Jump to content

Φοιτητικό what's up


MIKU
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάθε πρώτη του μήνα θα πέρνεις 600 λεπτά προς όλους και 600ΜΒ που θα προστιθενται όλα σε αυτά που σου έχουν μείνει.

Τα 1000 λεπτά προς όλους και 600 ΜΒ θα τα λάβεις δωρεάν άλλες δύο φορές στις 19/5 και 19/6 και θα προστιθενταπ σε ότι σου έχει μείνει.

 

EDIT : Μόλις είδα στην σελίδα του WU ότι λέει

ΤΩΡΑ κάθε φοιτητής έχει ΣΟΥΠΕΡ Φοιτητικά ΔΩΡΑ κάθε 1η του μήνα για 3 μήνες:

1000' προς όλους

600’προς What’s Up

1,2GB για πλοήγηση

 

 

Τώρα γουατσαποδώρα

Κάθε πρώτη του μήνα

600'

προς What's Up

 

600MB

για πλοήγηση

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω Κατι? Οταν περασουν 3 μηνες απο την τελευτεα Ανανεωση σου βαζουν φραγη στις Εξερχομενες Κλησεις, ΑΛΛΑ Και στις ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΕΣ!!!!!! ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ???? Η Μονο Η Cosmote Το Κανει ???
userbar.gif
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω Κατι? Οταν περασουν 3 μηνες απο την τελευτεα Ανανεωση σου βαζουν φραγη στις Εξερχομενες Κλησεις, ΑΛΛΑ Και στις ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΕΣ!!!!!! ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ???? Η Μονο Η Cosmote Το Κανει ???
Όλες οι εταιρείες το κάνουν. Εκτός από τα φοιτητικά της Vodafone. Κι αυτό άτυπα.
Link to comment
Share on other sites

Η wind -ατυπα- δεν βάζει φραγή στις εισερχόμενες για ένα χρόνο μετά την τελευταία ανανέωση

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Η Wind είναι η μόνη που σου βάζει φραγή στις εξερχόμενες στους δύο μήνες αλλά δεν σου κόβει τις εισερχόμενες στους 3 μήνες.

Να τα λέμε και αυτά και συγνώμη αν βγαίνουμε λίγο εκτός θέματος.

Και όχι μόνο φραγή στις εξερχόμεες αλλά χάνεις και το υπόλοιπο σου σε ομιλία SMS MB στους δύο μήνες και ας τα αγόρασες μία μέρα πριν.

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι εταιρείες το κάνουν. Εκτός από τα φοιτητικά της Vodafone. Κι αυτό άτυπα.

 

Η wind -ατυπα- δεν βάζει φραγή στις εισερχόμενες για ένα χρόνο μετά την τελευταία ανανέωση

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

 

Ευχαριστω Για τις Απαντησεις σας

userbar.gif
Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο Play Now Unlimited με 15€ δεν υπάρχει στα φοιτητικά νούμερα;

Για κάποιο λόγο δε μου το εμφανίζει στο What's Up app...

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Εχω 2 νούμερα φοιτητικά και θέλουν να βάλω κάρτα για να μηχ χάσω το υπόλοιπο .αν βάλω στο ενα κάρτα και μεταφέρω λεφτά στο αλλο θα ανανεωθεί και το αλλο;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

SAMSUNG NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

Ναι, αρκεί να μεταφέρεις 5€ και πάνω νομίζω. Το μόνο που δεν παίρνεις από μεταφορά είναι το reload.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Πρόσεξε γιατί για να μπορείς να στείλεις 5ευρω θα πρέπει από το what's up που θα το στείλεις να έχει κάνει ανανεώσεις συνολικής αξίας 20€+ τους τελευταίους 4 μήνες (120μερες) αλλιώς δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις την υπηρεσία easy transfer και να στείλεις 5€
Link to comment
Share on other sites

Ναι θα βαλω στο ενα νουμερο 20 ευρο και θα τα μεταφερω στο αλλο 10.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

SAMSUNG NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Φοιτητικο πακέτο από τώρα για όσους τελειώνουν το λύκειο .

Προϋπόθεση να έχουν γεννηθεί από 1/1/2000 μέχρι 31/12/2002

 

https://www.whatsup.gr/student/foititis-apo-twra-eggrafi

 

carousel-850x540_2.png

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στο φοιτητικό μου νούμερο μου ήρθε και η παρακάτω προσφορά!

 

ΠPOΣΦOPA MONO ΓIA ΣENA: 1.500' ΠPOΣ OΛOYΣ KAI 1,5GB ΓIA 1 MHNA ME 8,5€. ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH ΣTEIΛE Z9 ΣTO 1330.

 

Μπορώ να έχω και φοιτητικό και προνομιακό ταυτόχρονα;

Ωραία...

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Οι μοναδικές προσφορές που έρχονται στο δικό μου φοιτητικό είναι του τύπου :

ee81329781be46904056aa5438ed3b85.jpg

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω κάποιες απορίες:

1) Μπορώ να μετατρέψω το whats up μου, σε φοιτητικό;

2) Το υπάρχον χρηματικό υπόλοιπο μετά την μετατροπή whats up σε φοιτητικό, μεταφέρεται ή χάνεται;

3) Σε πόσες εργάσιμες γίνεται η μετατροπή;

4) Χρειάζεται αστυνομική και ακαδημαική ταυτότητα;

 

Ευχαριστώ.

Καλησπερα στην παρεα.πως μπορω να το μεταρεψω και εγω σε φοιτητικο ρε παιδια?:worry:

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι φοιτητής με κάποια βεβαίωση σπουδών ή φοιτητική ταυτότητα, μπορείς.

 

Sent from my Mi A3

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά τους είχα στείλει πριν δύο χρόνια στο τμήμα marketing ότι σα πελάτης νιώθω κορόιδο που υπάρχει τόσο μεγάλη απόκλιση του κανονικού πακέτου με του φοιτητικού και μου το έκαναν κατ εξαίρεση φοιτητικό. Από τότε το απολαμβάνω.
Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι φοιτητής με κάποια βεβαίωση σπουδών ή φοιτητική ταυτότητα, μπορείς.

 

Sent from my Mi A3

διαβαζω κατα καιρους σε facebook και λοιπα μεσα για μετατροπη του ηδη υπαρχοντος σε φοιτητικο...

Link to comment
Share on other sites

Επίσημα όχι. Μόνο με πλάγιους τρόπους. Κοινώς να λαδώσεις κάποιον που μπορεί για να στο κάνει. Για κάτι τέτοιο εκεί που το διάβασες ή σε αγγελίες που προσφέρονται θα μάθεις πληροφορίες.
Link to comment
Share on other sites

Οποιος θέλει να το κανει (νομιμα) φοιτητικό, ας μην ξεχασει τη σύσταση απο κάποιον που εχει ηδη φοιτητικο. Θα εχουν δωρο και οι δυο απο 6GB (2GB χ 3μηνες).
Link to comment
Share on other sites

Οποιος θέλει να το κανει (νομιμα) φοιτητικό, ας μην ξεχασει τη σύσταση απο κάποιον που εχει ηδη φοιτητικο. Θα εχουν δωρο και οι δυο απο 6GB (2GB χ 3μηνες).
αυτο πως μπορω να το κανω???
Link to comment
Share on other sites

αυτο πως μπορω να το κανω???

 

Αυτος ο οποίος θα σε συστησει πηγαινει στην εφαρμογή του What's Up και επιλεγει το εξης:

https://i.imgur.com/pkfMWp9.png

 

Έπειτα δινει τα στοιχεια σου και αν δεν κάνω λαθος επικοινωνεί μαζι σου η κοσμοτε για να το επιβεβαιωσεις. Με το που ενεργοποιηθεί στο φοιτητικο στον αριθμό σου σου έρχονται και τα 2GB για 3 μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω εαν επιτρεπεται παιδια αλλα εαν επιτρεπεται και υπαρχει καποιος που θελει να το κανει ας επικοινωνησουμε.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...