Jump to content

Vernee Apollo Lite


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα, κάντε καμιά πρόταση από που να το αγοράσω.

Δε με νοιάζει να περιμένω αρκετές ημέρες αλλά δε θέλω να μπλεξω με τελωνείο.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 613
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα, κάντε καμιά πρόταση από που να το αγοράσω.

Δε με νοιάζει να περιμένω αρκετές ημέρες αλλά δε θέλω να μπλεξω με τελωνείο.

Ευχαριστώ.

Καλημέρα. Εγώ το παρήγγειλα από igogo.es στα 155 € (τώρα νομίζω ανέβηκε) και μου έρχεται με PostNL (Ολλανδικά ταχυδρομεία).

Από όπου και να διαλέξεις να το παραγγείλεις να σημειώσεις ξεκάθαρα να ΜΗΝ σταλεί με DHL γιατί περνάνε όλα τα δέματά τους από τελωνείο. Επίσης να σημειωθεί ότι είναι πχ αξεσουάρ αξίας 20$ ή commercial sample/gift 15-20$.

Ρίξε και μια ματιά εδώ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375436

Sony Xperia Z Ultra

Cubot X17 3/32

Lenovo A588t

Vernee Apollo Lite 4/32

Xiaomi Redmi Note 5 4/64

Link to comment
Share on other sites

ena powerbank θα του λυσει τα χερια, χαχα

Μιλάμε για την απόλυτη ΞΕΦΤΙΛΑ. Epic fail! Να εχεις δωσει 750 ευρω για το νεο note και να εχεις και powerbank γιατι δε σε αφηνει Aegean να το φορτισεις μεσα στο αεροπλάνο. Βρε ουστ απο εδω. Μόνο Κινέζικα πλεον.

I love Android, i love OS X, i hate iPhone and Windows for desktops. Alternative i could live with Linux Elementary OS & a Windows Phone 950XL. Theoprofil Rules!
Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για την απόλυτη ΞΕΦΤΙΛΑ. Epic fail! Να εχεις δωσει 750 ευρω για το νεο note και να εχεις και powerbank γιατι δε σε αφηνει Aegean να το φορτισεις μεσα στο αεροπλάνο. Βρε ουστ απο εδω. Μόνο Κινέζικα πλεον.

 

Κρατάω το "μόνο κινέζικα πλέον".....

Έχουν εξελιχθεί πολύ οι Κινέζοι (από κάνει iPhone ρέπλικες σε αξιοπρεπέστατα κινητά)...

Το ζήτημα για εμένα είναι πως να αντέξω μακριά από το Z ultra που έχω εδώ και 2 χρόνια.....:confused:

Sony Xperia Z Ultra

Cubot X17 3/32

Lenovo A588t

Vernee Apollo Lite 4/32

Xiaomi Redmi Note 5 4/64

Link to comment
Share on other sites

Κάνω ξανά την ερώτηση, μιας και δεν είδα ιδιαίτερη ανταπόκριση. Από θήκες, τι έχετε πάρει; Έχετε βρει καμία σιλικόνης που να καλύπτει περιμετρικά το τηλέφωνο; Οι σκληρές καλύπτουν μόνο τα πλαινά.
Link to comment
Share on other sites

Κάνω ξανά την ερώτηση, μιας και δεν είδα ιδιαίτερη ανταπόκριση. Από θήκες, τι έχετε πάρει; Έχετε βρει καμία σιλικόνης που να καλύπτει περιμετρικά το τηλέφωνο; Οι σκληρές καλύπτουν μόνο τα πλαινά.

 

Εχω αυτή που είναι σκληρό πλαστικό με ωραία ματ αίσθηση που καλύπτει και τα πλαϊνά και υψώνεται ελαφρά πανω απο το γυαλί για να μην χαράζεται οταν ακουμπά σε επιφάνειες με την οθονη κατω. Μεχρι τώρα είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

Δε μου βγάζει κάποια συγκεκριμένη, όλη τη λίστα μου βγάζει.
Link to comment
Share on other sites

Και αυτή καλύπτει μόνο τα πλαϊνά. Και επειδή είχα σε ένα s3 τέτοιου είδους θήκη και είχα πάνω κάτω σημάδια, θέλω να έχω κάλυψη και στις 4 πλευρές.
Link to comment
Share on other sites

Και αυτή καλύπτει μόνο τα πλαϊνά. Και επειδή είχα σε ένα s3 τέτοιου είδους θήκη και είχα πάνω κάτω σημάδια, θέλω να έχω κάλυψη και στις 4 πλευρές.

 

Σε τόσο λεπτό (και πλατύ) τηλέφωνο με τόσες υποδοχές και ηχεία δύσκολα θα βγει σιλικονάτη με αντίστοιχες τρύπες (οπές) με κάλυψη και πάνω κάτω καθότι θα είναι πολύ "αδύναμη" στα σημεία αυτά... και θα σκίζεται - κόβεται για πλάκα....

"DESCRIBO ERGO SUM - AΝΤΙΓΡΑΦΩ ΑΡΑ ΥΠΑΡΧΩ"
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Πώς λειτουργεί το promotion στο παρακάτω link?

 

http://www.coolicool.com/vernee-apollo-lite-helio-x20-4gb-ram-32gb-rom-mtk6797-23ghz-deca-core-55-inch-25d-corning-gorilla-g-43468

 

Στήνεσαι πάνω στο PC μέχρι η τιμή να γίνει 99$ αλλιώς αγοράζεις 199$? Κατάλαβα σωστά?

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Σε τόσο λεπτό (και πλατύ) τηλέφωνο με τόσες υποδοχές και ηχεία δύσκολα θα βγει σιλικονάτη με αντίστοιχες τρύπες (οπές) με κάλυψη και πάνω κάτω καθότι θα είναι πολύ "αδύναμη" στα σημεία αυτά... και θα σκίζεται - κόβεται για πλάκα....

 

Έχω δύο στο oneplus 3 και πίστεψέ με, είναι μια χαρά. Και μάλιστα στο OP3 είναι όλες οι οπές από κάτω.

Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια από όποιον ξέρει...

1) Πως μπορώ να ρυθμίσω όταν μιλάω στο κινητό να σβήνει η οθόνη; (Δεν μπορώ να το βρω με τπτ)

2) Δεν μπορώ να μεταφέρω photos στον υπολογιστή

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια από όποιον ξέρει...

1) Πως μπορώ να ρυθμίσω όταν μιλάω στο κινητό να σβήνει η οθόνη; (Δεν μπορώ να το βρω με τπτ)

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Το συγκεκριμένο πρόβλημα μου το εμφάνισε ξαφνικά και εμένα...καμιά ιδέα τι μπορεί να άλλαξε????

"DESCRIBO ERGO SUM - AΝΤΙΓΡΑΦΩ ΑΡΑ ΥΠΑΡΧΩ"
Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο πρόβλημα μου το εμφάνισε ξαφνικά και εμένα...καμιά ιδέα τι μπορεί να άλλαξε????

λογικα ειναι ο αισθητηρας εγγυτητας ,σε miui λειτουργικο ειναι στις ρυθμισεις κλεισεων κατι αναλογο θα ισχυει σε android ψαξτε στις ρυθμισεις κλεισεων

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά κατέβασα το proximity sensor reset το ετρεξα και ολα επανήλθαν στα κανονικά τους..
"DESCRIBO ERGO SUM - AΝΤΙΓΡΑΦΩ ΑΡΑ ΥΠΑΡΧΩ"
Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα σημερα ....πηρε τον χρονο του για να ερθει :)

Τα κουμπια ειναι λιγο "χαρχαλα"

 

Από πού κ πόσο σου βγήκε τελικά;

Link to comment
Share on other sites

Είναι το μεγαλύτερο μοντέλο. Αυτό είναι το Lite, το νέο όπου αναφέρεσαι, ειναι το Apollo. Δες μία σύγκριση.https://www.kimovil.com/el/sygkrish/vernee-apollo,vernee-apollo-4gb-64gb
Link to comment
Share on other sites

Είναι το μεγαλύτερο μοντέλο. Αυτό είναι το Lite, το νέο όπου αναφέρεσαι, ειναι το Apollo. Δες μία σύγκριση.https://www.kimovil.com/el/sygkrish/vernee-apollo,vernee-apollo-4gb-64gb

οκ ευχαριστω ,καλο φαινεται απο χαρακτηριστικα μονο την μπαταρια ειδα λιγο μικρη για την οθονη που εχει με τοση πυκνωτητα που λεει οτι εχει

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλή είναι. To Nexus 6 με μεγαλύτερη ανάλυση αλλά και διάσταση οθόνης, είχε παρόμοια μπαταρία.
Link to comment
Share on other sites

Νέα ενημέρωση.... λέμε...!!!

 

4Κ video και διαφορα .... άλλα...:kill::rocket:

 

release date 2016-12-9

 

==========================

ερωτηση....

 

Ο Εσωτερικος χωρος αποθηκευσης ειναι 25,16GB;

Edited by babisfire
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...