Jump to content

iPhone 7


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ με βλέπω με το 6S και τα ασύρματα φέτος.

Όλο έτσι λέω και τρέχω πρώτος πρώτος!

Εκτός απο το OIS υπάρχουν άλλες διάφορες στην κάμερα; 6S vs 7.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

3>4
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι γιατί παίζεις στο 1000ρικο και θα λυπηθείς τα 100 παραπάνω.. Το 64 6s plus το πήρα 1008 απο Γερμανό. Ε τα 128 και καλύτερα τχ, ποσο το ήθελες;

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

 

Υποτίθεται ότι διπλασίασαν τον αποθηκευτικό χώρο στην ίδια τιμή. Όχι με +XX€ τιμή.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Υποτίθεται ότι διπλασίασαν τον αποθηκευτικό χώρο στην ίδια τιμή. Όχι με +XX€ τιμή.

 

 

Στις ΗΠΑ. Όταν στην έρμη ρημαδοχώρα μας έχουμε τέτοια εξωφρενική αύξηση μικτής φορολόγησης επιχειρήσεων από πέρυσι, και μία έστω μικρή αύξηση ΦΠΑ, τότε τα παράπονά μας πρέπει μάλλον να έχουν άλλον αποδέκτη αντί της Apple! ;)

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με βλέπω με το 6S και τα ασύρματα φέτος.

Όλο έτσι λέω και τρέχω πρώτος πρώτος!

Εκτός απο το OIS υπάρχουν άλλες διάφορες στην κάμερα; 6S vs 7.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Όλο το σύστημα άλλαξε της κάμερας. Μόνο η ανάλυση έμεινε η ίδια

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Μόνο εμένα μου άρεσε το απλό μαύρο που είναι πιο ματ από το glossy jet black που μου θυμίζει 3gs;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εμένα μου άρεσε το απλό μαύρο που είναι πιο ματ από το glossy jet black που μου θυμίζει 3gs;

 

κ εμενα ;)

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Στις ΗΠΑ. Όταν στην έρμη ρημαδοχώρα μας έχουμε τέτοια εξωφρενική αύξηση μικτής φορολόγησης επιχειρήσεων από πέρυσι, και μία έστω μικρή αύξηση ΦΠΑ, τότε τα παράπονά μας πρέπει μάλλον να έχουν άλλον αποδέκτη αντί της Apple! ;)

 

Δεν διαφωνώ καθόλου με αυτό που λες απλά το θεωρώ απαράδεκτο ως καταναλωτής. Τσίμπησαν (λιγότερο βέβαια) και στις άλλες χώρες τις Ευρώπης λόγω ισοτιμίας €/$ και λίρας/$.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά αυτό που μου λείπει από το Android (ήμουν χρήστης από την εποχή που το δοκιμάσαμε στο HTC HD2) και θα ήθελα να προστεθούν στο κινητό ειναι η φωτεινή ειδοποίηση σε χαμένες κλήσεις, μηνύματα και email

Επίσης θα μου ηταν ευχάριστο στο iMessage να προστεθεί το δακτυλικό αποτύπωμα. Στο email έχω καλυφθεί με την εφαρμογή του outlook που σου παρέχει αυτή την δυνατότητα.

Αυτά και μόνο

Link to comment
Share on other sites

ξερουμε mAh επισημα για το καθενα?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ξερουμε mAh επισημα για το καθενα?

Για την ώρα όχι, θα περιμένουμε το λύσιμο από το iFixit για να δούμε την χωρητικότητα της κάθε μπαταρίας.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Λόγο γενναίας επιδότησης το Νοέμβριο σκέφτομαι να το πάρω. Όμως θα έχω την δυνατότητα να ακούω μουσική την ίδια στιγμή που το φορτίσω;γνωεριζει κανένας κάτι παιδιά; Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Λόγο γενναίας επιδότησης το Νοέμβριο σκέφτομαι να το πάρω. Όμως θα έχω την δυνατότητα να ακούω μουσική την ίδια στιγμή που το φορτίσω;γνωεριζει κανένας κάτι παιδιά; Ευχαριστω

Υπάρχουν περίπου τρόποι :mad: Ή με κάποιο αντάπτορα όπως αυτόν που έδειξε πριν λίγες μέρες η belkin ή αγοράζοντας κάποιο dock, όπως αυτό της apple, το οποίο έχει θύρα 3,5mm. Δηλαδή μέσω Λαμίας, εκτός και αν κάποιος διαθέτει ασύρματα ακουστικά BT.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

http://www.espn.com/espn/feature/story/_/id/17496880/first-ever-iphone-7-photos-2016-us-open

 

φοβερες φωτογραφιες απο το νεο iPhone :)

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Stefanos Tsitsipas of Greece

Αυτόν τον πρόσεξε κανένας ή κοιτάτε μόνο τα χρώματα ;; :p:p:p

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

http://www.espn.com/espn/feature/story/_/id/17496880/first-ever-iphone-7-photos-2016-us-open

 

φοβερες φωτογραφιες απο το νεο iPhone :)

 

μακάρι να έβγαζε το απλό 7αρι αυτές τις φωτογραφίες. Αυτές που παραθέτεις είναι από το Plus.....

 

Working with the new two-camera system on the iPhone 7 Plus

Link to comment
Share on other sites

μακάρι να έβγαζε το απλό 7αρι αυτές τις φωτογραφίες. Αυτές που παραθέτεις είναι από το Plus.....

 

Working with the new two-camera system on the iPhone 7 Plus

 

Και τι εγινε που ειναι απο το πλας; Εκτος απο το ζουμ, ιδιες φωτογραφιες θα βγαζει.

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Και τι εγινε που ειναι απο το πλας; Εκτος απο το ζουμ, ιδιες φωτογραφιες θα βγαζει.

 

???????? αυτό δεν το λες ιδιο

 

One camera is identical the wide-angle lens in the iPhone 7, but the second is a telephoto lens enabling 2x optical zoom and far greater depth of field (something Apple pointed out is particularly good for portrait shots).

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

???????? αυτό δεν το λες ιδιο

 

One camera is identical the wide-angle lens in the iPhone 7, but the second is a telephoto lens enabling 2x optical zoom and far greater depth of field (something Apple pointed out is particularly good for portrait shots).

 

Ο δεύτερος φακός χρησιμοποιείται μόνο όταν κάνεις ζουμ.(για την ώρα). Οπότε εκτός από αυτή την περίπτωση είναι ίδιες οι φωτογραφίες και από τα δύο μοντέλα.

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 7
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...