Jump to content

iPhone 7


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θέλω να πιστεύω πως τα αποθέματα των καταστημάτων δεν ειναι τόσο μικρά και θα καλυφτεί η ζήτηση απο όλο αυτο..

Θα κάνουμε την γύρα μας και βλέπουμε..Τι στο καλό? με 820 ΣΤΗΝ τσέπη κατι γίνεται :)

 

Προσοχή στους κλέφτες. Θα περιμένουν την Παρασκευή επιτήδιοι έξω από το isquare και λοιπά.

Με 800+ όλοι θα είναι εκεί έξω στην τσέπη

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Που να τα βρείτε βρε παιδιά?

Τα πρώτα κομμάτια έχουν "φύγει" ήδη.

 

Εαν εχεις μεσον σε μαγαζι... ολα γινονται :happy:

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα...μου άρεσε πάρα πολύ και εμένα το 7άρι και σίγουρα θα μεταπηδήσω σε αυτό το στρατόπεδο!

Θα κάνω ακόμη λίγο υπομονή, να φύγουν οι πρώτες παρτίδες και μετά θα το τσιμπήσω...:p

Στα θετικά κατά εμένα που αφαίρεσαν το κεντρικό κουμπί και το αντικατέστησαν με ένα touch!:D

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρω αυξημενη καταναλωση του App Store μεσα απο το μενου της μπαταριας στις ρυμθισεις.

Ειναι στην πρωτη θεση με 16% ποσοστο, 3min on screen και 1min backround.

Mετα ειναι το viber, whatsapp, safari κτλ.

 

Ειναι φυσιολογικο αυτο;

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρω αυξημενη καταναλωση του App Store μεσα απο το μενου της μπαταριας στις ρυμθισεις.

Ειναι στην πρωτη θεση με 16% ποσοστο, 3min on screen και 1min backround.

Mετα ειναι το viber, whatsapp, safari κτλ.

 

Ειναι φυσιολογικο αυτο;

Μήπως χρησιμοποιεί το GPS;

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Μήπως χρησιμοποιεί το GPS;

 

Οχι! Μεσα απο το privacy και το Location services εχω κλειστο το GPS για το App Store...

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους

Το πλαίσιο δεν θα χει διαθέσιμα κομμάτια στο κατάστημα απλά θα καλύψει τις προπαραγγελίες

Τα media θα χουν απο τις 10 διαθέσιμα κομμάτια αλλα μάλλον ασημί και rose gold κυρίως..

Οπότε υπομονή..

Πού να μην είχαμε κρίση... ρεεε!

Link to comment
Share on other sites

Από προπαραγγελία πληρωμένη στο πλαίσιο με ενημέρωσαν πως θα μου αποσταλεί αύριο κανονικά, silver 32gb.

Στο τηλέφωνο πάντως μου έδωσε την εντύπωση πως δεν τους έχουν στείλει και πολλά κομμάτια.

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

Επιτρέψτε μου ένα ελαφρώς off-topic post. Είναι χαζό να κυκλοφορούμε με 800€+ μετρητά πάνω μας την στιγμή που 1ον μπορούμε να πληρώσουμε με πιστωτική, χρεωστική ή προπληρωμένη κάρτα και 2ον υπάρχει δυνατότητα μικρής επιστροφής ή πόντων ανάλογα της κάρτας που έχει ο καθένας μας. Εγώ δεν διανοούμαι να κυκλοφορήσω με 1179€ στην τσέπη για το Plus 128GB. Κάρτα και ξερό ψωμί για μένα όχι για το κατάστημα.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους..

εχτές παρέλαβα το iphone 7 black 128 πολυ ωραια φωτογραφια και πολυ καλοσ ηχος και στα δυο ηχεια το μονο μου δε

μου αρεσε ειναι το κουμπι δεν πατιεται απλα κανει μια μικρη δονηση ευχομαι να το συνηθισω οσο αφορα ηχο που λενε και

για τα κουστικα δοξα το θεο δεν ειχα θεμα.

παντως εκτος απο τισ γνωστεσ αλυσιδεσ και παροχους να στυνομαι με τις ωρες και να παρακαλω δεν μπηκα φετος στο τρυπακι αυτο και μου βγηκε σε καλο το πηρα απο καταστημα που ειναι εισαγωγη απο ΕU.Και ολα καλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας και απο εμενα. Μολις γυρισα απο πλαισιο mall. ειχα κανει μια προπαραγγελια για το jet, αλλα τελικα αλλαξα γνωμη και πηρα το μαυρο. Να τονισω οτι εκει απλα πηγα και το πηρα. Χωρις προπαραγγελια ή κατι αλλο. Μπηκα, το ζητησα, το πηρα. 128αρι. Και απ οσο ειδα ειχαν αποθεματα ακομα. Δεν ξερω για ποια μοντελα, αλλα αν καποιος ενδιαφερεται ας παρει ενα τηλ να το δει. Στο site λεει αναμονη. Οποτε καντε εναν κοπο να πατε. Και στον Κωτσοβολο στο Mall εχει επισης διαθεσιμοτητα. Και μεσω site μπορει να γινει η κρατηση για 72 ωρες.

 

Παω να το ανοιξω!!!!

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το κουμπί πρέπει να είναι βλακεία μεγάλη γιατί η δόνηση σίγουρα τρώει μπαταρία ενώ πριν δεν κόστιζε τίποτα το πατημα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια καλησπέρα!

Και γω το παρέλαβα απο Media το πρωι..9:03 η ωρα...χαχα χαμος.. Τώρα πάω να πάρω την γυναίκα και θα το ανοίξουμε μαζι..όλη αυτη η μουφα περι ζήτησης... Τπτ τελικά... ΜΕΓΙΑ σε όλους και ας το απολαύουμε...

 

BACK to iOS after 3 years baby!

Link to comment
Share on other sites

Με γεια παιδια!

Εμενα μου αρεσει που δονειται αντι να κανει κλικ σε σχεση με παλια!

 

Η μπαταρια μου εστρωσε και ολα καλα μεχρι στιγμης!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι τωρα εντυπωσεις:

 

-Καμερα πολυ καλυτερη απο το προηγουμενο μοντελο

-Δακτυλιες πιο ευκολο ομως να αφησεις σε μαυρο ματ

-ΠΟΛΥ δυνατοτερος ηχος οταν μιλας (ηχος απο τον συνομιλητη σου) και στερεοφωνικος ηχος (μεγαλη διαφορα και σε ενταση και σε ποιοτητα)

-μου αρεσε πολυ το κουμπι αφης, δεν το περιμενα τοσο καλο. Το συνηθησα κατευθειαν

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι τωρα εντυπωσεις:

 

-Καμερα πολυ καλυτερη απο το προηγουμενο μοντελο

-Δακτυλιες πιο ευκολο ομως να αφησεις σε μαυρο ματ

-ΠΟΛΥ δυνατοτερος ηχος οταν μιλας (ηχος απο τον συνομιλητη σου) και στερεοφωνικος ηχος (μεγαλη διαφορα και σε ενταση και σε ποιοτητα)

-μου αρεσε πολυ το κουμπι αφης, δεν το περιμενα τοσο καλο. Το συνηθησα κατευθειαν

 

Αυτό με τον ήχο στο ακουστικό έχει καταντήσει αηδία.

Παίρνω το 4 όταν βγήκε νόμιζα θα με τρυπήσει το αυτί. Μετα από 6-10 μήνες με τις αναβαθμίσεις το χαμηλώνουν.

Τα ίδια στο 5-5s-6-6s

Έχουν καταντήσει γραφικοί.

Την ίδια ένταση έχουν ολα τα ακουστικά από το 3GS

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Θα κάνω μια χαζή ερώτηση , θέλω να ξεκλειδωνω το τηλέφωνο μόνο με αποτύπωμα χωρίς να χρειάζεται να πατήσω .. Κάνω κάτι λάθος ; είναι έτσι από την αρχή δεν έχω πειράξει κάτι.

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Θα κάνω μια χαζή ερώτηση , θέλω να ξεκλειδωνω το τηλέφωνο μόνο με αποτύπωμα χωρίς να χρειάζεται να πατήσω .. Κάνω κάτι λάθος ; είναι έτσι από την αρχή δεν έχω πειράξει κάτι.

Για να ξεκλειδώνεις το κινητό χωρίς να πατάς κάποιο κουμπί θα πρέπει να ενεργιποιήσεις την επιλογή raise to wake και το rest to finger to unlock.

 

Η ρύθμιση raise to wake είναι στην διαδρομή Settings > Tap Display & Brightness > Raise to Wake και το βάζεις τον διακόπτη στο on.

Η ρυθμίση rest finger to unlock είναι στην διαδορμή General > Accessibility > Home button >Rest Finger to Open και ενεργοποιείς τον διακόπτη.

 

Άλλος τρόπος δεν υπάρχει χωρίς να πατάς κάποιον κουμπί.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα , εχω ενα θεμα με το viber , δεν χτυπανε οι ειδοποιησεις οταν ειμαι εκτος εφαρμογης.

εχω δεις τις ρυθμισεις μεσα απο την εφαρμογη και ειναι οκ , εχω μπει στην εφαρμογη μεσα απο τις ρυθμισεις και τα εχω και εκει ολα οκ.

α , μπηκα και στισ γνωστοποιησεις και ειναι και εκει οκ.

καμια βοηθεια?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα , εχω ενα θεμα με το viber , δεν χτυπανε οι ειδοποιησεις οταν ειμαι εκτος εφαρμογης.

εχω δεις τις ρυθμισεις μεσα απο την εφαρμογη και ειναι οκ , εχω μπει στην εφαρμογη μεσα απο τις ρυθμισεις και τα εχω και εκει ολα οκ.

α , μπηκα και στισ γνωστοποιησεις και ειναι και εκει οκ.

καμια βοηθεια?

 

Έχει θέμα το viber με το iOS 10. Το κανει και σε παλαιότερα iPhone με iOS 10. Περιμένουμε update.

Link to comment
Share on other sites

προλαβα και πηρα το τελευταιο 128αρι σε silver ..το κακο ειναι οτι δεν φευγει η δονηση απο το home button.. :/

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Εκανε update προχτες το viber και νομιζω οτι εφτιαξε!

Το εκανε και σε μενα πριν το update...

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 7
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...