Jump to content

iPhone 7


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σας Ευχαριστώ πολύ όλους για τις απαντήσεις Σας, όποτε ίσως οριακά θα είμαι με τα 32gb αφού επαναφέρω το backup.

Ευχαριστώ για τις συμβουλές, είμαι ήδη με 5s στην έκδοση 9, γιαυτο ψάχνω κάτι που να έχει μέχρι έκδοση 10.

Το back up μου από το 7αρι είναι από έκδοση 10.0.3.

Όποτε προχωράω αναλόγως.

Ευχαριστώ

 

Μεινε στο iOS 9,μην αναβαθμισεις.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Εμφανίστηκε η beta 4 της 11.1

Είναι 1.2gb. Η προηγούμενη ήταν 120mb.

Πολύ μεγάλη διαφορά. Για να δούμε

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εμφανίστηκε η beta 4 της 11.1

Είναι 1.2gb. Η προηγούμενη ήταν 120mb.

Πολύ μεγάλη διαφορά. Για να δούμε

 

Τασο σκοπευεις να την περασεις?

Σε εμενα εχει κατσει αρκετα καλα η 3 και το σκέφτομαι (το 6s εχω).

Το κινητο δεν εχει σπασιματα, είναι μονίμως συνδεδεμενο σε wifi και η μπαταρια κραταει αρκετα καλα για την ωρα (αν και δεν το σκιζω, εχω 3 ωρες χρηση και 22,5 αναμονη με ακομα 50%)

Edited by stefanakos8
Link to comment
Share on other sites

Τασο σκοπευεις να την περασεις?

Σε εμενα εχει κατσει αρκετα καλα η 3 και το σκέφτομαι (το 6s εχω).

Το κινητο δεν εχει σπασιματα, είναι μονίμως συνδεδεμενο σε wifi και η μπαταρια κραταει αρκετα καλα για την ωρα (αν και δεν το σκιζω, εχω 3 ωρες χρηση και 22,5 αναμονη με ακομα 50%)

 

Την έβαλα ήδη

Θα τις περάσω όλες μέχρι να βγει η επίσημη 11.1

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Περιμενω feedback, αν και δεν νομιζω ότι θα αργησω να την περασω και εγω.

 

Σήμερα αύριο θα γράψω εντυπώσεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

στο δικο μου με την 11.0.3 βελτιωθηκε πολυ σε συγκριση με την καταντια των προηγουμενων. Δεν εχω καταλαβει αν ειναι οσο οκ ηταν με την 10. Το μονο που παρατηρησα ειναι οτι κανει καποια αποτομα πεσιματα αλλα οχι τοσο τραγικα. Κολληματα δεν ειχα σε καμμια προηγουμενη και ουτε εχω σε αυτην.
Link to comment
Share on other sites

Οταν μιλάω με το καλώδιο σε μερικες κλήσεις δεν με ακούει καθόλου ο συνομιλητής μου και αναγκάζομαι να το βγάζω και να μιλάω από το αυτί . Φταίει η 11.0.3 η το handsfree?
Link to comment
Share on other sites

Οταν μιλάω με το καλώδιο σε μερικες κλήσεις δεν με ακούει καθόλου ο συνομιλητής μου και αναγκάζομαι να το βγάζω και να μιλάω από το αυτί . Φταίει η 11.0.3 η το handsfree?

 

Και παλαιότερα εμφανιζόταν αυτό το πρόβλημα

Υποτίθεται το είχαν λύσει

Δεν είναι πρόβλημα των ακουστικών. Το λογισμικό έχει θέμα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εμφανίστηκε η beta 4 της 11.1

Είναι 1.2gb. Η προηγούμενη ήταν 120mb.

Πολύ μεγάλη διαφορά. Για να δούμε

 

Τασο ουτε εγω κρατηθηκα, τωρα την κατεβαζω.

1,96gb για το 6s.

Link to comment
Share on other sites

Τασο ουτε εγω κρατηθηκα, τωρα την κατεβαζω.

1,96gb για το 6s.

 

Καλά δείχνει να πηγαίνει μην το φοβάσαι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, τελικα αξιζει η 11.0.3? Τώρα εχω 10.3.2... ευχαριστω

 

 

 

Μείνε εκεί που είσαι εγώ θα πλήρωνα για να γυρίσω ξανά σε 10.3

Link to comment
Share on other sites

Μείνε εκεί που είσαι εγώ θα πλήρωνα για να γυρίσω ξανά σε 10.3

 

Και πολλοί άλλοι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλά δείχνει να πηγαίνει μην το φοβάσαι

 

Επιτέλους ξαναέχουμε κινητό.

Η τελευταία beta με επέστρεψε στα καλά επίπεδα της 10.3.3 από άποψη μπαταρίας και απόκρισης.

Μετά από καιρό, 6 ώρες χρήση συν άλλη μια ώρα μουσική και αναμονή 26,5 ώρες (μιλάμε για κινητό 2ετιας με την οποία φθορά έχει η μπαταρία του μετά από τόση χρήση και πολλούς κύκλους φόρτισης).

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους ξαναέχουμε κινητό.

Η τελευταία beta με επέστρεψε στα καλά επίπεδα της 10.3.3 από άποψη μπαταρίας και απόκρισης.

Μετά από καιρό, 6 ώρες χρήση συν άλλη μια ώρα μουσική και αναμονή 26,5 ώρες (μιλάμε για κινητό 2ετιας με την οποία φθορά έχει η μπαταρία του μετά από τόση χρήση και πολλούς κύκλους φόρτισης).

 

Βγήκε και η beta 5

Είναι 35mb έχει μικρές διορθώσεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Καθότι δεν έχω iPhone, έψαξα στα διάφορα fora εδώ να βρω για μαγαζιά που κάνουν service αντικατάστασης οθόνης αλλά δεν είχα επιτυχία.

Μπορεί να με κατατοπίσει κάποιος για αξιόπιστο service σε λογικά οικονομικά πλαίσια στην Αθήνα;

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Καθότι δεν έχω iPhone, έψαξα στα διάφορα fora εδώ να βρω για μαγαζιά που κάνουν service αντικατάστασης οθόνης αλλά δεν είχα επιτυχία.

Μπορεί να με κατατοπίσει κάποιος για αξιόπιστο service σε λογικά οικονομικά πλαίσια στην Αθήνα;

 

Ευχαριστώ!

Πας αντιπροσωπεία, original οθόνη και η εγγύηση συνεχίζει να ισχύει. Είχα ρωτήσει για ένα 7αρι μου φαινεται, 195€ μου είπαν

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πας αντιπροσωπεία, original οθόνη και η εγγύηση συνεχίζει να ισχύει. Είχα ρωτήσει για ένα 7αρι μου φαινεται, 195€ μου είπαν

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

 

Ναι, ξέχασα να αναφέρω ότι είναι για το 7άρι συγγενικού προσώπου. Δεν υπάρχει οικονομικότερη εναλλακτική;

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ξέχασα να αναφέρω ότι είναι για το 7άρι συγγενικού προσώπου. Δεν υπάρχει οικονομικότερη εναλλακτική;

 

Εναλλακτικές υπάρχουν αλλά

Χάνεις εγγύηση

Χάνεις αδιάβροχο ποίηση

Η apple δεν δίνει ανταλλακτικά σε τρίτους οπότε η οθόνη που θα βρεις έξω δεν θα είναι 100% αυθεντική

Οπότε δύσκολα να βάλεις κάτι στην συσκευή που δεν ξέρεις τι είναι πόσο καλό είναι τι θα βγει και να χάσεις εγγύηση γενικά να τα χάσεις όλα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ναι, ξέχασα να αναφέρω ότι είναι για το 7άρι συγγενικού προσώπου. Δεν υπάρχει οικονομικότερη εναλλακτική;

 

Υπαρχει αλλα θα χασει εγγυηση+αδιαβροχοποιηση.

Εγω στη θεση του θα το πηγαινα στο επισημο σερβις.Και αλλη φορα tempered glass επανω,τα 10-20€ ειναι λιγα μπροστα στην αλλαγη οθονης.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Όχι και 2ετίας(αν αναφέρεσαι στο 7άρι).

 

Όχι, αναφέρομαι στο 6s που εχω εγω, απλα αναφέραμε με τον Τασο πιο πριν για τις εντυπώσεις μας στις beta.

Τελικα δεν κρατηθηκα και περασα και την beta 5, παρολο που το κινητο λειτουργουσε αριστα με την 4, ας ελπισουμε να συνεχισει ετσι.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, αναφέρομαι στο 6s που εχω εγω, απλα αναφέραμε με τον Τασο πιο πριν για τις εντυπώσεις μας στις beta.

Τελικα δεν κρατηθηκα και περασα και την beta 5, παρολο που το κινητο λειτουργουσε αριστα με την 4, ας ελπισουμε να συνεχισει ετσι.

 

Μικρές διορθώσεις έχει δεν είναι κάτι

Είμαστε ήδη εκτός θέματος

Όσοι έχουν προβλήματα τα νέα είναι καλά για την 11.1 διορθώνει σε μεγάλο βαθμό την απόδοση των συσκευών

Αναμένουμε να κυκλοφορήσει επίσημα σε λίγες μέρες

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Καθότι δεν έχω iPhone, έψαξα στα διάφορα fora εδώ να βρω για μαγαζιά που κάνουν service αντικατάστασης οθόνης αλλά δεν είχα επιτυχία.

Μπορεί να με κατατοπίσει κάποιος για αξιόπιστο service σε λογικά οικονομικά πλαίσια στην Αθήνα;

 

Ευχαριστώ!

απο 159 ευρο σε Ired stote.που σου δινει και εγγυηση και εχει αριστη ποιοτητα ανταλλακτικων.:up:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 7
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...