Jump to content

[OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 823
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ που το έκανα 1 Αυγούστου γιατί δεν έχει φύγει ακόμα. Ούτε μειλ για αποστολή έλαβα. Μόνο σήμερα άλλαξε η κατάσταση σε Processing. Το οποίο τι είναι; θα φύγει σύντομα δηλαδή;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Τελικά πήρα την απόφαση (κάλλιο αργά παρά ποτέ...) και λέω να προχωρήσω στην παραγγελία του 1plus3 (αναβάθμιση από 1plus1).

Η απορία μου είναι: αν το παραγγείλω τώρα (εννοώ στο επόμενο μισάωρο), ξέρει κανείς αν θα το χω μέχρι την Παρασκευή? (ρωτάω επειδή Παρασκευή βράδυ φεύγω για διακοπές μέχρι 29 Αυγούστου).

 

Ευχαριστώ όποιον γνωρίζει να μου απαντήσει...

 

(edit: ξέχασα να αναφέρω ότι ενδιαφέρομαι για το λευκό χρώμα)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Τελικά πήρα την απόφαση (κάλλιο αργά παρά ποτέ...) και λέω να προχωρήσω στην παραγγελία του 1plus3 (αναβάθμιση από 1plus1).

Η απορία μου είναι: αν το παραγγείλω τώρα (εννοώ στο επόμενο μισάωρο), ξέρει κανείς αν θα το χω μέχρι την Παρασκευή? (ρωτάω επειδή Παρασκευή βράδυ φεύγω για διακοπές μέχρι 29 Αυγούστου).

 

Ευχαριστώ όποιον γνωρίζει να μου απαντήσει...

 

(edit: ξέχασα να αναφέρω ότι ενδιαφέρομαι για το λευκό χρώμα)

Ρώτα στο επίσημο site στο live chat καλύτερα. Έχει βγάλει ανακοίνωση η oneplus πως από 9/8 μέχρι 12/9 σταματάει η πώληση του κινητού λόγω πολύ μεγάλης ζητησης.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Τελικά πήρα την απόφαση (κάλλιο αργά παρά ποτέ...) και λέω να προχωρήσω στην παραγγελία του 1plus3 (αναβάθμιση από 1plus1).

Η απορία μου είναι: αν το παραγγείλω τώρα (εννοώ στο επόμενο μισάωρο), ξέρει κανείς αν θα το χω μέχρι την Παρασκευή? (ρωτάω επειδή Παρασκευή βράδυ φεύγω για διακοπές μέχρι 29 Αυγούστου).

 

Ευχαριστώ όποιον γνωρίζει να μου απαντήσει...

 

(edit: ξέχασα να αναφέρω ότι ενδιαφέρομαι για το λευκό χρώμα)

 

Μέχρι την Παρασκευή 12/08? Αποκλείεται.

Ο.Φ.Η.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.Παραγγειλα την συσκευή χτες, και στον λογαριασμό μου στο site, μου λέει ότι το αργότερο θα αποσταλεί 20/9...εχει κι άλλος την ίδια αναμονή; η θα το στείλουν νωρίτερα;
Oneplus One to rule them all!
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στην ομάδα!!

Έριξα και εγώ την παραγγελία μου χτες απο ali.

Πήρα και 3-4 θήκες, 2 σιλικόνες και 2 hard nilkin.

Στην αναμονή για την αποστολή και εγώ λοιπών!!

 

Απλά να ενημερώσω ότι πήρα το gold στα 412 usd. και με χθεσινοβραδινή αξία μου βγήκε 371.

Link to comment
Share on other sites

 

Απλά να ενημερώσω ότι πήρα το gold στα 412 usd. και με χθεσινοβραδινή αξία μου βγήκε 371.

 

Αγόρασες το 1+3 απο Ali..? Για λιγότερα απο 30€ προτίμησες την κινέζικη version κ δεν το πήρες απ το επίσημο ευρωπαϊκό κατάστημα... Μάλιστα...

Δηλαδή δεν σ ενδιαφέρει η επίσημη διετής ευρωπαϊκή εγγύηση, η 800αρα μπάντα 4g που το κινέζικο ΔΕΝ έχει, το ότι θα σου έρθει με την κινέζικη ρομ (νομίζω hydrogen OS, αντι για Oxygen OS) + την πιθανότητα να σου περάσει τελωνείο..

 

Μονο εμένα όλα τα παραπάνω μου φαίνονται πολύ κακή επιλογή..?

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να το παραγγείλω τώρα από το site γιατί το g3 τα κακάρωσε και δεν με αφήνει, βγάζει out of stock
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Ναι έχουν διακόψει τις αποστολές στην Ελλάδα λόγω έλλειψης... Από μέσα Σεπτέμβρη πάλι...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασες το 1+3 απο Ali..? Για λιγότερα απο 30€ προτίμησες την κινέζικη version κ δεν το πήρες απ το επίσημο ευρωπαϊκό κατάστημα... Μάλιστα...

Δηλαδή δεν σ ενδιαφέρει η επίσημη διετής ευρωπαϊκή εγγύηση, η 800αρα μπάντα 4g που το κινέζικο ΔΕΝ έχει, το ότι θα σου έρθει με την κινέζικη ρομ (νομίζω hydrogen OS, αντι για Oxygen OS) + την πιθανότητα να σου περάσει τελωνείο..

 

Μονο εμένα όλα τα παραπάνω μου φαίνονται πολύ κακή επιλογή..?

 

Το Α3003 θα μου στείλουν. Αυτό που παίρνεις και από την Ευρώπη.

Γνωρίζεις κάποιον που να έχει πάρει το oneplus 3 από κίνα/ali και να έχει απογοητευτεί? Πως είσαι τόσο σίγουρος για αυτά που λες?

Για την διετή ευρωπαϊκή εγγύηση, ισχυει και αν το αγοράσω από κίνα και από οπουδήποτε. Η μόνη επιβάρυνση είναι ότι θα πληρώσω τα μεταφορικά σε περίπτωση επιστροφής, που αν πλήρωνα με paypal δεν θα το είχα.

 

Τώρα, αν εσυ δεν εχεις προβλημα να το πληρώνεις 399 ευρώ, ο αμερικανός να το πληρώνει 399 usd και ο άγγλος 329 λίρες Αγγλίας(384 ευρώ σήμερα), τι να πω…. Μαγκιά σου. Εμενα δεν μαρεσει και παω στον κινεζο.

Link to comment
Share on other sites

Το Α3003 θα μου στείλουν. Αυτό που παίρνεις και από την Ευρώπη.

Γνωρίζεις κάποιον που να έχει πάρει το oneplus 3 από κίνα/ali και να έχει απογοητευτεί? Πως είσαι τόσο σίγουρος για αυτά που λες?

Για την διετή ευρωπαϊκή εγγύηση, ισχυει και αν το αγοράσω από κίνα και από οπουδήποτε. Η μόνη επιβάρυνση είναι ότι θα πληρώσω τα μεταφορικά σε περίπτωση επιστροφής, που αν πλήρωνα με paypal δεν θα το είχα.

 

Τώρα, αν εσυ δεν εχεις προβλημα να το πληρώνεις 399 ευρώ, ο αμερικανός να το πληρώνει 399 usd και ο άγγλος 329 λίρες Αγγλίας(384 ευρώ σήμερα), τι να πω…. Μαγκιά σου. Εμενα δεν μαρεσει και παω στον κινεζο.

 

Α3003 μπορεί να λέγονται όλα. Υπάρχουν τα συγκεκριμένα αρκετά σοβαρά θέματα που αναφέρθηκαν:

1) Μπάντες 4G

2) Λογισμικό

3) Εγγύηση: πολλά κινέζικα μαγαζιά δε μιλάγε για εγγύηση ακόμα και όταν "πλησιάζει έτος από την αγορά" (το είδα στο φόρουμ της Teclast, δε γνωρίζω για Ali). Σίγουρα η απόσταση είναι ένα θέμα.

4) Με απλό ταχυδρομείο δε θα με ανησυχούσε τόσο το τελωνείο, απλά θα αργήσει και ίσως ταλαιπωρηθεί (συσκευή και πελάτης).

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους σήμερα παραδόθηκε και το δικό μου στη UPS. Οπότε πλέον περιμένω να έρθει. UPS EXPRESS Saver λέει. Ξέρουμε περίπου πόσες μέρες θα κάνει να έρθει με αυτό; σήμερα έγινε παράδοση εκεί...
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους σήμερα παραδόθηκε και το δικό μου στη UPS. Οπότε πλέον περιμένω να έρθει. UPS EXPRESS Saver λέει. Ξέρουμε περίπου πόσες μέρες θα κάνει να έρθει με αυτό; σήμερα έγινε παράδοση εκεί...

Αν είσαι Αθήνα αυριο μεσημερι-απογευμα θα εχεις παραλαβει

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους σήμερα παραδόθηκε και το δικό μου στη UPS. Οπότε πλέον περιμένω να έρθει. UPS EXPRESS Saver λέει. Ξέρουμε περίπου πόσες μέρες θα κάνει να έρθει με αυτό; σήμερα έγινε παράδοση εκεί...

 

.Πότε εγινε η αγορα; Εγω απο 4 Αυγουστου τιποτα ακομα

Link to comment
Share on other sites

.Πότε εγινε η αγορα; Εγω απο 4 Αυγουστου τιποτα ακομα

1 Αυγούστου

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει estimated delivery το tracking number... Τσέκαρε το...

 

 

Από ότι βλέπω γράφει αυτό Scheduled Delivery:

Tuesday, 08/16/2016, By End of Day οπότε πάμε για απλή παράδοση από βδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έφυγε από βουδαπεστηε dhl economy

Έχω καμιά ελπίδα να παραπάνω παρασκευή ; Σαββατο κάνουν παράδοση ;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω παραγγείλει από 4 Αυγούστου το μαύρο και ακόμα δεν έχει γίνει dispatch.. Αν και γράφει 26 Aug dispatch...στο chat μου είπαν οτι υπάρχει στις αποθήκες και απλά περιμένω μέχρι το πολύ στις 15-16...πολύ το αργούν
1+ Never Settle
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...