθροίσουμε τους χρόνους σε οθόνη, που αναφέρει σε κάθε εφαρμογή, δεν ισχύει?

 

Ακριβώς δεν βγαίνει πάλι

Ένα νόημα στο περίπου μπορείς να βγάλεις όμως χοντρικά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

οοοο ενδιαφερον!! ωραια δουλεια και φανταζομαι και με μειωμενο κοστος. δεν το ηξερα και ζητω συγνωμη για την αθελα μου παραπληροφορηση.ηδη το εβαλα στα αγπημενα μου και θα ψαξω και περισσοτερες πληροφοριες για το serive point αυτο.:up:

 

Μην σκας και ζητω απειρα συγνώμη για το ύφος μου και γω απλα έτυχε μια μικρη παρεξήγηση..Ολα καλα.. Υπάρχουν μαγαζιά αν σε ενδαιφέρει θα σ πω.. Επισης γίνεται πανω απο 1 φορά οχι όπως ακουγεται οτι αν ξανασπάσει πάς για αλλαγή οθόνης.. Ελπιζω να μην χρειαστέι σε κανενα..

Βγήκαμε εκτος θέματος πάμε παλι ξανα

I am a man who walks alone..
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και κάτι άλλο επειδή έχω μείνει στο 10 αρι ios.. Το δυναμικό κείμενο με την αναβάθμιση, αυξάνει το κείμενο στην εφαρμογή Facebook ή το αφήνει ίδιο;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κανείς αυτή την εφαρμογή; Πως την βάζουμε για προεπιλογή στις επαφές μας και όντως σου βγάζει τα στοιχεία του καλούντα ακα και αν δεν τον έχεις καταχωρήσει;
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η 11.1 παιδιά όποιος είχε θέματα με τις προηγούμενες ας μπει στην ουρά να την περάσει αξίζει τον κόπο
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η 11.1 παιδιά όποιος είχε θέματα με τις προηγούμενες ας μπει στην ουρά να την περάσει αξίζει τον κόπο
Τάσο μιας και την έχεις ήδη μια βδομάδα, πώς σου φαίνεται;

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τάσο μιας και την έχεις ήδη μια βδομάδα, πώς σου φαίνεται;

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

 

Παραπάνω την εχω

Δεν έχω κάνει κανένα restore

Είναι πολύ καλύτερη από την 11.0.3 αλλά ακόμα θέλει λίγο δουλίτσα να μην έχει καθόλου σκαλώματα

Βέβαια για όσους έχουν σκοπό να κάνουν set up as new δεν ξέρω μπορεί να τους φανεί τέλεια

 

Βέβαια εδώ και μερικές μέρες έχω μετακομίσει σε HTC u11 και στο iPhone μόνο περιμένω αναβαθμίσεις να δω πως δουλεύει

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλή επιστροφή στο iPhone εύχομαι :) Εγώ πούλησα το 6ρι που είχα για backup

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιστροφή στο iPhone εύχομαι :) Εγώ πούλησα το 6ρι που είχα για backup

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

 

Καλά τα λες αλλά μετα το 7 τι;

1200 για το x?

Το 7αρι είναι ολοκληρωμένο αλλά υπάρχουν κι άλλες καλές συσκευές

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά απίστευτα μεγάλη θερμοκρασία με το iOS 11. Δουλεύεις την συσκευή 3 4 λεπτά και ζεματαει!!

Κάνω update τώρα σε 11.1 μπας και στρώσει και ελπίζω με την 11.2 που θα έρθει σύντομα και αυτή να συνέλθει πλήρως.

Μιλάμε η εμπειρία χρήσης από το 100 πήγε στο 10 πραγματικά..

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά απίστευτα μεγάλη θερμοκρασία με το iOS 11. Δουλεύεις την συσκευή 3 4 λεπτά και ζεματαει!!

Κάνω update τώρα σε 11.1 μπας και στρώσει και ελπίζω με την 11.2 που θα έρθει σύντομα και αυτή να συνέλθει πλήρως.

Μιλάμε η εμπειρία χρήσης από το 100 πήγε στο 10 πραγματικά..

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

Πολύς κόσμος είχε προβλήματα

Η 11.1 λύνει αρκετά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 7
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...