Jump to content

Φοιτητικό what's up


MIKU
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω που το εκανα απο το site απογευμα,την επομενη το πρωι ειχα φοιτητικο.

Τα λεπτα και τα mb αλλα και τα χρηματα μεταφερονται.Φυσικα αν εχεις κρατησει τον ιδιο αριθμο.

Λογικα θα σου δωσουν 1000 λεπτα προς ολους,600 προς what's up και 600mb δωρακι.

Χωρις φυσικα να βαλεις καρτα.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω. Παίζει θέμα άμα πάω για φοιτητικό what's up ενώ το πάσο λήγει σε 4-5 μήνες; Κοινώς, υπάρχει minimum διάρκεια για το φοιτητικό ή το έχουν γραμμένο όπως και την διακοπή όταν λήγει το πάσο;
Link to comment
Share on other sites

Εγω που το εκανα απο το site απογευμα,την επομενη το πρωι ειχα φοιτητικο.

Τα λεπτα και τα mb αλλα και τα χρηματα μεταφερονται.Φυσικα αν εχεις κρατησει τον ιδιο αριθμο.

Λογικα θα σου δωσουν 1000 λεπτα προς ολους,600 προς what's up και 600mb δωρακι.

Χωρις φυσικα να βαλεις καρτα.

 

Και σε μένα ενεργοποιήθηκε χθες δηλαδή την επόμενη μέρα της αίτησης. Μπήκαν μέχρι τέλος του μήνα, 1000 λεπτά προς όλους και 600' για what's up + 600mb χωρίς να ενεργοποιήσω κάποιο πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως βρήκα σε ευκαιρία το φοιτητικό καρτοσυμβόλαιο στα 11,5 ευρώ και έφυγα από what's up. Για τα ίδια πράγματα ήθελα περίπου 16+ ευρώ.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως βρήκα σε ευκαιρία το φοιτητικό καρτοσυμβόλαιο στα 11,5 ευρώ και έφυγα από what's up. Για τα ίδια πράγματα ήθελα περίπου 16+ ευρώ.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Και τι σου προσφέρει αυτό εν τέλει;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και τι σου προσφέρει αυτό εν τέλει;

3gb, 1500 προς κοσμοτε, 500 προς όλους και 100 sms και με 5 ευρώ μπορώ να βάλω αλλά 2 gb αν θέλω.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως βρήκα σε ευκαιρία το φοιτητικό καρτοσυμβόλαιο στα 11,5 ευρώ και έφυγα από what's up. Για τα ίδια πράγματα ήθελα περίπου 16+ ευρώ.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Μπορείς να δώσεις λεπτομέρειες;

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δώσεις λεπτομέρειες;

Το πήρα μέσω γνωστού από κατάστημα, και τελείωσαν πλέον τα πακέτα.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο λιγο και χωρις να βαλω καρτα ή να βαλω καποιο πακετο,μου εδωσε δωρο 1000' προς ολους και 200ΜΒ.

Μετα μου ηρθε αλλο μηνυμα και μου εδωσε 600' προς what's up κι αλλο ενα για 600ΜΒ.

Να θυμησω οτι 5/11 μπηκα σε φοιτητικο κι ειναι η 2η φορα που μου δινει δωρο τα 1000' προς ολους.

Να σαι καλα Κοσμοτε!!! :p

Καλο μηνα σε ολους!

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο λιγο και χωρις να βαλω καρτα ή να βαλω καποιο πακετο,μου εδωσε δωρο 1000' προς ολους και 200ΜΒ.

Μετα μου ηρθε αλλο μηνυμα και μου εδωσε 600' προς what's up κι αλλο ενα για 600ΜΒ.

Να θυμησω οτι 5/11 μπηκα σε φοιτητικο κι ειναι η 2η φορα που μου δινει δωρο τα 1000' προς ολους.

Να σαι καλα Κοσμοτε!!! :p

Καλο μηνα σε ολους!

Ίσως αυξησαν τις συνεχόμενες φορές που θα στέλνουν το 1000αρι! Μια χαρά φίλε! Καλοφαγωτα!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πηραμε και σημερα τα 600' και 600mb χωρις ανανεωση. Μπραβο Cosmote.

Ναι δεν τίθεται θέμα πλέον. Κάθε μήνα θα γίνεται το καλό.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα έβαλαν 1000 λεπτά προς όλους.

 

Μακάρι να συνεχίσει έτσι!

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα έβαλαν 1000 λεπτά προς όλους.

 

Μακάρι να συνεχίσει έτσι!

 

Αυτό λίγο δύσκολο να συνεχίσει πέρα από τους πρώτους 3 μήνες. Αυτό που θα γίνεται από εδώ και πέρα είναι τα 600' προς WU και 600ΜΒ χωρίς προϋποθέσεις, που παλαιότερα έπρεπε να έχεις πραγματοποιήσει ανανέωση 10€ τον προηγούμενο μήνα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Πάντως αυτό με τα 5GB με 5ε πολύ ακριβό. Ευτυχώς υπάρχει και η σιγουριά των 500ΜΒ με την ανανεωση και κάπως θα την παλέψουμε!
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτό με τα 5GB με 5ε πολύ ακριβό. Ευτυχώς υπάρχει και η σιγουριά των 500ΜΒ με την ανανεωση και κάπως θα την παλέψουμε!

 

Πως είναι πολύ ακριβό, όταν το διαθέσιμο προς αγορά πακέτο (internet μόνο) είναι 6 ευρώ τα 600MB;

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτό με τα 5GB με 5ε πολύ ακριβό. Ευτυχώς υπάρχει και η σιγουριά των 500ΜΒ με την ανανεωση και κάπως θα την παλέψουμε!

Ρε παιδιά, πλάκα κάνετε? Τσάμπα πράμα είναι το πακετάκι. Το μόνο αρνητικό, είναι ότι τα 5 GB, δεν αθροίζονται στα ήδη υπάρχοντα MB από άλλα πακέτα ή bonus, αλλά χάνονται ούτως ή άλλως, μόλις περάσουν οι 31 ημέρες από την αγορά τους.

Link to comment
Share on other sites

Δεν δίνουν πακέτα και γκρινιάζουμε, δίνουν και τα λέμε ακριβά. Βασικά τι θα θέλαμε σαν πελάτες;
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν δίνουν πακέτα και γκρινιάζουμε, δίνουν και τα λέμε ακριβά. Βασικά τι θα θέλαμε σαν πελάτες;

νσ είναι όλα τζαμπα :D

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες να κάνω μια λίγο χαζή ερώτηση μόλις ενεργοποίησα το φοιτητικό what's up, τι κάνω στην συνέχεια?

Δηλαδή στο φοιτητικό f2g αφού έβαζα 10€ στην κάρτα έστελνα μήνυμα 1000 στο 1264 και έπαιρνα το φοιτητικό πακέτο εδώ πως δουλεύει?

Πως επιλέγω από τα πακέτα?

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι χαζή ερώτηση. Είτε από την εφαρμογή του what's up όπου θα σου εμφανίσει τα φοιτητικά πακέτα, είτε με κλήση στο 1330 μπορείς εύκολα να τα ενεργοποιήσεις.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση,

στο 1330 κάλεσα αλλά δεν έλεγε κάτι για φοιτητικό.

Επιλέγω δηλαδή το πακέτο με τα 7.06€ και αντί να μου δώσει αυτά που αναφέρει μου δίνει τα 1200' + 100 sms + 600MB?

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ!

Αν δεν σου λέει τίποτα, προφανώς δεν έχει γίνει φοιτητικό ακόμη το νούμερο. Περίμενε να ολοκληρωθεί η μετατροπή. Λογικά θα σου στείλουν και κάποιο sms.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...