Jump to content

iPhone 7


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα περιμένω να κυκλοφορήσει καμία παρτίδα να δω εντυπώσεις και θα το πάρω. Πολύ δυνατή συσκευή και με 32 βασική χωρητικότητα με καλύπτει πλήρως. Τι αρχικές τιμές πιστεύετε να έχουμε στο σκρουτζ;

 

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Άνοιξε φόρμα ενδιαφέροντος στην vodafone

 

Κ οχι μόνο! Όλοι ανοίξανε φόρμες εκδήλωσης ενδιαφέροντος!

 

Θα περιμένω να κυκλοφορήσει καμία παρτίδα να δω εντυπώσεις και θα το πάρω. Πολύ δυνατή συσκευή και με 32 βασική χωρητικότητα με καλύπτει πλήρως. Τι αρχικές τιμές πιστεύετε να έχουμε στο σκρουτζ;

 

Συνήθως στην αρχή δε περιμένεις μεγάλες διάφορες στο Σκρουτζ...

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Η ποιότητα της κάμερας είναι ίδια με την plus την απλή; γιατί κάπου είδα ότι στο plus οι δυο κάμερες συνεργάζονται συνέχεια μεταξύ τους κ όχι μόνο στο ζουμ

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα! Το είδα και επειδη ήθελα ουτως η αλλως να γυρισω σε iphone γιατι τωρα έχω ενα huawei..Είναι αυτές σίγουρα οι επισημες τιμες? γιατι ξέρω οτι η infoquest έχει κωδικούς με διαφορετικό αριθμό ψηφίων..

Λοιπόν πόσο π΄ρέπει να περιμένω για να το πάρω γύρω στο 700 το μαυρο ματ? απο σκρουτζ εννοείται.. Μήν δωσω και 800+...

Και για τα συμβόλαια σε κάποια εταιρία αξίζουν ή θα το πληρώσω διπλάσιο..?

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα! Το είδα και επειδη ήθελα ουτως η αλλως να γυρισω σε iphone γιατι τωρα έχω ενα huawei..Είναι αυτές σίγουρα οι επισημες τιμες? γιατι ξέρω οτι η infoquest έχει κωδικούς με διαφορετικό αριθμό ψηφίων..

Λοιπόν πόσο π΄ρέπει να περιμένω για να το πάρω γύρω στο 700 το μαυρο ματ? απο σκρουτζ εννοείται.. Μήν δωσω και 800+...

Και για τα συμβόλαια σε κάποια εταιρία αξίζουν ή θα το πληρώσω διπλάσιο..?

Δεν ξέρουμε αν είναι οι επίσημες αλλά θα μάθουμε λογικά αύριο όπου ξεκινάνε και οι προ παραγγλείες. Στην Κύπρο οι επίσημες τιμές είναι αυτές, http://www.digitallife.gr/anakinothikan-ke-episima-i-times-ton-neon-iphone-7-ke-iphone-7-plus-gia-tin-kipro-16527

 

 

Επίσης και μερικές φωτογραφίες τραβηγμένες με το iPhone 7 σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού:

iPhone 7 is stunningly amazing at low-light photography

http://www.imore.com/iphone-7-stunningly-amazing-low-light-photography

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρουμε αν είναι οι επίσημες αλλά θα μάθουμε λογικά αύριο όπου ξεκινάνε και οι προ παραγγλείες. Στην Κύπρο οι επίσημες τιμές είναι αυτές, http://www.digitallife.gr/anakinothikan-ke-episima-i-times-ton-neon-iphone-7-ke-iphone-7-plus-gia-tin-kipro-16527

 

 

Επίσης και μερικές φωτογραφίες τραβηγμένες με το iPhone 7 σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού:

iPhone 7 is stunningly amazing at low-light photography

http://www.imore.com/iphone-7-stunningly-amazing-low-light-photography

 

Δεν είναι καλές κατά τη γνώμη μου...Ίσως υπάρξει βελτίωση με software update.

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις ποια η χρησιμοτητα της "εκδηλωσης ενδιαφεροντος" απο τις εταιρειες;
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις ποια η χρησιμοτητα της "εκδηλωσης ενδιαφεροντος" απο τις εταιρειες;

 

Για να αυξήσουν τις λίστες με τα τηλέφωνα/emails που έχουνε είναι. Εγώ τη συμπλήρωσα πάντως στον Γερμανό και όταν με πάρουνε θα το προπαραγγείλω.

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

Επίσημα οι τιμες:http://www.public.gr/cat/tilefonia/kinita-smartphones/iphone-7/

 

Έχουν ξεφύγει. Εντάξει είπαμε όχι κι έτσι.

820€ για ενα τηλέφωνο;

Μας βγαίνει σε κακο οι τόσο καλές πωλήσεις τους.

Παίρνουν αέρα και να μετα οι τιμές στα ύψη

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

κριμα το τηλεφωνο...δεν το δινει σε μας... χαχαχα

Οσο και να μου αρεσει , και να προτιμω τα apple προιοντα....(ηρθε η ωρα να αλλαχτει το 5αρι)

οι τιμες δυστυχως ειναι πολυ υψηλες και αποτρεπτικες για την Ελλαδα... ετσι δεν με βλεπω να το αγοραζω...ειναι κοροιδεια να δινεις κατι παραπανω απο 1 μισθο για να παρει ενα τηλεφωνο... συντομα θα πεσει η τιμη του 6s ( αν απο τα 625€ που εχει τωρα πεσει στα 550-580€ το 64αρι γιατι το 32αρι δεν ξερουμε αν το φερουν ) ή ενα S7edge ( δεν θελω να παω σε android αλλα αν ειναι η καλυτερη λυση θα το κανω γιατι ειναι απο τα πολυ αξιολαγα τηλεφωνα) ...

Link to comment
Share on other sites

Για τις τιμές συμφωνώ, έχουν πάει στο θεό, αλλά πάντα έτσι είναι στην αρχή.

Εάν φέρουν το 6s 32αρι σε μια λογική τιμή θα είναι μια καλή επιλογή, γιατί λες ότι δεν θα το δούμε από τα μέρη μας;

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

Οι τιμες ειναι ιδιες καθε χρονο στην Apple... καθε χρονο μπαινει εxtra καπελο στις τιμες στην Ελλαδα...769€ το απλο 32αρι(applestore) - 819€ το απλο 32αρι(Ελλαδα)... περσι ειχε γινει το ιδιο στο 6s.

 

γιατι μπορει να θελουν να ξεστοκαρουν τα παλια...επισης οταν το 6s 64αρι στο σκρουτζ εχει 630€ ΑΝ θελουν να το διωξουν...πρεπει να το πουλισουν φθηνοτερα...εκτος και αν ανεβασουν τις τιμες σε ολα....

Link to comment
Share on other sites

 

unboxing

Το ματ είναι πολύ πιο ωραίο από το glossy.

 

Μάλλον παρασύρει ο ένας τον άλλον με το jet black από το πολύ που γράφεται κ λέγεται. Μου θυμίζει τη γυαλάδα στα πλαστικά Samsung του 2012 το jet black.

me > you
Link to comment
Share on other sites

Εννοειται. Επισης μονο και μονο που φαινονται οι γρατζουνιες με το παραμικρο και οι δακτυλιες... τρωει Χ απο εμενα.
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Το θέλω απειρα αλλα το χ@σανε παιδια... θα περιμένω ενα μήνα να πέσει μήπως το παρουμε λιγο κατω απο 700αρι... τραγικά πραγματα...
Link to comment
Share on other sites

Apple says the bottom left speaker grill on the iPhone-7 is a barometric vent

http://appadvice.com/post/apple-says-the-bottom-left-speaker-grill-on-the-iphone-7-is-a-barometric-vent/721975

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

πόσο διαταραγμένος μπορεί να είμαι που το απλό μαύρο εμένα μου φαίνεται πιο ωραίο από το jet black? εν τω μεταξύ, θα περιμένουν περισσότερο χρόνο για να το έχουν αυτό το jet black και στο τέλος σχεδόν όλοι θα του βάλουν μια θήκη και πάααεειιι το jet black, εκτός κι αν η θήκη είναι εξαιρετικά διαφανής( αυτές οι λεγόμενες barely there που λένε ίσως κάνουν δουλειά, αν και χλωμό το βλέπω ), η βγάλουν καμμιά θήκη στο ίδιο χρώμα..jet black καμμιά 50αριά ευρώπουλα στην καλύτερη..κουταμάρες θες από τον κόσμο?

εκτός πάλι αν έχουν σκοπό να το έχουν γυμνό χωρίς κάλυψη και με την πρώτη τούμπα που θα κάνει σημάδι, θα περιμένουν το s για να το αντικαταστήσουν, βρε τι τραβάμε κι εμείς οι μηλόπληκτοι !!

Edited by kast1727
samsung galaxy tab s 10.5 lte, nokia lumia 730, lenovo vibe shot, nokia lumia 930, motorola moto x style, iphone 6s plus, samsung note 9, iphone xs max...
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν υπάρχουν διαφορές στην κάμερα με το 6αρι ?έκανα ένα συγκριτικό αλλά δεν μπορώ να πω ότι είδα βελτιωμένη κάμερα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 7
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...